World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Mighty
#128347
Gondolom nem csak ezt csinálta. Játszogatott, raidelt pvp-zett. Addon meg figyelmeztette, ha rá kellett bökni a füves táskára.

Én így (is) gyûjtögettem a füveket pl. MC-zés közben anno BC elõtt (mikor minden rét, legelõ le volt gyalulva). Sokan csak néztek ki a fejükbõl, honnan lootolok dreamfoilt, gromsbloodot 😊

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

Botond
#128346
Igen,most alltaboztam ki, hogy elmondjam, hogy még ez is. Nincs meg vele exalted, de egy 10es is bejöhet, ha sokat kihagytál.
#128345
szerintem nagyon konnyen uyg lehet a repukat feltolni hogy 70en elmesz az adott faction kezdo mapjaira es megcsinalod a questeket😊 max reput kapsz ertuk, es mivel mar 70re megkene legyen mindenhez kb revered, ezert pikpak megvan.

Botond
#128344
Hát elmondom nektek, hogy nem ez a legjobb mód,de még csak nem is a cloth. A legtutibb fõvárosok repujának növelésére az AVzés. Bemész,ölsz,lootolsz, leadod a druidoknál az izét és pörög fel a repu. Elõbb bemaxol az egyik fõváros (hordánál orgri), aztán a másik 4 fõváros kapja meg a reput. A druidoknál leadott 5 szar 75 repu, amikor az elsõ fõváros bemaxolt (nemtom, hogy if vagy sw), akkor megindul a másik 4nek leadásonként 18-19 repu, sajna ha maxol még egy fõváros akkor nem osztja 3,majd 2,majd 1 felé. Nekem így lett max minden fõváros 1 hét alatt reveredrõl 1000/21000 körülrõl indulva és még közben bejött 70k honor is.

Aki nem így csinálja annak 1 mondanivalóm lenne. l2p -.-
antgecc
#128343
Le a kalappal? Ebben semmi elismerésre méltó nincs. Aki erre idõt pazarol, az meg is érdemli.

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

Mighty
#128342
Töltsd le a legújabb verziót a curse.com-ról.

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

#128341
Megcsinalom es kiszedi a pipat magatol.

#128340
Lake Wintershit totál lerombolva

#128339
csepp a tengerben

#128338
horda vagy allik legtöbben az eredeti szervereken?😊
mert akkor lassan 1 playerel nõ a horda száma😊
#128337
anno az elso gnome aki elerte a darna exaltedet igy csinalta, meg a clothos repu noveles lehetosege elott (valamelyik patchben jott).

Mighty
#128336
Annál szivatósabb repunövelõ questet még az életben nem találtak ki 😊

Evergreen Pouch-ban összekeversz 2 un'goro soilt és 1 Packet of Tharlendris Seeds-et (csak vendortól vehetõ, darabja 10 silver) amibõl lesz 1 Cultivate Packet of Seeds. Ebben ~36% eséllyel lesz Morrowgrain, amit 10-esével leadva, kapsz 25 darna reput. Az összekeverésnek 10 perces CD-je van.

Aki ezzel a módszerrel csinált exalted reput darnával, az elõtt le a kalappal.

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

JaSoN HuNTeR
#128335
vagy lehet h úgyan úgy mint Illidan. 2.1.0 patchben<#alien>

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#128334
lesz még egy patch

Tatyla
#128333
gyanús hogy utolsó boss lesz mint most Killjaden...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

JaSoN HuNTeR
#128332
ja igen meg azt is olvastam h Citadella csak a Wotlk kiadása után jóval késõbb fog belekerülni a játékba.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

JaSoN HuNTeR
#128331
Burninghez már nem lesz új patch?Sunwell volt az utcsó?

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#128330
- Darnassus reputáció növeléshez nekem valami Un'gorós növénygyüjtögetõs ismételhetõ q-t mondtak
- amúgy wowhead

\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

#128329
en megis segitettem. 😞( atvertek! /emowrist

Fehercsoki
#128328
Nemigaz már h senkise tudja elolvasni azta piros szöveget...

antgecc
#128327
Mielött okoskodsz nézz utána a dolognak, hogy ne csinálj hülyét magadból.

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

#128326
vannak kérdések amik megmaradnak
mint például a "hány ember kell illidan megöléséhez"
meg egyébként baromira utálok postokat törölgetni, ezért megmarad ha valaki miatt sokat kell klattyintgatnom

PiszkosFred
#128325
Egyszer az eletben mindenki csinalhat boduletes marhasagot 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#128324
oh basszameg, egy tortSZEROS kocsognek segitettem en barom 😞 megyek es felakasztom magam.

ronihun
#128323
omg

...

picket
#128322
Már megismered õket, mint mentõs a visszaesõ drogosokat? <#idiota>

&#3237;_&#3237;

#128321
akkor már csak egy törtszerveres fórumot találj hozzá, és rendben is leszünk

bAguziB2
#128320
tévedsz mert ezen a szerveren van minden ami a rendesen kivéve a havidíj 😛 amíg összejön a 30 ab,wsg,av mark addig elmeek zul'amanba megnézem azt a bagot amiben van az amani warbear

#128319
törtszerveren nincs BG, marad neki a runecloth

#128318
Nemkell hozzá. Akár az összes BGs mountot megveheted és meglovagolhatod, ha van elég markod.

#128317
Ja csak ráülni nemtudsz mert kell hozzá darna exa

antgecc
#128316
Sokkal érdemesebb összeszedni 30wsg, 30ab és 30av markot, majd kivenni a pvp tigrist. Sztem szebb is és jóval gyorsabban megvan.

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

Davidus
#128315
#128314
meg ott van darkshore is. aztan clothok leadasaval darnassusban, a tailor trainer kornyeken.

bAguziB2
#128313
hy all. Lenne 1 kérdésem. Hogyan tudnám felvinni a rpumexaltedre darnassusban? Mert teldrassilben és ahsnvaleban már nem naggyyon van questem és kéne az exalted mert naon szeretnék tigrist venni 😊(mert a dranei mount nem naon tetszik😞

elõre is köszi válaszotokat

Tatyla
#128312
5k HUF-ba kerül.

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

antgecc
#128311
wow-europe-on Account Management-en belül tudsz költöztetni, nevet változtatni és ott van ezeknek az ára is.

No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.

kakaoskalacs
#128310
Thx 😄 de lattam már vki linkelte elötted is .. 😊

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

HunnernesKonge
#128309
Davidus
#128308
kakaoskalacs
#128307
Üdv ! feltelepitettem WoW +
Bc-t most szedi le a 1.1gb-s patchet , nos ezt a patchet nem lehetne letolteni kulon vmien oldalrol?

You See My Cross Yeah it Never Falls. You Know It\'s On Till The Break Of Dawn.

#128306
igen

Pyotr
#128305
Hali! nekem a 2.3.8a verció van fenn, megnyitod a menüt Target fülnél a Target's Target opcionál kipipálod a változatosság kedvéért a Target's Target részt!
Nálam az all fülnél is be van pipálva de elméletileg ha nincs ugy is müködik nekem . a wow interface-ben nekem nincs kipipálva a taget -target rész néz meg azt is!

&#9608;&#9608;

Morphin
#128304
ez a teljes WoW?? mert én cd-m havernál van...szal ha letöltöm akkor az én kodommal tudok játszani ugyanugy mintha az én cd/dvd-imrõl raktam volna fel?

,,sam sem,sam sem, nincs egy vasam sem...\"

#128303
Sziasztok lenne egy kérdésem.
haveromnak van egy 70 lvl rugója a bloddscalpon átlehett valahogy tenni azt a karit pl a ragnaosra? és ha igen hogyan kell megtenni? meg mibe kerül?
köszi elQre is.

GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit

#128302
Hello!
Aki hasznal xperl-t az segitsen mar pls,hogy a target-target-et hogy tudom hasznalni?Mert beallitom es nem mutat semmit.

Tatyla
#128301
jobban jársz ha letöltöd,mert mire te kapsz új lemezt addigra felhúzol egy karit 70-re...
és csakhogy ne kelljen keresned

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#128300
jav.: egybõl a blizzard kutyáival kell felvenni a kapcsolatot?

Mondd a haldoklónak, hogy szép az élet....

#128299
gondolkodtam már azon is, hogy meghaltak a lemezek. bár mondjuk soha nem estek le... nem lettek leöntve... stb... a dobozban voltak. gondolom ki lehet õket cseréltetni. hol lehet érdeklõdni ezügyben? egybõl a blizzard kutyáival kell felvenni?

Mondd a haldoklónak, hogy szép az élet....

Davidus
#128298
azért én a helyetekben vetnék egy pillantást az új talentekre is😛
HP poolhoz képest nagyobb sebzése lesz mindenkinek wotlkban mint bcben
pl a backstab nem scak új rankokkal lesz erõsebb hanem talentbõl lehet csökkenteni az energy köülstégét. nem is akármennyivel hanem 15el

V9ykn8_TZL0