World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Valami középúton kéne elindulniuk. PreTBC sem volt jó, mert a sima PvP gear semmit nem ért, a r13+top PvE gear meg istent csinált bárkibõl. Most a PvE gear egy nulla (kivéve elszigetelt esetek, pl Warglaive), viszont minden PvP-s teljesen azonos gearben rohangál. Ezen az utóbbi évben annyi változott, hogy 1-2 darab az átlagjános számára nem elérhetõ, abból be kell érnie a régebbivel, de ez elhanyagolható. Esetleg valami brutál cucc rated/premade BG-rõl?
#128296
Resi ellen szerintem egy dolog kellene. Aktiv spellként magic alapú resi debuff (mondjuk -300 resi 6 secig), a support classoknak. Daocban pl ez nagyon jól mûködött... debuff és focus dps.
ha ekkora különbség lesz az arénás meg a 25 fõs fegyverek között akkor ez egy elég nagy ösztönzõ erõ a 25ös raidelésre😛 csak akkor meg bejön az ami BC elött volt hogy "jajj nincs esélyem a nolifer rédelõk ellen!4"
V9ykn8_TZL0
Hiába, a resilnek atombiztos helye van. Az csöppet sem érdekli õket, hogy a critre épülõ classokat szétcseszi, másokat meg egyáltalán nem érint, sõt. De most legalább megpróbálnak ez ellen tenni, pl. Frostfire Bolt. Én inkább annak örünék, ha a penetration csökkentené a resilt is.
-59 resiliance meg -30 stamina simán megér +80 sebzést meg nagyobb APt, critet meg hitet.
attól még a többi cuccod lehet pvps
attól még a többi cuccod lehet pvps
V9ykn8_TZL0
#128292
plusz tegyük hozzá azt is, hogy hiába van a pve cuccon +10 dps, attól még pvp-re ugyanolyan ratyi marad.
az a gond szvsz, hogy a blizz mindenáron külön akarja választani a két játékirányt, de ez szerintem egy nagyon rossz út. (talán az lenne a legjobb választás, hogy vagy mindenrõl eltüntetni a resit vagy valami core ability-vé tenni vagy karakter vagy itemizáció szinten)
az a gond szvsz, hogy a blizz mindenáron külön akarja választani a két játékirányt, de ez szerintem egy nagyon rossz út. (talán az lenne a legjobb választás, hogy vagy mindenrõl eltüntetni a resit vagy valami core ability-vé tenni vagy karakter vagy itemizáció szinten)
#128291
Az fasza, legalább nem lesz lemaradva a dkm :p
"Players who level past 70 will have their Arena points reset to 0 and be removed from all Arena teams in the level-70 bracket."
MMO Champion.
MMO Champion.
#128289
Link?
#128288
naxxramasba, kel'thuzadékhoz hol a bejárat?
Placeholder, a S1 (vagy S5) cuccok nyilván a belépõszntû 25-fõsök szintjén lesznek. Amúgy megerõsítették, hogy az aréna pontokat resetelik, tehát nem lesz senkinek elõnye.
#128286
fõleg hogyha játszottál már törtön elõtte, és tudod nagyjából hogy hogyan mûködik a játék, akkor nagyon hamar eléred a 60. szintet, és két hét múlva mehetsz megint vásárolni...
Általában a kettõt egybecsomagolva árulják, az 576 shopban most épp 6300.- a kettõ együtt, 2800+2900 külön.
Az account regisztrációhoz fog kelleni egy bankkártyaszám, amirõl késõbb fizetni fogsz, vagy kell egy gamecard már az elején. (az egy hónap ajándék játékidõt ettõl függetlenül megkapod, de a regisztrációnál kellenek az adatok)
Általában a kettõt egybecsomagolva árulják, az 576 shopban most épp 6300.- a kettõ együtt, 2800+2900 külön.
Az account regisztrációhoz fog kelleni egy bankkártyaszám, amirõl késõbb fizetni fogsz, vagy kell egy gamecard már az elején. (az egy hónap ajándék játékidõt ettõl függetlenül megkapod, de a regisztrációnál kellenek az adatok)
#128285
Igen, elég. De szerintem ha már elmész a boltba, megveheted mind a 2-t. A BC ára nem fog már jobban lemenni. Édmes körülnézni, hogy hol a legolcsóbb, mertpl a Tesco-ban jó pár ezer forintal drágább mint a Media MArkt-ban.
#128282
kell a wow+bc is.
Üdv
Szeretnék wowozni eredetin de lenne 1-2 kérdésem
Megpróbáltam be regelni de látom kér egy Authentication Key-t
gondolom ezt az eredeti játékhoz kapnám.Meg kell vennem a sima wow-ot is vagy elég csak a bc-t?
Szeretnék wowozni eredetin de lenne 1-2 kérdésem
Megpróbáltam be regelni de látom kér egy Authentication Key-t
gondolom ezt az eredeti játékhoz kapnám.Meg kell vennem a sima wow-ot is vagy elég csak a bc-t?
bár az se kizárt hogy lesz még ezen kívül más arena fegyver is mert ehhez nem kell rating. meg az is lehet hogy ebbõl semmilyen következtetést nem lehet levonni mert csak béta😄
V9ykn8_TZL0
#128279
Additionally, the sets released for the Arenas in Wrath of the Lich King will no longer share aesthetic similarities with tiered raiding gear. We want those equipped with the best PvP rewards and those with the best raiding sets to stand out from each other.
WotLK S1 2H
vs
WotLK T1/25 2H
úgy látszik a 10 fõs epixek lesznek 1 szinten az arénás cuccokkal a 25 fõs meg jóval ütõsebb lesz
vs
WotLK T1/25 2H
úgy látszik a 10 fõs epixek lesznek 1 szinten az arénás cuccokkal a 25 fõs meg jóval ütõsebb lesz
V9ykn8_TZL0
#128277
vigyazz, lehet a "need"-t sem tudja micsoda.
#128276
szerintem inkább egy agyra lenne szüksége elsõ körben, nem angolszótárra -.-
ha ugyanis lenne agya, akkor el tudott volna gondolkodni odáig, hogy lefordítassa egy online angol szótárral, hogy mi is az a forge, ami annyira need, s hopp, máris megvan oldva a probléma...
ha ugyanis lenne agya, akkor el tudott volna gondolkodni odáig, hogy lefordítassa egy online angol szótárral, hogy mi is az a forge, ami annyira need, s hopp, máris megvan oldva a probléma...
#128275
Kohó-olvasztókemence.Lásd még ironFORGE...
Javallom szerezz be egy angolszótárt, vagy ha ennyire nem megy a neten is találsz mindenféle szótárat.
Javallom szerezz be egy angolszótárt, vagy ha ennyire nem megy a neten is találsz mindenféle szótárat.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Kohó, kovácsmûhely. Pl. IF közepén vagy Stormwindben a dwarf districtben találsz. De van kisebb városoknál is.
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
#128272
Hello Elkezdtem miningkedni a karakteremmel és azt kérdezném hogy mi az forge ? mert ha smelting elni akarok mindig kéri a forge skillt vagy nem tudom mi lehet.
Leönthetted kakaóval, nálam is elõfordult már.
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
#128268
na ezt már kiírta akkor is, amikor lemezrõl telepítettem.
Mondd a haldoklónak, hogy szép az élet....
#128267
The installer was unable to read the file "<unknown>". This error may be caused by problems with the media or drive at --for example, a scratched or dirty CD-ROM/DVD-ROM, hard drive corruption, or a networking problem while downloading the installer. (The data being read was "Repack-MPQ\Data#patch.MPQ\World\Maps\AhnQiraj\AhnQiraj_30_49.adt", and the error code was 38.) If this problem persists, please contact Blizzard Technical Support. (MPQFile::Read)
Mondd a haldoklónak, hogy szép az élet....
#128266
majd akkor köszöngesd ha sikerült feltenni ^^
#128265
jaja! bõven van rajta hely. na akkor másolom. köszönöm a segítséget! <#worship>#worship>
Mondd a haldoklónak, hogy szép az élet....
#128264
feltételezem hogy a partíció amire telepíteni szeretnéd, nem telik be idõközben. Meg a rendszer partíción is van pár giga szabad hely (ha a kettõ nem ugyanaz)
azt írja hogy nem tudja beolvasni és kitömöríteni a cuccot... szóval akkor lehet hogy a felmásolós téma megoldja a dolgot.
azt írja hogy nem tudja beolvasni és kitömöríteni a cuccot... szóval akkor lehet hogy a felmásolós téma megoldja a dolgot.
#128263
nincs felhúzva. volt egy olyan hibaüzenet, amiben vázolt néhány lehetséges problémát.... például hibás lehet a merevlemez/hajlékonylemez vagy mondjuk netprobléma is közbejöhet. nos, tudtommal a vinyónak nincs baja. a lemezmeghajtóimnak sincsenek gondjaik, mert akkor a többi lemeznél is lennének problémák. netrõl pedig nem is lehet beszélni, mert ugyebár lemezrõl telepítek. szóval fasza! <#falbav>#falbav> még megpróbálom a "másolós" dolgot. ha nem jön össze, akkor jöhet az agyvérzés! <#falbav>#falbav>
Mondd a haldoklónak, hogy szép az élet....
#128261
ha fel van húzva a gép, akkor tedd vissza alapórajelre
esetleg megpróbálhatod a vinyórafelmásolós-majd-onnan-telepítõs módszert
legrosszabb esetben meg átmész egy haverhoz és átmásolod a vinyódra a kliensét
esetleg megpróbálhatod a vinyórafelmásolós-majd-onnan-telepítõs módszert
legrosszabb esetben meg átmész egy haverhoz és átmásolod a vinyódra a kliensét
#128260
na de ha az egész vinyó formatálva volt, akkor azt is telepíteni kell.... 😊
most éppen ezt írta ki nekem hibaüzenetnek:
Couldn't decompress Ogg data: ov_read=-3. If this problem persists, please contact Blizzard Technical Support. (InstallerDecompressOgg)
most éppen ezt írta ki nekem hibaüzenetnek:
Couldn't decompress Ogg data: ov_read=-3. If this problem persists, please contact Blizzard Technical Support. (InstallerDecompressOgg)
Mondd a haldoklónak, hogy szép az élet....
Ez l betû csak neked máshogy mutatja, sry. :S
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
Ezaz addon úgy mûködik hogy alapból nem mutatja a hpját semminek(illetve ha letöltesz hozzá valami izét akkor igen) hanem ha megtámadsz egy mobot akkor a megmaradt hpból és manából számítja ki a hpját tehát próbáld ki h elkezdesz mobot ölni(ölj meg ugyanabból többet is h pontosabb legyen).
Letöltötte ezt is ez sem jó😞, én már nemtok mit csinálni, de érdekes hogy a manát mutatja mindennél...
mobhealth-re keress addon oldalakon.
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk