World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
most megkérdezem akkor e kettõ közül melyik legyen? (esetleg ha vki 100% osan ajánl vmit akkor szívesen hallgatok rá)
Bloodscalp v. Ragnaros?
TDU:Shongi Cars: A:Koenigsegg CCR, B:Noble M400, C:Ferrari 612, D:Jaguar XKR Coupe, E:Nissan Skyline, G:Ferrari 250GTO Ferrari F40>everything else...nuff said!!!
TDU:Shongi Cars: A:Koenigsegg CCR, B:Noble M400, C:Ferrari 612, D:Jaguar XKR Coupe, E:Nissan Skyline, G:Ferrari 250GTO Ferrari F40>everything else...nuff said!!!
más
volt ma egy "FUN" /jó nagy idézõjelben fUN😊/ 1vs1 csapatásom egy Duduval...szokásom,hogy IB temetõ után a szorosban szépen lepecséteégetem/seal of justice/ a rusholó allykat majd leütögetem a lóról õket mire feleszmélnek,hogy hiába vannak mounton nem tudnak elmenekülni😛😊
Nos jött egy dudu szépen lesoroztam,de elkezdte magát healeni és én csak ütöttem õ healelt és futott és ütöttem és healelt és futott és.....és nemtudom kergetöztem vele vagy 4-5 percig,de beért minket az ally zerg és szétcsaptak...:S mindenesetre vetettem egy pillantást a score table-ra és a mocsoládé 58k-t😄 tolt magába...durva.
Igazság szerint elbaszott nagy makkeres volt,mert mindíg pont beért a healje a nagy burst után.Na mindegy a csata után azért majdnem kibasztam a klaviatúrát az ablakon,mert mondom ilyen nincs basszameg,hogy ennyit tudjanak healelni és ilyen kibaszott mákosak legyenek a druidok!😊
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
mivel a rampage-ben alli 50%-ban viszi eos-t, wsg-t is, ab-t meg olyan 65%-ban.
bár ennek fõ oka leginkább az, hogy úgy indul általában a meccs, hogy 15 alli, 6 horda
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
megjegyzem most voltam egy 41 perces wsg-n amit ugyan megnyertünk kínkeservesen,de 189 honort ért....ezidõ alatt Pityu az allys hunter a maci petjével AV-ben összeszedett 1000-1100 honort:S gyönyõrû😊
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
Random avbe én is utálok bemenni, mert a sok retardált nem tudja mit kellene csinálni a winhez, és csak megy és farmol középen.
Mondhatnám hogy l2premade, dehát az ugye azt vonja maga után hogy TEGYEN is valamit az ember, ami ugye nagyon sokaknak luxus.
12.99 EUR One-Month Subscription
35.97 EUR Three-Month Subscription
65.94 EUR Six-Month Subscription
gamecarddal kb 8000 huf két hónap
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
SZIMETRIKUS,TÜKÖR map-eken ugyanolyan feltételekkel nyerünk,de a csíterkurva AV mapen meg nem? hogy van ez?? úgy van,hogy hiába játszanak összeségében jobban a hordás playerek a BG-ken az én battle grp-omban mindez SZART SE ÉR AV-ben,mert a map nem biztosít egyenlõ feltételeket mint a másik 3-om map....EZ ÍGY KURVÁRA NEM IGAZSÁGOS!az,hogy vaóban relative magas a nyerési arány a többi BG-n engem nem nyugtat meg mivel én egy olyan ember vagyok aki RÜHELLI az igazságtalanságot.
A másik dolog pedig "hiába" nyerünk 70% ban ab,eos,wsg ha dupla/sõt simán tripla/ játékidõ alatt FELEANNYI illetve 3x kevesebb honort kapunk azért,mert SOKKAL JOBBAK a playerek ebben a battle grp-ban momentán horda oldalon/mert tudom máshol ez lehet nem így alakul/
lebontva neked egy AV átlag 10-15 perc ami 400-500 honor az allynak és 200-300 nekünk/vagy még ennyi se:S/
az összes többi BG mint már mondtam sokkal több ideig tart és fele honort sem ér....
én kb. leszarom a honort meg úgy cuzammen,hogy nyerek vagy vesztek ami felbasz az "csak" annyi,hogy NEM UGYANOLYAN FELTÉTELEKET BIZTOSÍTANAK A BLIZZARDOSOK a 2 oldalnak....
Av kivételével sokkal jobban számít az összjáték a kommunikáció az,hogy ki mennyire jó egyénileg illetve csapatban a választott karakterével a BG-ken és elég szomorú az,hogy hiába vagy sokkal jobb mint 2 tucat másik allys- ha egyszerûen AV-ben kenheted a hajadra:S
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
๏̯͡๏﴿
No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.
a jóédeskurvaanyjukba takarodhatnak már el a kibebaszottfaszom fejlesztõk,hogy nemcsinálnak egy olyan map-et amin egyenlõek a feltételek!!
70-75% ban nyerünk AB,WSG,EOS-on
és csak 40% ban AV-n...
/ez az altom mérlege amióta van egy addonom rá...ez 900 meccs statisztikája/
szóval ne magyarázza meg senki,hogy egy olyan BGroup-ban ahol ilyen magas a nyerési arány 3-om másik BG-on ami szimetrikus!!!!! mapon történik akkor ,hogyaretkespicsába bukjuk el a meccsek 60% át egy KURVÁRA NEM SZIMETRIKUS és egyenlõ feltételû map-en!!!???
/sry csak most buktam a 8. AV-met:S/
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
\"Csak egy szimpla forma, aki nem szívja orrba\"
a másik nézõpontból meg csessze meg a qrva horda/alli, akkor se fognak újra pöcs rush-olással nyerni.
na most, akkor kinek is van igaza?
btw, az elmúlt hetek-hónapok av-zása alatt a következõkre jöttem rá.
kétféle nagy állatcsoport létezik av-n.
- az egyik az, amelyik normálisan tudja játszani av-t, tudja mi miért van, ezek általában hagynak hátra védõket, és egyszerre ölik galv/belindát + rusholnak.
- a másik állatfajta az, amelyik középen zergel, cseszik védeni, agyatlankodik össze-vissza és persze veszit.
namost, ha peched van, akkor a 2. szekcióba kerülsz, s ugyebár a játékosok nagyrésze úgy van vele, hogy ha av-nek vége, akkor már nyomja is kapcsiból a jelentést a következõ av-re, igy újra összekerül 90% eséllyel a lammer bandával.
ebbõl lesz az, hogy X. av után már anyázik, hogy nem igaz, hogy sose nyerünk.
a smart player viszont ha kifogott egy ilyen 2. szekciós állatfajtát, akkor szép türelmesen megvárja, amig av végetér, kilogolás után vár kb. 3-4 percet (ennyi kell, hogy a lammer 2-es szekció új av-je elinduljon) és akkor jó eséllyel (olyan 50%, mivel ugye több 1-es és 2-es csapat is fut egyszerre) az egyes csapatba kerül bele, s voila máris zsinórban fogja nyerni az av-ket, s happy lesz. aztán ha ennek az av-nek vége már lehet is jelenteni újra, s örülni, hogy a pro team-mel mehetsz (ofcoz cserélõdni fog pár arc a következõben, de a mag általában megmarad) jópár run-t.
na igy lehet relative gyorsan 3 tonna honort bezsákolni (tapasztalat).
Engem pl. nem érdekel, hogy mikor végzõdik egy-egy meccs. Játszok és kész 😊
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
Rampage horda legujabb baromsaga hogy 15-20 emberrel vedenek fw kornyeken. Ez megfogja az allikat akik aztan sh-nal elednek es leallnak zergelni a bunker kornyeken, altalaban vissza is tekerik.
A par szerencsetlen akik meg mennek sp-re, meg aid stationre utanpotlas nelkul maradnak mig nincs temetojuk es buknak mindent a visszateleportalok miatt.
Ekkor mar javaban megy az anyazas mind2 oldalon, hogy a 15 perces win/loss helyett innentol kb egy ora mire vege lesz mert egyik oldal se enged.
Ertem en hogy meguntak a hordasok hogy AV default szivas ha rusholnak, de ha minden tornyot lerombolnak kb 100 honorral kapnak kevesebbet es negyed ora alatt vege.
\"Csak egy szimpla forma, aki nem szívja orrba\"
legalábbis az utolsó 20onharminc50-60 av-mban ez volt a szitu.
av startol, 20-an kapásból elrongyolnak galv-hoz, belindához, miközben ölik galv/belinda párost 10-12 rushol tovább, tekerik a bunkereket, tornyokat, a maradék 10-12 fele meg bohóckodik középen, vagy rusholnak tovább az ellenfél fõbázisához...az esetek 90%-ában még fw gy/sp gy is le van sz*rva nagy ivben...
ha nincs védelem, akkor ez a tactic default win, kb. 10, max. 15 perc alatt, garantált 400+ honorral.
ha van védelem, legalább 4-5 fõ személyében, nos, akkor ez a mutatvány általában bukta, mivel a fõbázisra rush-olókat általában le lehet kapdosni 1-2-esével simán...
Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"
Horsepower is how FAST you hit the wall. Torque is how FAR you take the wall with you.
Auto turnin addonnal meg pikk-pakk le lehet adni az összegyült kristályokat.
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
Család mellet csak altozásra van idõm. Bõven elég is.
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk
1. leölték a questleadó npc-ket vagy
2. végetért az av (s ugye av végén eltünik a cucc is)
persze, rugók és druidák könyebb helyzetben vannak, mert be tudnak stealth-elni, de ha nem ilyen class-al mennél akkor még jó esetben visszafelé menet fel is aprítanának a széparcú allisok/hordások.
wotlk-tól ez nagyságrendekkel jobb lesz.
bemész a kedvenc instádba, felkapod a választott frakció tabardját és enjoy.
szerintem baromi ötletes megoldás, s gyakorlatilag nullára redukálták vele a repufarmot.
text-ek mentek cenarion-nak, runecloth meg darna-ba...
btw mostly-val mi lett? szétesett, vagymi?
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB
pénteken végre megérkezik a WoW battlechest! láttam videókon wow strategy guide nagyon vastag 😄 tetszik... remélem jó h ezt a kiadást választottam!
és amiért írtam a kérdés: ugye kéri bankártyát vagy feltöltõ kártyáról a kódot.. amit láttam írtátok h bankkártyával jobb mert ott ingyenes és meg is lesz az 1. ingyenes hónap. de ha feltöltõ kártyáról írom be a kódot vagy hogyvan 😄 akkor viszont egybõl elkezdõdik a 2 hónap?
Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB
egy warrior talentfát lvl40ig linkelnétek szintezéshez?
plusz még a retalliation skill mit csinál potnosan?
2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk