World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

[HUN]Crassus
#128522
nah sztem badarság 2% holy dmg miatt 2 talentpontot és 80% seal mana visszatöltésért 3 pontot azaz összesen 5 pontot tovább rakni retri ágon...5/5 holy guidance 1000% hasznosabb.
Vegyük,hogy sacc/kb 500-as IQ nál/ez kb s2 gearben megvan/ kapsz 175 dmg/heal up-ot 5/5 Holy guidance-al...ugyanezen gearben HG nélkül imp sancticy aurával jó ha 600 dmg-ed van aminek a 2%-a hát lófax:12:S a sealek utána mana töltés elhanyagolható a +dmg/heal up-al szemben amit kapsz HG után.Szerintem😛

Amúgy én most attalenteltem Shockadinra,arénában nem próbáltam,de a BG-s tapasztalat azt mutatja nem igazán erõs.Bg-ben is csak úgy effektív ha kinézel magadnak mondjuk egy warriort mész vele healeled és a burstöd-el odabaszol 8-12 secenként😛 1v1-be healerel szemben kb zéró esélye van.Melee-k ellen egész szépen muzsikál /1h+pajzs miatt/ mage+lokk-ot is meglehet izzasztani rendesen,de egy CS alatt egy mage megbasz mint a xar😄/ha nincs bubbi/

szóval összeségében most s2-ben funolok vele,de tényleg csak fun-ra jó annak ellenére,hogy sokkoltam már 2200 körül és SoR-oztam is majdnem 2k-t vele,de ha a bürst CD-n van/Holy shock+judgement/ csak karcolgatni tudsz vele...

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Fehercsoki
#128521
Arénára cement sámán vagy retri pala a jobb?

#128520
Nemegészen.Igazából csak pvp re jó helyesebben bg-re, arénában teljesen használhatatlan.Máshogy kell kövezni enchantolni a cuccokat és spell damot spellcritet a healup rovására.Bg-n ellehet vele poénkodni ha valaki egy régebbi gearjét beáldozza de összeségében nem éri meg.Nem is szórakoztató és sokba kerül.Igazi hibrid, szerintem a 33-0-28megfelelõ gearrel (1500 healup 1000+ spelldamege) tud érdekeseket müvelni de bg re arénára jobb a retri.
PiszkosFred
#128519
Eddig nem volt, viszont ugyanugy megvolt a sorbanallas, csak epp nem lattad "hol allsz", helyetted nezted a auth/handshaking/connected feliratot, majd ha szerencsed volt, akkor tovabbmentel, es a retr.char.list-nel alltal meg. A vege ugyis az volt, hogy "disconnected from the server" 😊 Mostmar van queque, tegnap pl 800ast sikerult kifognom. A szerencse, hogy egyszerre lehet wowozni es betazni, ugyhogy betaba elkezdtem logolni, kozben mentem AVra, majd 10 percenkent raneztem, hol tartok. A vicc az, hogy Northend eleg surun elszall meg igy is, a lagokrol meg nem is beszelve. A legutobbi peccs utan is sz*r volt napokig, a mostani peccs is hozza ezt a szintet. Par nap talan, es ha nem jon ujabb peccs, akkor helyreall a rend. Hetvegen koran reggel lehetett jol jatszani, amerikai barataink akkor epp ZzZzizegtek, de ahogy kezdtek ebredezni, jott a lag is. Instanceok viszont aranylag jok, csak epp el(be)jutni nehez ekkora lagokban.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#128518
ha jól olvastam, ez a shockadin valami olyasmi, mint a druidánál a restokin, ugye? (palához nemigen értek)
fõleg healer spec, de emellé van tekintélyes mértékû dps is. gondolom pro gear-rel az igazi (~1800+ healup, ~700+ spelldmg)

#128517
Bétás acc eladó

www.jatekok.hu/forum/index.php?showtopic=1282
#128516
hetvegen szokott lenni, de ilyenkor legalabb be lehet lepni

#128515
eddig nem volt asszem...

Tatyla
#128514
omg bétára most már van várakozó lista,vagy eddig is volt?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

TDC Geronimo
#128513
fake

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

edios
#128512
Sztem meg nem viccbõl van wowwiki, vazzeg. Nesze shockadin link. Rakjuk már ki bannerbe wowwiki-t, v vmi egyéb faq-t, mert egy 12 éven felülinek idegesítõ ezeket a kérdéseket naponta olvasni.

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

[HUN]Crassus
#128511
nem ment a köcsög fórum😊

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#128510
danke...

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Davidus
#128509
23/16/22

V9ykn8_TZL0

TDC Geronimo
#128508
40/0/21 -.-

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

[HUN]Crassus
#128507
hali! tud vki egy jó SHOKADIN speccet?

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

picket
#128495
Tele a gatya? <#idiota>

&#3237;_&#3237;

Davidus
#128494
Davidus
#128493
mindjart inditok egy warlockot😄

V9ykn8_TZL0

Davidus
#128492

V9ykn8_TZL0

Tatyla
#128491
hajnalban jó játszani így 10 óra után már elkezdõdnek a laggok,ordenáré játszhatatlan az egész...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

edios
#128490
Meg talán az sem elhanyagolható, ha BC-nél kész játékot próbáltad elõször, nem egy fejlesztés alatt levõt, amiben ráadásul pont a készítés végsõ fázisában mennek rá a hangulati elemekre.

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

#128489
ez jó ratyin néz ki...
összehasonlítva mondjuk ezzel x)



bloodelf és human DK >>> all

#128488
nekem is kb. ez volt, bár ez betudható 2 dolognak.
egyrészt baromi kiváncsi voltam a dk küldikre, másrészt pedig már nem lesz az a feeling, mint amikor az elsõ kiegnél hagytad el elöször azeroth-ot. ez most már olyan "megszokott" feeling.

amúgy állítólag alli-nál hangulatosabb az érkezés, mint a hordánál. hordánál kirak a warsong keep-ben vagy miben, allinál meg felhajózol a fjordon. még nem láttam, de állítólag ilyen.

atm leginkább nem is bétázom, mert nem vagyok mazo, hogy 1 perces konstans lag mellett próbáljak csinálni bármit is, arról nem is beszélve, hogy meló után délutánonkén már belogolni is a "mission: impossible" kategória 😊

Tatyla
#128487
inkább Silkroad féle grindelös szarság...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

itharius
#128486
wotlk-t várva, van egy új ememó, ingyenes és egész jó cucc (olyan lineage wow keverék, csak véres mint a hurka 😄 ) Requiem

box live id: itharius

Tatyla
#128485


alakul...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Tatyla
#128484
na egy kis élménybeszámoló a bétárol,nagyon röviden:
két napja van kulcsom és ez idõ alatt kétszer sikerült belépnem a szerverre,ez így elég ciki hogy nem tudja a Blizz kezelni ezt a problémát.
tömören annyit hogy sokkal jobban lekötöttek a DK questek mint hogy a lockommal még beljebb hatoljak Northlanden,valahogy nem jött át az a varázs mint a BC-nél mikor átléptem a portálon,nem volt ilyen fuuu de király meg hasonló érzéseim,de mondjuk jelzem még nem sok idõm volt tesztelni,nem baj majd jövõhéten minden hajnalban...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#128483
oke ez jo! köszi
Davidus
#128482
orrszarvú pet<#worship>

V9ykn8_TZL0

Fehercsoki
#128481
Igen látod.

#128480
Igen. A lényeg kb annyi hogy outlandre nem mehetsz mig nincs BC-d meg a két új fajt ( bloodelf , draenei) nem választhatod .

"vessetek a mókusok közé" :)

Fehercsoki
#128479
US kliens -> US patch -> EU account -> EU szerverek én így használom.

#128478
az lenne a kérdésem hogy ugye most az elsõ free monthba vagyok szal sima wowos az accom.. így látom azokat akiknek bc accountjuk van?
#128477
jólvan megszoktam meg kicsit fura volt... leszedettem vele mindet. és jó minden! azért köszi
#128476
Igaz. (Nekem nem jo ennyire a memoriam. :s) De akkor is fura, hogy a torthoz hasznalatos us patcheit akarja normal eu wow-ra felrakni.

#128475
128397

#128474
A helyes utmutatas ebben az esetben szerintem:

tort kliens -> tort patch -> tort account -> tort szerver -> tort forum -> viszlat

#128473
de a legegyszerûbb ha nem varázsolsz
fogod, elindítod a játékot, és leszed mindent magának
nem kell zsonglõrködni semmit

#128472
us kliens -> us patch -> us account -> us serverek

vagy

eu kliens -> eu patch -> eu account -> eu serverek

#128471
en gb patch kell de nem lehet vhogy megoldani h en us kelljen? mert azok megvannak és nem akarok fölöslegesen tölteni..
#128470
vki segítsen pls! mikor akarom feltenni a 2.3.2es patchet ezt írja ki és nem tudok rájönni mi a baj!:

"Patch can't be applied because it is missing data for: "enGB". If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (SetLanguage)"
#128468
megnéztem, tényleg magic effekt, szal' én emlékeztem rosszul.
bár ez sokat nem oszt, nem szoroz a dolgon...

#128467
mondtam,
délelött játszható, délután nagyon nem...

#128460
Az alphaban en nem vettem reszt. 😞

rhazid
#128459
set realmlist eu.logon.worldofwarcraft.com
set patchlist eu.version.worldofwarcraft.com

\"Pale angel go away Come again some other day The devil has my ear today I\'ll never hear a word you say\"

#128458
Valaki tud adni valami oldalt vagy mittudoménmit ami egy kicsit felvilágosít a luárol vagy van itt esetleg valaki aki ért hozzá? btw azt nemtudja valaki hogy lesz e egy talentresetes patch mint prebcnél és ha igen akkor mikorra várható?

#128457
set realmlist eu.logon.worldofwarcraft.com
set patchlist eu.version.worldofwarcraft.com

Lynx_TWL
#128456
😄😄😄

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

#128455
Nem, mert azóta szar amióta elkezdték kiosztani a beta keyeket :p