World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Vegyük,hogy sacc/kb 500-as IQ nál/ez kb s2 gearben megvan/ kapsz 175 dmg/heal up-ot 5/5 Holy guidance-al...ugyanezen gearben HG nélkül imp sancticy aurával jó ha 600 dmg-ed van aminek a 2%-a hát lófax:12:S a sealek utána mana töltés elhanyagolható a +dmg/heal up-al szemben amit kapsz HG után.Szerintem😛
Amúgy én most attalenteltem Shockadinra,arénában nem próbáltam,de a BG-s tapasztalat azt mutatja nem igazán erõs.Bg-ben is csak úgy effektív ha kinézel magadnak mondjuk egy warriort mész vele healeled és a burstöd-el odabaszol 8-12 secenként😛 1v1-be healerel szemben kb zéró esélye van.Melee-k ellen egész szépen muzsikál /1h+pajzs miatt/ mage+lokk-ot is meglehet izzasztani rendesen,de egy CS alatt egy mage megbasz mint a xar😄/ha nincs bubbi/
szóval összeségében most s2-ben funolok vele,de tényleg csak fun-ra jó annak ellenére,hogy sokkoltam már 2200 körül és SoR-oztam is majdnem 2k-t vele,de ha a bürst CD-n van/Holy shock+judgement/ csak karcolgatni tudsz vele...
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
fõleg healer spec, de emellé van tekintélyes mértékû dps is. gondolom pro gear-rel az igazi (~1800+ healup, ~700+ spelldmg)
www.jatekok.hu/forum/index.php?showtopic=1282
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!
V9ykn8_TZL0
V9ykn8_TZL0
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!
összehasonlítva mondjuk ezzel x)
bloodelf és human DK >>> all
egyrészt baromi kiváncsi voltam a dk küldikre, másrészt pedig már nem lesz az a feeling, mint amikor az elsõ kiegnél hagytad el elöször azeroth-ot. ez most már olyan "megszokott" feeling.
amúgy állítólag alli-nál hangulatosabb az érkezés, mint a hordánál. hordánál kirak a warsong keep-ben vagy miben, allinál meg felhajózol a fjordon. még nem láttam, de állítólag ilyen.
atm leginkább nem is bétázom, mert nem vagyok mazo, hogy 1 perces konstans lag mellett próbáljak csinálni bármit is, arról nem is beszélve, hogy meló után délutánonkén már belogolni is a "mission: impossible" kategória 😊
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
box live id: itharius
alakul...
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
két napja van kulcsom és ez idõ alatt kétszer sikerült belépnem a szerverre,ez így elég ciki hogy nem tudja a Blizz kezelni ezt a problémát.
tömören annyit hogy sokkal jobban lekötöttek a DK questek mint hogy a lockommal még beljebb hatoljak Northlanden,valahogy nem jött át az a varázs mint a BC-nél mikor átléptem a portálon,nem volt ilyen fuuu de király meg hasonló érzéseim,de mondjuk jelzem még nem sok idõm volt tesztelni,nem baj majd jövõhéten minden hajnalban...
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
V9ykn8_TZL0
"vessetek a mókusok közé" :)
tort kliens -> tort patch -> tort account -> tort szerver -> tort forum -> viszlat
fogod, elindítod a játékot, és leszed mindent magának
nem kell zsonglõrködni semmit
vagy
eu kliens -> eu patch -> eu account -> eu serverek
"Patch can't be applied because it is missing data for: "enGB". If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (SetLanguage)"
bár ez sokat nem oszt, nem szoroz a dolgon...
délelött játszható, délután nagyon nem...
set patchlist eu.version.worldofwarcraft.com
\"Pale angel go away Come again some other day The devil has my ear today I\'ll never hear a word you say\"
set patchlist eu.version.worldofwarcraft.com