World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#128572
Lehet, hogy naiv a kérdés, de akinek a bg-zés bugyuta dolog, illetve 2-3 alkalom után megunja az instákat, és egyetlen öröme a battlemaster körbeugrálása, az minek játszik még, illetve mit vár a wotlk-tõl?
BEAST
#128571
"Blizzard is going to introduce an outdoor, non-instanced PvP zone called Lake Wintergrasp. The lake is very near the center of Northrend, and will essentially be a free-for-all PvP zone so that players on any realm type, PvE, RP, or PvP will find a place to engage enemies in battle out in the open. There will be outdoor world objectives in Lake Wintergrasp as well, and objectives that will affect the surrounding world, much like the faction-wide buffs you can earn in Silithus and the Plaguelands."

ertem.

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Davidus
#128570
neked is kb 0 infód van a pvp zónáról

V9ykn8_TZL0

BEAST
#128569
A pvp zona kb addig lesz izgalmas mint amilyen anno az epl toronyfoglalosdi, meg nagrand. Neha nem volt rossz kikapcsolodasra, de arran em szamitanek hogy 24/7 menne ott a nagy pvp :d Az bgrol tudod jol mi a velemenyem, nekem ezek a bugyuta dolgok nem igazan jonnek be... az arenak meg biztos jok lesznek, majd kiderul mennyire lesz izgalmasabb a varosban porges 2 arena meccs kozott 😊

Az instak meg max 2-3 alkalommal erdekesek, utana mar unalmas mind... persze ha cuccert mesz oda akkor ez jobb esetben is 20-30 alkalom, igy engem abszolut hidegen hagynak az ilyesmik.

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Davidus
#128568
ennek a tízezresnek legalább 2 oldala van. majd ne lepõdj meg ha a warhammeres húszeresnek csak az egyik oldalára lesz nyomtatva valami😛

V9ykn8_TZL0

#128567
Ez most kb. olyan, mintha azt mondanád, hogy neked 10 ezer forint kurva sok pénz, nekem meg kurva kevés. 😄

Davidus
#128566
"rövid instanceos végjáték úgy 1 hónapig"

10 5 emberes meg 3 raid instance ráadásul a raid insták már mindenki elött nyitva állnak akinek van legalább 10 emberes guildje

"majd a játékidõ 5%-ban ugrándozás a bg battlemasterek/arenamaster elõtt és 95% honor/arenapoint grind jobb esetben 1-2 zárt instanceolt bg-n és 4 miniarénában."

új pvp zóna + 1 új BG 2 új arena. tudom szarok lesznek mert wow

V9ykn8_TZL0

#128565
Sajnos ez a hozzászólás több sebbõl vérzik. Vminek a bukását elõre károgni és ha nem jön be a jóslat, akkor meg szimplán hallgatni baromi egyszerû dolog. Ez majd elválik, mivel manapság korántsem a minõség ad el vmit, hanem az, hogy a plebsnek milyen rózsaszín cukros bevonatú pirulák formájában tudják beadni a kapszulát, aminek a közepe szarból van. A wotlk sokak számára már most egy nagy unalomhalmaz, +10 szint grindelés, rövid instanceos végjáték úgy 1 hónapig, majd a játékidõ 5%-ban ugrándozás a bg battlemasterek/arenamaster elõtt és 95% honor/arenapoint grind jobb esetben 1-2 zárt instanceolt bg-n és 4 miniarénában. Emellé persze bejön a mindenkori sírás az aktuális fotm kasztok miatt, reroll arra, 2 hónap múltán új fotm kaszt, reroll arra és persze minden ilyen rerollt a közkedvelt non-stop honorgrind zár kifulladásig. Épeszû ember ilyenbe nem süllyeszti az idejét. Lehet habzó szájjal érvelni, hogy nem így lesz, mert minden szép és szagos, de az elmúlt 1 évben tökéletesen jövedelmezõen mûködött ez a rendszer és nem áll senkinek érdekében felborítani.
"Fps-en nevelkedett kölyköknek" való a who? Miért kell olyasmirõl magyarázni amirõl nulla fogalmad van? Nem fogom elmagyarázni miért sokrétûbb, mert nyilván nem érdekel, de ilyen ostobaságokat épp ezért nem kell írogatni.

Davidus
#128564
mikor kijött a béta volt 3 zóna meg 3 vagy 4 instance most meg 1 kivételével minden zóna nyitva van és az összes kis insta tesztelhetõ.
lesz még 1-2 beta build aztán fellövik naxxramast ami azt fogja jelenteni hogy hamarosan vége a bétának.
azon sem lepõdnék meg ha október végén kijönne

V9ykn8_TZL0

#128563
én is azt gondoltam amit te... hogy sehol sincsenek még, és baromi sok meló van vele...
de vagy lassú a kommunikációjuk, vagy nagyon melóznak a srácok...

kijött a hír hogy átdolgozzák a buffokat meg a debuffokat, hogy ne legyen must-have class, hanem a haverokkal tudjál raidre járni... Kb négy öt napig hírezték hogy fogalmuk sincs hogy mi hogy lesz... na mondom, ha azt se tudják mit akarnak, akkor ez még sok idõ... aztán pár napja hirtelen leküldték a tételes listát a buffokról hogy ki mit, mikor, mivel stackel, mivel nem, stb...

ugyanez volt például a druidával is... magyaráztak hogy külön feral tank és feral dps talent, de még nem tudják hogy... aztán két nap múlva jött az új build az új talentekkel...

szerintem iszonyat tempóban fejlesztik, és azt nem értem, hogy ha ez így megy, akkor mi a fenét csináltak a bc és a mostani idõszak között... mert hogy csináltak valamit, az biztos... gondolom másik játékot fejlesztettek, és most áttolták ide az erõforrásokat

szerintem kirakják ptr-re az új talenteket, kint hagyják egy hónapig, addig összerakják a wotlk nem-raid részét, beteszik gyártásba a lemezt, és a köv egy hónapban belövik a raidcontentet és leküldik majd pecsben.

én aszondom simán kiadják idén. Az alapján amilyen tempóban most fejlesztenek.

Davidus
#128562
meglepõdnék ha who elött nem indulna el a ptr. sõt akor is ha ebben a hónapban nem jönne ki😛

V9ykn8_TZL0

#128561
nekem még mindig az a bajom a who-val, hogy nagyon statikus benne a harc.
karakteranimációk iszonyat primitívek, a tegnap who topixba linkelt world boss kill-ek (#4626) meg kb. a wow 3 évvel ezelötti szintjén vannak. mondjuk a megközelíthetõségük megoldása ötletes volt, az tetszett, bár én pl. nem ugribugri platformjátékokon nevelkedtem, igy eléggé izzasztó lenne eljutni 1-1 boss-ig.
s oké, tudom, who = pvp, de mondjon bárki bármit, azért abba is bele lehet ám unni. én is szeretek pvp-zni, de nem egyfolytában, meg nem biztos, hogy annyira fun, ha minden akörül forog...

mindettõl függetlenül vasárnap én is ránézek open beta-ra, ha már egyszer van/lesz OB accom, nehogy már ne használjam ki...

abban viszont sok igazság van, amit irtál.
ha nov-dec környékén jön ki a kieg az pont elég lesz arra, hogy akik iziben most áthúznak war-ba, azok addigra kitapasztalják majd, hogy bejön-e vagy sem a dolog, fejlõdni fog-e vagy sem, s eldönthetik majd addigra, hogy mibe ölik bele az idejüket.
én most kivárom az elsõ pár hét tapasztalatait, mielött megveszem a gammát. addigra úgyis kiderül a lényeg...

#128560
Ugy ertem, hogy felkesz termeket nem illik kiadni. A gyors profitaratasnak megvan az a hatranya, hogy nem tart sokaig. Persze van ra esely, hogy a kiadas utan is onteni fogjak bele a penzt, csak gazdasagilag nem esszeru. Es akkor meg a konkurenciat szamitasba sem vettem. A wotlk nagyon profin kidolgozott kiegeszito lesz, es komoly valasztas ele allitja azokat, akik kiprobaljak a who-t. Az igaz, hogy a wow pvp-je eleg semmirekello, de ezt a semmit sem egyszeru felulmulni. A lenyeg, hogy en nem latom a who-ban az erot, de ne legyen igazam. Nem bannam, ha az fps-eken nevelkedett kolykok athuznanak a who-ba.

[HUN]Crassus
#128559
a "who bukására lesz idõzítve" hmmm? ezt,hogy érted?

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#128558
3 honap alatt be tudjak fejezni siman, ha semmi komolyabb problema nem adodik addig. Kb a who bukasara lesz idozitve.

PiszkosFred
#128557
Hat eleg bator tipp ez azert ahhoz kepest ahogy most all a dolog. Novemberben ha kap is valamit a nep, az a 3.0as preWotLK peccs lesz, de meg szerintem az is necces. Lesz a kiegbol januar-februar boven, szerintem legalabbis.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

dartonita
#128556
Sziasztok.
Ezzel kicsit vitatkoznek,kb egy hete talenteltem at holy/protrol shockadinra,eg es fold a kbseg.
Az elso talenteles(holy/prot)nagyszeru support lehetoseget nyujt,foleg mert ha valaki paladint lat azonnal a kings-ert kialt,a shockadin spec azonban nagyban javitja a szolozas lehetosegeit.
Healerkent a napi kuldetesek foleg a szigeten egyedul lement kb masfel ora alatt,most hogy kepes vagyok sebezni is,35percre redukalodott.Mint tudjuk a wow nem csak instazasbol all,es akinek pala a main karija az bizony kemenyen meg fog izzadni ha egyedul akar kuldizni,es holy talentes.
A gearem felig healer,felig spell up,tehat instakban ugyanugy en gyogyitok,viszont bgken sem vallok szegyent es nem mindig hatul kullogok osztogatva a gyogyszert.Ha minden trinket,skill egyszerre proccol,brutalisakat lehet vele loni.(Es ami eddig talan keveseknek tunt fel,megfelelo spellup-al a concecration igen nagyokat sebez ha valaki bent marad😛)
1vs1ben qrvajol helytall azt kell mondjam,bar vannak kasztok akiket egyszeruen nem lehet megolni,mint pl a healer saman vagy dru.Egyszerubb elfutni.
Szamomra maximalisan pozitiv lett hogy kiprobaltam,igaz egyelore lamellar cuccokban nyomom mert magasabb szintu raidekhez meg kicsi a guild.
Arenaban nincs tapasztalatom.

#128555
szinte 100%
én olyan november eleje-végére saccolom.

Shortstop
#128554
várható ez az új kieg idén?

Tatyla
#128553

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Tatyla
#128552

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#128551
Sziasztok!
Van egy kis problémám, még pedig az hogy amikor be szeretnék lépni a játékba, beírom az Accountot meg a Jelszót kiírja hogy Conncted, és nem csinál semmit aztán kijön az Unable to Connect ablak. :S próbáltam Repairt az nem segített.... segítsetek légyszi!
Elõre is köszi😊

Proci:Intel Core 2 Duo 2.9Ghz (felhúzva)E7200,Hűtve:CoolerMaster TX2,Videókártya:Saph 5770 vapor Alaplap:Gigabyte S-series GA-EP35-DS3L,Ram:Kingmax 2GB x2 (4GB Ram),Vinyó:Samsung 500GB

#128550
Amúgy nem ilyen képernyõ jelenik meg, a kék képernyõ csak 1-2 mp-re jelenik meg :S Az a baj, hgoy nagyon nem értek ehhez és a gépem is garanciális úgyhogy én nem nyúlhatok hozzá

Fehercsoki
#128549
Megmaradnak a trialos karik.

#128548
Hi!
Trial verziot töltöttem le, az lenne a kérdésem ha megveszem neten az eredetit akkor megmarad e a trial accountban regelt karakterem, h tovább hátszhassak vele? Ja és még annyi h ha a 10 nap letelte után fogom megvenni akkor ugye szintén nem törlik le a karakteremet?
Kösz...!
picket
#128547
Ezt meg közben találtam, és gondoltam témába vág:

ಥ_ಥ

picket
#128546
Ha bsod, akkor vidd el szervízbe, esetleg telepítsd újra a wow-ot, de én még nem láttam olyat, hogy wow kékhalált okozott volna.

ಥ_ಥ

picket
#128545
"leszopom magam komolyan......"
Errõl ne küldj screenshotot <#idiota>

&#3237;_&#3237;

Shongi
#128544
Hát így elsõre valami melegedési problémának tûnik, de annyira nem vagyok otthon ebben.

TDU:Shongi Cars: A:Koenigsegg CCR, B:Noble M400, C:Ferrari 612, D:Jaguar XKR Coupe, E:Nissan Skyline, G:Ferrari 250GTO Ferrari F40>everything else...nuff said!!!

Fehercsoki
#128543
Ha a kék halálról beszélsz akkor ott általában kiírja mi a baja.

#128542
Hali.

Nem tudjátok, hogy miért fagy be a kép? Megáll a game és úgy 2-3 perc elteltével elõjön vmi kék képernyõ és újraindul... Má Rohadt idegesítõ h nem tudok játszani fél óránál többet... Valaki tudja mi lehet a Problem?<#violent><#boxer>

[HUN]Crassus
#128541
én a tornyokat próbáltam visszaszedegetni egy warrival....csak 1x dobott SP-hez a vége felé akkor láttam mi megy ott😛

most kéne vagy 50k honor,de 1 óra alatt jó ha szerzek 300-400-at:S

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#128540
gratulálok a healereiteknek a hídnál xD
bár mondjuk ha te is inkább healeltél (tod' az az, amire alapjáraton kitalálták a class-od, s amiben a bestof) volna ott a hídnál, ahelyett, hogy kétkezes fegyverrel bohóckodsz, akkor a társaid pikk-pakk szét tudták volna csapkodni azt a kemény 4(?) klottgatyás lock-ot, akiknél nuku healer volt, s nyertetek volna...

[HUN]Crassus
#128539
Új ally rekord AV-n....40 vs 40 startól! /szal nem csítes meccs/ 10 perc!!! pug gyõzelem! nem semmi! leszopom magam komolyan......
jah 4 warlokk+ijjászok feltartott 20-25 hordást a hídon:S

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

TVelvet
#128538
cement sámi mindenhogy jó, csak 1v1-be nem. 😊
#128537
5v5 re is jo a cement par adott comphoz, de pl ele sokkal eredmenyesebb 5v5ben.

#128536
persze 3v3ban altalaban o a focustarget, ekkor kell a shield a kezbe, shamanistic rage es a line of sight jatek, es melle skilles hasznos tarsak😊

#128535
Az enhancement es a retri is eletkepes mindharom bracketben, nem kell tulkombinalni. Az persze termeszetes, hogy nem akarmilyen tarsakkal.

#128534
Hogy a fenébe ne lenne életképes 5v5ben a shammy.

Fehercsoki
#128533
Oké köszi.

The Garrett
#128532
hjah resto druid mellé alap jó 2v2 ben. 😄 Az akikkel toltam viszont shamanok mindig meghaltak 3v3 ban iszonyatosan hamar. azert gondoltam hogy egy plates tovább bírhatja, pláne ha van bubi is meg prot is.

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

#128531
ill 3v3ba nem csak ez a comp jo😄 hanem jo pl mage/lock is warrior helyett esetleg 3 dps grp

#128530
2v2be cement shaman kb csak warriorral eletkepes, esetleg restokinnel, de pl van mage/cement is 2200 felett a warcraftmovieson, de ott foleg a mage skillessege miatt sikeres😊

cement shaman 3v3ba jo egy warrior+healer melle.

szerintem 2v2 re jobb overall a retri pala, persze fugg attol mi a tars.

The Garrett
#128529
2v2 cement shaman 3v3 ba szerintem paladin, 5v5 be egyikse életképes. 😄

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

#128528
jah, biztos...

#128527
te biztos torton jatszol ;P

#128526
én azon vagyok most lehidalva, hogy a restokin-nel milyen brutál módon lehet aoe-zni 10-esével a mobokat.
esküszöm, jobb mint a lock, meg a mage.
igaz, percenként csak 1x 😄

#128525
Kinek mi jön be.A két pont fakultativ az aurán valóban nem létszükséglet.Viszont ha minden itemedet a socketes spelldameges kövekkel rakod tele, meg mindenhova azt enchantoltatsz elég szép spelldamaget kapsz.A régi t5 ös healer cuccommal én is poénkodtam vele de nemtetszett.Az a 600 spelldamage meg lófütty az imént néztem holy gearben ugyhogy csak az adalékos spell damage van amit a heals kövek plusz heales enchantok mellé adódnak ugy van 975 spelldamom.Mondom ez echte holy gear, arra is tallentelve.Summázva viszont tényleg nem éri meg shockadinra köveket meg enchantokat pazarolni, ha pvp zni akarsz arra most jó a retri.
#128524
nem jo a kerdes. 2v2 3v3 5v5 ? mik a tarsak?

#128523
Nee, Crassus, pala lettél, mivé válik a világ😛