World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Narxis
#128454
EU Bloodscalp >

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#128453
mi az eredeti szerver realmistje?help pls
#128452
csak hajnalban lehet hajtepes nelkul jatszani szinte a szerver indulasa ota

Tatyla
#128451
hát gyerekek inkább adjátok el jó pénzért ha kaptok béta kulcsot,egyszerûen beloggolni is mûvészet.

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Narxis
#128450
<#eljen>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Davidus
#128449

V9ykn8_TZL0

Magh
#128448
Normális Arena csapatok, premade minden nap, PvP guild. Arathor ilyen szempontból döglött.

#128447
jófejek legyen bg-n (crossrealm miatt ennek nincs értelme), vagy szervezzenek sok premadet (pug premade?), vagy legyen outdoor pvp (ammegmi?), vagy arra gondolsz hogy halaaban legyen valaki? (én ott még élõ embert nem láttam, kivéve a bc elsõ hónapját)

ööö nem értem mire gondolsz

#128446
normális pvp kultúrával rendelkezõ pve realm? o.O
az milyen?

Magh
#128445
Tud valaki normális PvP-kultúrával rendelkezõ PvE realmet, ahova alliance karival lehetne menni?

TVelvet
#128444
cement sámán egy trágya pvpbe, ezt mindenki tudja wildor (legalábbis 1v1be)
Magh
#128443
Healerekkel kapcsolatban még egy gond van. Alapból -50% healing debuffra optimalizálják õket. Nézzétek meg a WotLK értékeket. Ez magában el is dönti a classeloszlást, mert MS nélkül még egy alap HoT-on sem rágod át magad, nemhogy valódi healen.

Magh
#128442
Jelenleg? Release óta meleeorientált a játék (sokkal jobban skálázódnak), a healerek meg már S1 alatt a capped resil miatt elszálltak. Ha megnézed a legújabb buff/debuff koncepciót, egy újabb durva caster nerf.
Gyönyörûen követhetõ S1-S4 alatt a melee fokozódó elõnye. Egy caster kap +100 spellpowert, közben pl. egy Warrior már ott tart, hogy instant lecsapja a mage-emet 40%-ra (10500 HP, 420 resil, Ice Barrier). Egyszerûen nevetséges a caster skálázódás. Ugyanez lesz a WotLK-ban, szép új talentek belõve lvl 80 kék gearre, aztán kijönnek az Arena fegyverek.

#128441
Jó hát 1 avért teljesen felesleges az biztos. Ilyenre marad a reménykedés, hogy nem retardáltakkal rak össze a rendszer. <#idiota>

#128440
hmm...tényleg.
viszont akkor nem vágom, mert még sose kapták le rólam (mázli?)
de ma este betesztelem duel-ben...

#128439
ezt aláírom.
a spelldmg már s3-ban is botrány szar volt pvp-ben a melee dmg-hez képest, erre s4 csak rátett még 1 lapáttal.
hát nem mondom, hogy mókás, mert nem az, bár hogy finoman fogalmazzam, most a f*sz jobbik oldalán állok 😊

#128438
hat pedig kemenyen magic type, pont minap neztem.

soot meg itt is. http://thottbot.com/s22812


de mondom akkro vagy az van hogy te vagy egy pro moonkin, vagy en vagyok pro shaman vagy midnketto😄 mert nekem eddig egyetlen moonkin sem okozott gondot 1v1 ben.

#128437
Hát 1 napi bg küldiért kelljen fél-1 órán át szervezni 1 normális premadet elég szomorú. Éppen alakult random premadet a random pug bármikor hazavághatja. Számolatlan horda pug vágott már haza ilyen random megalakult ally premadet, gondolom fordítva is igaz.

Trutyi LvL 60 UD Priest (Bloodscalp)

#128436
hát nemtom, én cement sámlikat röhögve ölöm, gyakorlatilag nem jelentenek kihívást, ellentétben pl. egy rugóval.
barkskin-t pedig nem fogod lepurge-ölni, mivel nem magic effekt, hanem egy állapot.

#128435
Jelenleg a játék elment a heal és melee dps irányába pvpbe balace szempontjából méghozzá hot>dot. 1 hotja a druidnak nagyobbat heal mint a spap 2 dotja sebez. Ha egyfolytába dispellezem akkor is megy fel a hpja hála a 30%os talentjének ami van hogy 3x kivédi dispellem egymás után, közbe meg sebezni is kelleen valahogy. Másik meg bizonyos classok pld druid,rogue,mage símán tólhatja pve cuccba pvp-t,arénát. Többi dps,healer meg kénytelen arénás,pvp cuccokba amivel dpsét,healjét is nerfeli.

Trutyi LvL 60 UD Priest (Bloodscalp)

#128434
nature's graspot is lehet purgolni, ha netalan megis bekapja az ember akkor ott a pvp trinket, nem csak frostshcokkal lehet lassitani, ott az earthbind is, azonnal lerakom, amire a druid ugy dont hogy menekulni akarna akkro mar le is jart a cdje es mehet megint, nah meg ha mar ugyis menekul az regen rossz neki.

lifebloomot meg persze hogy nem purgolok, az a szabaly ra hogy amig 2 lifebloom van addig nem szabad purgolni, de ha mar pl 3 stack van akkro siman mehet, illetve ha van az 1-2 stack lb melett mas buff is pl rejuv, barskin, grasp, esetleg natures perfection, vagy egyebek akkro belehet lutrizni siman, nagy balszerncse kell, hogy pont a 2 stack lbt kapja le. nekem kurvara nem okoz gondot egy moonkin speces druid, lehet csak bena shamanokkal talalkoztal😄 vagy en talalkoztam bena moonkinekkel😄 de enh shamannak tobb a counterje ellenuk mint moonkindruidnak a shaman ellen.

#128433
Az a baj, hogy nem látod a teljes képet. Sokan azért hentelnek középen az elején, mert várják Balinda halálát. Ezek a játékosok csak balinda honorért + középen kapott honorért vannak bent AVbe, mert csak idõkitöltésre mennek be amíg várnak másik 2 bg timerére.

Trutyi LvL 60 UD Priest (Bloodscalp)

#128432
az nekem mar jo mert egy gcd-t el is baszott es plusz par szazad vagy akar 1 masodpercet is, amire felfogja, hogy van lent grounding es akkro moonfiret toljon😊 addig en ugyanugy gyepalom es megy lefele a hpja, barskint meg lepurgolom. enh shaman > casters ez ilyen egyszeru, gondot esetleg egy egy skilles frostmage tud okozni, vagy egy nagyon jol gearelt sl/sl lock a draintankjaval. druidok kozul a moonkin formosok(akar restokin, akar balanceheavy) mennek le a legkonnyebben nekem.

#128431
minek avoidance? rageheal?
kell resiliance.
restokin (resto druid, boomkin hybrid) meg általában resis healer gear-be nyomja, f.x. van 1700+ healup, meg mellé ~7-800 spelldmg.
nem kell ide semmiféle rageheal, vicces is lenne maciban keveregni. max. arra jó, hogy beküldj egy 5 seces bash stun-t (ennek végrehajtása meg igényel kb. 1,5 sec-et), ami mire lejár a hûdeqrvadurva dps-û cementsámlin, addigra rommá-fossá healeli magát gyakorlatilag nulla manából.
ja mellesleg általában frost shock-ot spammel-nek, különben szarrá kite-olják õket, ami azt eredményezi, hogy nemigen lesz ott earthshock break.
aztán van még armor mellé, ns+healtouch, vagy ns+ciklon, ha netán nagyon nagy gáz lenne, s ezek ha macrozva vannak, akkor megnézem én azt a villámkezû arcot, aki cca. 1 sec alatt felfedezi, hogy nimá, ott figyel az ns, meg purge-öli is abban az ~1 sec-es range-ben melött be nem csúszik egy ~6k-s noncrit instaheal...nem mondom, van ilyen arc, de 1000-bõl 1.
natures grasp detto, beszivtad, állsz 1 helyben, mint a befõtt, aztán szivod zsinórban a noncrit 900-1k-s ~1 sec casttime-mal spammelt wrath-okat (quamigran's eye ftw), emellé még zabálja a hp-dat a moonfire dot, meg a natures insect is (3 secenként cca. -600 hp minusz).
emellé még ott a barkskin, ami mellett nincs spell pushback, a 100%-ban törhetetlen ciklon (hacsak nem tartogatod rá az es-t), frostcsokk ellen travelform, nameg ugyebár a hot heal-ek, amit ugyan lehet purge-ölgetni, de ha purge-ölsz egy lifebloom-ot, azzal általában csak a dudunak teszel jót vele, mivel instantban healeled vele...

nem mondom, esély van rá, hogy leverd, de nagyon össze kell, hogy proccoljon minden.

Narxis
#128430
e-bay

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#128429
béta kulcs? és azt honnan lehet szerezni?:S😊
picket
#128428
Pont ezért nyernek az allisok, mert a sok hordás rambo azt hiszi, hogy egyedül kell kergetnie egy druidát, miközben körülötte mindent elfoglalnak, elpusztítanak, levágnak, bedarálnak. Agyatlan "go BS", "go DR" az megy, de ahol magadnak kéne kitalálnod, hogy védõre van-e szükség, vagy támadóra, és mit védj, mit támadj, az már nem megy, mert nem elég egy dologra koncentrálni. És mi lenne, ha még jól is játszanának az allisok?!

&#3237;_&#3237;

#128427
pontosan mire is gondolsz? ha van béta kulcsod, akkor le tudod majd simán tölteni a blizzardtól

#128426
"castolni nem igen tud a mostani spellpushback miatt"

barkskin

"akkor arra van grounding totem"

rank1 moonfire

#128425
jöjjön már a gsl XD

addig tud vki vmi linket adni a Wotlk beta verziójához? ha megkérhetem😊
picket
#128424

&#3237;_&#3237;

#128423
jah igen, es az keves hogy nagy az armorja, de az a gear amiben restokin van az mentes minden fele avoidancetol, raadasul moonkin formban rageheal sincs, se bash, se feralcharge. az armor onmagaban edeskeves.

#128422
mi mi?

#128421
restokin miert enne meg? siman olom azokat is. hiaba van moonkin formban. castolni nem igen tud a mostani spellpushback miatt amit kap flurryzett dualwieldnel, plusz ha sikerulne is akkor arra van grounding totem, meg earthshock + a korulotte futkarozas pro szinten😄 enhancement shaman nagyon kemeny dpst tud tolni, de muszaj is neki mert nicns healign csokkento debuffja😞 emiatt szopas a 2v2 egy healerrel. de pl a clothiek azok csemegek.

#128420
jótanácsként mondom, hogy szombat-vasárnap délelött, meg hétköznap délelöttönként betázz.
délutánonként massziv 1 perces loot és npc lagok vannak, teljesen játszhatatlan miatta a beta server.
délelött viszont jó (solaar basin-t lesd meg, beszarás jól néz ki, stv meg ashenvale ahhoz képest csak egy gyatra kis erdõcske 😛)

#128419
ezmi?-.-
#128418
nekem nem is kene😊 mire jo leloni elore a meglepeteseket es az ujdonsagokat egy bugos, felkesz kornyezetben?

#128417
restokin is megenne reggelire asszem.
azért kemény, hogy a boomkinnek feral talentezés nélkül van annyi armorja, mint egy macinak (alig pár napja nézegettem ezt)

#128416
judgement of justice a te barátod is.
aztán máris nem fut el sehova az a ... (ide illeszd a kedvenc jelzõdet) druida.
de persze mivel neked retricsicskaként nulla healing debuffod van, igy röhögve szarrá healeli magát egy regrowth-tal + 1-2 hottal 😊
ha a csata elsõ 5-7 sec-jében nem tudod lenukolni, onnantól neked már csak felesleges erõlködés meg manapazarlás lesz...

#128415
csak úgy megsúgom, hogy a twisting nether is ugyanabban a battlegrp-ban (rampage) van, mint ahol a neptulon (+ a ragnaros) is.

TVelvet
#128414
Beszarás, hogy mindenkinek van már!! 😞

Tökéletesen hoppon maradok. 😛
#128413
Crassus abszolute nem azért nyer nagyobb számban a horda ab-n wsg-n eos-on mert jobb playerekbõl áll.Mindkét oldalon vannak jó ill kevésbé jó playerek köze nincs a dologhoz.A blackouton alli oldalon 9-15-20 perc a várakozási idõ av-re ezért pityu a huntered és a medvéje bejelentkezik mindenhová.Be is hivja mondjuk wsg ahol kettõ nullra vezet a horda kapásból egy perc mulva tovább is áll eos-ra ahol szintén vezet a horda, így továbbmegy ab re és itt is csak addig marad mig be nem hívja av.Volam olyan ab-n ahol 29 azaz huszonkilenc alli player fordult meg negyed óra alatt.Szerintted ekkora mértékû rotációnál ki nyer?A 3 "kis" bg re alli oldalon is csak 1-2 max 3 perc a várakozási idõ míg av re iszonyat sok.A conviction bg csoporton nem volt ennyi a várakozási idõ jobban meg is oszlott a két fél közt a win-lose aránya mind a négy bg-n.
Tegnap az arathoron av volt a napi bg q mind három karakteremmel meglett elsõre ugy hogy egyszer belefutottam egy al-akir os premadebe, de a premade sem vette a fáradságot hogy védekezzenek.azt a 8-10 hordás playert meg aki elméletben védekezett pillanatok alatt ledaráltuk.

Más.mivel nem ismerem a hordás questeket készítettem egy hordás karakter ill egyetlen egy instában nem voltam még a játékban ez pedíg az orgrimarban lévõ.Amennyiben idõd engedi végig szaladhatnál velem cserébe nem öllek meg legközelebb<#vigyor2> vagy én is alienvezetlek pl stockadeba.
Tatyla
#128410
jól indul ez a reggel,végre megjött a béta kulcs.

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

k O T T A
#128409
ruin borzasztószar
horda oldalon kínszenvedés
csak a xaviusról 8-10 highend raider guild lépett le az elmúlt 6 hónap alatt emiatt
most meg van összvissz 2-3bt-s és egy sunwelles guild ha jóltudom horda oldalon

what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/

Tatyla
#128403
ha 18 alatt vagy mindegy hova mész a kettõ közül,ha afelett egyikre se...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Narxis
#128402
Bloodscalp, ingyen boost a kiskariknak, ingyen gold, örök élet, sör miegymás vár rád ott, mondhatni Kánaán.

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#128401
nah persze a feraldru meg engem ol 😞 , beteszi magat medvebe aztan rage heallel siman tartja magat es kozben eldolok😄

#128400
enhancement shamankent szeretem oket megkergetni😊 egy ido utan eldolnek😊

#128399
Mindkettõn sok a magyar, és rettenetesen ovodás, már-már bunkó a színvonal. Én a ragnarosról mentem az arathorra és kék-zöld a különbség.
#128398
en altlaban az elso csoportba tartozom😄 de mondjuk egy av hetvegenel egy ido utan megunja az ember hogy PvE-zik, es akkor fogom magam beallok kozepre, fogok egy healert aztan apritom a hordasokat akik mennenek iceblood temetobol eszakra😄 utana kovetkezo avben megint rendesen megyek PvEzni😄