World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
V9ykn8_TZL0
ööö nem értem mire gondolsz
az milyen?
Gyönyörûen követhetõ S1-S4 alatt a melee fokozódó elõnye. Egy caster kap +100 spellpowert, közben pl. egy Warrior már ott tart, hogy instant lecsapja a mage-emet 40%-ra (10500 HP, 420 resil, Ice Barrier). Egyszerûen nevetséges a caster skálázódás. Ugyanez lesz a WotLK-ban, szép új talentek belõve lvl 80 kék gearre, aztán kijönnek az Arena fegyverek.
viszont akkor nem vágom, mert még sose kapták le rólam (mázli?)
de ma este betesztelem duel-ben...
a spelldmg már s3-ban is botrány szar volt pvp-ben a melee dmg-hez képest, erre s4 csak rátett még 1 lapáttal.
hát nem mondom, hogy mókás, mert nem az, bár hogy finoman fogalmazzam, most a f*sz jobbik oldalán állok 😊
soot meg itt is. http://thottbot.com/s22812
de mondom akkro vagy az van hogy te vagy egy pro moonkin, vagy en vagyok pro shaman vagy midnketto😄 mert nekem eddig egyetlen moonkin sem okozott gondot 1v1 ben.
Trutyi LvL 60 UD Priest (Bloodscalp)
barkskin-t pedig nem fogod lepurge-ölni, mivel nem magic effekt, hanem egy állapot.
Trutyi LvL 60 UD Priest (Bloodscalp)
lifebloomot meg persze hogy nem purgolok, az a szabaly ra hogy amig 2 lifebloom van addig nem szabad purgolni, de ha mar pl 3 stack van akkro siman mehet, illetve ha van az 1-2 stack lb melett mas buff is pl rejuv, barskin, grasp, esetleg natures perfection, vagy egyebek akkro belehet lutrizni siman, nagy balszerncse kell, hogy pont a 2 stack lbt kapja le. nekem kurvara nem okoz gondot egy moonkin speces druid, lehet csak bena shamanokkal talalkoztal😄 vagy en talalkoztam bena moonkinekkel😄 de enh shamannak tobb a counterje ellenuk mint moonkindruidnak a shaman ellen.
Trutyi LvL 60 UD Priest (Bloodscalp)
kell resiliance.
restokin (resto druid, boomkin hybrid) meg általában resis healer gear-be nyomja, f.x. van 1700+ healup, meg mellé ~7-800 spelldmg.
nem kell ide semmiféle rageheal, vicces is lenne maciban keveregni. max. arra jó, hogy beküldj egy 5 seces bash stun-t (ennek végrehajtása meg igényel kb. 1,5 sec-et), ami mire lejár a hûdeqrvadurva dps-û cementsámlin, addigra rommá-fossá healeli magát gyakorlatilag nulla manából.
ja mellesleg általában frost shock-ot spammel-nek, különben szarrá kite-olják õket, ami azt eredményezi, hogy nemigen lesz ott earthshock break.
aztán van még armor mellé, ns+healtouch, vagy ns+ciklon, ha netán nagyon nagy gáz lenne, s ezek ha macrozva vannak, akkor megnézem én azt a villámkezû arcot, aki cca. 1 sec alatt felfedezi, hogy nimá, ott figyel az ns, meg purge-öli is abban az ~1 sec-es range-ben melött be nem csúszik egy ~6k-s noncrit instaheal...nem mondom, van ilyen arc, de 1000-bõl 1.
natures grasp detto, beszivtad, állsz 1 helyben, mint a befõtt, aztán szivod zsinórban a noncrit 900-1k-s ~1 sec casttime-mal spammelt wrath-okat (quamigran's eye ftw), emellé még zabálja a hp-dat a moonfire dot, meg a natures insect is (3 secenként cca. -600 hp minusz).
emellé még ott a barkskin, ami mellett nincs spell pushback, a 100%-ban törhetetlen ciklon (hacsak nem tartogatod rá az es-t), frostcsokk ellen travelform, nameg ugyebár a hot heal-ek, amit ugyan lehet purge-ölgetni, de ha purge-ölsz egy lifebloom-ot, azzal általában csak a dudunak teszel jót vele, mivel instantban healeled vele...
nem mondom, esély van rá, hogy leverd, de nagyon össze kell, hogy proccoljon minden.
ಥ_ಥ
barkskin
"akkor arra van grounding totem"
rank1 moonfire
addig tud vki vmi linket adni a Wotlk beta verziójához? ha megkérhetem😊
délutánonként massziv 1 perces loot és npc lagok vannak, teljesen játszhatatlan miatta a beta server.
délelött viszont jó (solaar basin-t lesd meg, beszarás jól néz ki, stv meg ashenvale ahhoz képest csak egy gyatra kis erdõcske 😛)
azért kemény, hogy a boomkinnek feral talentezés nélkül van annyi armorja, mint egy macinak (alig pár napja nézegettem ezt)
aztán máris nem fut el sehova az a ... (ide illeszd a kedvenc jelzõdet) druida.
de persze mivel neked retricsicskaként nulla healing debuffod van, igy röhögve szarrá healeli magát egy regrowth-tal + 1-2 hottal 😊
ha a csata elsõ 5-7 sec-jében nem tudod lenukolni, onnantól neked már csak felesleges erõlködés meg manapazarlás lesz...
Tegnap az arathoron av volt a napi bg q mind három karakteremmel meglett elsõre ugy hogy egyszer belefutottam egy al-akir os premadebe, de a premade sem vette a fáradságot hogy védekezzenek.azt a 8-10 hordás playert meg aki elméletben védekezett pillanatok alatt ledaráltuk.
Más.mivel nem ismerem a hordás questeket készítettem egy hordás karakter ill egyetlen egy instában nem voltam még a játékban ez pedíg az orgrimarban lévõ.Amennyiben idõd engedi végig szaladhatnál velem cserébe nem öllek meg legközelebb<#vigyor2>#vigyor2> vagy én is alienvezetlek pl stockadeba.
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
horda oldalon kínszenvedés
csak a xaviusról 8-10 highend raider guild lépett le az elmúlt 6 hónap alatt emiatt
most meg van összvissz 2-3bt-s és egy sunwelles guild ha jóltudom horda oldalon
what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
