World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Hamed
#128824
Ezt akar irhattam volna en is😊)

\"Csak egy szimpla forma, aki nem szívja orrba\"

picket
#128823
Akarsz AV-t nyerni, vagy nem lényeges? <#idiota>

&#3237;_&#3237;

PiszkosFred
#128822
Jo esetben par perc, rosszabb esetben par nap. Hetvegen lassabb, hetkozben meg van szinte instant. Eddig legalabbis nekem max 1-2 orak voltak, egyedul egy szombati transfer ert veget hetfon. (gondolom emberi tenyezo is van a folyamat, emiatt a hetvege neccesebb)

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

TVelvet
#128821
én 1 évig nem játszottam, feltöltöttem 1 honapra, elég is volt, mert rájöttem megint miért untam meg, csak ezt elfelejtettem. 😄
Fehercsoki
#128820
Sry a 2 postért de mennyi idõ mire átér a karim és játszhatok?

Fehercsoki
#128819
De nekem sok magyar is kéne.

jazzy
#128818
al'akirra:p
Fehercsoki
#128817
Hordás karinak hova érdemes transferelni BS-re vagy Ragnára?PvP a fõ szempont.

tigeroo
#128816
ez kicsit mindfuck-os feladvány volt számomra<#idiota>
Botond
#128815
Aláírásban az 'f' hova lett? -.-
Shongi
#128814
Vagy fel nem hívod a Blizzardot, hogy lenyelte a kisöcséd, vagy valami hasonló, és a fél életpályád bediktálása után már játszhatsz is😄

TDU:Shongi Cars: A:Koenigsegg CCR, B:Noble M400, C:Ferrari 612, D:Jaguar XKR Coupe, E:Nissan Skyline, G:Ferrari 250GTO Ferrari F40>everything else...nuff said!!!

#128813
én már rájöttem, hogy a blizzard auth. token dupla funkciós.

- egyrészt meggátolja, hogy el tudják lopni az acc-od
- másrészt pedig tuti megoldás a leszokáshoz (már ha ragaszkodj az acc-odhoz). ha nagyon le akarsz szokni, megfogod, kalapáccsal szétvered a tokent, s voila, az életben nem fogsz többé belogolni <#hehe>

(hacsak nem veszel egy uj accot, de az már már 1 másik történet)

#128812
fél év és újra jössz! XD

occó e cigi és lötty érdeklődni pmben

#128811
Tul sok kisparnat teptel szet? :S

Ezert nem szabad gyerekek kezebe adni ezt a jatekot.

#128810
majd fog meg par honap mulva😄 de woltknal tuti😄

nekem leghosszabb leallas 5 honapos volt😄

The Garrett
#128809
enis abbahagytam megint... Legalábbis a kiegig szerintem.

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.

#128808


Nah végre sikerült lemondanom róla 1hónapja és nagyon nem hiányzik, meg könnyebbült az életem és a környezetemet is jobban látom most már(mint valami drog pedig nem, de mégis az) sok sikert nektek is😉

<#worship><#email><#kuss><#integet2>

Get a life!

GamerAdams007
#128807
Már nem lehet, csak akkor volt ott a boss aki dobta, amikor az event volt...

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

Magh
#128806
Tölti a fenét, elnéztem. Delete.

Magh
#128805
PTR Launch Tool nekem már tölti a 3.0.1-et, akkor hétvégén beindul?

Balazs15
#128804
Formula: Enchant Weapon - Deathfrost hogy lehet megszerewzni The Slave Pens-ben??????mert dobni nem dobják (sorry kezdö vok)

Asus k53SV~~~i5-2410, Geforce gt540M,4GB DDR3 1333mhz, win8.1 64 bit

#128803
hali! az alsó skillbart mivel tudom összehuzni? vagy lehetséges egyáltalán? az új options menüvel nem vagyok kibékülve
[HUN]Crassus
#128802
nekem 2 karim van 3 éve😛 nemtudom😊

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#128801
Szép self-pwnage. Mi van vele? 😄

#128800
Ez a koncepció. Az aktuális fotm kasztok tartják mindig életben a komolyan pvp-zni akarók motivációját. Reroll, felszerelés honorból, hosszú hetek arénázása minimális cucc reményében újabb elõfizetett hónapokat jelent. Gondoljunk csak vissza, hogy is volt? Lock, warrior, druida, rugó...

[HUN]Crassus
#128799
elõzmény: írtam egy fasza kis macrót ami halál normáslian gyorsttalpalón elmagyarázza EOS-ra a jó taktikát.....nos nem jött be,csak olyan 12-en küldtek el a picsába vele:S
2 gyerek volt aki helyeselt,dehát az nemelég 15 allyval szemben....

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#128798
Olvassátok el a párbeszédet


\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

Magh
#128797
Ezzel én is így vagyok, csak nekem 1 darab 62-es altom van, amit 4 év alatt húztam eddig, amúgy fél óra más classal való játék után kifingok, legyen az low lvl vagy ismerõs lvl60/70 karaktere.

#128796
a reroll kicsit erõs fogalom.
mondjuk inkább úgy, hogy fun-olok wotlk-ig.
a vicc az, hogy teljesen rá voltam gerjedve a dk-ra is, de állandóan mikor belolok betázni, valahogy mégis inkább a lock-kal akarnék játszani a dk-m helyett.
pedig még mondogattam is, hogy majd jön wotlk, akkor majd lesz megareroll dk-ra, de most már valahogy nemtom, elmúlt ez a feeling.
ki érti ezt <#nemtudom>

#128795
figy, röhögni fogsz, de jelenleg pl. rugónak is pl. 1 komoly ellenfele van 1v1-ben.
ezek pedig a healerek.
jó mi?
s miért?
egyszerû. kihealleli a dmg-et, közben meg a totemek, moonfire, i. swarm, sw:p és társaik szép lassan lezabálják a rugó hp-ját.
warrior, retpala detto ugyanez.
ha palával meg dispelezgetsz, azzal is kinyirod magad, mert ott fogsz állni pillanatok alatt mana nélkül, a restosámán/druid/priest meg ott lesz veled szemben 70% manán, mivel neki van massziv manaregenje is, ami neked nincs.
cumi.

sose gondoltam volna, hogy ilyen a wow-ban megtörténhet, de hát mégis 😊

Fehercsoki
#128794
Szia annyiért soha nemfogod eladni!

#128793
Szép napot!

Szeretném eladni az accomat lemezekkel együtt(alapjáték+kiegészítõ. 70-es shadow / disc blood elf pap, 66-os tauren feral druida, 56-os undead prot warri és még kisebbek találhatók az accon. 18000 forintot kérek az egészért cserében. Ha esetleg érdekel, akkor privát üzenetben több infót kaphatsz....

Mondd a haldoklónak, hogy szép az élet....

[HUN]Crassus
#128792
volt minden hidd el....ügyes volt a warri is...én is 35 secenként stunolok ha nem resistelik:S meg repentance,de kevesek voltunk:S😛

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#128791
mehetett volna a stunlock, hoj meg conc blow, aztan intercept stun😄 persze ugy, ha nincs rajta hot valami oknal fogva.:]

[HUN]Crassus
#128790
jaja Sslam😊 gyök kettõ rage-e volt a srácnak végig....szerintem jó ha 2x bírt SS-ni....prot warrinak ha nem ütik mint a gép lófasz rag-e lesz az egykezes karcolgatásokkal....

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#128789
prot warrior = dispel class😄

[HUN]Crassus
#128788
bocs a sok "hülyeségért",de most nagyon ráértem ebben a pár napban😊

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#128787
vagy mégjobb: miközben harcolunk vele joinoljak a LFG csatiba is és keressek értelemes setupot,hogy kinyírjuk?,mert tökmindegy mit csinálnunk még ketten sem tudjuk megölni...esetleg egy makkeres trippla krittel nálam meg a warri is ha krittel talán 1000 bõl 1x bejöhet...szóval mi a teendõ? harcolok,de akkor meghalok vagy nemharcolok,de akkor meg elveszi a temetõt....vagy harcolok és közben jajgatok BG csatiba jöjjön már egy dispell ember,hogy egyáltalán felvehessök egy ilyen esetben a harcot és HÁRMAN úgy majd lenyomjuk?😄

csak azt nem tudom ki a faszom tesztelte ezt le és melyik góré mondta azt rá: Jól van ez így jó lesz mehet! pffff

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#128786
hmm most esik le, wildor druidot rollolt? vajon miert is? 😛

[HUN]Crassus
#128785
szóval akkor most nekem meg a prot warrinak törölni kéne a wow-ot? vagy lesz valami értelmes változás,hogy mi és élvezhessük a játékot mint az a mocsok druida?

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

[HUN]Crassus
#128784
"focis témához" újabb adalék...
prot warri+retripalám vs 1 healer druid= mind a ketten meghaltunk😄 a DuDU 65% mana 100% élettel/dance és elszelelt:S lezabált szimplán a moonfire+bogarak...hiába szakítottam kalapács+repentance...nemtudtunk annyit beleverni,hogy a dottikkek ne mentették volna meg....
Maghnak volt igaza #128768-ban 😞(

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

picket
#128783
AI ellen is lehet flémelni? <#idiota>

&#3237;_&#3237;

k O T T A
#128782
már megint pvp
nem unjátok még?<#idiota>

what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/

picket
#128781
Ha nem tépsz kispárnát nem is vagy wowos <#idiota>

&#3237;_&#3237;

PiszkosFred
#128780
(walltext on)Hat, a blizz igy alakitotta. A vicc az, hogy ez a bevett szokas sok helyen. Vidd le majd a fiadat 7-8 evesen focizni a helyi/varosi U-x csapatba. Es amikor latod, hogy kezdi utalni a focit, akkor kerdezd meg tole, miert? Ki fog derulni, hogy szegeny focizni akart volna, szorakozni es elvezni azt a jatekot, amibol egyelore sokat nem ert, de "szerette rugni a labdat az oviban", de az edzo azt mondta, kapus kell, igy te vagy a kapus, es ott kell allnod, lassuk hogy teljesitesz. Vagy pedig kulonfoglalkozast kell csinalnod csapaton kivul, mert a "posztokra" megvannak azok a gyerekek, akik ertenek is hozza, es mivel a bajnoksag kezdodik 2 honap mulva, ahol a pont es az eredemenyek az ur, mar 8-10 evesknel is... Jo dolog a kapuskodas eleinte, aztan viszont nem az. Nagyon nem, egy 7-8 eves szamara ha nem akarja csinalni, s csak kenyszer. A vege az lesz, hogy par alkalom utan kiveszed a sracot, es viszed inkabb uszni estenkent, es marad a foci "napkozis foci" szinten... Ettol fuggetlenul szorakozhat a srac, elvezheti a focit hobbi/amator szinten a tobbi napkozis gyerekkel egyutt az iskola udvaran/tornatermeben, de egy alommal kevesebb.

Tudom, hulye pelda volt. De a WoW is hasonloan rakenyszerit egy fajta szerepre/classra, ha komolyan akarod csinalni. Csinalhatod kedvenc kasztoddal is, kedvenc talentjeiddel, kedvenc haverjaiddal, csak akkor en csodalkozzon senki, hogy homokzsak lesz a csapat. Elvezni es szorakozni lehet igy is, eleinte, aztan egy ido utan mar inkabb hagyod a fenebe. Vagy reroll.. En speciel mindig is segghulye voltam pvphez, kikockultam egy commander rangot anno par eve a mount miatt, azota en vagyok az ugyeletes potyafrag minden BGn. Arenat meg messzirol kerulom, az nem nekem valo tortura. Viszont nem is tepek szet kisparnakat, es nem is sirok, mert nem megy a dolog 😊 Tudom, hogy a jelenlegi helyzetemben eselyem sincs olyan szintre jutni, mint a mostani pr0k, ez van... Hogy jo ez igy? Nem erdekel, attol hogy szettepek egy kisparnat, a blizz nem fog valtoztatni rajta, a peticiokat meg meghagyom a diablos fanoknak 😊 (walltext off)

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

picket
#128779
És haverokkal össze akartok rakni egy csapatot, aztán pislogtok mint a szemafor, hogy miért nem megy, miért nem tudtok normális ratinget elérni. Miért nem rerolloltok 2-3 havonta az aktuálisan op kasztokra, akkor majd menne. gg

&#3237;_&#3237;

picket
#128778
Tehát kell kapus, hátvéd, középpályás, csatár. Tegyük fel te meg egyik sem vagy, hanem kismókus, de szeretnél focizni. Ja, azoknak nincs hely pro teamben, te menj homokozni az ovisokkal. Korrekt hozzáállás. Tudom: reroll olyanra, amivel nem is akarsz játszani, de azzal pro lehetsz.

&#3237;_&#3237;

[HUN]Crassus
#128777
kezd borulni az EOS egyensúlyom😄 túl sok a flagbuzi a napokban😊

Volt egy srác az elõbb, tök jó macrója volt EOS taktikára...tudjátok mit kapott? az egész meccsen rajta viccelõdtek ahelyett,hogy egy nüansznyit is figyeltek volna rá....amikor én is szóltam,hogy srácok pls ne az úton meg a flagnél baszakodjatok hanem gyertek tornyot foglalni nekem is jött a "l2p" "stfu noob" "shut up its a game only" beírások... és szépen vesztettünk,mert 1 bázsinál is 8-an mentek a zászlóért.
Emlékszem anno mikor bejött AV aztse tudtam mi merre,mettõl meddig😛 ,de abban az idõben nagyon sokan bemakrózták a taktikát és hetekig csak azt látta az ember és megtanúlt játszani! Érdekes módon akkor /pre TBC/ senki nem röhögte ki ezeket hanem segítettek neki és követték a "parancsokat"...mi történt az elmúlt másfél év alatt??
Ti már régóta nyomjátok tegyétek a kezeteket a szívetekre és mondjátok meg ,nem ezerszer értelmesebb BG csörték voltak régebben?

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

#128776
ezt a blizzard is tudja, mint ahogy azt is, hogy egyes talent ágak teljesen szarok pvp-re.
ezen próbálnak most változtatni...

#128775
Én tegnap 3v1ben toltam le egy warri hunter spriest hármast aff lockal. Nincs az ilyenekben semmi meglepõ <#idiota>