World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

TDC Geronimo
#131134
Minek neked az? :p

Xbox Live : xX I Gero I Xx PSN : HU : oO_Gero_Oo Nintendo ID : xX_Gero_Xx

PSAV
#131133
tud valaki adni egy linket ahonnan gyorsan le lehet szedni a béta klienst? torrent + a blizz downloader nagyon lassú :/

Yobi - NE Tank DK Arathor@In Aeternum

#131132
ezt nézzétek meg. (nyugi ez csak vicc)
Shortstop
#131131
auctioneer addonból melyik az ami mûködik a jelenlegi wowwal?

ez az 5.1.3 nekem nem jó

GamerAdams007
#131130
Yee meglett így 3 órás várakozás után xD Már csak a kispet kell azt Hallowed 😛

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

PiszkosFred
#131129
Nem ugy volt hogy uninstall meg minden? 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

GamerAdams007
#131128
Akinek BS-en van hordás karija, vagy altja akivel még nem csinálta meg a bombadobálós küldit southshore-ra az plz csinálja meg most! Kéne szednem a bombát, de nem dobál senki és már 2 órája itt állok mint egy veréb -.-'

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

Kicsikiraly
#131127
tényleg jól néz ki, ki is próbáltam a lockomon, csak ugyebár az ember többnyire hátulról nézi a kariját, és hátulról nekem valahogy rohadt idegesítõ ahogy csak a hátulsó része mozog, és jobban kileng mint a fej 😄 (hülye probléma, de engem nagyon idegesített 😄)

DFTBA ಠ_ಠ

#131126
Ahhha köszi. Nem rossz de egy DK-n nem mutatna jól 😊
#131125
Akkor valami nagyon nincs rendben nálatok, vagy a tankjaitok nemigazán tudják kezelni a dolgot vagy mégsem annyira pve tallenten vagy.Szinte lehetetlen agrót huzni.A dps az rendben van a mana és a hp visszatöltés még okébb.Futottunk tegnap mi is egy bt+ swp eleje runt soha nem volt agró gondom.Valamikor a reset elött a másik retri pala a guildbe õ bírt agrózni de az saját hiba volt felmysten nem várta meg fázis váltáskor hogy földet érjen és a tank elkapja, ütött bele egy kellemeset meg is halt ugy ahogy illik.

Bt az nagyon mókás lett a patch óta én nem voltam 2 óra volt az egész.Illidan nem váltott p4 démon formába az elsõ p3 ban megjelent maev, utána meg még élt vagy 20 másodpercet.

Jó most a retri pala nagyon kellemes support az irtózat manna és heal visszatöltés ez melett hoztam 1585 ös átlag dps-t a bossokon megvolt az 1900 átlag akamán ill teronon pedig 2600.öszessitésben egy enc sámán meg egy mm hunter elõzött csak be igaz nekik nem iylen offspecre vitt gearjük van.
#131124
ez a mohikán frizura:
egy
kettõ, három, négy

#131123
Mi az atyaúristen az a mohikán frizura?!? valaki linkeljen már egy képet mert megõrülök!!!
k O T T A
#131122
na kipróbáltam retributiont-full pve talent bt meg hyjal
omg az az aggro amit legyártok vele nem semmi
számomra ugyanúgy az aggrocapped fightokról fog szólni minden mint ahogy eddig is😄

what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/

l3alF1aKe
#131121
No, akkor elmagyarázom.

Igen ez a gáz ezzel, hogy rublikákban vitázunk, hogy nagyon sok dolog nem jön át egyeseknek, akiknek címezve van.
Egyetlen ember volt célkeresztben, pusztán érzékeltetés képpen, hogy a nekem nem tetszõ dolgok, legalább annyira nem érdekesek számára, mint az õ megnyilvánulása, az én szemeben.
Erre te jössz magyarítással, mikor láthatod, hogy én sem kevés idegen szót használtam az irományomban. Ergo nem érted, mirõl is van szó. Bár ha ennyire félreérthetõ, akkor talán az sem értené, akinek szólt. Magh-nak.
És a Hárdver, meg a Szoftver szavak hogy jön ide? Én sem Evokésönre, meg Misszájl Berrédzsre gondoltam.
Botond:
Priviben az összes szabályszegést légyszíves, köszi. Az összeset!

That\'s All Folk\'s

Calver
#131120
legjobb world event ever, és már érzem a síráshegyeket amiket fog generálni. shattban nem mondanám h él alli battlemaster mióta elkezdõdött. crossroads és ratchet hasonló kihaltságot mutat, bár ott sokkal magasabb a zombi populáció. <#nyes>

"The trees move. Do you not see it?"

Davidus
#131119
pont oda megyek😄

V9ykn8_TZL0

#131118
lesz? már az 😊 sosem gondoltam volna, hogy egyszer hordásként fogom xr-t raidelni 😊
Davidus
#131117

V9ykn8_TZL0

#131116
human.
- jól néz ki epix göncökben
- extra repu passziv racial, ami jól jön archivementekhez, outlandhez, és northrendhez is majd.
- extra weapon expertise pontok.
- passziv stealth detection
- ingyen pvp trinket racial, 2 perces cd-vel (warriként resi úgyse olyan fontos, mint spellcasterként, mert a plate gyakorlatilag ad elég védelmet melee ellen, pajzs+spellreflect meg casterek ellen). szal ezzel a raciallal warriként nyertél +1 extra trinket slot-ot, ami imba.
s mivel nem csak pve-zni fogsz, hanem pvp-zni, igy ismét csak a human a bestof...
- ja és az új mohikán frizurával geccjól néz ki.

kell ennél még több?

Fehercsoki
#131115
Tauren 5% hp maitt meg nagy is és erõs is.

#131114
Én night elfet indítanék a racial dodge miatt, de a dwarf jó a stone skin(?) miatt. Szerintem gnomeon kívül mindenben jó xD

\"We expect the Surface pads to have a similar impact on the PC industry as the Zune did in portable music players,\" &#8212; Canalys Analyst Tim Coulling

Tatyla
#131113
jaja gnómot az a király 😄

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Shortstop
#131112
gnome warrior 😄

Calver
#131111
szerintem a Tigris-tank az igazi.

"The trees move. Do you not see it?"

#131110
Segítségetek kérem:egy tank karaktert szeretnék.Többen mondták,törpe tank az igazi.Vélemény?

#131109
meg ne vedd 😊
picket
#131108
szeró <#idiota>

&#3237;_&#3237;

Mighty
#131107
Figyu mar, lvl 80-ig kiosztottad a talenteket, hova akarsz meg fejlodni?

2 GB tárhely: https://www.dropbox.com/referrals/NTE3MTMzNDk

#131106
igen
és csak az alap wow-hoz jár, a kiegészítõkhöz már nincs bonusz free hónap.

#131105
fejlõdéshez pakolj mindent talent pontot bm ágra, aztán küldd ki a petet, meg autoshot-olj mellé.
kb. ennyi kell a hunter lvlup-hoz.
peted leöl majd mindent, te meg közben nézheted a mónikasót' 😊

Kicsikiraly
#131104
jaértem. sima wowhoz ugye 1 hónap játékidõ jár?

DFTBA &#3232;_&#3232;

Davidus
#131103
scatter meg aimed nem kell

V9ykn8_TZL0

#131102
hunti talent

ez mien talent kiosztás fejlõdésre?

tigeroo
#131101
trial accod van.
elõbb megkell venned a cd kulcsot (=a játékot) hogy upgradeld. utána lesz teljesértékû az account, és tudod feltölteni.

Kicsikiraly
#131100
de ha veszek egy gamecardot, aktiválom, és ezzel a játékkal belogolok, mit fog csinálni? szól hogy bocs nem léphetsz be?

DFTBA &#3232;_&#3232;

#131099
Szép is volna, ha ez így menne 😄DDD
Természetesen megkell vegyed neked is a JÁTÉKOT, nem elég, hogy fent van a gépeden.

\"We expect the Surface pads to have a similar impact on the PC industry as the Zune did in portable music players,\" &#8212; Canalys Analyst Tim Coulling

picket
#131098
Meglátszik a topikon, hogy Foglaltnick szabadságolta magát <#idiota>

&#3237;_&#3237;

Kicsikiraly
#131097
Ha én most guest passal úgy játszom, hogy a guest passt adó haverom adta kölcsön a wowot meg a bc-t, akkor nem lenne most nekem elég venni egy gamecardot, aktiválni és játszani tovább? vagy meg kell vegyem nekem is a játékokat?

DFTBA &#3232;_&#3232;

Zsoltika 007
#131096
^^

i7 3930k/Asus Sabertooth X79/16Gb/R9 290/850 Evo/Win10x64/ Mb Pro 15", iPad 3rd gen X360

Narxis
#131094
BS

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

#131093
- ezt nem mondanám, bár nem régóta vagyok ott. Patch óta vannak jelenségek, de hol nem?

\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

Kriger
#131092
Öhmmm, Arathort gyakran lelövik, mint a lovakat? Mostanában akarok oda költözni...

#131091
- Arathort reggel 6:30-kor is lelõtték, de legalább jelezték elõtte

\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

Shortstop
#131090
Arathor se megy, vmi gáz van

#131089
A nerf már megvolt vasárnap szerver restartokkor délben.Azóta fizikai a divine strom, max most a tooltipjét is javítjákahogy az art of warét is az sem úgy mûködik ahogy kéne.A repetance meg ezidáig is 6 sec volt pvp ben ugyhogy tökmindegy.Pve re marad az egy perc ugyhogy nem rossz cc.
[HUN]Crassus
#131088
Hmmm no nerf.....


Enlightening Judgments now increases range by 15/30 (was 10/20).
Infusion of Light (Holy) now affects Flash of Light too, reducing its cast time down to zero and can be used while moving.
Judgements of the Pure: Haste increased to 3/6/9/12/15%.
Repentance PvP duration reduced to 6 sec.
Righteous Defense cooldown has been lowered to 8 sec (was 15 sec).
Shield of the Templar now also reduces all damage taken by 1/2/3%.

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

picket
#131087
papagáj-e vagy? o.O

&#3237;_&#3237;

Forolto
#131086
Nektek megy az armory?

bAguziB2
#131085
midnen kasztban van valami "idegesítõ....", de én egyiket sem szidtam, mert ez a kaszthoz tartozik. énis mondhatnám hogy a rugó állandóan hátbaüt, meg stunnolgat, de minek? ez a kasztjoz tartozik, és kész 😊

#131084
hi az ilyen achievement pontok jok valamire? vagy nem érdemes gyüjteni?