World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Másik meg, hogy a következó pár hónapban lesznek még itt nerfek,buffok ami miatt lehet majd sírni vagy a másikat köpködni... csak 1 valami van amit mindig elfelejt az ember, hogy a te karaktered a blizzard tulajdona és õ azt csinál vele amit akar. Mind1, hogy ez neked tetszik vagy nem.
Trutyi LvL 60 UD Priest (Bloodscalp)
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
bar nem erdemled meg,de ha rairsz holnap Crasus-ra vagy Kasadya-ra akkor attolom..../4-5 korul leszek kb./
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
SW az minek a rövidítése?
Egyszerûbb lett igy a közlekedés.A haverod szépen besétál darnassusba majd áthajózik srkshore-be onnan sw-be te meg besétálsz if be átmetrózol sw be ott örültök egymásnak és mehettek hoggert ölni.
Crassus te meg ne téveszd meg a kezdõ játékosokat jó hogy nem küldöd be dustallow marshra õket 38-40 es mobok közé<#vigyor2>#vigyor2> Inkább vidd le a hordás karakterem abba az orgrimari kisinstába, az az egy intsa van még mindig a játékban ahol nem voltam.
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!
My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
MA kezdtem el a játékot, és sokmindent nemtok még de ami nagyon fontos: Lehet Kalimdor és eastern Kingdoms között utazni, és ha igen hol?? mer a haverom csinált egy night elfet, én egy dwarfot és õ kai-n van én emg a kingdomnál... pls segítsetek
Yobi - NE Tank DK Arathor@In Aeternum
Kérlek segítsetek! Tud valaki külföldi, WOW !!!FAN!!! szervereket? Tudom hogy bunkóság, de én már unok kisgyerekekkel játszani. Mert sajna velük vannak tele a magyar szerverek, és egy raidet nem lehet normálisan megcsinálni. Mert vagy ninjázik, vagy valamit elront, vagy arcoskodik, mert õ az egyetlen healer a csapatban, stb... Nem tudom külföldön mi a helyzet ilyen téren, még nincs tapasztalatom, de már MARHÁRA KÍVÁNCSI VAGYOK!!! :o)
KÉRLEK SEGÍTSETEK!!!!
Elõre is köszönöm!
:C
3. szóval neked nem sikerült kulcsot szerezned és most rajtam töltöd ki a mérged 😞 szomorú, de nyugtasson meg a tudat, hogy holnap reggel már a bétával fogom tolni. finom DK kezdõ zóna, premade karival northrend juj de jó lesz.
Yobi - NE Tank DK Arathor@In Aeternum
DFTBA ಠ_ಠ
KalOnline: Silversting - lvl 69 Vaga| Naraeha | BadTasteClan - Eladva, befejezve WoW: Lydo - lvl 80 Human Warlock | Ragnaros Neero - lvl 80 Night Elf Death-knight | Order of Watchers | Ragnaros
Ragnaros-on is szokott ilyen lenni? Ha Arathorról szeretnék átmenni az mennyi pézbe kerül?
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
2. ha warriort szeretnél, akkor alliance és human a nyerõ választás, racial-ok szempontjából és kinézet szempontjából is. paladinból nagyon jó a human és horda oldalon a bloodelf is. mindkettõ jól néz ki, mindkettõnek megvannak elõnyei és hátrányai is.
3. tippek:
- warriorként fury ággal érdemes fejlõdni, paladinként retri ágon szerintem (bár itt sokan mondják, hogy kb. lvl 40-tõl a prot jobb fejlõdésre).
- talent pontokat lvl10-tõl tudsz elosztani, ezeket érdemes pakolni a fenti talent ágakra. warriorként nyomd lvl20-tól furysként két darab 1 kezes fegyverrel, paladinként meg retriként egy jó lassú 2kezes fegyver kell.
- két szakmának vedd fel a bányászatot és a nyúzást (skinning, mining), ezzel a kettõvel, amit begyûjtesz, ah-ban add el, jó pénzt kereshetsz vele gyorsan.
- használd az aukciós házakat a fõvárosokban (õrõk megmutatják a térképen, hol vannak), s mindig keress rá az aukciós ház keresõjével, hogy a bepakolni vágyott cuccod milyen áron adják a többiek. kicsit olcsóbban rakd be és tiéd viszik el majd igy elsõként.
kb. ennyi igy elsõre.
A zseni nem lehet tekintettel az egyszerü emberekre!
Lehet szerezni ingyenes wow hozzáférést 1 hónapra.Semmi elküldögetõs köremailes cucc nincs benne.
Csak az alábbi 10 pontot kell megcsinálni.
Hozzá teszem ez teljesen legális.
1. katt ide: http://gifts.beepremium4free.com/?f=2236
2. Katt a Featured Gifts felirat(oldal közepe) alatti reklám csikra
3. Válasszuk ki a nekünk szimpatikus ajándékot és rögtön jobb oldalt kezdhetjük a regelést a Signup Here felirat alatt
4. Töltsünk ki minden kockát (nem kellenek valodi adatok csak az email cim legyen érvényes)
5. Küldenek emailt amivel meg kell erõsitenünk a regelést
6. Jelentkezzünk be és ezután az oldal közepe felé megjelenik egy Offers gomb, kattoljunk rá majd ezen belül lesz a "
7. Regeljünk az uj oldalra (itt csak email cimet kérdeznek)
8. Vissza az elözö oldalra és a "Click to Signup Spreadshirt Designer US" felirat alatt ott az a gomb hogy "I completed this offer" kattoljunk rá és készen is vagyunk
9. Eme nehéz regelés után már csak kényelmesen kell várnunk max 2 napot hogy megérkezzen email-ben az ingyen kulcs, de elötte még van 1 kellemetlen lépés!
10. a My Status menüpontban van egy un. "Your referral link" amit annyi embernek el kell küldened ahány referal kell az ajándékodhoz és megkérned h ezen a linken keresztül csinálja meg azt a 10 pontot (én saját magamnak csináltam)
Most most ingyen játszok már jó néhány napja a wowal ennek a segitségével.
DE, ha ezek után még mindig van olyan aki kétellkedik olvassa el ezeket a kommenteket amik a video alatt vannak (amugy a video ugyan ezt a trükköt irja le csak én leforditottam)
http://www.youtube.com/watch?v=PAPeSB0HH2s
Yobi - NE Tank DK Arathor@In Aeternum
Segítségért fordulok hozzátok. 2 évnyi ingyenes koreai MMORPG-zés után megelégeltem a folytonos szívást és céltalan játékot. Valami minõségit, újat szeretnék 😛 Így döntöttem a WoW mellett.
Hamarjában regiztem is egy 10 napos próba-accountot, és láma lévén elindítottam az elsõ utamba kerülõ szerveren egy humán warriort. Eddig a 4 nap alatt lvl4-ig toltam fel, de nem igazán érzem úgy hogy jó irányban haladok a fejlõdést illetõen. Magamtól pakolgattam 1-2 talentre meg spellre de hát... Pár fórum és leírás elolvasása után sem lettem okosabb, csak nagyon alap dolgokat találtam. Angol nyelvtudásom sem éppen kielégítõ 😛 Mint utólag kiderült Blade's Edge szerveren vagyok. Hamarosan normál accountot is szeretnék, tanácsoktól függõen fogok fajt és kasztot választani. De ha lehet akkor pala vagy warrior érdekelne, mert eddig ezt a fajta karaktertípust toltam RPG-ben és MMORPG-ben is. (sok def, sok hp, jó sebzés, közelharc)
Szóval a kérdéseim a következõk lennének:
1. Milyen szerveren induljak majd el, ahol jó a magyar közösség, illetve találhatók olyan guildek ahol felvesznek kezdõ játékosokat és készségesen segítenek is?
2. Faj/kaszt, ezek fejlõdési iránya, talentek, spellek stb.
3. Alapvetõ tanácsok, tippek és trükkök a játékhoz, illetve a játékban használatos kifejezések.
Na elsõre ennyi lenne, bocsánat a kisregényért 😊
KalOnline: Silversting - lvl 69 Vaga| Naraeha | BadTasteClan - Eladva, befejezve WoW: Lydo - lvl 80 Human Warlock | Ragnaros Neero - lvl 80 Night Elf Death-knight | Order of Watchers | Ragnaros

