World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Köszi
KalOnline: Silversting - lvl 69 Vaga| Naraeha | BadTasteClan - Eladva, befejezve WoW: Lydo - lvl 80 Human Warlock | Ragnaros Neero - lvl 80 Night Elf Death-knight | Order of Watchers | Ragnaros
\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"
Amúgy itt rengeteg jó macro van (direkt linkeltem így, mert ez a polyfocus macro minden mage-nek must have).
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
No matter where we go or how old we grow, our bodies are the temples hosting our minds and souls. That\'s why we have to take care of our \'temples\', in order to keep our minds and souls healthy.
ált 1.5-2k az sima ügy
hidd el pve talenten vagyok😊
és aggrora is várok az elején
anniyra nem izgat trash mob az összes boss már kb
archi még meglepetést tud okozni meg szokott is de az ilyen fight😊
what\'s the fucking crack? 20 mm-es kaliberű gépkarabéllyal tüzelnek 300 méterről, ez a fegyver azonban csak 200 méterig halálos. nincs veszély /judge dredd/
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
egy low level druidának (36) meiket ajánljátok a feral vagy a balance ágat?
Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB
2. Skinner
3. Bartender4
4. ClearFont és ChatMod, ha van új verzió
5. SimpleMinimap és DetachedMiniButtons
6. ?????
7. profit
jó pepecselést, fél év lesz mire mindet beállítod saját szájízed szerint. vagy sem.
"The trees move. Do you not see it?"
v pedig keresel egy addont ami neked tetszö kinézetet varázsol a képernyöre és felrakod
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
de ha ütömvágom-pogomonkey mondd neked valamit akkor az az enyém volt😊
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
lenne 1 kis gondom-.-"
a lényeg annyi h meguntam a wow alap kinézetet 😄
és h léteznek-e teljesen kész ui-k lehetõleg magyar útmutatóval vagy oan h leírják magyarul h hogyan kell csinálni vmi szépet 😄
találtam angol oldalt de sajnos naon nem tudok angolulXD
elõre is köszönöm
xP
BS-en az enyém volt
aztán elterjedt a neszopashaman, halgashaman meg ezek :l
de a hasselhoof a legjobb szvsz😊
Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
"its a long shot"
(holnap lesz am. egy utam nyiregyre<#idiota>#idiota>évente 1x ha használom a tömegközlekedést...😄DD megveszem a wowot + hangbótban lesz dolgom)
mondjatok már egy frappáns, találó nevet (tauren shamannak)! 😄

Mind ugyanabban a sz@rban fekszünk, csak van aki arccal felfelé... \"Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum\"
Nemcsak a nagyon nagy fanoktól kérdezem... :o)
A Blizzardnak nincs saját WOW szervere? Amely természetesen ingyenesen használható? Nem baj ha sima szerver, igazából a tört szerver is meg a sima szerver iránt is érdeklõdnék...
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
haverom kérdi. egyik accján túladott és vissza akarja lopni a karaktereket
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Gigabyte EP43-DS3L, Intel Dual Core E5200 @ 4 Ghz, Gigabyte 9800GT OC 512 MB @ 700/975/1860, Kingston 4 GB 800 MHz DDR2 RAM, Samsung 750 GB (32 MB) SATA II
A papok eztán is kellenek a raidbe max annyi hogy az ötbõl nem három spriest a manaback miatt.Gondolj bele azért az is nonszensz volt hogy retri pala abszolute nem kelett a raidbe max brutalluson a 3% crit miatt de "fõállásban" senki nem tartott retri paladint.A patch óta változott a helyzet befér kettõ is a sealek miatt ill már nem lóg ki a low dps miatt, továbbá nagyon jó support.Ami most per pill a top dps az a hunter meg az enc sámán valószínû az is változik még.Viszont ami nem változik már a kiegig az a pár boss ami abszolute nem melee fight és bõven elég 2 de sok is iylen pl a két pitsa.
Ez a három hét a kiegig már csak arról szól hogy befejezze mindenki azt a raid instánt ahol tartott max még egy szinten feljebb si próbálgathat.A blizzard részérõl meg a szerverek beállitása most a fõ szempont esetleg pár változtatás beiktatása de nagy csodára már nem kell számitani ebben a három hétben.
A kieg után hipp hopp felszintezi mindenki a mainjét és kezdõdhetnek az új raidek a már kicsit megismert változások szerint.