166745
  • Gumbo
    #143391
    Ez kb olyan, hogy mivel te nagyobb pvp huszár vagy, neki nincs joga elvinni a pvp cuccot... pedig ő is szeretné azt a részét is kiélvezni a contentnek.
    Ha kell neki és használja, vigye. Valószínűleg nem azért rollolt rá, hogy betegye a bankba és ott díszelegjen örökre.


    Amúgy hihetetlen mekkora hisztigép vagy. Azért ennyi idősen és pina után megkomolyhatnál már, és visszafékezhetnéd a dürohamaidat egy szaros játék miatt.
  • koocos
    #143390
    Jó, nincs szükséged a PvE cuccra...és? attól még a tanknak kellhetett a PvP cucc...LK kill megvolt, amint mondtad, ergó végzett az aktuális contentel, hát miért sajnálod szegénytől h PvPzzen? szerintem teis érted, h ugyan úgy joga volt elvinni, csak nem volt jobb ötleted, h vitát robbants ki...
  • [HUN]Crassus
    #143389
    akkor mégegyszer neked is: a PVP MI A FASZÉRT OFF??? neked Off nekem nem off azért veszek emblemből pve geart,hogy ha félhavonta 1x lemegyek egy pug ICC be ne a PVP gearemben keljen healelni...hogy hasznos legyek ha már ott vagyok.PvE-t simán passzolom VOA-ban és már nem egyszer passzoltam ám....ez a különbség köztem meg ti köztetek.....



  • koocos
    #143388
    Az lehet, de heti 3x legalább szidsz valakit, mer mér jött instázni, mér nem jött, mérnídelt, mérnem, mér béla a kari neve, mérnem, mér arénázik tescos cuccokban, mérnem, mit keres bgn, mit nem, mér bubizik, mér nem, mér fizet elő egyáltalán, mér nem, mér mert rádköszönni, mérnem, mér rugóval van, mér nem, mér pvp heal az offja, mérnem...
  • [HUN]Crassus
    #143387
    "öröm" látni,hogy sokan itt sem mennek a szomszédba ha a másikkal kell kibaszni...
    5 éve van fennt a gépemen a WOW egyszer nem genkeltem le kiskarikat prosztó módon,nem kempeltem hullát, nem ninjáztam instában, nem slackeltem ha raiden voltam, próbáltam úgy játszani,hogy a saját játékélményem ne rontsa másokét és nem azért játszottam,hogy másokkkal kibasszak vagy szopassam őket!én kérek elnézést.....

  • koocos
    #143386
    Ő is offban pvp heal, teis offban pvp heal...az hogy kinek mennyi a ratingje, sztem kb semmit sem számít...nagyobbat dobott, vitte, kész...jogosan.
  • Skill
    #143385
    telibe!
  • [HUN]Crassus
    #143384
    A PVP AZ MI A FASZÉRT OFF???????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    mert neked meg neki az?

    persze én vagyok arathor legnagyobb lootkurvája.....sőt az egész WOW-é...beszarok rajtad
  • Gumbo
    #143383
    Ha neki PVP healer az offspece, akkor nehogy már ki legyél akadva hogy elvitte a pvp heal gatyát. Ugyan úgy kellett neki is a cucc, mint neked.

    Ez a kirohanás meg pont azt bizonyítja, hogy te is lootkurva vagy.
  • [HUN]Crassus
    #143382
    Ő egy kibaszott TANKÉNT jött én healerként.......mit nemlehet ezen érteni?

    ha a te logikádat követem én 100% ban vagyok healer mivel nekem mindkét talentem full heal ő meg csak 50% ban...tehát nekem main priorom van rá neki meg off......nem is beszélve arról míg nekem olyan 60k+ killem meg többszáz óra aréna meccsem van 2 1800 as csapat addig neki pár ezer hk meg egy lófasz 1200-as meg 1400-as csapat...ICC ben láttam 5 Bosst míg ő LK killer tehát míg neki a PVE a main addig nekem a PVP....lehet magyarázni a bizonyítványt,de csak az jön ki,hogy szemét volt a gyerek:S

    tudod minden ember magából indul ki és mivel én nemvagyok lootkurva pofátlan gyökér ezért eszembe se jutott egyedüli pala healerként ,hogy más is dob majd a heales cuccra.....
  • jazzy
    #143381
    Hát igazából healer a másik talentje, és pvp healer, szóval pvpben healel, ebben az esetben nem tudom mi a probléma.

    Én is szoktam kérdezni voa előtt, hogy healer kell-e vagy dps, ettől még akármit mondanak viszem a healer pvp itemet, mivel azért megyek.
    Bár általában letárgyalom a többiekkel, hogy nekem ez kell, minden mást passolok, vagy simán megveszem azoktól akik HUHEPIXDOBJUNKRÁ és teamje sincs.
  • Cápafogxy
    #143380
    Előlem olyan hunter vitte el a wrathful kesztyűt akinek volt 100hk-ja és 0 arena match played.
    Bs hordába ha valaki tud 3v3-mat ahova kell egy jó hunter szóljon.
  • Flammius
    #143379
    Szerintem a legjobb megoldás, az lenne, ha az online telepítővel tennéd fel.
  • Jim Morrison
    #143378
    koszi ! A harom legkisebbet most leszedtem, a tobbit megprobalom holnap :D
  • White QVAS
    #143377
    Legegyszerűbb ha leszeded a Wrath of the Lich King dvd-t, ami igaz hogy 7gb körül van, de magában foglalja az alapjátékot és a Burning Crusade-t is. Ezután is kell még patch, de megspórolod az alapjáték+bc telepítési idejét.

    Patch-ek letöltéséhez pedig ajánlom a következő oldalt: http://alexsmith.im/wow-patches/engb-patches/

    Elég gyorsan jön, mostanában mindig innen szedem, ha kellene valamiért.

    Ha valamit rosszul mondtam volna, mások majd kijavítanak. :)
  • Jim Morrison
    #143376
    rendszergazdakent inditottam el, de igy sem fogom letolteni, igaz igy csak 2,7 GB. Ha mashonnan akarom letolteni eleg ha World of Warcraft Installer mappat viszem at a masik gepre?
  • Jim Morrison
    #143375
    Basszus :O mennyit pecseltek 2006 ota? feltettem, de restartolni kellett patch miatt. Letoltottem, elindult, de nem tudtam telepiiteni mert azt iirta, hogy nem vagyok admin :O wow mappaban van egy WoW-installer-1.x.x.x-to-3.0.1.8874-x86-Win-enGB.exe fajl, amit elinditottam es 4Gbot akar letolteni :/ Meg is allitottam. Jot toltottem volna le?
  • Flammius
    #143374
    20% a funkcionális analfabéták száma az országban, ezt számold át sg.hu-ra, kijön, hogy jó 85%-ban képviseltetik magukat.
  • antgecc
    #143373
    Nem írta eléggé érthetően, hogy egy k. addon sincs fennt?
  • Jim Morrison
    #143372
    nektek inkabb csak linkben xD pc humor topikbol...
  • Pyotr
    #143371
    Én 2005 óta tanultam meg azt,hogy a pug az pug sajnos!
  • cikasz
    #143370
    Te fogsz haldokolni a gép előtt végengyengülésben :D
  • cikasz
    #143369
    Addonokat kapcsold ki és úgy logolj.
  • Bhalage
    #143368
    lehet, hogy rad nem igaz, de a tobbsegre igen ;op
  • Fehercsoki
    #143367
    Dual talent óta NAGYON elszaporodtak ezek,nem mondom hogy előtte nem ninjáztak,de azóta nagyon sokat,gyakorlatilag azt mondanak amit akarnak,senki sem tudja ellenőrizni.Mi egyszer voltunk guildel VoA-ban,még naxxos időkben,és talán 4-5 random ember volt,többi guildes,és guild társam odaadta feral druidnak a healer nadrágom.Nem írom le hogy a hunhorda nevű BSes guild volt az.(egyébként officerek folyamatosan lopják a lootot az altjaiknak)
  • Lacee
    #143366
    arvisurásokkal óvatosan kell bánni :P
  • [HUN]Crassus
    #143365
    MAZSPALA aki ismeri.....

  • [HUN]Crassus
    #143364
    Arvisurás TANK most vitte a healer pvp gaytát előlem egyedüli pala healerként VOA 25 ből,mert szerinte a pvp az OFF tehát neki is van joga dobni rá:S Hiába ecseteltem kb. annyit PVE zem hogy napi HC a Lich King gyílkos TAnk-nak nem elég a pve.....nem hatotta meg szimplán paraszt volt:S
    KÖSZÖNÖM,hogy ilyen "emberek"is előfizetnek!
    2003 óta EGYETLEN EGYSZER SEM VITTEM SOHA KÖCSÖG MÓDON LOOTOT!
    időközben megtudtam a srác Death choice-t is vitt már el TOC 25 ből akkor is tanként akkor retrizett szabadidejében,de pechemre most meg healerkedik....

    legyél vele boldog édesöcsém!

    ratingből úgysem fogod tudni megvenni soha........
  • Omlás
    #143363
    Kérdés.

    3.3.3 telepítve indítás log karakter kiválaszt tölt szépen megfagy majd wowerror de addon semmi nincs totál tiszta wow (melós gépen van :) ). kb 10x próbáltam ua a hiba nem csak meg fagy hanem el is száll wowerroral másnál is van ilyen hiba ?

    "funbug" by 3.3.3 a hunterek petjei bármilyen szintű is kapja icc buffot bárhol is van ... :D
  • tompikaster
    #143362
    Dolgozom immár tizensok éve, nők is voltak mindíg, (most éppen a before esküvő állapot van) a haverokbulifanta sem maradt el és vhogy mégis belefért a játék is.(napi 1-2 óra biztos) Mindent meg lehet oldani szélsőségek nélkül is sztem.
    Uh antgecc kollégánál a pont.
  • Omlás
    #143361
    Viszont ezzel nemtudnak flamet indítani. Egyszerűbb kockázni meg noliferezni arra mindíg felkapja valaki a fejét és indul a flame... :)
  • antgecc
    #143360
    Mekkora baromság ez, hogy nincs életed, mert wowozol, aztán abbahagyod a wowot és kivirágzik az élet, rájössz, hogy lehet a szabadban homokozni is és egyéb faszságok.

    Érdekes nekem munka mellett belefér az edzés, barátnőm, motorozás, bulik. és képzeljétek, még wowozok is! Na, ez hogy a picsába lehet??!
  • koocos
    #143359
    Nokedli, Bs, level 60 tauren warriror

    For the Horde!
  • Big Bad Ryder
    #143358
    Játszik még egyáltalán valaki?
  • Jim Morrison
    #143357
    pedig csirke is 18-25lvl es human pala :D
  • koocos
    #143356
    Nekem meg életem van és a kettő nem passzol
  • Csirke4
    #143355
    Jade Realm First: lvl 450 fishingem az van, akarsz a barátom lenni?
  • Csirke4
    #143354
    kb 1 éve már nem igazán jáccok. :C
    Mongyuk féléve már előfizetve se nemvan úgyhogy nem is tudok jáccani de egyáltalán nemhiányzik.
    Ha lenne alapjáték szerver (esetleg BCs) akkor viszont azon játszanék. :D
  • Jim Morrison
    #143353
    blood wariior tokafighterje van lvl40es manapotival es armoredhandshielddel
  • koocos
    #143352
    így van, 10 napja nem játszok, bringa+gitár, 3 napja barátnő:)

    ha most ideírod, h neked meg van kingslayer titled, felkötöm magam