166745
  • Fehercsoki
    #143633
    Majd 80on meglátod milyen a pvp=/Pve karakternek viszont nagyon élvezetes szerintem.
  • picket
    #143632
    Ja igen, az új szkript kizárja, hogy többször töltsd ki a kérdőívet, illetve be kell jelentkezni az sg fórumba és innen a fejlécből kell használni a linket (gyk. "Aktuális felmérés"). Csak így működik.
  • picket
    #143631
    Következő felmérésünk témája a "Buzi-e vagy?". Ehhez várom a lehetséges kérdéseket, illetve hogy mire vagytok kíváncsiak. Én pl. szeretném tudni, hogy hány lány olvassa a topikot (és wow-ozik persze), hányan félnek attól, hogy homoszexuálisnak néznék ha női karaktert indítana, és hányan indítottak már rózsaszín hajú gnóm csajt!
    És komolyan mondom, lesz ilyen felmérés. A felmérés szkript készen van, raktam fel kérdéssort, amivel tesztelhetitek.
  • BlackWolf
    #143630
    en egybevontam es eddig meg nemkaptam 7 nap bonuszt? Hol van ez a gomb ha tenyleg letezik ilyen ? Vagy ha volt is ilyen nem kene szerepelnie a payment historyba?
  • [HUN]Crassus
    #143629
    a pve questelésben pedig még a mana se fogy folyamat lvlup van...
  • [HUN]Crassus
    #143628
    baszki egy lvl 80-as ütős sámán sírja már el mik lesznek a gyengéi a karinak,mert amióta megvannak a kutyák/atm 63/ azóta olyan a kari mint egy gyémántélü gyalu:P:)
    TOTEMS!-->shock-->kutyák--> stormstrike,WF procc,lava lush,PAFF instant CL,auto attack WF,PAFF megint instant CL(maelstorm brutál), castolnál? daing windsear és végig a purgepurgepurge
    és "jön a Gólem" 60% movement speedel:)
    elmebeteg
  • Dr DeViLKiNG
    #143627
    Már azt hittem a Blikket olvasom, annyi itt a faszság már megint.
  • Flammius
    #143626
    Nagyon könnyen pontot lehet tenni ennek a vitának a végére. Vannak akiket nem zavar, hogy tehenekkel kell együtt raidezniük, és vannak akiket igen...

    Cataclysm után a kérdés annyiban módosul, hogy patkányokat, vagy teheneket látnál szívesebben magad körül. Na ez utóbbi már valóban fogós kérdés, addig is éljen a szarvasmarha-mentes oldal!
  • FSpofon
    #143625
    igen és poénból neveli meg öltözteti őket vki 5+ éve ... de a night/bloodelfekkel ellentétben legalább nem feltétlen homi aki gnómot meg female dvarfot használ személyisége online megtestesítésére, csak valami gyerek/tinikori parája lehetett, ami képessé tette hogy egy játékban is lealacsonyítsa magát.
  • Csirke4
    #143624
    A hordás oldalon... :C
    Rózsaszín hajú gnómokat csakés kizárólag pojénból kezdenek xd
  • Big Bad Ryder
    #143623
    Könyörögtek a flémért, na!
  • Fehercsoki
    #143622
    Döntse el inkább ez a kép,hogy melyik oldalon van több buzi.
  • tompikaster
    #143621
    Akárhogy is nézzük, a játékbeli karakter valamilyen módon megszemélyesíti a játékost, úgyhogy a kis defektet inkább a female pixelavatart terelgető hímeknél keresnék...:)
  • Csirke4
    #143620
    Arénában stvben!!!!!4444444444444
    És igen amúgy night elf palám van!!!444 baj tán?
  • FSpofon
    #143619
    open pvp serveren
  • Fehercsoki
    #143618
    Te vagy a hülye,allyst már hogy gankelnének az allysok?
  • Big Bad Ryder
    #143617
    Én allis vagyok és a hordások mindig genkelnek, az allisok viszont soha, most akkor kiahűje? Puzihordások.
  • Fehercsoki
    #143616
    Kitalálom allys vagy.
  • Csirke4
    #143615
    Ha amúgyis buzivagy akkor mind1 milyen karit csinálsz... [Flameon]
  • Fehercsoki
    #143614
    Nekem nincs csaj karim,nem vagyok buzi.(a male pedig nem a csaj karit jelenti,hanem pont ellenkezőleg...)
  • koocos
    #143613
    hát, csak taurenből és undeadből csinálok kant, amúgy énis a csaj karikara esküszöm
  • slime001
    #143612
    ajajjjj
  • Fehercsoki
    #143611
    Szerintem ez az összes allys fajra elmondható kivéve talán a törpökre.
  • HunnernesKonge
    #143610
    Szerintem akinek BE male palája van az valahol belül meleg :P
  • capaszabi
    #143609
    Hol késik a macislogóm? o.O
  • koocos
    #143608
    Crass, indíts valami flamelést, mert uncsi a topik
  • koocos
    #143607
    Minekinek boldog, örömökben gazdag nyulat, vagy miez
  • [HUN]Crassus
    #143606
    éééés lehet akárhányszázezer Hp-d:P a gépeket úgyis szétkapják pikk-pakk
  • [HUN]Crassus
    #143605
    ez pont hülyeség ,mert a tenacity csak arra jó,hogy ha találkozol 2-3 emberrel akkor azokat kinyírod,DE 5-10 vagy az általad említett 20-25 emberrel szemben szart se ér.....
    Arathoron is ezvan átlag 5x annyi az allys WG-ben.....kurva nehéz nyerni,mert one shotolnak még 100.000 hp val is.....
  • White QVAS
    #143604
    Nem tudom, eddig mindegyik haver megkapta a 7 nap ajándék játékidőt aki egybevonta a wow accountját az új bnet accounttal. Igaz hogy nem rögtön kapod meg, hanem van egy gomb, és arra kattolsz, és csak akkor kezdi el számolni.
  • koocos
    #143603
    realmnak perpill semmi köze hozzá, cross-realm BG:)
  • Littlepig13
    #143602
    realm függő meg battleground függő h éppen horda vagy ally a jó én Arathoron játszottam ott jóval többen voltunk allian, de lófaszt se számítotott mert ezelött ahol voltam Laughting Skullon ott meg pont fordítva volt és igyis ugyis ki lehet szopni mint allien twinkektől min hhordán. ha egy jobb twink guild meg e igyis ugyis esélytelen ellenük bárki. Nyolcvanon meg wg-ben szívás nagyon mert hiába vagyunk többen ha egy 50× tc-s 100 k hps warrior kb úgy megy át 20-25 emberen mintha ott se lett volna : D
  • FSpofon
    #143601
    vidd vissza a boltba ahol vetted
  • Destydeme
    #143600
    Sziasztok!Az lenne a kérdésem,hogy megvettem az alap World of Warcraftot(eredeti) és a kód érvényesítésnél azt írta,hogy már használják a kódot.Megpróbáltam az www.wow-europe.com-on is és ott is ua-azt írta.

    Pontosabban ezt:The authentication key you entered has already been claimed.Each authentication key can only be redeemed once. Please refer to your games section of the home page to review the keys attached to this Battle.net account. If you're sure you have not previously claimed this key, please double-check the spelling and enter it now.

    For more information on authentication keys, please visit our Support Site.
    Ilyenkor mit tudok tenni?Köszönöm a választ ha valaki tudja megoldást.
  • Jim Morrison
    #143599
    neztem ott is, de ugy emlekszem ott nekem kellett volna beallitani dolgokat tobb ezer lehetoseg kozul. Ha ez az akkor megnezem majd megegyszer :D
  • Big Bad Ryder
    #143598
    Esc -> Key Bindings
  • Jim Morrison
    #143597
    Gyors gombok kiosztasat hogyan tudom valtoztatni ? Ami 1 - 9 ig van.
  • [HUN]Crassus
    #143596
    Az lehet,de amíg nem "kötelezően" kell egymás ellen menniük addig valószínüleg a határtalan hentelést válasszák:) egy Twink kari nem hiszem,hogy azért csinálja magát,hogy pl. a lvl 39-es talentfa szépségeit gyakorolgassa:P:)

    #143595
    jó mondjuk kb. már két éve 40-esen áll:) most volt kedvem kicsit játszogatni vele,de lehet 2 nap mulva megunom:)
  • ShaiHulud
    #143595
    ja saman jo, aztan majd elmulik :D
  • r4pt0r
    #143594
    Ez nem naiv feltevés, hanem volt róla szó.