166745
  • [HUN]Crassus
    #143593
    ez egy elég naív felvetés:D
    (az XP-t természetesen kikapcsolják,mert azért nem hülyék:):P
  • Big Bad Ryder
    #143592
    Nem kötözködésképpen de a twinkeknek egy jó ideje nem külön bg van? Kikapcsolják az xp-t és csak a magukfajtával játszanak, nem?
  • Fehercsoki
    #143591
    Amikor én húztam a sámánom nekem is bejött nagyon:)
  • [HUN]Crassus
    #143590
    nem igazán foglalkozom velük bár bosszantó,mert nehéz napit nyerni:) ,de megnyugtat a tudat,hogy ezeknek van mondjuk 1 vagy 2 80-as karija aki se PVP ben se PVE ben nem képes semmire és ezzekkel a nagy karikkal farmolnak a kicsiknek,hogy így vegyenek revansot az "ártatlanokon"....:P

    amúgy ez az ütős sámán 1v1 ben elég beteg dolgokra képes! nagyon tetszik:)
  • Fehercsoki
    #143589
    Hát az szép...Nem tudom ki lehet az aki azt élvezi hogy olyanokat öl akiknek semmi esélye.Nekik is élvezetesebb lenne egy egyenlő harc.
  • [HUN]Crassus
    #143588
    ezért nem izgat annyira,de nagyon rossz hatással lehet egy most wowozni kezdő emberke számára....én emlkészem ,hogy minden lvl range-ben iszonyat jó meccsek voltak mikor bejött WSG...hiszen mindenki 60-as akart lenni kicsit a szintezést feldobni a pvp-vel és nem ilyen kimaxolt idiótákkal kellett harcolni...bár a harc szar kifejezés hiszen mészárlás van...amin kurvára nem vágom mit lehet élvezni...tegnap is ilyen 1100-2000 Hp-s 41-49-es karikkal volt tele WSG horda részről és 4-5000!! Hp-s allyk ellen mentünk....éldetünk és szinte azonnal haltunk:)
  • Fehercsoki
    #143587
    Az egész jó,bár heirloomokkal szerintem farmolásból is meg van,bár az azért unalmasabb jóval.Allyk meg legyenek twinkek ha jól érzik magukat,mert mire a hordások már 80on raidelnek,ők még mindig a 40eseket ölik.
  • vidu01
    #143586
    Transferelj allyra, úgy sokkal jobb lesz.^^
  • [HUN]Crassus
    #143585
    mindenesetre 46-->50 éppenhogy 2 óra hossza:)
  • [HUN]Crassus
    #143584
    amúgy a BG ritka gusztustalan ám az összes szinten szarrá encsantolt ,fullosra maximalizált allysok gyakják a fejetlenül össze-vissza rohangáló hordásokat.Nincs szar gearem mivel chest,vállas,2 fegyó is heirbloom és mivel sok napi randomot megyek minden item kék,de még így is 5-6 sec alatt öl meg a legtöbb allys Twink nyomorék:)
    Mondjuk nagyon nem érdekel,mert én arra hajtok,hogy gyorsan 80 legyek...,de aki "ma" kezdi a WOW-ot az ezeknek a twinkeknek "hála" gyorsan megutálja a PVP-t az holtbiztos!:S
    Volt olyan ,hogy 10-en! nem sebeztünk annyit 20 perc alatt mint egyetlen allys /azthiszem mage vagy pala volt/...az azért elég beteg:)
  • 1Emese
    #143583
    Amit írtál 7 nap ingyen játék időt, annak biztos különleges feltételei vannak. Mert egy több mint másfél éve nem használt "fizetett" accountnál, miután a "WoW account mergelés battle.net accountra" procedúrával egy órát szenvedtem, nem kaptam semmit. Mondjuk ennek az újjabb accountnak nem tudom mi értelme van... Csak túlbonyolítják a dolgokat, és az ember könnyebben kiadja az adatait ^^
  • Fehercsoki
    #143582
    Hát az jó...Kis szinten is ilyen sok xpt ad?(mármint nem pont ennyit,hanem a szinthez mérten sokat?)
  • [HUN]Crassus
    #143581
    yepp napi BG vel....amúgy 42000:) egy loss pedig 14k......
    valami sztem nem kóser,de leszarom +2 szint 45 perc alatt:D
  • Dr DeViLKiNG
    #143580
    Megyek is húzok egy warriort. Ja nem, lejárt az accom
  • Fehercsoki
    #143579
    Ez komoly?
  • Csirke4
    #143578
    Working as intended.
  • [HUN]Crassus
    #143577
    OMFG 1 WSG win 46-on 61.000XP!!!!!!! bugos?
  • koocos
    #143576
    Haldoklik a wow!!!444!!!!!
  • Lacee
    #143575
    egész jók az április elsejei Blizzard-hírek :)

    nesze neked GS, itt az eredeti, Blizz-féle EPEEN! :D
    új faj: kétfejű ogre
    armory háttérkép - itt egyébként mindenki Tuskarrá változott, két képessége a fishing valamint fishing :)
    WoW idegi vezérléssel
    retro mobiljátékok
    Deckard Cain GPS-hangok

    ráértek, na...
  • voloume
    #143574
    váá :D szar kép

    de akkor felröhögtem amikor megláttam, hogy lol feral :D:D:D:D:D
  • antgecc
    #143573
    Nem vagyok pesti, és a közelében sem lakom, de mindenben egyetértek pickettel.
  • Flammius
    #143572
    Ilyen helyesírással, és szövegszerkesztési képességekkel miért csodálkozol azon, hogy nem vagy sikeres ember? Ha a környezeted is ilyen, ami felettébb valószínű, mert ezeket a készségeket többnyire a környezetünktől tanuljuk el, akkor feltehetőleg ők sem sikeres emberek. Ebből a téged körülvevő sikertelenségből ered a sok negatív tapasztalatod, amit aztán teljesen helytelenül általánosítasz...
  • 1Emese
    #143571
    Pestiek...
  • koocos
    #143570
    Boldog bolondok napját xD
  • Jim Morrison
    #143569
    Hirem van, most installalom a Lich Kinget :)
  • picket
    #143568
    Beírtál egy hatalmas hülyeséget, és csodálkozol, hogy ezer hozzászólás születik a témában. Az embereknek nincs más dolga. Az évek során a wow minden aspektusát egymilliószor kitárgyaltuk. Igazából a "drága az előfizetés" témát is.
    Engem csak az fogott meg, hogy a középosztálynak nincs rá pénze... Tudom, hogy mindenki azt sulykolja, hogy milyen szarul megy az országnak, meg 11%-os a munkanélküliség, meg rosszabbul élünk mint ezer éve, világvége, nemzethalál... de azért ne képzeljük már magunkat Etiópiába! Nem tudom te hol élsz, de szerintem más fogalmunk van a középrétegről, és úgy látom a többiek is. A középosztály azzal van elfoglalva, hogy 82 vagy 120 centis lcd tévére van-e pénze, hogy full HD legyen, vagy csak HD ready, meg hogy visszahívták az új Toyotáját, mert beragad a gázpedál, nem pedig azzal, hogy a wow-ra kifizesse-e az aprópénzt. Tudom, hajlamosak vagyunk azt hinni, hogy mindenki, aki nem szakadt hajléktalan, az már a középosztályba tartozik. Ezt felejts el! A minimálbér nem középosztály. Ezen akadtak ki a fórumozó pajtások, és ezért született ennyi hozzászólás a témában. Akinek megerőltető lenne a havi előfizetés, az ne számítógéppel, meg internettel legyen elfoglalva. Aki meg halálra dolgozza magát, hogy fizesse a tanulmányait, annak nem az lenne a legnagyobb problémája, hogy hányan és mit válaszolnak a kérdésére, vagy hogy hogyan tudja megnézni, hogy milyen most a wow, ami ugye a "gazdagok játéka". Szóval lol, stfu, kkhtxbaibai.
  • Ragnar360
    #143567
    :D hát tevagy a "pofon" nem én :)) na off end pls
  • FSpofon
    #143566
    ha erősebb vagy a barátodnál felpofozhatnád hogy mégis mit képzel
  • Ragnar360
    #143565
    :DD hát tisztában vagyok vele... hogy szinte nulla értelme volt ide beirni, ráadásul én már nem is játszom a játékot, haveromé az acc...árakat se tudom h mennek, de állítása szerint ennyiért simán el lehet adni, vkik a szar törtön élnek, elvannak vele meg minden...kicsit ironikus az egész tudom, dehát ez van - nem tolnám törtön (nem is tettem), mindig is ezen a véleményen voltam, leszek

    szívesen elkezdeném újra, de már nem látom sok értelmét nekikezdeni ilyenkor, már hova ? :SSS

    na további szép estét! :)
  • White QVAS
    #143564
    Őszintén. Ki az a hülye aki privát szerveren lévő karit akar venni? No comment. Még eredetin sem értem mi értelme kva sok pénzért megvenni egy karit, vagy accot, mikor kis kitartással, és logikával, nem túl nehéz felcuccolni, akármilyen kari is legyen az.

    Na de ez csak magánvélemény.
  • koocos
    #143563
    nc
  • LeWyTy
    #143562
    tauri..."-.-
    köszönjük.
    ÉS ezzel mondasz teljesen ellent a topicnak.
    (tört,eladás)
    (mellesleg tört szeróra szerintem esélyed sincs accountot eladni)
    (abból a pénzből már eredetit lehet akár venni... ami még jó is)
  • koocos
    #143560
    :)

    de legtöbbet a "lol feral"on nevettem
  • Lacee
    #143559
    igen, leesett. szerinted én miért írtam azt, amit?
    (gyk: conjured mana strudel)

    de látszik hogy régi kép, akkor még kellett CC-zni is :)
  • koocos
    #143558
    Vízkiadós izé = mage

    Vannila idején készült a kép, célzás h csak arra (voltak) jók, hogy inni adjanak a népnek
  • Lacee
    #143557
    loool

    mondjuk a vízkiadó helyett valami kajás automata kéne, a lockok mellé meg egy mutogatós bácsi, és teljes a kép :)
  • koocos
    #143556
  • FSpofon
    #143555
    van egy olyan sejtésem hogy nem te döntöd el hogy ki fejti ki a véleményét egy fórumon
  • koocos
    #143554
    Pedig ha játszani akarsz, muszáj lesz oda is regelni, anélkül nem lehet:)
  • 1Emese
    #143553
    De amúgy szegény ember wowja, ahogy egyik ismerősöm mondta: "modelviewer + mapviewer + MSN + mp3 + wowhead" Mindent tartalmaz, és ingyen :)