166745
  • Pyotr
    #143793
    köszi!Decursivet anno x-pearl-el megoldottam nem kellet feltenni többit megnézem!
  • silbor
    #143792
    van valakinek tapasztalata abban hogy mennyi időbe telik egy fizetett karakter transfer másik szerverre? (nem másik accra) Azt írja most hogy 5 nap max. de remélem nem használják ki teljesen :)
  • Flammius
    #143791
    Decursive, Power Auras, amúgy a szokásos. Vannak kész mage addonok is, de a Power Auras-nak a nyomába sem ér egyik sem. Utóbbiak könnyen kezelhetőek, de nem lehet olyan optimálisan beállítani őket. (Pl. a PA-zal be lehet állítani, hogy csak akkor riasszon Fingers of Frost procnál, ha a Deep Freeze cooldownon van.) Nem kell timereket sem nézni, mert pl. fixen beállítod, hogy a Living Bomb-ot jelző aura lejárat előtt 5 seccel ugorjon fel, stb. Szóval egyetlen addon sem érhet a nyomába, ha a testre szabhatóság a fő szempont:)
  • Pyotr
    #143790
    Szevasztok!
    1.5 év után újra játszok és ugy döntöttem mage-t inditok mivel ezt még nem próbáltam:P low lvl-en még kár addonokról beszélni de ha pár cd addont, tapasztalatokat irnátok megköszönném.
    eddig mage nuggetset raktam ezzel meg vagyok elégedve:)
  • [HUN]Crassus
    #143789
    nos pont 60 tól szar a szintezés:D najó 68-70 az gyors:P
  • Skill
    #143788
    csak 60ig van =(
  • [HUN]Crassus
    #143787
    wtb 3x-os XP:) 73-as a sámlim,de az a másfél milla XP/szint kínszenvedés:S
  • Skill
    #143786
    tudod mi a durva? ha rafozol valakivel és úgy instáztok. recruit a friend (igen Magyarországon nem megy, én accjaimon azért van németország beállítva) mert ugye akkor 3xos xp. el se merem képzelni , mi lenne ha questelnénk. minden esetre ha valaki rafozna és sok ideje van keressen meg!
  • [HUN]Crassus
    #143785
    normális életvitellel még a 3v3-am is éppenhogy megvan hetente,de így is rohadt keveset játszunk...meg is látszik
  • Savmacska
    #143784
    Egészen ellehet fejlődni random instákban, kis szinten is alig vártam h pappal meglegyek 15ös már msot 21es, holy talenten, 1-2perc alatt behiv mint healer, szóval elég gyors :) Nem is hiszem h fogok questezni.
  • Dr DeViLKiNG
    #143783
    A másik meg amit mondanak. 5 embert is szinte lehtetlen összeszedni, hogy egyszerre legyenek online, nem hogy 10-et. Az meg a másik, hogy sok teamnek kéne online lennie, hogy egyáltalán játszani lehessen (és akkor bejön a rating különbség is itt is).
    Halott ötlet ez az egész.
  • Dr DeViLKiNG
    #143782
    Igen ezen borultam énis múlt héten, hogy nem lesz ezután (sem) arena balance. Most hogy arra koncentráltak se tudták megoldani, így meg majd mi lesz...
    Főleg ezekke a füst meg firewall, meg bloodlust magenek meg a hasonlókkal.
  • [HUN]Crassus
    #143781
    E Z mode lesz...
  • koocos
    #143780
    Nem, BGvel is kapsz aréna pontot, de ugyan azokat a cuccokat lehet majd megvenni (legalábbis utoljára így írták).
  • [HUN]Crassus
    #143779
    ARÉNA kuka lesz?

    "a Battlegroundoknak sokkal nagyobb szerepe lesz a Cataclysmban, mivel ezek fogják a legjobb PvP díjakat adni"
  • rhazid
    #143778
    Tankkal és healerrel általában a legkönnyebb csapatot szerezni ez természetesen felborult amikor volt egy 70+os priestem volt tankunk de random nem volt... -.-
  • hawkie22
    #143777
    Basszus, a pala nagyon kemény. Elszenvedtem vele 15-ig, majd pár RFC után 16-os lettem, gondoltam, prot-ra váltok. Hát, Retri aurával, Righteous Fury-vel az isten se szedi le rólam a mobokat jelenleg.
    Ráadásul group-ot is majdnem azonnal találok tankként. Valszeg hamarabb fogom elérni a 80at, mint a jelenleg 70es hunterem. :)
  • LeWyTy
    #143776
    Ez de állat :D
  • voloume
    #143775
    bs valószínűleg legjobb gearelt baglya
  • LeWyTy
    #143774
    Na ez jól néz ki... köszi
  • cikasz
    #143773
    És a sámli totemjei smafuk? :)
  • Lazarus
    #143772
    Jó ideje nem játszottam, kb mikorra várható hogy újra működjön az account managment?
  • martonapoo
    #143771
    Esetleg van klán? ahova befér
    (Ragnaros ally) Cement/elemental (icc10-25 gear)
    Ragnaros Horda Rugó (PVP de pveznék)
    Horda Hunter még csak 33 as de pikk pakk 80
  • [VS]Thomas
    #143770
    http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&cn=Nyndell
  • Big Bad Ryder
    #143769
    Ezt a linket tudnám ajánlani:
    EJ fórum
  • Vincentcloud
    #143768
    Mit nevezünk jónak? 251 és 264-es ilvl-be vagyok öltözve viszont nem öltem vele LK-t se 10-be se 25-be.
  • LeWyTy
    #143767
    Van valakinek fasza Balanced es druidja?
    Nem tom hogy lenne jó talentelni.
    Nagyából vágom mi mit tud... és csak nyomjam amit jónak látok?
    Mer mondták már hogy van olyan talent kombináció ami nagyon jó tud lenni.
  • Savmacska
    #143766
    ami neked jobban tetszik :)
  • Lacee
    #143765
    a kettő közül én inkább a paladinra szavaznék, már csak a buffok miatt is :)
  • White QVAS
    #143764
    Csak a priest, csak a priest :)))
  • FSpofon
    #143763
    a druid
  • Shortstop
    #143762
    Sikerült aktiválni! :)
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy melyik a kelendőbb, és hatékonyabb gyógyításra? A paladin vagy a sámán?
  • Fehercsoki
    #143761
    Nem,csak nem tudom hogy csak egy whirlwind típusú támadást csinál-e a bladestorm,vagy magát a whirlwindet(mint spell) tolja el másodpercenként.
  • voloume
    #143760
    igazad van mert a whirlwindet azért tették be a játékba hogy a bladestorm skillt létrehozzák és amúgy senki sem használja külön, uramisten ez az egész egy összeesküvés
  • Fehercsoki
    #143759
    Cataclym=50% whirlwind nerf
    Bladestorm=whirlwind minden másodpercben 6 secig

    Cataclysm=50% BS nerf?Vagy semmi köze a 2nek egymáshoz?
  • plu604
    #143758
    De.
  • LeWyTy
    #143757
  • Big Bad Ryder
    #143756
    Nem elég, hogy visszakaptam az accountomat egy nap alatt, még 1 hónap játékidőm is van. Ez kész :D Gondolom a hacker feltöltötte :D
  • Fehercsoki
    #143755
    Hát nem osztják a cdt?:O(human racial és pvp trinket)
  • Big Bad Ryder
    #143754
    Ha érdekel valakit akkor tegnap írtam ugye, hogy ellopták az accountomat. Mára már vissza is kaptam. Respect Blizz. Lehet, hogy megszánom őket és veszek egy gémkárdot