166745
  • csokicsiga #143833
    Te beteg vagy vazze,mi közöd ahoz,ha valaki vesz egy olyan lovat....az ég világon semmi,ha ö arra akar költeni,akkor arra költ,ennyi.Az,meg.h. a blizz ebböl hasznot hajt,gratu hozzá,igy kell csinálni egy sikerorientált vállalkozást!
  • capaszabi
    #143832
    http://www.youtube.com/watch?v=gCjuFpQ3EeA&fmt=18
  • byzhouse
    #143831
    hát te kecibuta vagy :|
    "új mozgalom" atyaúristen... neked semmi közöd ahhoz,hogy mire költi más player a pénzét -.- blizzard rakta be és nekik tetszik-->megveszik ennyi kész! vagy talán irigy vagy,hogy neked nincs ilyen sz*r mountod? :(
    ennyi erőből megalapítom én is az "új mozgalmat" miszerint verjük meg az összes olyan embert,aki fizet a wow-ért :)
    Te most kb. ilyen szintű dolgot akarsz megvalósítani ^^
    Csak gratulálni tudok neked/társaidnak akik kickelni akarják groupból a másik playert,mert neki van fölös 25$-ja amit arra költ el amire akar :((((
  • Savmacska
    #143830
    Hát ez valami hihetetlen szánalmas 51eseknek is meg ilyeneknek ilyen mountjuk van :D:D Nekem 52mountom van de h ilyet nem szerzek be az tuti.... A csirkém vagy akármim jobban kifog tünni mint ez a giccses SZAR !
  • drogosgeci
    #143829
    remélem sokan csatlakoztok az új mozgalomhoz, miszerint a noob fizetős mountosokat kickeljük groupból, nem kapnak healt bg-n, stb stb
    legalább ingame haljanak csak meg az ilyenek akik miatt minden szar fizetős lesz majd
  • picket
    #143828
    Nem értem a kérdést :p
  • koocos
    #143827
    Megelőztelek:)

    OFF: te még mozogsz?
  • picket
    #143826
    "Szerintem olyat csak az vesz aki egyébként nem tud összekaparni semmilyen mountot...Szóval casual balfaszok.(és azt hiszik ettől jobbak lesznek)"

    Olvasd el figyelmesen. Szövegértelmezés.
  • koocos
    #143825
    "Szerintem olyat csak az vesz ..."

    Ott a kulcsszó, CSAK. szövegértelmezés
  • Fehercsoki
    #143824
    Szöveg értelmezés...Azt írtam hogy a legtöbb aki ilyet vesz casual,és ettől hiszi jobbnak magát.Persze lehet más is aki pusztán azért megveszi mert van erre fölös pénze.Szóval ha nem vagy casual és nem azért vetted mert jobbnak hiszed magad tőle akkor ne vedd magadra...
  • [negativ] Cirek
    #143823
    60 valahány mountom van meg most már +1 , és nem hiszem hogy ettől az egytől jobb lettem, de azért kösz hogy lebalfaszoztál.
    Ilyet képzeld el az vesz akinek tetszik.
  • Fehercsoki
    #143822
    Szerintem olyat csak az vesz aki egyébként nem tud összekaparni semmilyen mountot...Szóval casual balfaszok.(és azt hiszik ettől jobbak lesznek)
  • hawkie22
    #143821
    Ma délután bejelentkeztem, hát OG főtéren vagy 6 ilyen Celestial Mountot láttam egyszerre. A játékban nem is olyan nagy szám, nem néz ki olyan egetrengetően, hogy megérje a kiadott lóvét. :D
  • Flammius
    #143820
    Én is úgy értem, hogy most kevésbé nehéz beszerezni, mert kevésbé unalmas egy runt végigcsinálni, mert sokkal hamarabb megvan vele az ember.
  • Fehercsoki
    #143819
    Régen sem volt olyan nehéz(amikor próbáltam akkor még naxx25 gearem volt).Csak unalmas volt már sokadjára is,és ezért gondoltam talán ez a dobozos felgyorsítaná.
  • Flammius
    #143818
    Nincs mit, amúgy mai gearekben már sokkal könnyebb a farmolás hagyományos módon is.
  • Fehercsoki
    #143817
    Hát akkor már mind1.Azért köszi az infot/videót.
  • Flammius
    #143816
    Ráadásul a faszi, aki készítette a videót elég béna is, túl sok mobot öl, húzza az időt. Eleve a gyakran nyitó dobozokra kell menni...
  • Flammius
    #143815
    Na erről beszéltem. Nekem így lett mountom 3 nap alatt. Sajnos 3.2 óta nem működik:(
  • [negativ] Cirek
    #143814
    Akkor csak én vagyok a kivétel 126 runnal? :)
  • Flammius
    #143813
    Bemész a servant gate-en, a pók boss mellett eljutsz a slaughterhouse előtti kettős kapuig, ott nyitogatod a dobozokat (crates), előbb-utóbb eltűnnek a kapuk, bemész a térre, jobbra fordulsz, a szélen haladva végignyitod a dobozokat (van, hogy az összeset ki kell nyitni), ezek leszedik a rivendare-hoz vezető kőkapukat. Utána bemész, megölöd, kifutsz, reset.

    Keress rá a baron, stratholme, crate/crates, deathcharger, exploit szavakra, vannak jó kis guide-ok.
  • Fehercsoki
    #143812
    Milyen dobozos trükk?
  • Flammius
    #143811
    Deathcharger-t iszonyat könnyű kifarmolni a dobozos trükkel. 4-5 perc 1 teljes SH run így. 20-25 perc alatt megvan az 5 run, ami után megkapod az 1 órás instance lockoutot. 100try alatt gyakorlatilag mindenkinek kidobja.
  • Zsoltika 007
    #143810
    Én max akkor gobdolkodnék rajta ha 310%-os lenne. De igy hogy kell lennie legalább 1 310-es mountnak hogy ez is az legyen -bukó.
  • Fehercsoki
    #143809
    Szerintem egyáltalán nem jó ez a mount,szóval egyáltalán nem ér semmit mivel így lehet beszerezni...
  • r4pt0r
    #143808
    A sokat én is csak úgy írtam, természetes hogy nem tesz fel ennyit egyszerre mert ha az lenne a cél akkor lenne fent, nah de majd 2 hónap múlva. :D

    De amíg tartja magát a blizz ahhoz az elvhez amit mindig is hangoztatnak, hogy csak olyan cuccokat lehet megvenni ami nem jár előnnyel, akkor engem nem zavar.
  • Skill
    #143807
    akit ez érdekel elmegy gazdásznak. akit nem az bölcsésznek? XD
  • LeWyTy
    #143806
    Most megint írtam vagy ennyit, de kitöröltem mer egyszerűen nem tudom normálisan elmagyarázni.
    Jó8
  • LeWyTy
    #143805
    Az úgy nem annyira nyereséges mint ha havonta tennél fel egyet.
    Mer ha egyszerre van 20új akkor az mind fasza és menő, de mindet nem fogja senki se megvenni egyszerre mert neméri meg vagy nincs pénze és már egy is menő.de anyival többen veszik meg amennyivel választhatnak is és megtalálják a nekik tetszőt.
    Szó-szó jól bevásárol és legközelebb.. ha van még egyáltalán mit felmutatnod akkor nem vesznek annyian mer elköltötték előző hónapban.

    De ha csak egyet teszel egyszerre... akor az van amit most is tapasztalunk.
    Mindenki azt veszi meg mert az a menő...sokan.
    Következő alkalommal is sokan... mert akk az lesz a menő.
    ...és így tovább.

    Így utólag hülye vagyok hogy ennyit írtam mer ezen szépen ellehet vitatkozni...
    A vitára viszont csak annyit mondok hogy ez az egész nézőpont kérdése.
    Ez az enyém.
  • r4pt0r
    #143804
    Nem a blizzard a gonosz meg a kapzsi, hanem az emberek a hülyék mert megveszik. Ha én megtehetném még 10 petet/mountot feltettem volna. :D
  • LeWyTy
    #143803
    De tulajdonképpen ehez nem kell sok üzleti érzék...ez csak mellékes.
    De megcsinálni és így elterjeszteni az egész játékot..Na ahoz már kell.

    Ez meg csak egy kitalált egyszerű extra aminek mindenki bedől mer pl menőzni akar hogy milyen fasza a mountaja... és ez szerintem is értelmetlen.

    De az igaz hogy ott a blizzardnál nem normálisak.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Blizzard=Mert a zsidó ugyebár kapzsi.


    Ennyi.
  • LeWyTy
    #143802
    Asztak*rva
  • Pyotr
    #143801
    Én meg a BKV vezérigazgató szeretnék lenni:)
    Ezeknek a blizzard hype szaroknak nem birtam bedőlni eddig se főleg amit meg lehetett venni.Én is ki tudnám simán fizetni ,de egy:
    Ashes of Al'ar
    Raven Lord
    Deathcharger's Reins
    és sorolhatnám mount azért inkább eszmeib mint ez a bárhogyisnézki!
  • koocos
    #143800
    Náluk akarok dolgozni
  • voloume
    #143799
    fú leszarom , de ezt még idekell írnom:
    jelenleg 63150-en állnak érte sorban

    számolgassunk csak utána, 1 órája jött ki a kis aranyos

    63150 x 20 euro = 1.263.000 EURO

    1 263 000 Euros = 331.898392 million Hungarian forints

    ÉS MIND EZ EGY ÓRA ALATT (=60 PERC), szeretnék gratulálni a blizzárdnak, mert ehez tényleg kell üzleti érzék, hogy 1 óra alatt valaki 330 millát akasszon le a semmiből
  • voloume
    #143798
    ja igen sry a sok postért, de lehagytam, hogy aki venni szeretne, az itt megteheti: >>>LOVACSKÁT SZERETNÉK VENNI<<<
  • voloume
    #143797
    fú ezt a blizzard nagy elkúrta

    ez a cép paci KEMÉNY 20euroért került a BLIZZARDSTORE-ba, vagyis meglehet venni pénzért

    20 Euros = 5 255.71484 Hungarian forints

    nem tudom, nekem eléggé olyan szaga van, hogy minden 2. ember ezen fog ülni az elkövetkezendő 2 napban, (habár nem játszok jelenleg, biztosan így lesz)

    előnye: az accountod összes karakterének meglesz a mount
    hátránya: már most 50.000 fő feletti queue van rá + nagyon sok lesz így belőle és elvileg elég csúnyácska szegény repülés közben
  • voloume
    #143796
    legtöbbször 20-30 perc, néha 45

    de volt egyszer ami kicsit elhúzódott és 2 hónap lett belőle :D (speckó eset volt, szóval nem kell izgulni, minden ilyesmi dolog 30-60 perc között lezajlik)
  • silbor
    #143795
    ohhh...köszi a jó hírt! :)
  • Dr DeViLKiNG
    #143794
    1 óránál többet sosem vártam erre, és volt már vagy 26 transferem.