166745
  • jazzy
    #143873
    Ezesetben tedd és használd is az agyad.
  • Flammius
    #143872
    Neked egy jó szakorvosra lenne csak szükséged...
  • drogosgeci
    #143871
    csak elolvasnám hogy mire válaszoltam mielőtt beugatnék magamnak
  • jazzy
    #143870
    Mert egy content patch ugyanaz mint egy szaros pixelhalmaz mount
  • drogosgeci
    #143869
    ezzel a hozzáállással a content patchekért is fizetni kell majd külön... na nem mintha túlzásba vinnék BC óta.
  • r4pt0r
    #143868
    Persze hogy elfelejtik, azért nem tudnak anyázni. :D
  • Lacee
    #143867
    így van, meg baby blizzard bear, kispingvin, corehound, akármi...
  • Flammius
    #143866
    Kaptunk pl. Onyxia petet, de gyorsan elfelejtette a társaság... Vagy ott van a sok festival reward, sorolhatnám.
  • Midas
    #143865
    Lehet meg sok eve mikor beindult anyi volt de manapsag nemelyik privat serveren tobben vannak mint eredetin. A botozas megolta a jatekot ez a bindelos dolog nagy otlet volt a blizzardtol.
  • Fehercsoki
    #143864
    Az is lehet,én 17 milliót hallottam.
  • Midas
    #143863
    a topikjaban szoktak lenni letszam adatok szoval nem :)
  • [HUN]Crassus
    #143862
    nos a 8. porsche-m után már dobnék valamit a parasztoknak:)
  • Fehercsoki
    #143861
    Én úgy tudom hogy l2t többen tolják.
  • picket
    #143860
    Zsidózással plz álljatok le.

    A póker nem érdekel, a példa is rossz. Másik játék, másik topik.

    Mounton pörögni felesleges, aki fizetett érte, annak gondja-baja (majd ő eldönti, hogy jól járt-e, vagy sem), aki nem fizetett érte, annak meg úgyis mindegy.

    Az, hogy a blizzardnak nem elég a havidíj (ami nem kis összeg) amit beszed, az egy másik történet.
  • Midas
    #143859
    De sokkal tobben wowznak mint l2-znek ezert mig nem esik komolyaban a jatekos letszam lehuznak rolla minden bort szerintem. En pl meg a bc-t megvettem de a wotlk-ot mar nem mivel latszott hogy eebbe az iranyba megy az egesz.
  • csokicsiga #143858
    A blizz egy szolgáltató,te a fogyasztó,ha kell megveszed,ha kell nem,a boltban sem kapod meg ingyé a tejet,kenyeret,ittsem fogod,ha nincs pénzed nemveszel semmit,senkitöl ne várd el,ha extra pénzt tud keresni,nem teszi meg...
  • Fehercsoki
    #143857
    VAN AKI EZT MONDJA,NCSoft a neve,és a hűséges előfizetőket jutalmazzák úgynevezett veteran rewardokkal.Ebből is látszik h ők nem zsidók(hanem koreaiak).
  • hawkie22
    #143856
    Kérdés:
    Ha te lennél a Blizzard vezetője, te azt mondanád, hogy itt van a Celestial Mount vagy mondhatnék akármi más kis mütyürt, adjuk az előfizetőknek ingyen, mert az olyan jó és kedves gesztus. Ezt ugye te sem gondoltad komolyan, igaz?
  • hawkie22
    #143855
    Ez most nagyon OFF, de nem érdekel.
    Drogosgeci, a póker miért is tisztességtelen szerencsejáték? Nekem arra tökéletes volt, hogy suli mellett ne anyáméktól kelljen pénzt kérnem az albérletre meg egyéb kiadásaimra, hanem ebből elég jól tudtam finanszírozni. Miért lenne tisztességtelen? Ugyanolyan hobbi, sőt, van akinek még annál is több, mint mondjuk a sport vagy a WoW. Nehogy már én érezzem szarul magam, mert pókerezem.
  • [HUN]Crassus
    #143854
    mondom egy átlag Izraeli állampolgár ELSŐ mondatát amint a recpulthoz lép: " I NEED THE VERYBEST ROOM AND FOR THE CHEAPEST PRICE YOU HAVE" és ez nem vicc:P:)
    tudod bizonyos dolgok az emberek vérében vannak:P
  • [HUN]Crassus
    #143853
    akkor mondok én is egy példát:

    itt ez a kecseg hamufelhő európa felett konkrétan a 110 szobából megjött tegnap 10!!! szoba a szállodába ahol dolgozom /a mai 80 körüliből olyan 15-20 fog max megjönni/ namármost ezeknek a 90%-a előre kifizette a szoba árát és a szerződésben le van írva,hogy még Vis Major/mondjuk vulkán ugye/-ra hivatkozva sem adja vissza a cég a lovettát,DEEEEEEEE mi mégis kurva jó fejek vagyunk és az összes vendégnek visszafogjuk utalni a pénzt!
    Ezzel szemben beszéltem egy japán idegenvezetővel ma aki elmesélte,hogy a kollégája Londonban potom 400!!!! fontért kapott szobát az amúgy 50-60 fontos szobaár helyett.....atomprosztóság
    Mondhatjátok azt,hogy bazze ,de mekkora egy balek cégnél melózok....,deha belegondolsz és felteszed a kérdést magadnak ha vége ennek a szarnak szerinted a Londoni férgek hotellánchoz vagy hozzánk fognak többen szobát foglalni?

    Ugyanez a Blizzard is mennyi ideje megy a WOW? 5 vagy 6 éve? van sacc/kb 10 milla előfiizetője erre ez nem elég baszki karitranszfertől kezdve a névváltoztatáson át ezen a nyomi mountpiacig húzzák le a lóvét 20 eurójával a népről:S megtehetik,mert miért ne keressenek 50millió dollárt plusszba/csak mondtam egy számot/ csakhogy egy idő után azért ez lehet visszafog ütni....márha egyszer nemfogják uralni a piacot:D
    Szerintem ez egy ritka gusztustalan húzás....nyugodtan beleférne abba a 10millió szorozva havidíjba mondjuk 3 havonta 1-2 extra cucc nekünk kis száni előfizetőknek:P:)
  • Midas
    #143852
    XD mar csak emese hianyzik aki kozli mindenkivel hogy aki wowozik az gazdag ergo mind zsidok vagytok :D
  • drogosgeci
    #143851
    na már csak egy pókeres kellett ide
    menj vissza a tisztességtelen szerencsejátékosok topicjába nehogy itt rávegyél valakit hogy átutalja a pénzét
  • hawkie22
    #143850
    Ja, azt elfelejtettem hozzátenni, hogy ha nyersz, és ezt huzamos ideig teszed, profitot maximalizálsz, ergo te is zsidó vagy.
  • hawkie22
    #143849
    Most nem értem, mit zsidózik itt mindenki. Most egy nagyon sarkalatos példával fogok élni. Vegyük például a pókert. Tegyük fel, én vagyok a "cég", a célom a profitmaximalizálás, ergo a többiek "meglopása". Ha jó játékos vagyok, akkor ügyesen fel tudom mérni, mekkora az az összeg (tét), amit a többiek kifizetnek (vásárolnak) a "termékért", ami adott esetben a turn vagy river. Ha pofátlan vagyok, akkor kérhetek sokat, csak az nem biztos hogy megéri (értsd, sokan kiszállnak a körből), ergo igyekszem közepes árat ajánlani, mint a Blizz is tette a 20€ körülivel. Namost, az már csak a többieken múlik, ki mennyit hajlandó áldozni a lapért, amit, ha nyerő a lapom, én később bezsebelek. Tudom, sarkított példa, de nagyjábó lfedi a valóságot.
  • FSpofon
    #143848
    csak valójában nem a szegény user lesz boldog a mountjával, amit 1 hét múlva már elő se vesz mert mindenki alatt az van,
    hanem bobby bácsi a bársonyszékben
  • Savmacska
    #143847
    "live in harmony " :D:D:D:D:D
  • LeWyTy
    #143846
    Ez mekkora
    Mármint a noxychu.com :3 (kawai)
  • Fehercsoki
    #143845
    Itt egy jó kép ami megmutatja hogy pontosan mi is történik a mount megjelenése miatt.
  • Fehercsoki
    #143844
    Minden cégnek a profitmaximalizálás a célja.
  • SuLtAN17
    #143843
    Szerintem ezzel nincs semmi probléma. Aki úgy érzi megéri, vagy van pénze vegye meg és használja örömmel. Az már a másik oldal, hogy hiába szép nem "flex" nem tettél érte semmit, nem szívtál a mountért napokat, heteket, arról nem is beszélve, hogy minden 3. embernek lesz 1 héten belül. Mehetett volna az ár 20%-a jótékony célra az is tény, de nem kell nagy közgazdásznak lenni ahhoz, hogy belássuk 3 óriási projekt közepén (Diablo 3, Starcraft 2, WoW: Cat.) abszolút a profitmaximalizálás a Blizz célja.
  • Fehercsoki
    #143842
    Mindent zsidók irányítanak...Ha nem tetszik akkor költözz valami nagyon elmaradott országba amit még nekik sem éri meg meglopni.Blizzard meg végülis miért adná fele ennyiért ha ennyiért is sokan megveszik?
  • r4pt0r
    #143841
    Ezt úgy nevezik hogy cég. Most nincs kedvem linkelgetni de gondolom csak tudod mi az elsődleges cél. Ez nem zsidóság hanem ez a mai világ.
  • [HUN]Crassus
    #143840
    Megjegyzem Blizzard részéről is jónagy zsidóság ennyi lóvét lehúzni a sok hülyéről:S
  • Lacee
    #143839
    nyilván mindenki arra költi a pénzét amire szeretné, de szigorúan SZVSZ elég nagy marhaság kb. a Cataclysm majdani árának felét egyetlen, semmiresemjó mountra elkölteni. Nem lesz ritka darab, nem jár plusztulajdonsággal (280%)... Még ha jótékonyságra menne a lóvé, mint a pandaren szerzetesnél. Na de így? :)
  • Fehercsoki
    #143838
    Ez nem magyarázkodás,olvasd el amit írtam.
  • Zsoltika 007
    #143837
    Ilyenkor már kínos a magyarázkodás :D
  • koocos
    #143836
    Bocs, gondolatolvasás még nem megy...
  • PiszkosFred
    #143835
    Annal rosszabb, minel tovabb magyarazod a dolgot... Lapozzunk, minden csoda 3 napig tart.
  • Fehercsoki
    #143834
    Ettől függetlenül a balfaszt arra írtam aki ettől jobbnak hiszi magát.