166745
  • capaszabi
    #143913
    AT-nél sealért csak akkor tudsz vásárolni, ha minden várossal champion vagy :S
  • kar
    #143912
    Valami olyat hallottam, hogy változtattak valamit és azért nem müködnek most csak azt nem tudom mit és meddig :), hogy tegyek lépéseket vagy várjak türelemmel.
  • Dr DeViLKiNG
    #143911
    Nekem a cibes bankkártya nem jó már karakter transferre egy ideje. Pedig régen(fél éve) simán ment..
  • PiszkosFred
    #143910
    Argentes boa cuccok ha jol emlexem akkor reputation/title fuggoek is, szal tenyleg gyorsabb es egyszerubb hckat farmolni.
  • kar
    #143909
    Sziasztok, valaki vágja hogy az eddig használt OTP-és internet kártya miért nem müködik? Van erröl valami info vagy másnak normálisan müködik?! Thx előre is!
  • Flammius
    #143908
    Champion sealt mountra/petre érdemes költeni. Amúgy ezek a legjobb daily questek, szóval érdemes felvenni velük a kapcsolatot.
  • Fehercsoki
    #143907
    Értem köszi,akkor inkább HCból farmolom ki az heirloomokat.(látom már chest is van,meg 2h mace,ez nekem új)
  • Flammius
    #143906
    ToC heroic runokkal +3 szerezhető be/run.
  • Flammius
    #143905
    Napi 10 a maximum, de előbb el kell jutni odáig, hogy adják ezeket a questeket, az pedig, ha jól emlékszem két hét körülbelül.
  • Fehercsoki
    #143904
    Ha még el sem kezdtem argent crusadenél questezni,akkor kb mennyi idő 65 champion's sealt összeszedni?
  • Orgi
    #143903
    Tőlem 2 napja vonták, egészen konkrétan 3.394.-Ft volt a havidíj.
  • Fehercsoki
    #143902
    Értem,köszönöm.Akkor marad a közös AH.
  • Lacee
    #143901
    csak a heirloomokkal működik, ha mást is próbálsz beletenni akkor jön a szokásos hibaüzenet.
  • Fehercsoki
    #143900
    És csak simán levélbe?És így akkor pénzt is?
  • Dr DeViLKiNG
    #143899
    Igen lehet.
  • Fehercsoki
    #143898
    Heirloomot lehet már küldeni a másik frakcióhoz?(ha nem akkor orc leszek,ha igen nelf,köszi a válaszokat)
  • triplet
    #143897
    Hát akkor majd gondolkodom hogy előfizessek-e, bár nem hiszem. Drága kicsit. Sőt, nagyon. Anno probáltam törtön nagyon bejött, csak hát... nem vagyok lottó nyertes:)
  • csokicsiga #143896
    Bloodscalpon ally 99%-a magyar a hordának kb a 40-50%-a magyar.
  • Zsoltika 007
    #143895
    Bs-en van itt is ott is sok magyar. Amelyik szimpatikus szerintem.
  • jazzy
    #143894
    Bloodscalpon hordán vagy allin van több magyar pvps ?
  • Lacee
    #143893
    szerintem még mindig arathor (pve), bloodscalp (pvp)
  • Chrisss
    #143892
    Sziasztok! Már nagyon régen WOW-oztam, most gondoltam újra fogok. Melyik szerveren vannak most legtöbben magyarok?
  • capaszabi
    #143891
    a különbség a londoni meg a te céged között, hogy hozzátok újból fognak évente az emberek jönni akiknek visszaküldtétek a zsét, a londoninak meg leginkább összefújnák a falait...
  • Gumbo
    #143890
    Hát ha minden CDt elnyom, eléggé le tudja burst-ölni az ellent, de tényelg elég halandó. A protpalák meg undorítóak :D
  • triplet
    #143889
    Bankkártyáról mennyi a havidíj? 3500-4000 forint?
  • Skill
    #143888
    csak én nem tudom miről van szó ?
  • picket
    #143887
    lol. A felmérés hónap végéig tart, addig nem akarom részeredményekkel befolyásolni az eredményt (gyk kampánycsend van ). A következőt majd rövidebb időre írom ki, mert két hét alatt bárki aki akar ki tud tölteni egy rövid kérdőívet.

    Aki nem tette még meg, az töltse ki az aktuális felmérést!!!1
  • Dr DeViLKiNG
    #143886
    Hát a retri pala magas ratingen nem igazán életképes, mert egy pillanat alatt szét lehet kapni(gyak 0 def cd). Viszont a protret az még mindíg elég kemény, HA van rajta gear(főleg pve).
  • voloume
    #143885
    ügyesebb pvp-s emberkék véleményére lennék kíváncsi

    abba hagytam kisebb időre a játékot, mert meguntam régebben a dk-t ( nerf után :D )

    na mind1, lényeg arena master voltam vele , majd gladiator
    és van most nekem egy paladinkám, és arra lennék kíváncsi, hogy retri pala milyen most pvp téren !? igazából nem az érdekel, hogy milyen szinten burstol le valakit, hanem hogy magasabb ratingen is játszható class vagy nem

    eléggé kedvet kaptam most hozzá és régebben is már nagyon tetszett a retri

    légyszi minnél egyértelműbb és minnél jobban megindokolt válaszokat írjatok, köszi előre is
  • Skill
    #143884
    undead fölös szerintem , fear ellen elég jól védve van a warri , nyálelfnek az 1% dodge nem oszt nem szoroz. (működik még a rejtőzködésből charge?) human elég jó , megspórolsz egy trinketet , sok értelme ennek sincsen mert nagyon jó pvp trinketek vannak. orc szerintem elég jó választás a stun csökkentés miatt. véleményem szerint orc > humman > undead >nightelf
  • koocos
    #143883
    Akkor a kannibálokat ajánlanám:)
  • Fehercsoki
    #143882
    Tauren warriorom már volt,csak abbahagytam a wowot kb 1 éve.De most újrakezdeném,kb minden ismerősöm abbahagyta már azóta szóval horda/alli mind1 melyik oldalon van,leginkább a night elf,human,undead,orc között vacillálok.
  • koocos
    #143881
    Horda oldalon én a Taurenre szavazok...nemtudom melyik a legjobb, de ők szimpatikusak
  • Fehercsoki
    #143880
    Szerintetek warriornak melyik a legjobb faj?(leginkább pvpre,mindegyik tetszik,ezért így nem tudom eldönteni)
  • Flammius
    #143879
    wowwiki.com illetve w3/tft végigjátszása, ha kimaradt volna.
  • Csirke4
    #143878
    Pickethusikám: Aktuális felmérés részeredményt követelek!
    Méghozzá a következő prioritással: mostazonnal.
  • triplet
    #143877
    Valaki meg tudnná mondani hol tudnék többet olvasni, többet megtudni a warcraft világjáról? Tudom hogy vannak könyvek, de azok különállóak, vagy van amelyik több részes?
  • picket
    #143876
    Azt hiszitek menők vagytok? Hát nekem ez a véleményem erről

  • LeWyTy
    #143875
    # Wolfman017 Says:
    April 18th, 2010 at 09:54:13

    Ebből is látszik, hogy az amcsik buták, az alliban meg csak csupa kölyök játszik :D

    Jól beszél!
  • Fehercsoki
    #143874
    Allisok balfaszok.