166745
  • Tisszi
    #143953
    Üdv! Van itt esetleg olyan, aki nem magyar cimmel van regisztrálva, ezáltal tud Recruit a friend-ezni? Arathor-on kezdtem, vagy ez is működik cross realm-al?
    Más: melyik paranccsal lehet join-olni a huncsatira?
  • Fehercsoki
    #143952
    Benézted kicsit.szar gear=/= buzi,hanem ally=buzi ebben a hasonlatban.
  • voloume
    #143951
    lefordítom mit írtál nekem:
    Ez most kb olyan volt mint ha egy low geares gyerek csodálkozna a bg-n hogy sok a low geares.

    szented ennek van értelme?
  • Fehercsoki
    #143950
    Ez most kb olyan volt mint ha egy buzi csodálkozna a buzibárban hogy sok a buzi.
  • voloume
    #143949
    kellene már az a rated bg

    mióta hazaértem 9et bgztem.. 9et vesztettünk

    4k gearscoreos palámat probalnam felgearelni, de az a baj, hogy az összes allys olyan mint én, de persze horda tele van fullra gearelt emberkékkel..

    legutóbbi wsg volt.. odamegyünk 2en ( 2 retri pala )
    erre 3 resto druid, 1 holy pala meg egy disc priest.. és akkor öld meg a zászlóst, aki egy 50k hp-s prot wari volt

    köszi mára elég volt ennyi
  • r4pt0r
    #143948
    Sajnos ritka a jó RL, ICC25ben még csak 1et láttam, de ott meg a többi ember volt low. :D
  • [HUN]Crassus
    #143947
    RL tökjó fej volt látta,hogy igyekszem, ezzel a 10%-os buffal simán elmegy az insta....mindössze 2 köcsög gyerek volt és mit ad Isten mindkettő hazánkfia:S
    A pala healer elvitt egy +60 HIT-es cloakot 5 caster dps dobott rá:S
    és volt egy Fury warri aki meg agy agility-s nyakláncot húzott be huntik,rugók meg előlem:)
    meg is kérdeztem ugyan miért ekkora toplák hiszen a rugó,hunti,dps sámli meg dudu dps baszhatja a STR-es itemeket nekünk az agility a jó...,de leignorált:S:)
    ez mondjuk a RL hibája is volt,hogy meg is kapták volt is felháborodás a 2 gyökér miatt:S
  • [HUN]Crassus
    #143946
    pont azért csináltam ork csajt,hogy "jelentéktelennek" tünjön pvp-ben...kicsi kari kurva nagy taktikai előny ám!A mai napig a bazi nagy Taureneket kezdik el ütni elsőnek és a kis féreg gnómokat ignorálják a legtöbbször pvp-ben.../persze atompro playerekre ez nem igaz,de a nagy %-ra viszont igen/
  • [HUN]Crassus
    #143945
    TRADEMARK:)
  • picket
    #143944
    A halva született nagymama tipikus esete
  • Big Bad Ryder
    #143943
    Ezt a bagolyban állós taktika király
  • PiszkosFred
    #143942
    10es buffal 20 fovel jatszva takaritod az elso 4 bosst, 4-5 gyengebb dps siman befer, nem tudom miert olyan nagy gond ez. Ha jon a frostgiant, akkor potya 10 frost 1-1,5 ora alatt, ezen kar kiakadni.
  • r4pt0r
    #143941
    Nem sok köze van a blizznek ehhez, szimplán a leader volt a béna. 10esben repült volna egyből. :D

    25ösben is csak azért tudott maradni, mert gondolom itt is vitt a tokent a leader aztán lépett, sajnos pug 25ös ICC kb eddig a pontig megy aztán szolás.

    Jah és a WoW már akkor halott volt amikor megjelent. :D
  • Fehercsoki
    #143940
    Ez nem számít a blizzardnak amíg jön a pénz.
  • Csirke4
    #143939
    Na ha valami hát EZ bizony ULTRAszánalom. :C
    Ez olyan mintha friss 60-as elment volna Naxxba. :C
    Nem haldoklik a wow, már meghalt. :D
  • [HUN]Crassus
    #143938
    Neeeem a DPS-ükkel nem volt semmi gáz....raid végére lett 3500-am ami ugye a bossokon csökkent,DE a treshen az osztott DMG done-om a sok AOE miatt jól felhúzta az átlagomat:P ha csak a Bossokat nézik kibasznak a sárki után:)
  • r4pt0r
    #143937
    Hát ha nem toltak 3400DPSnél többet ott trashen akkor már nagy baj van, szar volt ott mindenki. Bár hozzá teszem gearelt emberek között is van annyi béna, hogy rossz nézni. :D
  • ShaiHulud
    #143936
    es tenyleg
  • [HUN]Crassus
    #143935
    Nah meglett a 80 tegnapelőtt este....fárasztó dolog a "LUP-olás":S
    Viszont tegnap délután már ICC25-ben kitakarítottam puggal az első 4 Boss-t hehe:)
    Hírdették a generalon a raidet és már csak 1 dps hely volt ráírtam a RL-re aki a nagy szervezésben elfelejtett GS-t nézni meg acsit linkeltetni:) Ork csaj a shaman így végig beleálltam a nagy baglyokba meg taurenekbe míg tartott a buffolás:) majd elindultunk.....a 4. vagy 5. treshnél rámírt a RL......: "hey you have shitty gear but your dmg is nice" meg írta,hogy mások 2x ilyen gearben/nekem 3400GS:)/ nem tolnak annyit...najó ez így azért majdnem túlzás,de hálistennek a sok tresh meg +10% buff miatt mindössze 2 lilával herloom meg kék gearben 3600-as DPS-em és elég szép osztott dmg-em volt:) így nem basztak ki:) írta a srác,hogy "i am gonna gear you up today"...sajna nem esett semmi,de repu majdnem meglett friendly és legalább van acsim linkelgetni LOL
    szóval haldoklik a wow rendesen...
  • koocos
    #143934
    Qhelper, és azzal rakhatod akárhova:)
  • Big Bad Ryder
    #143933
    Help pl0x:
    Feltettem a sexy map addont és a minimapot elhelyeztem a képernyőm alján. Csak sajna a minimappal együtt mozog a quest objectives frame is, így átteszi nekem azt felülre, ott meg nagyon nincs jó helyen. Beállításokat nézegettem, de nem találtam semmit. Ötlet?
  • Savmacska
    #143932
    köszönöm szépen.
  • PiszkosFred
    #143931
    Frost ket egykezessel - jol konfigolt powerauraval - viszi a palmat.
  • Zsoltika 007
    #143930
    Holy! 80-on viszont a disc über :D Nekem legalábbis az lett a main.
  • capaszabi
    #143929
    ICCben: Frost > Unholy > Blood, máshol Frost~Blood > Unholy
    2 egykezessel csak frost, illetve frost csak 2 egykezessel. :D
  • bAguziB2
    #143928
    sziasztok.
    mennyire életképes mostanában a dk mint dps?(blood v frostra lennék kíváncsi)frost 2 1hval felejtős vagy meglehet próbálni? régen voltam már fent, felhúztam 8ra és azóta frozen az accom...

    thx előreis
  • jazzy
    #143927
    Holyval jobban jársz amíg nem tudod kirakni discen a penancet.

    Valami hasonlóval.
    Ha sok renewt használsz rakj arra crit helyett, én sose használtam ki a renewt holyn igazán.
  • Savmacska
    #143926
    Üdv, most lettem 40es a pappal meg is vettem a dual talentet, egyik shadow a másik pedig healelni kéne mert 90%-ban random instázok mint healer, nos ehhez szeretnék infot kapni h holy illetve disc lenne az ideálisabb ? (meg egy talentfát is szeretnék kérni lvl 40-re indulásként [mint holy vagy disc]) Előre is köszönöm.
  • YakHead
    #143925
    A valódi GM ritkán ír whisper-ben player-re, ha mégis megteszi, akkor a karakter neve mellett ott fogyel a Blizzard logo is. Bármilyen felhívást a beregisztrált e-mail címedre küldik, esetleg ingame postaládába.
  • Zsoltika 007
    #143924
    Amúgy meg ha be válogatnak valamilyen beta-ba akkor a battle.net-es email címedre kapsz majd kulcsot és utasításokat mit hogy kell. Legalábbis Starcraft 2-nél is így volt. Wow-nál meg még könnyebb mert ott csak hozzá csapják az accodhoz. Bárhol ahol kérik a jelszavadat tuti átverés... Kivéve persze a játék login, a battle.net login és az armory egyes részei.
  • Bhalage
    #143923
    sztem te vagy a kiválasztott!!!!444
  • Zsoltika 007
    #143922
    Acc lopós. Nekem olyat írtak hogy resetelték az accomat és menjek a mittom én hova. Volt hogy 2-3 usertől is kaptam egy nap alatt. Vissza is írtam szépen hogy Fuck you! :D
  • vidu01
    #143921
    A minap kaptam egy ilyen whisper üzit a Blizztől:

    Ez igaz lehet vagy csak acclopós átverés akar lenni? Nem foglalkoztam vele, a linket se néztem meg.
  • ShaiHulud
    #143920
    aq40 elotti idokig volt jo a wow :) soot talan mar bwl se kellett volna. :)
  • Csirke4
    #143919
    Nekem azok az idők tetszettek mikor nem volt esélyem eljutni SWP-be meg BTbe. :O
    Aion-ról azt hallottam, hogy nagy grindelés az egész. :C

    Kicsit szar, hogy míg régen vanilla wowban Naxxba hányan tudtak lemenni és manapság... :C
    Akkor már inkább elmegyek törtszeróhoz ahol csak az insták fele van berakva amelykben a bossok fele van bent amelyknek a skilljük fele van bent.
  • Skill
    #143918
    egyetértek, bár meg fogom nézni a 2.0át vagy mit aionban .kérdés gépem bírja majd vagy sem.
  • Pyotr
    #143917
    Aion-ozz 1 évet aztán utánna mindent szeretni fogsz a wowban
  • koocos
    #143916
    Most megint jön, h bezzeg SWP meg BT raidek idejében, meg vanilla, estébé...akinek tetszik és megteheti, fizessen elő, akinek nem tetszik azmeg nejáccon:)

    Ettől függetlenül perpill énsem tolom:)
  • Csirke4
    #143915
    NE! Ne fizesd elő.

    Amúgy hogy őszinte legyek kicsit drága már a játék ahhoz képest, hogy mekkora egy szar. (Szar ahhoz képest amilyen jó volt 2-3 éve meg azelőtt...)
  • YakHead
    #143914
    Nofene. Ma jár le az accom és eddig én is OTP-s webkártyáról fizettem, lóvét is utaltam át, de előfordulhat, hogy mire hazamegyek Frozen lesz az accountom? Nem jó hír.