166745
  • Fehercsoki
    #143993
    Melyik szerveren vagy?
  • C0mputers
    #143992
    Sziasztok!
    Bocs a tudatlanságomért, de haverom kölcsön kapott accontjával játszogatok az utóbbi napokban, 80-as szinten van, és nem értem, hogy hogyan tudok átmenni egyes szigetek közt, a 3 sziget közt sárkánnyal nem lehet átrepülni, mert egy idő után meghal a kari a tenger felett.

    Másrészt nagyon szeretnék eljutni az Outlandra is, még sose voltam ott, minden segítséget előre is köszönök!
  • [HUN]Crassus
    #143991
    mert nemkell honyor nekiek:P
  • Csirke4
    #143990
    És tehát hogy picket nemi vágyait vagy micsodát kielégítsed mán:

    Most jelen pillanatban miért nem a PVP arc haverjaiddal mész pre-made BG-kre?:O
  • Fehercsoki
    #143989
    Megint nem sikerült betartanom=/
  • ShaiHulud
    #143988
    hehe vicces pont neked egy ilyen alairas :D
  • [HUN]Crassus
    #143987
    jah és kell 40 WG mark az még egy halva született ötlet arathoron kb 25-30 nap mire meglesz:D
  • [HUN]Crassus
    #143986
    2 főkarimmal kb annyit BG tem míg meglettek a wrathful kiegek...most ezzel a sámlival KÉNYTELEN vaygok akármilyen BG be akármilyen csapattal bemenni,mert soksoksok honor kell:S
    Tudod minden BG-be úgy megyek most jó meccs lesz,de aztán legtöbbször elbaszódik és csak azért vok ideges,mert ha elbaszódik akkor 1 vagy 2 évvel ezelőtti taktikai hiányoságok miatt.....csak kérdezem én ha hatvanháromezerszernyolcszázhuszonháromszor veszít a sok csíra,mert pl nemtud lecuppani a zászlórol EOS-ban vagy basznak tornyot védeni WG ben akkor nem gondolkozik el lehet szarul csinálunk valamit?
    preamdéval meg azért nem megyek ,mert nincs valami nagy hagyománya arthoron.....kb minden 53. embernek van 100 nél több lifetime killje:P
    A guildel szoktunk néha premadezni,de nem jellemző.
    Máskor meg maj azért megyek premadeval,mert addigra az már rated BG lesz:D
  • picket
    #143985
    Azt nem értem, hogy akkor most mit idegeskedsz puggal, vagy miért nem premade-ben mész, és ha most nem, akkor majd máskor miért igen? Szóval érted? Mert én nem.
  • Fehercsoki
    #143984
    Te sem tudsz olvasni?Azt a hasonlat magyarázatára írtam.
  • [HUN]Crassus
    #143983
    nekem majd a rated lesz jó ahol csapattal megyek ofc....
  • [HUN]Crassus
    #143982
    ott a pont!:)

    ,de a sámli gírelése miatt sajnos lekell tolnom jópár random BG-t:( ,de marhára hányok már:P
  • picket
    #143981
    Eddig sem voltam a témában tájékozott (mondjuk mert nem érdekel ), de akkor végülis most miért lesz ez jó Crassusnak, aki eddig is puggal bg-zett, és majd "30 aréna pontért nem pöcsöl premade szervezéssel naponta"?
  • capaszabi
    #143980
    valszeg mert 30 aréna pontért nem pöcsöl premade szervezéssel naponta?
  • picket
    #143979
    Akkor most miért van vele gond?
    Egyébként hányan fognak nem rated bg-be menni? (Lásd aréna gyakorló...)
  • [HUN]Crassus
    #143978
    hmmm mondassz valamit,de hála az égnek elég sok pro arccal nagy bratyiban vagyok úgyhogy csapattal nemlesz gond:P
  • picket
    #143977
    "In order to participate in rated Battlegrounds, players will be required to join battles as full groups. However these groups do not need to be committed teams as in the Arena system; rather, the group simply needs to have the required amount of players for whichever Battleground they’re entering."

    Akkora csapattal kell belépned, amekkora a bg mérete. De ha most tardok jönnek randomra, akkor kiket fogsz összetoborozni premade-be? Ugyanúgy érvényes rá a matematikai levezetésem, mintha a rendszer hívná be a népet, ha eddig puggal mentél bg-zni, akkor most annyi a különbség, hogy összetoborozol x embert és mész ratedbe. Vagy most minden pro arc elmegy Crassus elől ratedbe, és ő meg apríthatja a noobokat?
  • [HUN]Crassus
    #143976
    viszont 4800 GS 2 nap 80-as lét után:)
    FoS,HoR,HoL és a noob sámlik mindkét 232-es fegyója kiesett mákom volt:)
    7800-as WF-eket ütök mán:P
  • [HUN]Crassus
    #143975
    Ouch:)
  • FSpofon
    #143974
    nem premade teamek lesznek? random queue után nem hiszem hogy járna rating meg arena pont
  • picket
    #143973
    Ne sokat várj a rated bg-től. Én most League of Legends-ezek, ami elvileg egy folyamatos rated bg, és az utóbbi 20 játékból 18-at buktam. Pedig földhöz csapkodták magukat, hogy nekik milyen jó matchmaking rendszerük van, aztán folyton kapom a saját csapatomba a retardáltakat (tegnap két csávó rohant az ellenség tornyaiba, közbe spammelték a csetben, hogy "THIS IS SPARTAAA"+A*5000) meg a leavereket, miközben a másik csapat csendben teszi a dolgát és darabokra szaggat (pedig abban a játékban még gear különbség sincs).

    Rated bg matek:
    Tegyük fel, hogy létezik A és B csapat. Mindkét csapatnak van egy pro (Ap és Bp) és egy tard (At és Bt) részhalmaza.
    A cél a két csapatból a lehető legtöbb azonos számossággal rendelkező részhalmaz előállítása (ez a mostani, random bg). Ekkor ha Ap >> At, akkor a játékra kiválasztottak részhalmazában is nagy valószínűséggel Ap >> At, és ez fordítva is igaz.
    Tegyük fel, hogy az a célunk, hogy Ap mellé Bp-ből válasszon karaktereket. Ha kikötjük, hogy csak Bp-ből választhat, és Ap > Bp, akkor Ap halmazba tartozó játékosok sorban eltöltött ideje kezd a cancel account felé konvergálni. Ennek elkerülése érdekében kénytelenek lesznek az éppen rendelkezésre álló halmazokból úgy választani, hogy Ts (sorban eltöltött átlagos idő) a végtelenben a profithoz konvergáljon, tehát Ap mellé Bp-ből, annak elfogyása esetén Bt-ből válogatnak játékosokat. Ha ez esetben Ap > At és Bp < Bt, akkor nagy eséllyel Bt-ből válogatott játékosok számossága jelentős lesz, míg At-ből elenyésző, vagy 0.

    Ha tehát eddig úgy érezted, hogy sok a retardált a te oldaladon (B, amibe alli és horda is behelyettesíthető), akkor rated bg esetén sem fog sokat javulni a helyzet a te oldaladon, viszont annál erősebb lesz a másik oldal (A, amibe ismét bármelyik behelyettesíthető). Érted már, hogy miért várod hiába a messiást?
  • picket
    #143972
    Látom fogalmad sincs a logikáról. Ha bemész egy buzibárba, akkor ott buzik vannak, és csak buzik. Ha bemész egy bg-re, akkor ott allisok és hordások vannak. Ha te mégis azt mondod, hogy a te hasonlatodban az allisok a buzik, akkor nem költő vagy, hanem egy retardált, aki lebuzizza az allisokat, miközben megfelejtkezik a képzeletbeli buzibárjában szintén ott tartózkodó hordásokról. Remélem felfogtad (te buzi).
  • [HUN]Crassus
    #143971
    még lefekvés előtt sikerült belecsöppennem egy fantasztikus EOS-ba ahol bár már egyetlen tornyunk nem volt hála 10-12 ember FOLYAMATOS zászlóért rohangálásának (amit rendre nemsikerült elhozniuk...),de mikor már a lebegő szigeten spawnoltunk még akkor is a zászlóhoz mentek mintha valami kibaszott feromonnal lenne befújva vagy mi:P hiába könyörögtünk a 2-3 jó arccal akikkel próbáltunk tornyot ninjázni jött az okos válasz " STFU IT'S a GAME":S hiába kérdeztem vissza az ellenfél másik játékkal játszik b+? arra már nemjött válasz:D
  • 1Darton1
    #143970
    Lehet, hogy annak kellene néha kimenni az utcára, aki azzal akarja bebizonyítani az igazát, hogy Ő radiátor. :F
  • voloume
    #143969
    nem tom mi alapján kerül valaki előrébb vagy hátrább, de abból a szempontból biztos jó lesz, hogy magasabb ratingen nem lesznek fogyik, és alacsonyabban pedig könnyedén lehet majd friss 80as karikat gearelni
  • [HUN]Crassus
    #143968
    nemérdekel! elegem van ,hogy agyatlan nyomik rohangálnak a legkisebb ötlet nélkül a kibaszott BG ken!
    A "RATED" nek majd pont az lesz a lényege,hogy ilyen hülyék csak minimális mértékben lesznek...azok majd menjenek játszanak egymással!
  • voloume
    #143967
    blackouton van a palám..

    nem tudom ugyanazon-e blackouton vagyunk, de most leültem megint kicsit bg-zni, de még mindig 13/0-ba állok...
  • koocos
    #143966
    "ally=buzi"

    ez nekem valahogy egyértelmű...
  • csokicsiga #143965
    Teljesen igazad van voloume,sokan már nagyon elszálltak,azt hiszik,ez az élet vazze :DDD
  • Csirke4
    #143964
    sírás lesz belőle a végén és a Blizz szíve megenyhül mert ugye kell nekik a PÉNZ ezáltal a PVP is olyan lesz hogy 1 nap pvp= Full pvp epic set (persze nem a legújabb tierből mert ahhoz legalább 3 nap PVP kell majd)
  • [HUN]Crassus
    #143963
    gyere Blackout Bgrp-ba allyval....itt mindig ti nyertek:S
    amúgy RATED BG FTW! remélem a nyomikat az majd megszűri....
  • Dr DeViLKiNG
    #143962
    Nagyon magas labda volt az a hasonlat ebbe a forumba
  • Csirke4
    #143961
    Általánosítás ftw!
  • FSpofon
    #143960
    mit menjünk az utcára? HA?
    nézd már végig a karakter generáló ablak alliak oszlopát
  • Fehercsoki
    #143959
    Látom te nem tudod mi az a hasonlat(lehet hogy pontosan én sem mivel nem értek az irodalomhoz),de azt biztosan tudom hogy ez nem azt jelentette hogy te buzi vagy(vagy bármelyik allys),csupán egy példa a te jelenlegi helyzetedre.De megint csak bebizonyítottad hogy allys vagy.(értsd ahogy akarod)
  • cikasz
    #143958
    "de most allys vagyok, vagyis akkor elvileg buzi.. hmm nem is tudtam"

    végre beismerted...(és elfogadtad)
  • voloume
    #143957
    "igazad van.."

    tudod az ilyenek mint te, azoknak nincs életük, akik ilyen komolyan gondolkodnak erről az ally-horda dologról

    gladiator rankot elértem cyclone battlegroupban, ami eu legerősebb bg-je, de most allys vagyok, vagyis akkor elvileg buzi.. hmm nem is tudtam

    és ha te ennyire utálod az allyt, akkor menj és keress olyan játékosokat irl, akik allysok és verd meg őket, mert mind buzik

    kajak mondom agyam eldobom az olyan emberektől mint te, geci menj ki a való életbe, menj el bulizni, dugj meg egy csajt vagy valami, ja bocsi várj, te biztos megkérdeznéd, hogy esetleg wowozik e és ha igen, akkor allys-e és ha az, akkor biztos mondanád neki, hogy jaj bocsi az allysok buzik

    GET REAL LIFE!

    ui.: nem arról beszélek, hogy ally sokkal jobb vagy a horda sokkal jobb, geci döntse el mindenki, mivel szeretne játszani, emberek .. komolyan, menjetek ki az utcára bazmeg, mert lehet kicsit túlzásba vittétek ezt a wow dolgot
  • koocos
    #143956
    Te meg ne kezd ezt megint, nincs olyan h aki ally az biztos n00b, tuti homár, stb., tudnék mondani nemegy allys haverom aki szétszivatna duelban, +azzal h itt retardáltkodsz, csak a horda színvonalát húzod le...
  • koocos
    #143955
    /join hun :)
  • koocos
    #143954
    /join hun :)