166745
  • Fehercsoki
    #144073
    Frakcióváltásnál nevet is változtathatok ingyen?(csak azért mert eléggé hordás nevem van,és allynál nem is értenék mit jelent)
  • r4pt0r
    #144072
    2x próbálják meg leszedni kis időközzel, legalábbis nekem így volt, aztán frozen lesz. De ezen kívül semmi.
  • UnknownAsshole
    #144071
    köszi szépen :)
  • Lacee
    #144070
    ha épp nem tudják levonni a számláról, akkor sincsen semmi helyrehozhatatlan gond, egyszerűen "frozen" lesz az accountod, holnap beírhatod ugyanúgy a kártyaadatokat, és mehet tovább a játék.
  • Fehercsoki
    #144069
    Fölösleges a levél,ha nem tudják levonni,és nem úgy van a rendszerük hogy megpróbálja később,akkor nem fogja egyszerűen csak hozzáadni a plusz játékidőt,a pénzt meg hamarabb rárakod minthogy elolvassák a leveled!
  • UnknownAsshole
    #144068
    hali ha lehet gyors választ szeretnék! :D
    az a helyzet hogy sok camecardos feltöltögetés után most csak 1 hónapra szeretnék előfizetni és bankszámláról.
    rendes VISA-s dombornyomott stb.. ezt mind el is fogadta a problema most ott van, hogy jelenleg van vagy 300 ft a számlán és holnap délelött tudnék bemenni és rakni rá pénzt. viszont a billing date az meg a mai (04.26) és írja is hogy Pending. szóval ha ma nem tudják leszíjni róla a pénzt akkor lesz következő alkalom amikor újra próbálja vagy cseszhetem ? azon gondolkozom hogy esetleg írok nekik egy levelet, hogy mi a helyzet és menedéket kérek holnapig :D
    ha valaki volt már hasonló cipőben, adhatna kis infot köszike
  • koocos
    #144067
    Nekem ment az, h egy hónapot toltam alappal, aztán +10nap ingyen BC trial, aztán amikor letelt akkor BC fel és 10 nap woltk trial, szal meg lehet csinálni a +30nap ingyen játékidőt:)
  • SlaCker
    #144066
    Oké megvan. Csak én ****** az amerikait néztem. bocsánat. :)

    A házigazda nyugodtan törölheti a két hsz-t vagy ha kell rettentő példa hogy milyen hülyeségeket lehet kérdezni akkor élő példa. :)
  • SlaCker
    #144065
    Mi a fene van az armoryval???!

    Olyan neveket nem dob ki akiket tudom hogy még most is tolják.
    Ráadásul a frász van bennem mert január óta nem fizettem elő és nem tom mi van a karimmal. Pedig az armoryban benne voltam én is. Mostmeg nem találom a saját karimat. :( Tudtok gyorsan válaszolni. Remélem nem törölték ki.
  • Omlás
    #144064
    Igen ezekszerint én értelmeztem más szemszögből :)
  • Flammius
    #144063
    Hogy végre lezárjuk a vitát. 2009 januárjában a saját kezemmel aktiváltam wotlk 10 napos trialt, amivel lvl 71-1 xp-ig lehet szintezni (más megkötés nincs), és 10 napon át lesz aktív az amúgy elfekvőben lévő account is. Ha ezen idő alatt valaki megveszi a wotlk-et, és aktiválja vele az accountját, már nem tud belogolni a 10 napon belül sem, fel kell töltenie.

    Aki most kezdené a játékot, és nem akar BE, vagy Dranei karaktert, az indítson 10 napos trialt, menjen el lvl20-ig, vigye ela profokat 100-ig, stb. Aktiválja az alap WoW accountját, ha a 30 nap nem elég neki, hogy elérje a lvl61-et (tehát a 29. nap még nincs meg neki a lvl60), akkor miután lejárt az accountja kérjen egy BC trial 10 napot, és vigye el lvl61-1 xp-ig, ezután aktiválja a BC-s kódot, ezzel, majd rögtön ezután kérjen 10 nap wotlk trialt, amivel lvl 71-1 xp-ig tud elmenni (61-1xp-től 71-1 xp-ig), majd lvl71-1 xp-nél írja be a wotlk kódot, és töltse fel.

    Tehát ezt a trükközést csak azok használják ki, akik iszonyatosan lassan szintezik fel az első karakterüket, egyébként teljességgel értelmetlen, kivéve az alap wow 10 nap trialt, mert az mindenkinek előny. (Nem debil játékosnak bővel elég az a 30 nap a lvl80-hoz.)
  • picket
    #144062
    Who is eligible to try The Burning Crusade 10-day free trial edition?

    Anyone who has a current paid subscription or has ever had a paid subscription to World of Warcraft can try The Burning Crusade. There is a limit of one free trial per account, however. Also, World of Warcraft "classic" trial accounts are not eligible for the Burning Crusade 10-day free trial.

    Forrás: http://us.blizzard.com/support/article.xml?locale=en_US&articleId=20586&rhtml=y

    Azért "free" a bc trial, mert nem kell megvenned a bc-t. :)
  • Omlás
    #144061
    http://www.worldofwarcraft.com/burningcrusade/trial/

    Sry dupla postért de itten ni a hivatalos oldal pl.
  • Omlás
    #144060
    Nem tudom utánna kell járni én csak józan ésszel végigondoltam. Továbbá hivatalos oldalon is FREE Trial szöveg van még a BC-s trialnál is én ezt úgy értelmezem, hogy az 10 nap ingyen :) lehet én értelmezem rosszul és a Blizz nek az a Free, hogy vedd meg töltsd fel uppold BC trialra majd a befizetett hónapododhoz ugyan nem adjuk hozzá de 10 napig kipróbálhatod a kieget...
  • picket
    #144059
    Én anno ezt találtam róla infót. Ha hibás, akkor szóljatok és javítom.
  • r4pt0r
    #144058
    Ez van fent a FAQban és mintha hivatalos oldalon is olvastam volna, de most nem találom:

    -Ki tudom-e probálni a kiegészítőt? Jár ez ingyen játékidővel?
    Ki tudod próbálni. Ha aktív előfizetéssel rendelkezel, akkor egy 10 napos időtartamra megnézheted magadnak a kiegészítőt. Ez a 10 nap nem ingyenes, az előfizetésed továbbra is él, vagyis az aktuális előfizetési periódusodhoz nem adódik hozzá ez a 10 nap.
  • Omlás
    #144057
    Ha teljesen új acc meglehet csinálni a + 3x10 napot szerintem :)

    Regel Trial accot ami alapwow ugye 10nap
    Upgrade alap WOW CD keyel +30nap ami ugye jár hozzá.
    Majd a teljes alap accra indítja a BC Trialt +10nap
    Upgrade BC kulcsal a BC-s Trialt
    Majd a BC-s accra indítja az LK trial +10nap
    Ha megvan upgrade LK kulcsal és kész.

    Ugyanis ha indítod a trialt majd 1 napra rá upgradeled nem fogja elvenni a 10napot egyik esetben sem legalábbis tudtommal.
  • ShaiHulud
    #144056
    offhand missevel ne torodjel, az lenyegtelen.
  • [HUN]Crassus
    #144055
    tenkes!
  • Dr DeViLKiNG
    #144054
    PVP-re 5% a special attackokra dw-vel is. Többi max a white hit missét viszi le.
  • Lacee
    #144053
    dw miss

    röviden, egy kommentből:
    The Dual Weild % to miss is 27% (for purposes of raiding/therory crafting all stats are against a Boss level Mob)
    this % to miss ONLY applies to white swings and has a funtion on the effective crit cap (Which ill explain down below)
    the % to miss Dual Weild or 2H Weild FOR SPECIAL ATTACKS regardless of class is 8%
    for 2H Weild white swings the cap is 8%
  • [HUN]Crassus
    #144052
    okok,de nem vágom hogy ALAPBAn mennyi lehet az offhand miss esélye....ugyanúgy 5% mint a main?
  • drogosgeci
    #144051
    [URL=http://eu.blizzard.com/support/article.xml?locale=en_GB&articleId=24198]Error #132[/URL]
  • Fehercsoki
    #144050
    Töröld le,rakd fel újra,de vigyázz hogy az egész mappáját töröld ki uninstall után nehogy ottmaradjon valami.
  • cscsiga
    #144049
    2 giga ramot nehogymár ne tudjon olvasni. Azért furcsállom mert cod4, aion, lineage meg fut a gépen. szal mostmár télleg nemtudom mit csináljak vele.
  • fejnelkuli
    #144048
    Hibas memoria.
  • ShaiHulud
    #144047
    pvpre nem kell annyi ertelemszeruen. lenyeg hogy spelljeiddel ne misselj, es a special attackok is 100% ban betalaljanak.
  • [HUN]Crassus
    #144046
    pvp-ben is kell annyi dual wieldnek? sose volt DW karim:P
  • ShaiHulud
    #144045
    valahol 360 hit rating magassaban kell lennie, fajtol(draenei), buffoktol fuggoen.
  • cscsiga
    #144044
    Sziasztok. Olyan problémám lenne hogy nem indul a játék. már 2x ujraraktam és ahogy elinditom küldi a hibaüzenetet. Csináltam már repairt is meg minden, de semmi. itt egy kép a hiabüzenetről:
  • r4pt0r
    #144043
    17% gondolom a a max, ha neked +6%van talentből akkor 11%ot nem árt elérni.
  • [HUN]Crassus
    #144042
    ok 2 fegyó 1 nap alatt az mákvolt:)

    btw DW shaman PVP hit capje mennyi? ilyen 17% okat látok,de az most a +6% talent nélkül vagy azzal?
  • [HUN]Crassus
    #144041
    szted kevés?:) sztem nemszar:D
  • [HUN]Crassus
    #144040
    semmi mák nemvolt ,mert ICC 25 ből nemvittem semmit:P
  • Skill
    #144039
    na de durva mákkal nem ?
  • 1Darton1
    #144038
    Es az sok?
  • [HUN]Crassus
    #144037
    time played on this lvl/80/ 23hrs 50m= 5000GS:P
  • Fehercsoki
    #144036
    Nem oktattam ki senkit,csupán rossz forrásból szerzett információkra kérdeztem rá,és ezért tűnhetett úgy mintha valami hülyeséget mondanék.
  • koocos
    #144035
    Kérdeztél, +kioktattad a társaságot anélkül h 1x is játszottál vele, aztán megint kérdeztél, aztán megint kikoktattál, stb., stb.
  • Fehercsoki
    #144034
    Nem,csak kérdeztem róla,hogy milyen.