166745
  • PiszkosFred
    #144153
    56kval - mint cel - vitatkoznek. Anno jatszottam modemmel (mint backup net), MC es AV alapbol felejtos volt, BRS es ZG volt a max amit elbirt a modem. 5 fosokkel nem volt, fovarosokat meg kerulted messzire ha tudtad. Minimalisan eleg volt 2005ben a modem, igaz, de max levelupra, 60 utan raideken es BGken mar csak vegetaltal es mass dc. Es meg akkor sehol sem voltak addonok, egyszeruen a modem nem birta a 40fos raideket.
  • [HUN]Crassus
    #144152
    én is úgyvélem....
    egy endzsin frissítés ráfér a gammára
  • Fehercsoki
    #144151
    Nem hiszem hogy egy bizonyos gép szint fölött a gép miatt akad,egyszerűen csak az engine nem tudja kezelni a helyzetet.
  • [HUN]Crassus
    #144150
    nos dalaran 10megabites nettel 5750-es kártyával, 4 magos fullos procival is akad számtalanszor...és sztem nem olyan szar a gépem:P
  • 1Darton1
    #144149
    Nem azért van.
  • FSpofon
    #144148
    sztem nem is a grafika elavultságával van baj, hanem hogy a jó öreg 56k-ra tervezték a game sávszélesség használatát, ezért van gcd-s szarakodás meg out of range nyomor pvpben
  • koocos
    #144147
    Túlzol, de jogos...

    Szerintem jó, hogy nem fogják emelni a mimimumot, több embernek van szar gép, mint akik csak a grafika miatt tolják:)ez az üzlet...
  • cikasz
    #144146
    Leveszed a graf-ot minimumra és kész.
    Biztos, hogy kikapcsolhatóak lesznek az effektek.. ennyi.
    Nem tudom mit kell sirni egy jó kép láttán, hogy : köcsög blizz haldoklik a wow...
  • Fehercsoki
    #144145
    Hát már nem azért de bőven lehetne,csak az engine nagyon elvault,meg igaziból nem is akarnak erre költeni,mivel alacsony beállításon úgy is mindenkinek fut,szóval nem vesztenek ezzel hogy nem optimizálják.
  • Dr DeViLKiNG
    #144144
    Ha lehetne jobban optimalizálni, akkor már nyilván megtörtént volna. High-end gépen meg még véletlenül sem akad(csak ugye kinek mi a high-end gép:p).
  • hawkie22
    #144143
    Na de ha ilyen lesz a grafika, akkor milyen gép kell majd hozzá?
    Némely high-end gépeken már most is meg-megakad 25-ös raiden, ha kicsit magasabb beállításokkal játszik az ember, kicsit kéne optimalizálni, bár nem mondom, hogy nem jó most, de lehetne még jobb is az optimalizálás. :) Ettől függetlenül tetszik, nagyon.
  • Fehercsoki
    #144142
    Hát talán,de az a víz ami goblin kezdőhelyes videókban volt jobban bejött.
  • kakaoskalacs
    #144141
    Gilneas nem?
  • LeWyTy
    #144140
    Hát a réginél jobb.
  • Attila1234
    #144139
    Blasted Lands.

    http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=24630853478&sid=1&pageNo=5#92
  • koocos
    #144138
    Tutira Blasted? wow.hun mást írtak

    am szerintem tetszetős...
  • bency
    #144137
    Hat ez durva,de nekem tetszik nagyon!
  • Fehercsoki
    #144136
    Ha ez igazi akkor nem tetszik a víz=/
  • FSpofon
    #144135

    blasted lands :o
  • hawkie22
    #144134
    10-es szintig csak a felszerelésed romlik, 10-es szint után romlik a felszerelés, és 10 percig tart, amíg kevesebb manád, életed lesz, és ezalatt kevesebbet is sebzel, olyan 80%-al (bár utóbbiban nem vagyok pontos, csak hasraütésre mondom).
  • C0mputers
    #144133
    szevasztok
    ha nem tudok visszafutni a hullámhoz és az angyalnál éledek fel, akkor romlik az életem és a manám, de ez normalizálódik egy idő után, vagy végleges?
    köszi
  • 1Darton1
    #144132
    ...
  • plu604
    #144131
    Azon röhög hogy neked nem ér annyit egy olyan gép amin fut a wow 200fps-el akár ilyen tömegben is.
    Ne törődj vele, mama2 az egészségét adta a gépéért
  • voloume
    #144130
    mond már el min röhögsz, mert én is röhögni szeretnék
  • triplet
    #144129
    Második kép: FPS 10.9
  • antgecc
    #144128
    Ha te mondod....
  • 1Darton1
    #144127
    Balazs a rossz kisfiu az oviban, aki bantja a gyepes kisfiukat. :(
  • Fehercsoki
    #144126
    Global CD miatt nem.
  • WorldTorrent
    #144125
    tudna valaki egy olyan macrot irni ami egyszerre felrakja a Curse of Agony-t es a Corruptiont? (locknal)
  • r4pt0r
    #144124
    Feltételezem nincs olyan sok választási lehetőség, hogy ne is terheljék semmivel a szervert.

    Kicsit olyasmi mint tört szervereken a BG realmek, hogy se mobok, se extra vendorok nincsenek, csak ami kell.

    Azt nem tudod hogy miután megnyerték az összegeket, a szerverek tovább is menni fognak, vagy pedig várni kell a következő évire.
  • voloume
    #144123
    egy olyan realm, amire 15 euro ellenében tudsz belépni és itt minden az arenáról szól és majd a végén lesz 200.000 dollar összedíjazású valami, na érted... és mindenkinek a kezdő mountja a raptor
  • SlaCker
    #144122
    Vásárolni szeretnék a blizztől. Ha valaki tudja hogy mennyi a postaköltség a termék árán felül azt megköszönném ha elmondaná. :)
  • Flammius
    #144121
    Kár, azért köszi az infot. Januárban eladtam az accountom, csak a karakter neve miatt kellett volna:)
  • antgecc
    #144120
    Nyilván senki sem buzi, csak viccelődünk vele, ez sok esetben valóban poénos is, de hogy Balázs állandóan betalálja Wildort, tökmind1 mivel, az nevetséges.
  • Csirke4
    #144119
    Téged is minősített, méghozzá buzinak.
    Ezek szerint a Balázs féle koordináta rendszerben te buzivagy, aztán a gyerekek itten a totyikban eldöntik, hogy az adott mérést hitelesnek tekintik avagy mégsem.
  • antgecc
    #144118
    Egy ideje nem tolom már, úgyhogy nemtom mi ez az arena pass realm dolog. De ami még furább: mér mindenki raptoron ül??
  • Csirke4
    #144117
    Énis kocka akarok lenni
  • PiszkosFred
    #144116
    A "kocka" szot muszaj volt beletenni, mi?
  • WiLDoR
    #144115
    Igen
  • WiLDoR
    #144114
    a kommenjeivel saját magát minősíti.