166745
  • Pyotr
    #144193

  • [HUN]Crassus
    #144192
    GS egy lehetséges teljesítményt lő be az illető által.....vannak 5000GS felett/full epik/ is szánalmas idióták és akár 4-4500 GS-el /ez ilyen kék cuccos/rendelkező ügyes játékosok!
    Mindenkinek volt szar gearje az nem vitás viszont nagyon fos GS/öltözetü/ember ne akarjon egyből "HC" ba menni.....öltözzön fel normálisan mivel a csapat többi tagjával is kibaszik ha a fos gearje miatt mondjuk spam heal kell bele.....

    megint jön a "régi nóta",de 2 évvel ezelőtt sőt még LK elején is igényelt játéktudást akár egy sima!!! 5-fős insta is! mára bemegy a grp és le AOE-nak mindent:S elég szánalmas....sajnos a nagy többség mára nemtudja mi az,hogy CC-ni...mi az hogy kimozogni az AOE-ból és aztse tudja mi az a FOCUS dmg vagy az ASSIST........
    korábban azért megtanultál játszani viszonylag normálisan a kariddal vagy meghaltál....
    elég "vicces",hogy pl. a HOL-ban az eventes Bossnál mit szopnak még brutál tankok is,mert mindenki hozzávan szokva az egyhelyben állok semmire nemkell figyelnem és AOE-hoz:S
  • r4pt0r
    #144191
    GS csak egy kiindulási pont semmi több, nem mondja meg hogy ki mennyire játszik jól.

    És igen achi nélkül nehéz bekerülni valahova, de nem lehetetlen. A lényeg ha sose voltál adott instában, és akkor legalább előtte olvasd el a taktikákat és nézd meg a videket youtuben, mert hidd el nem akarsz az az ember lenni aki miatt mindig meghal mindenki. :D
  • drop
    #144190
    gs kb semmit se ér csak a gear értékét határozza meg de hiába van egy kettő embernek magas gs skill egyenlő a 0-val tapasztaltam sajna
  • Bhalage
    #144189
    sziasztok

    lenne par kerdesem:
    mi az a GS?, azon kivul hogy gearscore.
    ez valami beepitett szarsag, vagy valami divat addon?

    hasznos-e?
    jobb-e lett a jatek tole?

    gondolom PUGokbol meg mindig dunat lehet rekeszteni, de vajon az achievementen kivul mit szamit a gearscore?
    azaz ha valakinek megvan a achi, akkor megcsinalta, ki a faszt erdekli, hogy mennyi a gs?

    jobb-e egy olyan pug, ahol mindenki magas GS, vagy attol fuggetlenul ugyanolyan fostalicskusz, mint regen is volt... mert PUGban valami csoda folytan keptelenseg ugy vegigvinni egy raidet, ahogy mondjuk kevesbe felszerelt, de lelkes guildgrppal (ez regi tapasztalat)
    nehogy felreertes legyen kevesbe felszerelten nem zold ruhat ertek, hanem olyat, amivel azert teljesitheto adott instance,.)

    akinek nincs GS meg achie, az mi a rakot csinal mostansag a jatekban?
    mondjuk az ujak.. (persze ebbol nincs sok gondolom)

    guildgrpokban lett barmi szerepe a GSnek? vagy ez cska ilyen ujabb PUG faszsag az idiotak kiszuresere, ami csodas hatasfokkal kudarcot vall?
    vagy faszabb lett a jatek ?

    ja es meg egy:
    cataclysm 2010 v 2011? vagy meg csak nagy köd van?
  • Lacee
    #144188
    argent tournament dailykkel viszonylag hamar fel lehet húzni exaltedre bármelyik várost, de ahhoz 80nak kell lenni :)
  • HunnernesKonge
    #144187
    Exalteden :D ami még sokkal de sokkal több quest mint a Honored :D
  • Gumbo
    #144186
    a trollnak a raptor a való
  • LeWyTy
    #144185
    Ogrimarhoz tartozó questeket kell csinálni hogy nőljön a reputation.
    És asszem honoreden kell lennie.
    (az jó sok quest)
  • djjeges
    #144184
    Szevasztok!tudnátok abban segítséget nyújtani, hogy hogyan tudom én, egy troll, warrior hogy tudok venni farkast?mert durotarban azt írja, hogy szereznem kéne wolf ridinget. Pls írjatok megoldást
  • koocos
    #144183
    Nekem az volt a bajom vele, h nem volt a telómra:)
  • koocos
    #144182
    öcsívmentek? 1054/1054
  • s0n1c
    #144181
    Volt már valakinek problémája mobile authenticator-al? Nem tudok belépni se ingame se battle.net accountra, pw-t már kétszer változtattam, de hiába.
  • Csirke4
    #144180
    Nem, én a Csirke vagyok. (Stormrage-EU)
  • Savmacska
    #144179
    te furacsirke vagy?
  • HUmanHunter
    #144178
    nah a vasárnap elküldött "ticketre" válaszoltak emailben, megkaptam a teljes acc infómat így sikerült belogolni :) és ráadásul egy nő[!] vo't aki írt cheers. érettségi után lehet kicsit kockulni :D
  • Big Bad Ryder
    #144177
    Mit kell nézni?
  • Lacee
    #144176
    na ez a nem mindegy...
  • koocos
    #144175
    Mi a ... ?
  • Csirke4
    #144174
  • voloume
    #144173
    wáááááááááááááááát?


  • HUmanHunter
    #144172
    már nem lehet sorban állni hogy 10-20 percig tartod ezt bemondja, amúgy blizz support oldalán kivan írva minden supported ország kódja.
  • voloume
    #144171
    fizetned kell sajnos ha felakaord hívni a blizzt ( mivel csak azokból az országokból ingyenes ahová a számok szólnak) és ez azért gáz mivel 10-20 percig kell tartanod a telefont és azt is beleszámítja.. nekem egyszer volt egy ilyenből egy sok ezer forintos hívásom, amivel kb semmit nem értem el..

    amugy nekem dániai számot mondták, hogy azon lehet mo-ról hívni.. (googleben kikeresed az ország hívó számot, asszem 0045 vagy valami ilyesmi)
  • HUmanHunter
    #144170
    abból az országból amelyik le van írva[vagyis fórumon azt írták hogy ha azokon az országokon kívülről hívsz amelyik le van írva akkor fizetned kell]
  • FSpofon
    #144169
    ingyenes az összes support számuk
  • HUmanHunter
    #144168
    már feltudtam hívni, de nem várakoztatják a hívást úgyhogy próbálkozni kell majd csomószor. hurrá... 0043800 677 529 ezzel a számmal[ausztria] a legolcsóbb magyaroknak.
  • HUmanHunter
    #144167
    nem tudok az a gond.
  • Fehercsoki
    #144166
    WoW accountba be tudsz lépni?Ha igen akkor csak simán mergeld battle.net accounttal.
  • HUmanHunter
    #144165
    megszűnt a régi ímél címem és nemtudom a jelszót mert kurvarég léptem be.[évekkel ezelőtt]
  • Fehercsoki
    #144164
    Miért mi történt?:S
  • HUmanHunter
    #144163
    hogy tudom hívni blizzet telefonon? próbáltam a weboldalon megadott telefonszámokkal, országkóddal de sípolt hogy nem kapcsolható. accomat már csak telefonálással tudom majd visszaszerezni szal fontos lenne :S
  • voloume
    #144162
    vannak még merész/idióta emberek :)


    skillbart meg ieneket ne nézzetek, nincs warriorom normal realmen csak arena pass-on
  • Th0m
    #144161
    köszönöm! tökéletes :D
  • Lacee
    #144160
    meg, miután levonták az első havi díjat, rányomsz a cancel subscriptionre, ott meg fogják kérdezni, miért: van olyan lehetősége, hogy "I'm changing the payment method". Klikk rá, OK, és kész.
  • Th0m
    #144159
    Hali. az lenne a kérdésem, ha szeretnék bankártyáról fizetni 1 hónapot, utána mindig vonni fogják le?

    mert úgy szeretném h most 1 hónap így aztán meg gc-vel tovább. megoldható?
  • [HUN]Crassus
    #144158
    200+ fps-em van:P ,de mindezek ellenére előfordul,hogy beszaggat.....lehet az origi win7 teszi:P
    ezért is mondtam,hogy egy újabb optimizáció simán ráférne....
  • Fehercsoki
    #144157
    Rossz felé néz:DA földet kell nézni és van fps bőven.
  • Dr DeViLKiNG
    #144156
    Hát pedig te csinálsz valamit rosszul akkor. Mindig irigykedem amikor haverék mondják hogy 100+ fpsel rohangálnak dalaranban full grafikán.
  • [HUN]Crassus
    #144155
    sry 5850 elírtam:P felső kategória
  • Dr DeViLKiNG
    #144154
    5750 az mióta high-end? Kurva messze van az attól. A net sebességét meg mit keveritek ebbe bele? Köze nincs ahhoz hogy megakad a játék.