166745
  • Lacee
    #144233
    jakérem, akkor ne csodálkozz hogy valami nem úgy működik, mint kéne... meg aztán mi sem tudunk segíteni sajnos.
    (ami egyébként kár, hogy lekerült a banner alól, úgy tűnik sehogy nem elég egyértelmű itt sokaknak :D)
  • zetor proxima
    #144232
    tudom de én másként írtam le:P ha az számít
  • LeWyTy
    #144231
    Akkor viszont lehet hogy hibás.
    Kérdezz meg valakit a játékban.

    De egyébként tört szerver említése tilos.

  • zetor proxima
    #144230
    az a baj hogy "nem fizetős" szerveren vagyok
  • LeWyTy
    #144229
    mi a neved és a realmod?
  • zetor proxima
    #144228
    láttom olyat..evergreen pouch, nem lehet hogy azt kell megvenni?
  • zetor proxima
    #144227
    ott voltam de semmi
    lehet hogy pénzt kell gyüjteni ésa abban az elosztószarságba kell csinálni?
  • LeWyTy
    #144226
    Az nem.
    Oda kell ahol a sok van az emeleten.
    Van kép arról aki adja.
  • zetor proxima
    #144225
    megnéztem azt a linket és a tárképnél a városba nyugaton volt egy pont
    , ahhoz kell menni mert a többit már próbáltam?
  • LeWyTy
    #144224
    Nem mindegy hogy melyikhez mész.

    #144220 ottvan kik adják.
    térkép minden van.
  • zetor proxima
    #144223
    elmentem 10-es szinten de nem adott semmit
  • LeWyTy
    #144222
    Egyébként itt bármit megtalálsz ami nem megy.(persze csak ha tudod mi kell neked és hogy kell keresni)
    http://www.wowhead.com/
  • LeWyTy
    #144221
    Ez sokkal bonyolultabb játék ám annál hogy egy ilyenből induljunk ki.

    "az alap térképen vagyok"
  • LeWyTy
    #144220


    Keresd meg a druida trainer.
    Attól tudsz tanulni.
    De van például a medve forma amit nem lehet csak úgy megtanulni.
    Feladatokat kell megcsinálni hozzá, és azt adja a druida trainer.
    Még azt is megmutatom kik adják.
    Ha night elf vagy.
    Ha Tauren vagy.
  • kabel15
    #144219
    Hello!

    Leszedtem egy spell timer addon 2 sáv van az egyik mutatja hogy mennyi a CD je még a spell emnek a másik hoyg az adot targeten milyen dot és meddig van még rajta.
    Na a kérdésem az lenne hogy tudom kikapcsolni hogy csak a saját dot jaimat írja ki? mert elég idegesítő hogy tele van lock meg priest dot okkal.
  • zetor proxima
    #144218
    helló,nem azon a szerveren vagyok fenn, merre van az a quest trainer? az alap térképen vagyok
  • Fehercsoki
    #144217
    Quest druid trainernél!Melyik szerveren vagy?Ha BS horda tudok segíteni ingame is.
  • zetor proxima
    #144216
    Helló, valakinek a segítségét kérném. Druida vagyok elértem a 10. szintet és nem tudom hogy hol vagy hagyon lehet olyan varázslatot szerezni hogy álltaokká tudjak változni. Valaki segítsen!
  • Savmacska
    #144215
    Mi is eljátszadoznánk vele annyi pézéé !
  • picket
    #144214
    Na megint mondtam valamit, és ezzel megnyitottam a "kiabáljunk picket arcába tízcentiről" napot. Külön elnézést kérek, hogy semmi illegálisra nem gondoltam!
  • PiszkosFred
    #144213
    ha nem volt*
  • RaSzTaH
    #144212
    vagy linkeled a nem kész acsit, a legtöbb meg se nézi:)
  • PiszkosFred
    #144211
    Speciel napi random sz.ron kivul nem szoktam pugolni. Nagyon nagyon ritkan, ha volt idom weeklyre, akkor hetfo/kedd korul keresek pugot, de mivel alapbol minden GS/Achi k..rvat ignorolok, nehezen szokott osszejonni ha ures a trade channel :)
  • Spherion
    #144210
    GS-t nagyon könnyű átverni: triumphból meg az új 5 fős instákból 4,8 k körül jön össze na ezt megspékeled pár 264-es PVP itemmel már kész is a 5k gs feletti karid.

    Acsi hiány: 1. guild altos runból beszerzed. 2. kedd este acsi nélkül gs alapján és egy kis rábeszéléssel, hogy a mained 11/12 és tudsz mindent, simán bevesznek.
  • PiszkosFred
    #144209
    Hat ez ilyen, az elet habostorta. Egy oreg bolcs baratom szokta volt erre mondani, ha kell a trinket, akkor szervezd te a pugot :)

    GSre meg a legjobb, gyujteni par green boe szart, es kingslayer titlevel inspecteltetni magad a pugos vezetovel :)
  • antgecc
    #144208
    ott a pont
  • WiLDoR
    #144207
    "1-2 trinketert max."

    Ezzel viszont pont az a gond, hogy a pug TOC25 raid-ek általában úgy vannak hírdetve, hogy: LFM TOC25, xyz class, link achiv, min 5,2k gs or noinv (Deaths Verdict reserved) - ergo pont a trinkethez nem férne hozzá az, akinek egyáltalán kéne onnan még valami.

    Ezesetben meg igaza van Ant-nak, miazanyámkínjáért menne akkor oda bárki is?

    TOC25, TOC10 most amár akár tetszik, akár nem, átvette javarészt a kezdő Naxx insta helyét, ahova már a kutya se megy le, mert 5 fős hc-ból jobb geart szedsz ki.
    Viszont Toc10-be se akarják levinni 5k gs alatt az embert, ahogy néztem mostanában a trade chat-et.

    Szal' ez 1 szép kis mókuskerék, mert akinek 5k gs-e van, annak onnan már nem kell semmi, ami meg kéne, azt meg úgyis beninjázzák elötte, akinek meg jó lenne onnan a drop-ból akármi, azt meg nem viszik, mert "relative szarul gearelt".

    A járható út most friss 80-asként az, hogy 80-ra érve goto 5 fős hc-k, amint unlockolódik FOS, POS, HOR (HC+normal), azonnal go oda, aztán kiszedni mindent, amit lehet, utána meg kiszedni emblem-ből a maradék cumót, felenchantolni, gemelni, aztán irány ICC10 és ICC25. A 15% raid buff és átlag ilvl232-245-ös gear több, mint elég a normal bosskill-ekhez, TOC raidinsta meg végképp mehet a kukába...

    Arról nem is beszélve, hogy az triumph emblem gear GS értékét szépen fel lehet turbózni wrathful pvp cuccokkal is. Szóval az a raid leader, aki GS értéket nézi csak, azt szépen be lehet ezzel szivatni...
  • Flammius
    #144206
    " Ergo nagy valószínűséggel aki 30X ölte már az xy bosst valszin van egy kis fogalma a dolgokról akinek meg van 3 killje de magas gs-e az vagy makker vagy ninja..."

    Azt az opciót kihagytad, hogy aki 30x ölte meg, az egy középszar (tehát szar) guilben lébecoló raidfarmer, akinek pedig van 3-4 killje, az egy komoly raider, aki a guildjével a heroic módokon wipeol. Ma már mondjuk ez annyira nem igaz (a gearfarm miatt mindenkinek összejön 8-10 normal kill), de pl. Ulduar idején így volt. Mert ugye nem hc volt, hanem hard mode, és a jobb játékosok pár normál kill után mentek is a hard modeokra. Főleg, amikor bejött a save, mi is hetekig tartottuk a YS save-ünket, és próbáltuk leszedni keeperek nékül, amíg a középszar guildek szénné farmolták a keepereket, így csinálva maguknak 20 Freya etc. killt.
  • Skill
    #144205
    nagykereskedelemről hallottál? én is olcsón kapom a kulcsokat és a gct is mert sokat veszek + lehet okoskodni az árfolyammal is.
  • PiszkosFred
    #144204
    1-2 trinketert max.
  • antgecc
    #144203
    Na ez a vicces valóban: toc10-25, min gs 5200... kérdem én, egy 5200-as mi az anyámért menne oda le???
  • Omlás
    #144202
    Részben vitába szállnék azért a GS addonak van már egy olyan opciója, hogy a targetelt playernek mutatja a "raid" rutinját. Ergo nagy valószínűséggel aki 30X ölte már az xy bosst valszin van egy kis fogalma a dolgokról akinek meg van 3 killje de magas gs-e az vagy makker vagy ninja...

    Persze pont nem erre a célra lett használva az addon hanem arra, hogy most már nax ba se visznek le 5.5K GS alatt hetiraidre pl .... :D

    Divatot csináltak a vérpistikéknek most van mivel vergődniük pedig szerintem az addon készítésének nem ez volt az elsődleges célja.
  • Omlás
    #144201
    "Le esett a kamionról szindróma" ? :)
  • HUmanHunter
    #144200
    raktárból lenyúlta :D ték.
  • picket
    #144199
    Azért ha az íbélyen az eladó tele van jó véleménnyel, akkor lehet, hogy nem veled fogja elkezdeni lerontani a róla alkotott véleményt, illetve nem valószínű, hogy most érez kényszert arra, hogy elkezdje átverni a zíbályező pajtásokat. Frissen regisztráltnál viszont helytálló Crassus becslése. (Amúgy miért lenne bárkinek is olcsóbban bontatlan wtlk-je, mint amennyiért a boltban mérik?)
  • [HUN]Crassus
    #144198
    kb . 110% az magas?
  • Zsolek123
    #144197
    vedd meg boltban
  • voloume
    #144196
    hát én biztos nem mernék ilyet ebayről venni, mivel nagy az esély rá, hogy az illető már rég felhasználta a cd keyt
  • HUmanHunter
    #144195
    szerintetek megéri "használtan", bontatlanul venni ebayről v vateráról v teszveszről a wotlk t vagy túl nagy az esély hoyg elhasználták a keyt hogy beregeljem?
  • Long_Gun
    #144194
    4.5k gs az már nem kék, kis t9, heroicos ah-s cuccok ilvl 200-230.
    Többiben amúgy igazad van.