166745
  • r4pt0r
    #144393
    Én is voltam rengeteg törtön sose mennek úgy ahogy kellene. Mindig vannak kis eltérések, de azokat csak az tudja értékelni aki hosszú távon próbálta mindkettőt.

    De ha nem lenne elég a DCk önmagában visszatartóak.
  • Looserke
    #144392
    Ja és a haver Everquestezet szinte a kezdetektől vagy 5-6 évig az egyik top magyar guildben, utána tolta a wowot a vanilla korszaktól a BC-ig, szal én adok a szavára... :)
  • Looserke
    #144391
    Hozzátenném, hogy azt is mesélte hogy vannak elborult szerverek is ahol 10szeres XP, Tier vendorok állnek és mindent az öledbe tolnak, de lépett is le azokról mert a játékélmény nuku...
  • Looserke
    #144390
    Nekem eredetim van már kb 3 éve, haver is tolta eredetin már jóval előttem elkezdve. Született egy gyereke és amikor a gyerkőc 2 éves lett rájött hogy annyira nem ér rá játszani, hogy visszamondta az accot mert nem látta értelmét 3000Ft-ot kifizetni havi 2 óra játékért. Pár napja nem tudom miért kedvet kapott a játékhoz megint és kipróbált egy magyar tört szervert amin a legutolsó hvatalos patchelt Lick King ment. Nem akartam elhinni neki hogy az égvilágon semmi nincs buherálva a tört szerveren, egyedül az hogy 3szoros XPvan. Minden maradt ugyanaz. Megmutatta nekem is és tényleg nem laggol nem bugzik egyedül a nagyon ritka DC ami előfordul. Azóta azzal basztat hogy én miért fizetek valamiért ami törtön is ugyanúgy megy... :)

    Nem reklámnak szántam ezért nem is említek semmilyen szervernevet és mint mondtam én is eredetivel tolom, csak meglepett, hogy teljesen játszhatóak a tört szerverek is. Én magam sosem próbáltam.
  • Bhalage
    #144389
    én nem mondtam semmit a BSre, de mivel szinte minden MMO-t próbáltam (most is fut 2, de lehet nemsokára 3 v 4 előfizetésem), tudom melyik játék milyen.
    nos a wow communityje messze a legszarabb mindközül az én tapasztalataim közül.
    persze ha valakit nem érdekli, hogy kik veszik körül a játékban (és akkor lehet egyre nagyobb köröket nézni group-guild-realm akkor annak annyira nem tűnik fel, nem fontos.
  • Fehercsoki
    #144388
    Tökmind1,a törtösök kurvanagy balfaszok akik azt hiszik az a WoW amit ők tolnak,pedig kb. SEMMI köze ahhoz ami törtön megy!
  • Bhalage
    #144387
    tudsz egy ellenpéldát és baromság amit írtam, köszi.

    a srác jönne, ismerkedne a játékkal te meg rögtön überguildokról, pr0 arcokról írsz... de első körben.. a srác ismerkedne a játékkal..

    attól még lehet nagoyn ügyes okos és lehet később überguild tagja, de az átlagplayer le fogja szarni az is 100%
  • MaRee
    #144386
    Na azért nem kell annyira lehúzni a törtöt, régebben volt egy szerver amit nem nevezek meg, mert már úgyse megy, de kb 3 évig bírta és mindíg volt fent 2-3000 játékos, tehát elég komoly volt, mikor meguntam és nem akartam fizetni gyakran toltam ott.A tulaj csaj milliókat(szó szerint) akasztott a szerver üzemeltetéséből, aztán egyik nap hirtelen lekapcsolták a szervert, a honlapot, mindent :) Ilyen ez a tört :D
  • Fehercsoki
    #144385
    Egyszer nem volt pénzem feltölteni az accom,ezért felmentem egy törtszerverre,de ott kb. a legértelmesebb ember is kb. úgy viselkedik mint a legnagyobb görények BSen,kb. 10 perc alatt annyira felbasztak hogy utána az egésztől elment a kedvem.
  • koocos
    #144384
    Szerintem egyáltalán nem igaz, amit mondasz...

    Mindenki nyomja, h pl BSen mennyi a tahó, én nem találkoztam velük (jó, néhány megfordult huncsatin, de hol nincsenek gyökerek?), sok jó tapasztalatom volt...

    Aki meg tényleg a társaság miatt akarja elkezdeni, és nem a játék a fő, annak én a törtszervert ajánlom (bocs, de így van...), vannak hangulatos kis szerók 150-200 emberrel, ahol mindenki ismer mindenkit, mint régen falun
  • Fehercsoki
    #144383
    Én nem tudom nálunk ki mennyi ideje játszott a guildben,egyszerűen nem volt fontos...Igazad van mert tényleg csak az számít hogy hogy játszik.
  • Flammius
    #144382
    Ez egy baromság, a guildünk egyik core moonkinja egy olyan ember volt, aki másfél hónappal wotlk előtt kezdett wowozni. Ott volt minden naxx progress runon, os 3d-n top dpsek között volt pár hónap játékidővel. Ulduarban pedig az egyik legjobb játékos volt hard modeokra, mert egy intelligens, értelmes valaki volt, nem pedig egy ostoba wannabe f@sz, mint a játékosok 99%-a. Jó guildek amúgy sem azt nézik, hogy ki mennyi ideje játszik, hanem elviszik letesztelni a játékost, ha jól teljesít a kutyát nem érdekel, hogy mikor kezdte, ha pedig failez, úgyis kirakják, mint a nyulat, lehet akármilyen gearje, achievementje, stb. Abban igazad van, hogy az átlag szar guildek megnézik a gst, pár achievementet, felveszik, elkönyvelik "jó játékosnak" oszt jónapot. (ezek a guildet úgyse csinálnak mást, csak raideket farmolnak, a kcisit is effortosabb dolgokat magasról szarják le, sőt kerülik, oda meg tökéletesen meg is felel egy tucatszar játékos is, mert az egész bagázs abból áll. Lásd, hány embernek volt red protoja oculus nerf előtt, 5 fős content!... a mi "noob" druidánknak volt...)
  • Flammius
    #144381
    Első karakteremet 4 hét alatt szinteztem fel, mondjuk én rögtön megértettem, hogy a gyors szintezés alapja a questelés. Loremasterhez alig kellett régi területeken questelnem, gyakorlatilag kész volt mind, ezzel együtt járt az alap frakciókkal való exalted rep is. Egy hónap pedig egy angolul beszélő, értelmes, és érdeklődő embernek bőven elegendő egyetlen class elsajátításához.
  • Fehercsoki
    #144380
    Na azért szerintem ma aki 2 hónap alatt lvl 50t ér csak el,az max 6 éves.Bár talán még ők is tudják tolni...Elég egyszerű játék.
  • Bhalage
    #144379
    ezt nem mondhatod komolyan.

    2 honap alatt ha eler 50-60 szintre akkor az boven kiraly lesz, elso mmosrol beszelunk, nem rolad, mai tudassal/ismeretekkel a jatekrol..

    sztem olyan reg volt, hogy mar mindenki elfelejtette, hogy 2 honap utan hol tartottatok, mert nem lvl60on épp BWLben ;D
  • Bhalage
    #144378
    nem érdemes belekezdeni. a játék mmo lenne hivatalosan, ami annál jobb minnél jobb a társaság. mint új embernek egyáltalán nem lesz sem jó, sem társaság.
    maga a játék talán egyre jobban támogatja az új emberek csatlakozását, de maga a közösség szerintem egyre kevésbé, vagy manapság már semennyire.
    raadasul ahogy irod, mar mindeki "ultra profi". raadasul a hatalmas elofizetoi bazis magaval hozta, hgoy a hulyegyerek szama elképesztő nagyságrendben van jelen, ugyhogy jo szora, segitsegre, turelemre, ilyesmire ne szamits.

    újként, ismerve a helyzetet kihagynám.
    de ha meg szeretnéd nézni, akkor nézd.
    elsore erdekes is lehet.

    a kulcs a kezedben van :D
    dióhéjban.


    más: akinek gázos a 3000ft/hó, az hol a picsában él?
  • Flammius
    #144377
    8700 Forint a 3 egyben. Amúgy a játékosközösség 99%-ban örök noobokból áll. 1-2 hónap alatt el lehet sajátítani a játék minden apró részletét, értsd ez alatt, hogy normális guildben lehetsz recruit raider. Ha ennyi idő elteltével is gondjaid lesznek, akkor pedig valószínű, hogy ne is nagyon fogsz már fejlődni.
  • MaRee
    #144376
    Na bazzeg tényleg, én meg itt irkálok.. Áhh
  • MaRee
    #144375
    Az alapjátékot megkapod bárhol kb 1500 ft-ért, ezt ha telepíted akkor az tartalmaz egy hónapnyi ingyen játékot, legalábbis anno(még a megjelenéskor:D) így volt.Ha lejárt az egy hónap akkor kell előfizetned, 3000 ft körüli a havidíj.Ha elérted a 60. szintet akkor kell megvenni a Burning Crusade kiegészítőt, ami szintén kb 2500 ft, közben persze fizetni kell havonta a havidíjat ha lejárt, aztán lvl 70 után kell a következő kieg a Wrath of the Lich King, amivel lvl 80-ra tudsz fejlődni.Mire te elérsz idáig kb az is kapható lesz 5000 ft körül.Ezután lvl 85ig követekzik az új kiegészítő, de az még odébb van :) Tehát a havidíjak befizetéséért nem kapod meg a kiegészítőt, és az ingyen hónap is csak az alapjáték megvételekor van.Lehet ez így kicsit gázosnak tűnik, de hidd el ha tetszik akkor megéri azt a havi 3000 ft-ot.
  • PiszkosFred
    #144374
    Bannerben van egy GY.I.K. azt erdemes atnezni, sok kezdeti kerdesedre ott a valasz.
  • Rowlend
    #144373
    Szerintem jövőhónapban ha nincs nagy gáz akkor belekezdek. Mennyi a havidíj? És a havidíjért megkapom mind a két kiegészítőt?
  • MaRee
    #144372
    Ez hülye kérdés, persze hogy érdemes!Mindíg vannak új játékosok, plusz rengeteg alacsony szintű alt karakter van, tehát lesz kivel játszani.A játékot fillérekért megvehetd már.Az egyetlen kérdés csak az, hogy most akarod-e elekzdeni, vagy inkább vársz őszig(kb) amíg kijön a Cataclysm, mert az szinte teljesen meg fogja változtatni az egész játékot, és a területek nagy részét, így teljesen más játéélményt nyújtva a kezdő karaktereknek.
  • Rowlend
    #144371
    Egy ostoba kérdéssel fordulnék hozzátok. Szóval nekem a World of Warcraft ahogy van szinte teljesen kimaradt és arra lennék kíváncsi hogy érdemes-e még előfizetni rá és belekezdeni vagy már mindenki ilyen ultra profi?
  • MaRee
    #144370
    Na hoppá, még jó hogy most bővítettem a gépem :) Nagyon sokat dob ez a fény cucc rajta, a víz az mondjuk lehetne jobb is.
  • Lacee
    #144369
    cataclysm fény és víz
  • Skill
    #144368
    hali emberek! keresek angol tudással és napi pár órával rendelkező embert hírek írásához és fordításához. havi fixért. részletek pmben.
  • SuLtAN17
    #144367
    Persze az ellopott accnál volt is password reset, de az enyém hogy jött képbe, hát talán ip alapján azt hitték ezt is ellopták.
  • Pyotr
    #144366
    Feltörésnél alapban bannolják az accountot sőt password resetet is csinálnak,de nem értem ha külö van a két account akkor a tied hogy jött képbe:P
  • shaddam
    #144365
    Ez bűn az emberiségre nézve.
  • Fehercsoki
    #144364
    Nem fognak örökre.De szerintem nem ezért bannoltak,csak ők sem tudják hogy mi van azzal a 2 accal,melyik kié,szóval tisztázd mielőbb.
  • SuLtAN17
    #144363
    Nem olvastam el, sohasem mert nem gondoltam hogy két accom lesz :) De írtam nekik, akkor várom a választ ennyit tehetek remélem visszaadják, mert nagyon dühös lennék ha ilyenért örökre bannolnának.
  • Fehercsoki
    #144362
    FAQ!Van egy olyan rész ami kitér a családtagokra/barátokra is.
  • SuLtAN17
    #144361
    Mi az hogy tilos? Ha megvettem a két WoWot kiegekkel mindennel együtt, ha döntsem már el mit csinálok vele. Eladni hivatalosan tilos, ezzel tisztában vagyok, de kölcsön adni/elajándékozni miért az.
    Írtam nekik, de nem válaszoltak még és félek nem is fognak, múltkor is 2 hétbe telt nekik.
  • Fehercsoki
    #144360
    Egyébként ha nem tudják levonni a pénzt,azért nem kapsz bannt,csak nem kapod meg a játékidőt,azt hogy a te accodat miért keverték bele nem tudom,mindenesetre írj mailt nekik hogy nem tudsz játszani pedig letelt a bann,és talán még a napokat is visszakapod amikor nem tudtál játszani.
  • koocos
    #144359
    Bezony bezony...

    Am sztem írj mailt, havernak is feloldották a bant:)
  • Fehercsoki
    #144358
    Acc ajándékozás tilos,bannon ne lepődj meg.
  • SuLtAN17
    #144357
    Szevasztok!
    Egy nagyon érdekes dolgot akarok megosztani veletek, és a választ várom cserébe, hogy mi folyik itt. A történet a következő:
    Van két accountom, egyik odaajándékoztam haveromnak, ő gamecarddal én kártyával fizetek. Pénteken ellopták az accountját, ezért kértem az enyémnél gyorsan törölje a payment methodot nehogy lehúzzák a kártyát, rendben megtette.Írtunk ticketet vasárnap vissza is kapta az accját. Erre tegnap az én accom időlegesen felfüggesztették (temporarily suspended). Okés beléptem az emailemre semmi válasz, beléptem a battle. net accomra, ahol kiderült, hogy 24 órára kaptam a bannt. Ez már lejárt azóta sem kaptam választ, sehol és továbbra sem tudok belépni ráadásul a telefonszámok, amiket a supporton adtak nem műkődnek.
    Arra tudok gondolni, hogy megnézték az ipket különböztek azt hitték én is elraboltam az accom (? nem tudom érthető-e) és felfüggesztették. Vagy azért, mert nem tudták levonni a pénzt a kártyáról mert apám dumált valamit, de az meg már a bannolástól számított 5 napja elvileg levonódott. Szóval, aki tud valami érdemlegeset válaszoljon.
  • MaRee
    #144356
    Hát ez hatalmas :D
  • Fehercsoki
    #144355
    Akkor már megérte nekik nem rendes trialt csinálni...
  • MaRee
    #144354
    Hát ha lett volna belőle egy normális trial, mint pl a LOTRO-nál(14 nap, több mitn elég hogy eldöntsd kell-e a játék), akkor nem b*sztam volna ki rá 10ezret :( Remélem a catában nem fogok ekkorát csalódni :)