166745
  • XenHai
    #144353
    Én az AOC-vel vagyok így ...
  • Fehercsoki
    #144352
    Szerintem sokan csak azért kezdik el,mert mások is.Maga a játék nem olyan jó,viszont nagyon sokan játsszák és mindenkinek van olyan ismerőse aki tolja,és talán ennek hatására kipróbálják.
  • MaRee
    #144351
    Na bazzeg azt én is megvettem, de hogy minek, az élet egyik nagy rejtélye marad :)
  • Fehercsoki
    #144350
    Jó ezt még hányszor írod be?Semmivel sem játszok jelenleg,egyszerűen nincs időm rá.Az meg rám tartozik hogy megveszem-e vagy nem.
  • koocos
    #144349
    Ha nem tetszik ott az Aion (márha sikerült megvenni...)
  • Fehercsoki
    #144348
    Pontosan.
  • MaRee
    #144347
    Free epixxx
  • Fehercsoki
    #144346
    Ja,átalakul,valami casual szarrá.
  • LeWyTy
    #144345
    H már állítólag haldoklik a wow...
    Egy bölcs szólás átalakításával elintézném a tökéletes választ.(és nincs kötexés)

    "A wow nem vész el, csak átalakul."
  • Big Bad Ryder
    #144344
    Ha már úgy is haldoklik a topic:



  • Tisszi
    #144343
    Csak engem nem enged bejelentkezni a battle.net? A játék megy, viszont az oldalon azt irja ki, hogy "An error has occured" :/
  • drop
    #144342
    elég jó video
  • Lacee
    #144341


    hogy miért k-val van írva, nem tudom...
  • LeWyTy
    #144340
    Worgen fever
  • koocos
    #144339
    énis catára várok...

    ...de rettegni nemfogok!
  • MaRee
    #144338
    :)))) Így is jópofa :D Nagyon bejön ez a goblin stílus, jöhetne már a Cata újra beizzítom az accomat és rettegjenek a gnómok
  • Flammius
    #144337
    De, hogy mennyire jó is ez a tábla csak akkor jön elő, ha ingame vagy, mert folyamatosan mozog a keze, lába, feje, fő a rák a fazékban, stb.
  • Pepsi Twist
    #144336
    izé betudja valaki linkelni azt a képet amin valami wowos arc van és mellette 1 képen van valami sárga karaktert fekete szalaggal?
  • Flammius
    #144335
  • Fehercsoki
    #144334
    2 giga az egész.
  • MaRee
    #144333
    Én nem akarom leszedni az egészet, mert nem vagyok annyira kiváncsi az új területekre, csak ez a tábla érdekelt volna amit említettél.
  • Fehercsoki
    #144332
    Ó hát nekem rendes kapcsolattal 2 órája szedi,és most teljesen leállt!
  • Flammius
    #144331
    Minden hozzávaló szabadon beszerezhető a bétához, ráadásul a fórumba linkelve is volt, hogyan kell telepíteni, etc. Nem kell hozzá wow account sem, semmi. Screenek pedig dögivel vannak mmo-championon, de a béta kliens sokkal jobban visszaadja, milyen lett, mint akár 100 kép is tenné. GM parancsokért írd be, hogy ".h"! Sebességet nem érdemes 100 fölé állítani, mert a gyors mozgás miatt lefagyhat a játék.

    Nekem 3 óra volt, amíg letöltötte a telepítő a 2,2 gb-ot, de a saját ócska netem volt a korlátozó tényező, normális kapcsolattal lehet, hogy felrakja fél óra alatt. Csak a lustaság állhat az utadba:)
  • MaRee
    #144330
    Screenshot or it didn't happened!
    STV-s tábláról lécci :)
  • Flammius
    #144329
    Körberepültem a felújított területeket, és összességében elég jó lett, felesleges volt pl. Ashenvale miatt is pánikolni, nagyon szépen oldottak meg mindent (az egyedüli dolog, ami nem tetszett az a westfalli "tornádó", nagyon semmilyen, oda nem illő). Az új goblin települések pedig fantasztikusak, az STV-ben lévő tábla a legnagyobb fun, amit eddig a wowban láttam.
  • Flammius
    #144328
    Másold át a wow foldert, és csináld ott...
  • LeWyTy
    #144327
    És a mostani játékomat nem bassza el?
  • Dr DeViLKiNG
    #144326
    Az a pár megás cucc gyakorlatilag a cataclysm alpha downloadere. És remekül működik mellesleg.
  • Lacee
    #144325
    rágúgliztam neked:

    1. You must have an up-to-date version of the Wrath client installed (The F&F Alpha copies much of it's data from the client on your computer, and downloads the rest).

    2. You need the F&F Client as well, obviously. Google for 'cataclysm F&F alpha client' or something along those lines, it isn't hard to find.

    3. Install the F&F Client. Wait for it to be done, of course. (This is called an installer, but it also will download 2.2 gigs of data.)

    4. When the installation is completely done, download the sandbox. Google that, as well. Easy to find, the file is about 3~ MB, packed.

    5. Unpack the RAR file, you will get two files: SandBox.exe and Sandbox.wtf.

    6. Move SandBox.exe into your Cataclysm Alpha folder (it automatically named mine WoW Beta, for some reason. Irrelevant, but strange.)

    7. Navigate through the root Cataclysm Alpha folder to Cataclysm Alpha/Data/enUS and find realmlist.wtf

    8. Open realmlist.wtf, change the top line to read: set realmlist 127.0.0.1 Ignore the other lines.

    9. Run SandBox.exe in the root Cataclysm Alpha folder. Wait for the bottom line of the window to read: " SandBox started at [127.0.0.1]. Use any same Login and Password to logon."

    10. Start the Cataclysm Alpha, accept the ToS (lol), and login with two exact same username and password combinations. Example: Username: cataclysm - Password: cataclysm

    11. Hit enter, of course, create a character.

    Don't make goblins or worgen, as it'll crash the game when you load in. I chose a bloodelf, because their zone is still a bit more secluded from the general world; it'll be easier and quicker to load in.
  • LeWyTy
    #144324
    Itt is full új az egész.
    Csak OG-t jobban telepakolták díszletekkel... meg az alapból elég natúr volt.
  • LeWyTy
    #144323
    D ez csak egy pár megás cucc.
    (milyen világot? a mostanit?)
  • Fehercsoki
    #144322
    OMG HALDOKLIK A WOW!
  • cumpy1337
    #144321
    itt szerintem még nem olyan sok a változás
  • [HUN]Crassus
    #144320
    2 nap 80-as/sámlim/ played és majdnem megvolt LK tegnap 10-esben:)
    10 Boss-t vertünk le egyszuszra aztán oszolás volt sajna:(:P
  • Lacee
    #144319
    körberepülheted vele a töküres világot.
  • LeWyTy
    #144318
    Mer ez mire jó tulajdonképpen?
  • WiLDoR
    #144317
    nem rossz, jobb lett, mint a régi/jelenlegi orgrimmar, viszont engem pl. jobban érdekelne a gnóm város.
    kiváncsi leszek, hogy abból mit hoznak ki...
  • koocos
    #144316
    Azta...

    Nagyon szép lett, hangulatos...asszem visszaszokok:)
  • LeWyTy
    #144315
    De engem pl inkább ezt érdekel.
  • LeWyTy
    #144314
    Nem pont ezt de már láttam 3-4 napja