166745
  • MaRee
    #144433
    Annyira értelmetlen ez a vita, van aki törtön kezdte és nem is akar átmenni retailra, aki viszont retailon kezdett mindig vissza fog vágyni oda a törtről, ennyi az egész.Az meg hogy melyik a hasznosabb, nos, ők ingyne érzik jól magukat, te meg pénzért ülsz a gép előtt tehát felesleges ezen nyáladzani. A tört tényleg szar, de nekik jó ott, kész.
  • Csirke4
    #144432
    "De törtön elbaszni az időt még sokkal haszontalanabb mint rendesen wowozni."
    Szerintem nincs különbség a kettő között abban a tekintetben, hogy mennyire hasznosan nyelik el a rájuk fordított időt.
  • Fehercsoki
    #144431
    Haggyuk már...Eredetin legalább van egy kis értelme,meg van miért játszani,de törtön még ez sincs,és szerintem sokkal szánalmasabb ha valaki törtön kockul.Mind1 hagyjuk,a tört szerver teljesen más világ...
  • shaddam
    #144430
    Jaj hát csak annak nincs élete aki eredetin wowozik.Aki törtön játszik,vagy napi 10 órát codozik, csézik az nem hal meg szűzen.Ezt majdnem ugyanezekkel a szavakkal adta elő nekem egy "ilcsipengés" törtrugó :D A másik kedvencem amikor a havidíjat a barátnőjükre költik.Nofene vesznek kézkrémet a jobbkezükre?
  • Fehercsoki
    #144429
    Ja,sokan mondják ezt,hogy van életük,aztán meg ki tudja mi igaz belőle.De törtön elbaszni az időt még sokkal haszontalanabb mint rendesen wowozni.
  • shaddam
    #144428
    Nagyrészük max 14 éves gyerek vagy ennél idősebb mucsaröcsögei földműves aki a disznajok mellől tolja.De nekik VAN életük(legalábbis szerintük, mert mindig ezzel jönnek) :D
    Ha valakinek kimaradt volna
  • Fehercsoki
    #144427
    Pontosan erről beszélek,fel sem fogják hogy mi az amit ők csinálnak,és mi az igazi WoW,de persze mindent jobban tudnak.
  • Csirke4
    #144426
    Arról nem is beszélve, hogy ódákat zengettek arról, hogy konkrétan ez az Illidan fight sokkal nehezebb mint eredetin merthogy nincs Maiev, hogy segítsen. :DDD
    És persze teljesen ugyanazt csinálják mint eredetin...
    (Persze tank&spank az egész.) Meg kell nézni egy rendes illidan killt meg ezt, a videók közti időkülönbség igencsak nagy. :D Kb 3-szor annyi idő volt leütni eredetin. :C
  • Zsoltika 007
    #144425
    Ezzel maximálisan egyetértek. Rengeteget toltam mind2-n, de a tört az kb az eredeti élmény jó ha 30-40%-át adja vissza.
  • shaddam
    #144424
    Igen.Kulön ikonja is lesz az asztalon.
  • Big Bad Ryder
    #144423
    Ez szar. Ráadásul tele van helyesírási hibával.

    Más:
    PTR-hez két játék kliens kell (egy eredeti live, egy a patchelt)?
  • Flammius
    #144422
    Nem tudom mi a problémád a naxx progress kifejezéssel, voltak benne bossok, azokat meg kellett ölni, szépen sorban... az más kérdés, hogy "eléggé" könnyűre sikeredett. De ez utóbbinak semmi köze ahhoz, hogy egy új játékost vittünk magunkkal. Akármi is lett volna a content, mi őt vittük volna, mert meg voltunk vele elégedve, az egésznek, amit írtam, semmi köze nem volt naxxhoz.

    Ulduar (hard mode-okkal együtt) talán az egyik legjobb raid volt, amit a Blizz valaha is kiadott. Tessék lemenni Alone in the Darknessre, gyanítom még ma is kiváló szórakozást fog nyújtani (biztos nem vagyok benne, mert januárban kiszálltam, és nem tudom mennyire lehet overgearezni azt a fightot azóta).

    ToC-ot elszarták, ICC után kellett volna kiadni, egyfajta afterparty keretében, fun raidként. Mindenkinek jó emlékei lennének róla, egy gigantikus sörfesztiválnak elment volna.

    A kevésbé vicces, hogy ICC eleje botrányosan szar lett, első 4 boss achievementekkel együtt, szinte one shotolva lett, ez a sokkhatás megfejelve egy vizsgaidőszakkal elég is volt az accountom pénzre váltására. (Ami lehet, hogy nem is volt olyan jó ötlet, mert prof + LK, ahogy elnézem a commenteket, guild progresseket nem vajból vannak, értsd valódi "oldstyle" bossok lehetnek, amik játékélményt is képesek nyújtani.)

    WoW jövőjéről pedig semmi értelmeset nem lehet érdemben nyilatkozni, ha akarják pár húzással olyan mértékben megváltoztathatják a játékmenetet, hogy az ismét újdonság legyen. Fene tudja mi lesz ebből, de nagyon el tudom képzelni azt a forgatókönyvet, hogy a cata fightok kilépnek az eddigi keretek közül. Mert ez a klasszikusnak nevezhető játékmechanizmus tényleg nagyon elfáradt.
  • shaddam
    #144421
    A napiszar szánalmas színvonalánál már csak a 13 éves írni nem tudó olvasóik a rosszabbak.Gondolom a kép eredetileg a puruttya kocka zónájába készült,oda azonban nem lehet minden szart kirakatni.
  • Skill
    #144420
    ez kész omg XD
  • r4pt0r
    #144419
    Ott az everyquest mint lentebb írták, lekéred vele azokat a queteket amiket már megcsináltál és lejezni fogja mi kell még.

    Ha ezek után neked sok idő a wowhead.com akkor sajnállak. :D
  • Savmacska
    #144418
  • hawkie22
    #144417
    Nagyon köszi Skill. :)
  • Skill
    #144416
    te engem nagyon fogsz szeretni! www.wowhead.com on browse > quests > a 4 sziget közül kiválasztod ami kell > a területet aztán már csak a frakciót kell beállítani, hogy lásd hol vannak a questadók. ha nem stimmel valami írj pmben msn vagy skype elérhetőséget és segítek. remélem tiszta
  • Fehercsoki
    #144415
    Van pár item amit mobok random dobnak,olyat próbálj meg farmolni,ha nincs meg.(úgy értem hogy quest adó itemek)
  • hawkie22
    #144414
    A városokkal nincs is gond, a 280as mounttal elég gyorsan megy, inkább a szétszórt npc-kel van bajom, hogy nem mindig akadok rájuk. És mondjuk amikor már csak 1-2 quest hiányzik az öcsihez, akkor kicsit idegesítő tud lenni, ha nem találod. :D
  • Fehercsoki
    #144413
    A leggyorsabb az lenne ha végigjárnád a quest adó helyeket!(városok,pár szétszórt npc)
  • voloume
    #144412
    “Dense Embersilk Bandage” Heals for 34,800 over 8 seconds. Requires 3 Embersilk to create.

  • hawkie22
    #144411
    Na ránéztem, de ez sajna csak kilistázza a questeket. Én valami olyasmit keresek, mint a Cartographer_Questinfo meg Cartographer, de az meg összeakad a WoW-al, valami kompatibilitási hibát ír ki folyton, hogy ez meg az nem stimmel a World Map-el. Pedig már nem sok kéne a Loremaster Northrend-hez, aztán mehetnék a régi területekre, de az EveryQuest alapján visszakeresni thottbot-on vagy wowhead-en kicsit sok idő. :D
    Esetleg ötlet?
  • hawkie22
    #144410
    vidu01, köszi, ránézek.
  • Fehercsoki
    #144409
    Egy teljes szövegből kiemelni egy részletet igencsak megtévesztő lehet...
  • vidu01
    #144408
    EveryQuest, curse.com ról le lehet tölteni. Nem próbáltam, de az asszem jelzi hogy melyik questeket nem csináltad még az adott zónában.
  • koocos
    #144407
    :)
  • Fehercsoki
    #144406
    Szó szerint már megint nem olvasod el a mondat elejét!
  • koocos
    #144405
    Kerestem már én is, de eddig nem találtam, ha bárki tud ilyenről, az tessen beírni:)
  • hawkie22
    #144404
    Hali!

    Egy kérdés. Létezik olyan addon, ami megmutatja nekem a térképen, hogy találom azokat a questeket, amiket nem csináltam még meg?
    Altozni nincs kedvem, raid ritkán indul normális időben a szerveren, amibe be is jutok, az esti guildraidekre meg meló miatt nem mindig jutok le, meg hát sokan is vagyunk, nem mehet mindenki egyszerre. :)
    Szóval gondoltam, questeket csinálgatok a mainnel unaloműzőnek, mert a Triumph sem kell már, napi HC-ból meg csak 2 Frost jön ugye. :)
  • koocos
    #144403
    Hát...valahogy ebből az jön le, hogy te érzed magadat többnek mert fizetsz érte:)

    És ne kelljen harmadszoris visszakeresnem a mondatra, melyben szó szerint, köret nélkül írod h ally=buzi:)
  • Fehercsoki
    #144402
    Nem a pénzről van szó,ha pedig olvasni sem tudsz akkor elég gáz,mivel én nem általánosítottam az allyt sem,csupán csak nincs annyi eszed hogy fel is fogd amit olvasol.Én nem azt mondtam hogy fizessenek érte,csak hogy ne legyen már ilyen nagy pofájuk a semmire.Azt hiszik ők WoWoznak,és nagy pofával hangoztatják,meg azt hiszik hogy törtön van egy jó karijuk akkor már jobban tudnak mindent mind valaki aki pl. eredetin játszik és tudja hogy valójában mi a helyzet.
  • koocos
    #144401
    Hát...játszottam itt is, ott is, igaz, tény, hogy az official jobb.

    Nade! volt itt erről szó? nem...általánosítasz, h minden törtös balfasz (ez olyan mint a múltkori ally = buzi)...hányat ismersz közülük? szerintem a topic olvasóinak jelentős része törtön játszik, de mivel sok a hozzád hasonló tapló, aki lenézi azt, aki nem AKAR kiadni 3000 forintot/hó egy játékra, és ezért meg sem merik említeni...

    Tessék leszállni a földre, van akinek nem a wow az élete, a 3000forintot én perpill a gitáromra költöm (3at nem olyan egyszerű húrozni:)), emelett bringázok, kondi, barátok, buli, koncertek, estébé...

    15 évesen, anyámmal lakok, újsághordok...lenne pénzem előfizetni, de nem ad annyit a wow, hogy megérje...talán majd később^^
  • Fehercsoki
    #144400
    Teljesen egyértelmű,nézz már szét 1 törtön,komolyan fel sem fogják hogy az nem wow amit csinálnak,sőt még fennhangon mondják is hogy mekkora wowosok meg milyen szar az eredeti meg hülye aki fizet érte,egyszerűen a tényeket sem fogják fel,szánalmas szar banda.
  • koocos
    #144399
    Valamilyen szinten igazad van, de nem írnám le a wowot, szeritem fog még meglepetéseket tartogatni (nem is keveset...). Ha csak bele gondolok, hogy mennyit szórakozok az SC2 Bétával, Blizzardot ismerve nem kell félni, tekintettel arra, hogy unalom = kevés előfizető, kevés előfizető = kevés pénz, kevés pénz = kevés Blizzes kocka orgia a főhadiszálláson:)
  • koocos
    #144398
    Arra gondoltál, h nem a rendszerben van a hiba?

    Tényleg mindenki szembeforgalommal vezet? nem csak te???
  • Warden
    #144397
    Raidezés így írvaérdekes arc vagy te hallod e.Ilyet írsz hogy raidezés meg naxx progress a woltkben hát lol.Mi volt abban progress(eltekintve a blizzard legnagyobb idiótizmusán az immortálon kivül)?Mitől jó az hogy hétről hétre ugyanazt a 12 mobot ölöd?Raid guildben játszom én, is csak mostmár szerda csütörtök esetleg vasárnap este van ugymond "raidezés" ami abból áll hogy bezuzunk 10 bosst hc ban majd szopunk vagy 30 tryt a proffon micsoda játékélmény hallod e.Esetlegesen majd ha megadja magát ez is akkor pedig oráliálódhatunk arthason mert hát azt is meg kell ölni hardban ha már fizetünk érte.A guild bőven bent van abban a 2000 es res tartományban amiről te beszélsz csak a játékosok nemigen játszanak.Este fél nyolcra beloggol aki még "raidezik" és 23,05 kor van kb 4 online ember.Ekkora nagy játékélmény ez.Tudomásul kell venni hogy egy ötéves játékról van szó ami újat már nemfog nagyon nyújtani, viszont el lehet vele játszani és van bent sok olyan dolog amivel le kötheti magát az ember.Nem kell ezt túl spilázni és a blizzard is rájött hogy nem a kungen eduárd és népi zenekara hozza nekik a pénzt hanem az a józsika x 10 m akit te lesajnálsz mert qrvára nem érdekli őket semmiféle hardos faxság meg még 10 öcsipont, csak egyszerűen játszani szeretnének.
  • Looserke
    #144396
    Tudja, mert amikor kijött a LK rábeszéltem hogy jöjjön vissza és tolta,
    vagy 2 hónapig és felhúzott egy sámlit kb. 75-ig, de gyerkőc miatt maradt a szinte alig játszok probléma és megint visszamondta. Most 1 hete próbálta ki csak a törtet...
  • Flammius
    #144395
    Szerintem egy realmen átlagban van 4-5 guild/frakció, ami használható, a többi gyakorlatilag nem nyújt játékélményt. (Persze van olyan realm, ahol ennél sokkal több, és van ahol sokkal kevesebb.) Egy értelmes embernek, aki magát a játékot (raidezés) szereti, annak a Wowprogress első 3000 guildje nyújt bármiféle játékélményt (vagy inkább első 2000). Az alattuk lévők már 50%+ olyan emberekből állnak, akiktől a haját tépi egy normálisabb játékos, és az egész raidezés nem szól másról, mint, hogy ostoba, skilltelen emberek failezését nézheted, illetve meg se próbáljátok az érdekes fightokat.
  • Fehercsoki
    #144394
    A haverod csak akkor tudná meg mit hagy ki,ha megnézné most milyen az eredeti.