166745
  • Fehercsoki
    #144513
    Ha első ban akkor csak 1 nap,de az is lehet hogy csak pár óra!
  • Skill
    #144512
    vissza fogja kapni. kérdés ,hogy 2 vagy 3 nap bant kap.
  • koocos
    #144511
    Hát...szép, mit ne mondjak...majd írd a fejleményeket:)
  • Fehercsoki
    #144510
  • MaRee
    #144509
    gZ.
  • Savmacska
    #144508
    73as pappal jáccom, jön az elem sámi megakr ölni kinyiriom, ezt eljátszottuk kb 6x mire megunta és bejött a retri palájával genkelni, ezt meg én untam meg h egy 80as pala mit genkeli a 73as papomat mikro am is ő kezte az egészet csak ugye fail....Beléptem a prot palábbal 52k hp unbuffed, nah mondom üssed paraszt..Elvertem a sazros paláját kb 6x, erre hivott 4 haverját, ebből elvertem 2őt (volt köztük arena master is) Nagyon berágtam csináltam hordás karit és szét spemmeltem őket h mekkora szarok h 4en alig birnak elverni 1 embert, csináltam macro-t a spemre 4ükre, logout. Beléptem a papra elszaladtam Valliance Keep-be felszáltam a hajóra, dc..Nah mondom mi a picsa, viszalépnék nem jó a jelszó...Gyorsan acc management, csináltam uj jelszót. Wow elindit beiroma kódot, és láss csodád, Your account has been temporarily suspened ..... Nah kb ennyi volt, további jóccak. (helyesirási hobát ne nézzétek, idegből irtam :) )
  • UnknownAsshole
    #144507
    Kezd elegem lenni ebből a 10random BGből 1et SE nyerünk hordás faszsággal.
    Hordások 18k HPval allisok 38k HPval rohangálnak WSG-n, AB-n, szóval mindenhol és egy kicsit se ismerik a taktikot vagy a csapatjátékot. Megfigyeltem AB-n az egyik gyerek 6x egymás után elfutott stables-re azért, hogy meghaljon. RATED BG-T AKARUNK! :D de minél elöbb
  • WiLDoR
    #144506
    TidyPlates addon + Threatplates kiegészítő hozzá jobb.
  • Pyotr
    #144505
    Köszi, meglesem!
    Esetleg ha valaki mást használ és jobbnak itéli irja már ide megköszöném!

    Való igaz a pimp my UI fesztiválon nem indulnék ilyen addonnal én sem de erről a képről ugrott be hogy ilyen addont még nem próbáltam:)
  • MaRee
    #144504
    Fuj de gusztustalan ez az UI :D
  • 1Darton1
    #144503
    Ha a nameplate-et kérdezed, akkor az Aloft.
  • Pyotr
    #144502
    Majd jelezzétek mmo-champion ptr részlegén a véleményeteket:)
  • LeWyTy
    #144501
    AZ de szar UI
    Má bocs
  • Savmacska
    #144500
    Egyébként nyomsz egy V-t és máris igy látod.
  • Savmacska
    #144499
    Életemben nem láttam ettől szarabb addont !!
  • Pyotr
    #144498
    A mobok hp-ját jelző addont valaki pls:

  • Zsoltika 007
    #144497
    Most már nekem is ot van a státuszban. Pedig előtte is succesful volt és nem jelent meg.
  • cikasz
    #144496
    ezt irja ki :
    Character Name Level Race/Class Source Realm Target Realm

    Copy Status

    xxxxxxx 80 [Undead] [Mage] Arathor Brill Successful
  • r4pt0r
    #144495
    Ezzel nem kell foglalkozni, valaki utál bármilyen változást, vagy egyes dolgokat szépít az idő.

    Én pl sorozatokban utálom ha egy régi kedvelt szereplő kilép és helyette más kerül be, hiába olyan vagy jobb akkor sem fogom szeretni. :D
  • MaRee
    #144494
    Meg amúgy is, most mit akartok?Nem tom mi volt már vanillában az utolsó raid content, most mondok egyet pl AQ, csinálna mindenki egy új karaktert, lenyomná AQ-t, és utána?Mit csinálnátok?Ha új contentet raknának be az már ugye nem lenne vanilla wow, ha meg nem raknának akkor a magas szintű játékosok hamar megunnák a semmitevést.
  • Fehercsoki
    #144493
    Na igen,de a legtöbb játékos casual,és ők ott játszanak ahol ingyen van az epic!
  • MaRee
    #144492
    Az lehet, de nem lesz.Több kék posztban is benne volt már a fórumban.
  • TVelvet
    #144491
    pedig igazán jó lenne, üzleti szempontból is, mivel sok olyan játékos van aki inkább ott játszana.
  • MaRee
    #144490
    Lépjünk már túl ezen a vanilla wowon, az isten szerelmére, SOHA nem lesz már hivatalos pre-bc szerver.Persze tört az van
  • TVelvet
    #144489
    vanilla wow-ot ide resilience, meg a tökömtudja mi nélkül, talán fontolora vennem, hogy visszatérek 1 év után : /
  • Fehercsoki
    #144488
    A többi...Változások mindig vannak,szerintem nem lesz több mint amennyi eddig volt a kiegek között,csak most egyesek felfújják a dolgokat.
  • HUmanHunter
    #144487
    jah annyi jó lessz de a többi...
  • Fehercsoki
    #144486
    Egyébként szerintem 1 dolog miatt mindenképpen jó lesz a cataclysm,mégpedig azért mert a régi területeket is teljesen megváltoztatja,és teljesen új lesz majd 1-60ig húzni egy karit.
  • Fehercsoki
    #144485
    Az csak azt jelzi szerintem hogy elkezdték másolni,van ott egy ilyen kis "folyamat jelző csík" amin ott van minden lépés,az hol tart?
  • Zsoltika 007
    #144484
    Nekem is ez van.
  • cikasz
    #144483
    Nem tudja valaki, hogy miért nem látszódnak a karik a teszt szerveren holott a karakter másolásnál azt irja ki, hogy succesfull.
    köszi.
  • Fehercsoki
    #144482
    Én wotlk-ről beszélek.BC-vel még nem raideltem,csak pvpztem,ott azért volt izgalom:)De itt még Sartharion 3D-n sem izgultam,max. azon hogy milyen drága platet javítani:D (ez még naxxos időkben)
  • 1Darton1
    #144481
    Ha valaki 14 óra munka után a számítógépe elé ül, ahelyett hogy jól bezabálna, foglalkozna a családjával, aztán lefeküdne aludni, annak nem ordítozó nyomorékokat kellene kritizálni. Az megint más kérdés, hogy ki az az idióta, aki hajlandó egy ilyen guildben egy raidnél többet eltölteni.
  • r4pt0r
    #144480
    Hiába akar a Blizz új dolgokat behozni a legtöbb ember csak sír. Lásd Oculus, szerintem ez meg a HoR insták a legjobbak, ehhez képest ezt a 2öt utálják a legjobban.

    Ezért is lettek már egyszerűek a normal raidek, mert az emberek többségének ez kell, és kevesen igénylik a HC adta kihívásokat.
  • koocos
    #144479
    Hát, szerintem ez személyfüggő, én BTben nemegyszer rágtam le a körmeim, megvolt az izgalom h wipe, vagy sem:)
  • Fehercsoki
    #144478
    Én is így vagyok vele,nagyon tetszik a játék,csak már bármelyik karakteremmel logoltam be unatkoztam:S A raidek meg már inkább fárasztóak voltak mint izgalmasak.(bár izgalmas sosem volt,max nem unalmas)Szóval szeretném élvezni de nem tudom már.Cataclysmot csak akkor veszem meg ha sokan írják hogy megéri.
  • Flammius
    #144477
    Mindig voltak uborkaszezonok a wowban, ezeket többnyire inaktív accounttal kísértem figyelemmel, most először már accountom sincs. Az pedig nem kérdéses, hogy toronymagasan a legjobb mmo.

    Egyébként én sajnálom, hogy végül nem integrálták bele a játékba a TCG-t, ezekre az időszakokra tökéletes lenne. A befizetett havidíj egy meghatározott százalékát pedig levásárolhatná az ember a forgalmazónál. Sőt sokan úgy is fizetnék, ha ez az opció sem lenne, mert Európában messze nincs olyan jól kiépített hálózat, mint az Államokban, MWS-en pedig gyakran fél óra, míg játékba jut az ember.
  • MaRee
    #144476
    Én nem kívánom a halálát, sose kívántam.Attól függetlenül hogy egy ideje nem játszom mert unalmas számomra, még midníg a legjobb MMO-nak tartom.
  • Flammius
    #144475
    Azért a dispell/decurse etc. változtatása is inkább mutat az újdonság irányába. (Amúgy tipikus példa arra, hogy egy addon hogyan nyír ki egy bossfightokba építhető elemet egy laza mozdulattal.) Egy biztos, én veletek ellentétben nem a játék halálát, hanem értelmes megújulását kívánom...
  • MaRee
    #144474
    Közeleg az új mmo bejelentése.