166745
  • Fehercsoki
    #144633
    Hát igen,meg ha tényleg ilyen merülne fel,akkor egyből suspendelik az accot.
  • Csirke4
    #144632
    Mellesleg az ilyenekkel csak akkor kell foglalkozni ha már nem tudsz belépni. ;D
    Addig írjanak amit akarnak.
  • PiszkosFred
    #144631
    Fake, ne foglalkozz vele. Fogsz meg kapni millio ilyet. (nekem 3-4 jon napjaban olyan email cimeimre is, amelyeknek a vilagon semmi koze a battlenetes/wowos emailcimemhez.) A level az jonak tunhet, de a linkek benne mindenre mutatnak, csak hivatalos oldalra nem.
  • Big Bad Ryder
    #144630
    A titok: amilyen névvel regisztráltad az accountodat, a blizz úgy szólít meg, pl: Greetings Petike. Tehát a "greetings" után mindig áll valamilyen név. Jó esetben a sajátod :D
  • LeWyTy
    #144629
    Csinos kis kő.
  • shaddam
    #144628
    Nagrandi óvodában láttad már hogy bánnak a tauren gyerekekkel? :P
  • Dr DeViLKiNG
    #144627

  • voloume
    #144626
    2 accountom van és az egyik a fő email cimemre regelve és én is millio számra kapom a fake emaileket, de szinte mindig spam mappába kerülnek és ha esetleg havonta 1-1 befut ilyen, akkor azt egyből ki lehet szúrni, hogy fake, de ilyet még nem kaptam vagy legalábbis nem olvastam, ezért kérdeztem
  • Dr DeViLKiNG
    #144625
    Ja ezt a féle levelet énis kapom minden nap a nem wowos emailemre :D
  • Csirke4
    #144624
    "If you are unable to successfully verify your password . using the automated system, please contact Billing & Account Services at 1-800-59-BLIZZARD (1-800-592-5499) Mon-Fri, 8am-8pm Pacific Time or at [email protected]."

    Mellesleg fake, mert ha ilyen van, CD kulcsot kérnek és ha az nincs akkor kell lakcímkártya/személyit faxolni nekik. :>
    A passwordnek ehhez az égvilágon semmiköze.
  • Csirke4
    #144623
    Vetted az accot?
  • FSpofon
    #144622
    én eddig azt hittem hogy az interneten minden igaz
    akkár már nem is biztonságos a http://www.wow-europe.com oldalt megnyitni???
  • ShaiHulud
    #144621
    azt ugye tudod hogy a linkelesnel az hogy mire mutat a link nem feltetlen egyezik azzal mi van kiirva a mailben:) ahogy jelen esetben sem igaz ez.
  • ShaiHulud
    #144620
    en spam ladamban is megvan szoros szora ugyanez a level, mailed by: hotmail.com szoval 100% fake.
  • ShaiHulud
    #144619
    amugy azt nezd meg hogy a "mailed by" resznel mivan, mert a reply to-t konnyu hamisitani.

    ha hotmail.com van ott akkor fake, ha mailed-by email.blizzard.com akkor valos.
  • ShaiHulud
    #144618
    fake igen.
  • Fehercsoki
    #144617
    Egyébként nem adtad valakinek kölcsön az accod?Vagy nem volt feltörve?Mert ha igen akkor írnának ilyet.
  • Pyotr
    #144616
    hm!
    én csak [email protected] -ról szoktam account témában levelet kapni!
  • Fehercsoki
    #144615
    Ha eu realmen játszol és ez meg egyértelműen USA és az accountod nincs suspendelve,hagyd figyelmen kívül!Ha suspendelik akkor csak küldd el a blizzardnak az eredeti adataid,de ne a linkeken hanem menj fel az oldalra te magad.
  • voloume
    #144614
    [email protected]
  • voloume
    #144613
    nekem is itt akadt meg a szemem, mivel eu realmen játszok
  • Fehercsoki
    #144612
    Ha blizzes címről jött akkor teljesen rendben van!Főleg mivel ahol az accountodról kéne bebizonyítanod hogy a tiéd az NEM kamu cím,hanem rendes wow honlap!De azért tegyük hozzá hogy ezt a honlapot nem hozza be,illetve ez az amerikai honlap!Ha európai szervereken játszol akkor hagyd figyelmen kívül!
  • Skill
    #144611
    elsőre azt mondanám hogy nem fake. milyen címről jött?
  • voloume
    #144610
    ez fake ? csak azért kérdem mert nem a spam mappába tette

    Greetings,

    An investigation of your World of Warcraft account has found strong evidence that the account in question is being sold or traded. As you may not be aware of,this conflicts with Blizzard's EULA under section 4 Paragraph B which can be found here:
    WoW -> Legal -> End User License Agreement
    and Section 8 of the Terms of Use found here:
    WoW -> Legal -> Terms of Use
    The investigation will be continued by Blizzard administration to determine the action to be taken against your account. If your account is found violating the EULA and Terms of Use, your account can, and will be suspended/closed/or terminated.

    In order to keep this from occurring, you should immediately verify that you are the original owner of the account.

    To verify your identity please visit the following webpage: http://www.worldofwarcraft.com/account/security/support

    Blizzard staff will verify your account information submitted in two days, please do not modify your account information during this time . It will not affect your game uptime.If you are unable to successfully verify your password . using the automated system, please contact Billing & Account Services at 1-800-59-BLIZZARD (1-800-592-5499) Mon-Fri, 8am-8pm Pacific Time or at [email protected]. Account security is solely the responsibility of the account holder. Please be advised that in the event of a compromised account, Blizzard representatives typically must lock the account. In these cases the Account Administration team will require faxed receipt of ID materials before releasing the account for play.

    Regards,


    Account Administration
    Blizzard Entertainment
    http://www.blizzard.com/support/wowindex/
  • Dr DeViLKiNG
    #144609
    Valaki linket cata sandboxhoz(olyat ami működik a tegnapi peccs óta :p). Ty
  • r4pt0r
    #144608
    Maradjunk annyiban haldoklik a Warcraft lore a WoWban, miközben egyre nagyobb casual rétegeket céloz meg a blizz.

    Szóval a haldoklás igaz is meg nem is. :D
  • picket
    #144607
    Na ez a "haldoklik a wow", mert a lore már semmit sem számít. :p
  • r4pt0r
    #144606
    Mondjuk lehet hogy csak engem zavar ez a minden fajnak minden classt. (Persze lesz még hátra 1-2 amit nem lehet, de szerintem a kövi utáni kiegben azokat is lehet majd csinálni)
  • Csirke4
    #144605
    Lesz pl Night elf mage.
  • r4pt0r
    #144604
    Faction: Alliance, Horde
    Race: Worgen, Goblin, és a többi
    Class: mage druid stb

    És a kérdésedre a válasz, nem lesz új class, csak új race-class variációk.
  • Big Bad Ryder
    #144603
    Hát ha így gondolkodunk akkor nem lesz "új" faj. Honnét legyen? Pottyanak le az égből egy űrhajóval? Oh, wait...!
  • C0mputers
    #144602
    kössz
  • C0mputers
    #144601
    Cataclysm-ben ahogy néztem a trailert, két új faction-t említettek (worgen, goblin), de race-re azt mondták, hogy új faction-race kombinációk lesznek, szóval új race egyáltalán nem lesz?
  • Flammius
    #144600
    Ez nem igaz, mert a (WoW-ban) a tehén az a tehén, a farkas viszont, hm, nem is tudom így hirtelen megnevezni micsoda, de semmiképpen sem farkas.
  • Lacee
    #144599
    vanilla - 60, BC - 70, most ugye 80, a cataclysmben pedig 85 lesz.
  • C0mputers
    #144598
    Régen az alap WoW-ban meg a legelső kiegben mik voltak a max szintek? Mintha valami 60-65-öt mondtak volna nekem.
  • picket
    #144597
    Azért a tehén az tehén, a farkas meg farkas. Gobbából nem lesz rózsaszín tarajos, hogy legyen a hordának is egy gnómja?
  • LeWyTy
    #144596
    Fúj
  • Flammius
    #144595
    Szeretnék elnézést kérni minden kedves taurentől, akit az elmúlt 5 évben megbántottam. indok
  • Flammius
    #144594
    AOE nem volt, mert akkor már benne lennének a hírekben.