166745
  • SuLtAN17
    #144673
    Hidd el én ott játszom és tényleg kritikán aluli. Van 1-2 guild mindkét oldalon, ami elég jó, de utána semmi arról nem is beszélve, hogy az az 1-2 se valami nagy eresztés világ szinten. Arról meg ne is beszéljünk, hogy normálisan arénázni nem nagyon tudsz, mert jó játékosok nincsenek vagy ha van is 10-12 azok maguk közt osztják fel a csapatokat.
  • Jaroslav
    #144672
    Nyilván kritikán aluli a Ragnaros, ami az EU realmek közül a 20., és a top 10 guildje közül 6 magyar.
  • 1Darton1
    #144671
    Böngéssz logokat, és meglátod, hogy egy rogue-nak milyen teljesítményt kell nyújtania. Nem csak a kritikán aluli Ragnaros (vagy akár mondhatnám általánosságban, hogy magyar) guildek léteznek, nem azokat kell alapul venni.
  • Warden
    #144670
    Semmi támadó jellegű nem volt ebben wildor.Csupán emberi gyarlóságos példát írtam.Semmiféle dps mérő addont nem használok és nem is szeretem mikor valaki linkelgeti.A raid végén ha valakit érdekel hogy miért ennyi az az annyi megnézheti a wow meteren, azt használ a guild.

    Mi a franc köze van a lentieknek hogy retri palával játszom?Ez a karakter a mainem 5 éve mióta wowozom mellete van rugóm hunterem warriorom meg egy magem is.A paladin raidel és semmi mást nem csinál a rugó bg zik a hunter flaskot gyárt a mage enchantol a warrior meg ugy 1 napja 80 as és tank mert az most újszerű.A paladin dps e nem topp ha az lenne menne a sírás ismét hogy miért az.Egy játszahtó karakter elég sok supportal hogy egy beférjen a kettő közül.Nagyritkán bentvagyunk mindketten és teszem azt még toc ban a 2 walkyr pitsán messze a legnagyobb dpst toltuk mert az oylan fight volt.Anubon is bent voltunk általában mindketten mert kelett a két +bop másodperceket nyerni meg holy wratholni az addok castját.ICC ben amelyikünknek lootja van az megy ill most hogy a másik retri szedi a fragmenteket a legendaryhoz nyilván neki minden szaron bent kell lennie.Biztos hogy azok a guildek akik másodpercre számolják az adott boss fightet és buff nélkül is hc proffot öltek nem raknak be 2 retrit de ez nem is olyan guild.

    Viszont a paladin marad a mainem míg be nem fejezem a játékot és ha ez a hc lk után lesz vagy a cataclysm végén tökmindegy.
  • WiLDoR
    #144669
    dolgozom a témán :)
  • WiLDoR
    #144668
    Minden jobb guildbe keresnek rogue-ot (bár nem tudom mi ez a progress guild kifejezés, és számodra mit jelent).

    Hát én vhogy nem igy vettem észre. Azt a 3-4 spotot, ami kell guildenként, elég könnyű kitölteni :D
    Bár tény, hogy az elmúlt hetekben nem egy olyan voa25 raiden voltam, ahol egyedül voltam rugó...csodálkoztam is eléggé.

    Persze csak olyanokat, akit nem előznek meg hibridek.

    Megnézem én azt, mikor te egy LK-n, vagy Rotface-en, vagy Sindragosa-n első leszel dmg-ben rugóként :) Festergut és Saurfang a két kakukktojás, mert azok sigle target dps fight-ok, de a többihez sok sikert...

    Rogue esetében pvp miatt nyivákolni külön kategóriát képez az esztelenség rovatban, úgyhogy nem is feszegetném.

    Kár, pedig kiváncsi lettem volna az érveidre...

    Miért kellene raidbossokat szólózni minden class-szal? A többségükkel nem is lehet, sőt a blood dk-hoz képest szinte semmivel.

    Hát nemtom, de ha a Blizzard már annyira balance-ol, hogy mindenki ugyanolyan fasza legyen mindenben, akkor ezt miért nem balance-olja ki? Mellesleg nekem is need lenne a ZG-s raptor meg Tigris, de kb. esélytelen, max. exloitolva, vagy ultradurván overgearelve, felszerelkezve ICC hc-s healer(!) trinketekkel.
    Viszont arra már most van 1 fogadásom, hogy Cataclysm-ban a dk-k és palák 80%-a Alar mounton fog repkedni (a maradék 20% csak azért nem, mert lusta lesz kifarmolni magának) :)
  • Warden
    #144667
    Gondolom minden classnak megvan a sajátja.Mivel csak a paladinnal raidelek azzal a clcret nevűt néztem meg de nem használom.Megfájdul tőle a fejem meg ne egy addon mondja meg hogy mikor mit nyomjak.
  • WiLDoR
    #144666
    "Van nálunk is egy rugó aki most hogy már csak egy lootja van az is lk hardból amit nem mostanába fogunk ölni, ifj saurfang hardon linkeli is az ügyességét ogy full arps szerverlegjobb gearesen micsoda ügyes.Azért csak ott mert a többi fighton zömében halott mert ott nem egyhelyben kell állni és nyomkodni azt a 4 kiba.. gombot."

    azért az mókás, hogy beszólsz, közben meg megválaszolod, hogy mi az egyik alapprobléma egy olyan class-sal, ami PURE DPS-ként semmi, de semmi másra nem jó, s mindezt úgy, hogy nulla raidsupportja van, illetve amit ad, az is a röhejes, elhanyagolható kategóriába sorolható.
    akárhonnan is nézem, egy pure dps class-nak igenis top-pon kéne lennie az ÖSSZES boss-on, megelőzve a hybrid-eket toronymagasan még akár 1 tier-rel szarabb gear-ben is. persze tudom, neked ez retri palaként nem szimpi, de hát ez van.

    pvp-ben meg ne mondd már nekem, hogy working as intended kategória az, hogy ha ütöd pl. a resto druidát, akkor nem lefelé, hanem felfelé pörög szép lassan a hp-ja, holott pont fordítva kéne, hogy legyen :D
  • Fehercsoki
    #144665
    Kaszttól függ...Cursen keress rá a class addonok között.
  • slime001
    #144664
    Mi az az addon ami mutatja a rotát? Mert már láttam pár videóban, de nem tudom mi a neve.
  • Dr DeViLKiNG
    #144663
    Csak pvpre készül, és a cél az hogy cataclysmig meglegyen a lvl80 meg a honorból kiszedhető gear. Sc2 mellett csak ennyit akarok wowozni
  • 1Darton1
    #144662
    Minden jobb guildbe keresnek rogue-ot (bár nem tudom mi ez a progress guild kifejezés, és számodra mit jelent).
    Persze csak olyanokat, akit nem előznek meg hibridek.
    Rogue esetében pvp miatt nyivákolni külön kategóriát képez az esztelenség rovatban, úgyhogy nem is feszegetném.
    Miért kellene raidbossokat szólózni minden class-szal? A többségükkel nem is lehet, sőt a blood dk-hoz képest szinte semmivel.

    Ha a mage az easymode, akkor rerollolj arra. Aztán úgyis kiderül számodra, hogy az a legszarabb class. Aztán egyszer úgyis a felszínre tör a felismerés, hogy a Te kezedben minden az, és nem a játék hibája.
  • Warden
    #144661
    Ez jó volt így a reggeli kávé mellé...Lusta vagyok visszakeresni 2-3? évvel ezelötti postjaidat mikor ép warlock voltál.Annak is megvoltak a stációi csak akkor ép a rugót köpködted hogy az micsoda noskill dolog ahogy egy cheapshot alatt eliminál.Történetesen a bc ben voltál warlock ami akkor nem kicsit volt túl erős bármihez képest.Pure dépéeskastoltok itt wazz, no olyan a vanillában volt ill a bc közepéig.Minden kiba.. classnak van dps ága amit ti purenek hítok az annyi hogy 3 talentág közül válogathatja ki hogy épp melyik az vagy melyik kettőnek a kombinációja az ami a leghatékonyabb onanizálni a dps meterre.A nem pure a ti szavaitokkal élve 1 talentágon tud csak mozogni ill a megmaradó pontjain vagy raid segítő abszolute felesleges pontokra költi vagy a pvp orientáltak a túlélést biztosító pontokra rakosgatják azt a sok 5-8-10 pontjukat 2 tallentágon.Ez a kihívás meg nem kicsit vörös posztó... a heriloomos itemeknek az a célja hogy gyorsabban fejlődj +20% xp ill ne keljen 2 szintenként cserélgetned a cuccaidat, fegyvereidet.Amennyiben kihívást akarsz töröld wazz a karaktered ahányszor meghal.

    Az elmult 1? évben déká voltál, eleinte egy összetett class ami pazar játékélmény és CSAK magas szintű játéktudással mívelhető jól.A letargikus állapotodban pedíg egy unalmas noskill amivel nem kunszt játszani.Ezt követóen 3-4 hónapja pont a rugó szépségeiről áradoztál hogy micsoda jó dolog és most pedíg ugylátom megint stáció váltás van.Hogy megvagyok lepődve

    5-6 gombot kell nyomkodni minden classnál max nem mindegy ugyan hogy milyen sorrendben de erre meg van addon aki azt szereti hogy a leghatékonyabban nyomkodjon.Vannak mindíg ugymond kis játéktechnikai idiótizmusok ilyen pl az arp jelenleg ami nem kis előnyt nyujt azoknak a meleeknek akik tudják hasznosítani.Van nálunk is egy rugó aki most hogy már csak egy lootja van az is lk hardból amit nem mostanába fogunk ölni, ifj saurfang hardon linkeli is az ügyességét ogy full arps szerverlegjobb gearesen micsoda ügyes.Azért csak ott mert a többi fighton zömében halott mert ott nem egyhelyben kell állni és nyomkodni azt a 4 kiba.. gombot.
  • ShaiHulud
    #144660
    megjott a whinequeen :D inkabb flameljetek mar, azokat jobb olvasni.
  • Csirke4
    #144659
    Szívem legmélyebb bugyraiban rejlő keserűséget materializáltad eme gyönyörű postban.

    Dehogy mennyire #>&@>#&ra utállom, hogy a pure DPS classokat egyáltalán megközelítik DPS-ben a hybrid classok... -.-
  • WiLDoR
    #144658
    nah, megint akkor egy újabb easymode class? :S
    ha igazi challenge-re vágysz, kezdj inkább rugót.
    garantálom, hogy lesz kihívás minden téren:
    - lejutni instába
    - bekerülni progress raid guild-be
    - állandóan harcolhatsz majd a hybrid classokkal, hogy ne toljanak le pure dps class-ként a dmg meteren
    - pvp-ről már nem is beszélek, mert az egyetlen értelmes pvp speccünk (envenom), kb. szarra se jó, mert a deadly tick-elés miatt kb. a fele cc ability-d nem tudod használni normálisan (arról nem is beszélve, hogy akár 1v1-ben is atm bármilyen másik class-t most kinyirni kész művészet annyira elszálltak a resi meg a dmg reduction talentek)
    - aztán igazi kihívás lesz lesolozni még a legcsicskább vanilla wow raidboss-t is (amit más class-ok röhögve megcsinálnak), mert nuku self healed van
    - lesz majd bugos vanish-ed (ami már 5 éve bugos - azaz nem bug, server latency, de hirtelen nemtom melyik a rosszabb :D -, mégis basznak kijavítani, vagy tenni ellene bármit is) és még bugosabb cloak of shadows-od (ami ha lejár arénában fixen halott vagy, mert úgy nukeolnak ki a f*szba seperc alatt, hogy nem lesz healer aki életben tartson)
    - ja és mindenki utálni fog, mert teneked lesz stealth-ed (ami mondjuk tényleg fun, bár az is eléggé bugos :D - pl. out of combat hunter ellen, petet rádküldi, bemész stealth-be, pet meg szépen követ tovább...working as intended, ja :S)

    szóval ha kell kihívás, akkor rugó, nem easymode mage, amivel a sírógörcs határáig lehet kiteolni minden melee class-t :)
  • slime001
    #144657
    Tarts egy kis szünetet ha nincs kedved játszani. Nekem is volt ilyen időszakom, hogy semmi kedvem nem volt. Kb fél évet kihagytam és újra előfizettem. Mondjuk én elég casual szinten játszok van még kihívás. Lich King-et se öltem.
  • Dr DeViLKiNG
    #144656
    Hát amióta újrakezdtem (3 hete), annyit játszottam hogy már 45ös a mage, amit kezdtem(és más karival nem játszok).
  • WiLDoR
    #144655
    LOOL, ez atomdurva...
  • WiLDoR
    #144654
    eddig tartott a wow mentes életforma? :)
    mintha azt mondtad volna régebben, hogy uncsi, s befejezted...na nem mintha én most nem ugyanezen a nézőponton lennék...nemtom miaf*sz van, de szinte annyi kedvem sincs wow-ozni, hogy a daily hc-t letoljam, de azt is úgy, mintha a fogamat húznák...amúgy ja, szerintem döglődik a wow, 5 év hosszú idő, túl hosszú...jöhetne már az új blizz mmo, vagy vmi más -.-
  • Csirke4
    #144653
    A battle.net-es jelszóval és e-mail címmel lépsz be a World of Warcraft világába ha jóltudom.
  • Zsoltika 007
    #144652
    Innentől a bnetes acc a "rendes". Ha azt megváltoztatod akkor a wowos is változik.
  • kastil
    #144651
    Na még1. Most akkor az emailem a felhasználom, de melyik a jelszavam?:D Előbb kaptam egy random generált jelszót, azzal adtam hozzá Bnethez, viszont sehol sem találom, hogy megtudnám változtatni, csak a Bnetes jelszavamat. Manage account alatt meg egy triált dob ki egyből, és nem igazán vágom, hogy hol tudok "váltani" a rendes accra. Szóval hozzá van adva egy triál és a rendes acc, csak nem tiszta, hogy mi a jelszavam és melyikhez lol.
  • kastil
    #144650
    Oké, elnézést mindenkitől a sok HSZér. nem europe acc, hanem amcsi.

    Bocs mégegyszer.
  • kastil
    #144649
    Ok. siker. Megváltoztattam a jelszavamat, viszont nem engedi hozzáadni battlenet acchoz. Invalid login. Mit cseszek el? Az biztos, hogy jó felhasználót írok be, 2 perce változtattam hozzá jelszavat/emailt.
  • kastil
    #144648
    Megpróbáltam, login invalid. Senki sem tudta a jelszavamat/felhasználónevemet, el sem felejtettem, mivel rajta van a blokkon.

    Ez a FAQból:

    3.5. Mennyi ideig marad meg a "Frozen" accountom?

    A Blizzard hivatalosan 1 évig vállalja, hogy nem törli az accountot és a hozzá tartozó karaktereket, de valójában nem csak akkor törölnek, ha erre erőforrások szűkében szükségük lenne, vagyis az is előfordulhat, hogy évek elteltével is meglesz minden úgy, ahogyan otthagytad.

  • FSpofon
    #144647
    Accountot nem törölnek, ha még nem csináltál battle.net accountot akkor tedd meg, és azon belül merge wow account, ahol a régi wow accod hozzácsatolhatod. A b.net acc email címe lesz az új account neve.
  • kastil
    #144646
    Hm, úgy tűnik törölték, azt írja, hogy nincs ilyen account.
    Van valami teendő ilyen esetben?
  • kastil
    #144645
    Hali!

    Hogyan tudom megváltoztatni a jelszavam, illetve felhasználónevem?

    Nem felejtettem el, tudom, csak meg szeretném változtatni.

    Honlapon próbáltam az account managert, de battlenetes szarságot kér, nem rémlik, hogy regeltem volna ilyesmit.

    Ja, ingame adatokat szeretném változtatni, nem a honlapot.
  • cumpy1337
    #144644
    Hali! Warrior dual-wieldnél a spelleket mindig main-handdel üti?
  • Fehercsoki
    #144643
    HCből amit lehet szedj ki.
  • Big Bad Ryder
    #144642
    El akarok kezdeni raidelni. Ha ismerem a taktikákat és skillből is van a spájzban, akkor mennyi az ideális gearscore amivel bele lehet kezdeni a könnyebb 10es raidekbe? Nem akarok gearscore flémet indítani, ne kezdjük el :)
  • Csirke4
    #144641
    U no take!

  • DaniellT
    #144640
    Én állom a srácnak, de még kérnék hozzá egy McChicken-t is menüben.
    Jól átsütve, ha lehet.
  • Csirke4
    #144639
    15 Euró, ha más nemlesz.
  • Azur92
    #144638
    Köszönöm a gyors választ:)
  • Csirke4
    #144637
    Mindegyik: IGEN. :>
  • Azur92
    #144636
    Sziasztok
    Előszeretném fizetni a wowot,de egyenlőre úgy,hogy a WRATH kiegészítőt nem vettem meg. Majd csak akkor veszem meg ha megleszek 70-es. Az lenne a kérdésem,hogy így miután felraktam a BC-t akkor is fel kell patchelni a jelenlegi verzióra a játékot?

    És még 1 kérdés, így is tudom majd használni az i betűs dungeon keresési rendszert?

    Előre is köszönöm a válaszokat.
  • ShaiHulud
    #144635
    de ize miert nem egyszerubb ezen megnezni hogy fake-e a level vagy sem?

    ez a FAKE! (hotmail.com) :


    ez a valos! (email.blizzard.com) :
  • MaRee
    #144634


    Jó a support XDDDD