166745
  • FSpofon
    #144713
    magyarázd már el hogy hal így meg az ember
    legalább a resit vennék ki de azis marad
  • antgecc
    #144712
    Már ne haragudj, de ezekhez a képekhez hogy kapcsolódik a "haldoklik a wow" kijelentés?
  • picket
    #144711
    "Nem értem miért akadtok ki folyton a számokon:)"

    Mert gáz? Mert koreai pikaccsus színvonalú játékok közönségét lehet elkápráztatni a milliós sebzésekkel és hp-kkel? (Komoly emberek ennek nem dőlnek be, ez megint csak a 10 éves pistikék nyálelválasztását indítja be.) Mert nem az agyatlan hp emeléstől lesz jobb a játék? Mert már ki kell rakni az ezres pontokat scrolling combat textben, hogy lássad mennyit sebeztél/sebződtél? Mert hosszútávon felesleges megabájtokat generál a logfájlban a kurvasok szám? Mert attól, hogy bevezeted a billpengőt még nem oldottad meg az inflációt? (Remélem érted ezt az utolsót: nem ez a megoldás a játékmechanika hibáira/hiányosságaira!)

    Na ezért.

    Akartam még keresni videot valami japán/koreai játékból, ahol állnak egy helyben a karakterek, nyomkodnak 1-2 gombot és röpködnek a milliós számok meg az effektek, de lusta vagyok hozzá, mindenki ezret találhat magának ezekből a szarokból jútjúbon.
  • capaszabi
    #144710
    Kérésem lenne:

    Nem találom sehogy meg azt a régi posztert, amit Nihilum fanok csináltak DnT-t kifigurázva, hogy Nihié lett a W1 KelThuzad kill, mert KT despawnolt DnT-nek és gm nem rakta vissza nekik.

    A poszter a következőképp nézett ki:
    A szokásos amerika hadsereg toborzó plakátja, csak az I Want You helyett "You have failed your country." volt a szöveg, ezzel utalva rá, hogy nem US lett a W1.

    Előre is köszi, aki tud segiteni.
  • Gumbo
    #144709
    Én a helyedben átolvastam volna ezt a postot egyszer mielőtt beküldöm.
  • Flammius
    #144708
    Nyilván ilyen hp-k lesznek, meg is mondták világosan, hogy drasztikus hp emelés, mert változnak a merev tank-dps-healer szerepek. Nem értem miért akadtok ki folyton a számokon:)
  • Dr DeViLKiNG
    #144707
    Ezek az alfabuildos találgatások 95%ban úgy is maradnak, ahogy vannak.
  • Flammius
    #144706
    Nekem is rettenetes elegem lett a sok WoW bitchből (sajnos egyre többen vannak, és egyre jobb guildekbe is felkurválkodják magukat). Legtöbbet egyébként a, mellesleg nem is kevés, valóban jó női wow játékosoknak ártanak, mert egy általános nőellenességet indítanak el.
  • nr1ranger
    #144705
    Arról ne is beszéljünk hogy ha minden jól megy akkor nem lesznek a tankok full stamra gemelve meg gyúrva mint most.
  • Pyotr
    #144704
  • cikasz
    #144703
    Meg hagyjuk már ezeket az alfabuild-os találgatásokat vazze...
  • Littlepig13
    #144702
    Anno tavaly nyáron még Ulduaros contentben raideltem. És volt egy nagyon okos nő officerünk és hát mondjuk úgyh picit buta olt és azért volt otta guildben ahol mert ugye tesoja volt a gm. Kologarnnál szoptunk éppen és okoska faggatott egy másik guildben játszó embert hmit kéne csinálni mert nekünk nagyon nem megy. A srác aki nyaggataott kb annyira szerette a hölgyet mint mi és háta közepére se kivánta : D. Miután wipoltunk benyögött egy ilyeta csaj h azért halunk mert maci tank van és túl alacsony és átcsap felette. xd (srác ezt mondta neki h hagyga már békén.)
    El lehet képzelnia szitut siri csend ventrin és benyögött egy ilyet a csaj : D . sírva röhögött fel 25 ember : D
  • Fehercsoki
    #144701
    Na igen,majd ennyi content patch után!Mert ne felejtsük el hogy naxxos időkben(amikor wotlk kezdődött) nem volt 53k hpja egy tanknak.Egyébként is kajára alapozni hülyeség.
  • voloume
    #144700
    lemaradt egy nulla..

    227.000-et akartam írni
  • voloume
    #144699
    cső haldokilik a wow..




    és akkor most gondoljunk bele, hogy :
    mostani kaja tölt 22.5k-t és mostani pia tölt 19.2k-t, akkor nézzük meg, hogy mennyi hpja van egy faszagearestanknak (vegyük most kungent), ami 53.3k ( most perpill dodgeos trinket van bent nek)

    akkor ezekből azt kapjuk, hogy 53.3-ban a 22.5, ami 2.368-as szorzásnak felel meg, na most ha ezt megtesszük a fent látott kajával, akkor azt kapjuk, hogy egy durva geares tanknak cataban, ugy kb 227.00 hp körül lesz, persze ez csak hatalmas becslés és elmélet
  • 1Darton1
    #144698
    Akkor mi az a nagy mellény meg az izraeli kifejezés?
    És mi az a 6 óra trashfarm?
    Olyanokat tudsz, amikre én már nem is emlékszem, pedig 5 éve vagyok a guildben.
    Olyan healer priestes história rajtatok is lehetne, csak kevésbé vagyok földművelő, mint az Artum Inferniti néhány becses tagja. De ha szeretsz beülni a szánalmas pletykáknak, szíved joga.
  • Warden
    #144697
    Jahh és ypok is egy pozitív hős annak ellenére vagy tán azért mert slacker no meg hát merte vállani hogy retri!
  • Warden
    #144696
    Tévedsz nincs rossz véleményem a grim funerálról sőt.Vannak természetesen szimpatikus tagok vagy extagok.Zumi már tudomásom szerint nem játszik legalábbis raid szinten nem, egy nagyon segítőkész kedves arc volt itt is az sg fórumon is.Zed megnyilvánulásai is a játékkal kapcsolatban szimpatikusak és sleep néha az irritáló faxságai melett is amit a wowhun elejt azért marad pozitív "jómunkásember".A zöm tagjaitokat nem is ismerhetem vagy miért lenne rossz véleményem róluk?Nem tudok semmit a raidelő szokásaitokról ez az ominózus 6 óra alatti trashest valószinű mások is meglépték váljék egészségükre az a plusz 30 statA healer priestes remek história meg rajtatok marad sajna eztán is mint szamáron a fül ez van.
  • voloume
    #144695
  • WiLDoR
    #144694
    hát akkor az elég rövid téma lesz...
  • WiLDoR
    #144693
    bocs, ha kicsit agresszívnak tűntem, mea culpa.
    igazából nemtom miért ba**tam fel az agyam, utólag belegondolva hülyeség volt, csak első olvasatra kicsit olyan "én vagyok a pr0, mindenki más meg - pláne a magyarok - hülye" szagú volt a comment-ed.
    aztán asszem' igazából én spiláztam kicsit túl a témát...

    szal' bocs.
  • Csirke4
    #144692
    Minnyárt megjelenik itt ezaz ellery aztán kész is a Maunika só?

    Beszéljünk inkább Wildor hüvelygombáiról.
  • 1Darton1
    #144691
    Egy screenshot a banklogról már elég lett volna. Bár én nem hiszem, hogy bármi hasonló történt volna, annak ellenére, hogy én semmit nem bíztam volna rá. Ha egy ilyen embernek hozzáférést adnak a guildbankhoz, akkor talán nagyobb felelősség terheli azt, aki volt ennyire buta.
    Miért vettük volna fel nagy mellénnyel? És mit kellett volna tennie Ellery-nek?
    Ők (Ozin és Muszu) sem dobnak ki senkit alaptalan gyanúsítgatás okán, ezt elhiheted (van rá elég példám). Mindenkit az alapján kell megítélni, amit Te tapasztalsz róla, nem pedig pletykák alapján (ez guildekre is vonatkozik). Ellery nem különösebben barátságos, nem megbízható, nem is ügyes, viszont nem tolvaj. Másnak biztos nem ez a tapasztalata vele kapcsolatban, de nem hiszem, hogy mindenben másokra kellene hallgatnom.
    (Én sem 10-eseztem hétvégén már legalább egy éve, micsoda véletlen.)

    Ha már így szóba elegyedtünk, mesélhetnél arról, hogy miért van ilyen rossz véleményed a guildemről. Aztán én elmesélem, hogy miért van jó véleményem a Reckless Mortals-ról, annak ellenére, hogy az onnan kilépők rosszindulatú pletykákat terjesztenek.
  • Warden
    #144690
    Valószínű ő lesz az.Semmi rosszindulat csak hát ez olyan eset ( amugy mit szerettél volna wazz a guildbank logot amin ép pakolja ki amihez hozzáfér mint officer, vagy a hörgő haláltusáját ts en, ahogy megjátsza hogy lenyulják az accountját?)ally oldalon játszom hozzánk is jött onnan egy warrior kb 1 raid napot volt nálunk és ki lett rakva mert mielött átjött volna szétbarmolta a volt guildje dkp oldalát meg letiltott mindenkit a saját ts ükről.Van most is fél éve egy másik warrior aki viszont simán ott bejelentette hogy elege van a trollokból,taurenekből és egyébb randa karakterekből és eztán a jó oldalon kíván raidelni vizuális okoknál fogva.Írt hozzánk egy applyt felvették letöltötte a próbaidejét és köszöni szépen ma is hasznos raidelő tagja a guildünknek.Azt a jópofa ellery is megtehette volna mikor hozzátok ment.Viszont nem ez történt innentől meg valóban a ti dolgotok hogy kit hogyan vesztek fel csak nem kell hozzá nagy mellény.Viszont nem hinném hogy maradjunk a ragnarosnál hogy ozin a gankeryből vagy muszu az overből nem dobja ki első hallásra az ilyet.

    az meg valóban mindenki saját dolga hogy hogy mennyit és mikor játszik.Pl a magam részéről nincs az az isten hogy a hétvégén icc 10 eseljek van olyan guild társam bőven aki meg megy akkor is mert azt szereti.Van olyan aki 10-20 achivement pontért képes extrém időponokban játszani van oylan aki ugy érzi jól magát ha az összes altja 258+ os itemlvl-ű cuccokban mászká ezért péntek szombat este is képes 2-3-4 karakterrel végigtolni ugyanazt hétről hétre.Nem vagyunk egyformák.... ez benne a jó.
  • Csirke4
    #144689
    NE legyen olyan fight (persze lehet 1-2 kivétel) amiben Hybrid classok vannak a DPS lista tetején (jelen pillanatban kicsit több van mint 1-2).

    Azt leszámítva, hogy puggal rololni kell a cuccokra és ott nincs DKP, az is probléma, hogy míg te plate/mail/leather közül tudsz jó geart összerakni addig a rugóknak/druidáknak csak és kizárólak leather marad.
  • 1Darton1
    #144688
    Ha Ellery-re célzol, akkor tudtommal semmit nem vitt el a guildbankból. Bemondásra meg nem hiszem el, mert egyértelmű volt a rosszindulat irányában. Bizonyítékot pedig nem láttam, gondolom nem véletlenül.
    És egyáltalán nem jó játékos, sőt. Az aktivitása pedig még rosszabb a játéktudásánál is.

    A rosszindulatod gyökereit inkább nem is akarom megfejteni. Nem is értem, hogy miért akarod megmondani másoknak, hogy hogyan érezzék jól magukat, miközben Te sem hagyod, hogy beleszóljanak a Te játékodba. Valaki szereti fejleszteni a karakterét és a tudását, mert attól érzi magát jól. Te meg attól, hogy őket kritizálod.

    Mi ez az izraeli vegyesguild? Nem hallottam még róluk. Vagy valami félresikerült poén? :F
  • Warden
    #144687
    A grim funeral ugyanott tart mint ti vagy mi csak ők már 2 hónapja szopnak lk hardon ti egy hónapja mi meg tárgyhéttől.Ők annyira proffesszionális guild hogy simán felvesznek olyan játékost aki megjátsza hogy ellopták az accountját, majd a fél guildbankal távozik + egy legendaryval, de ettől függetlenűl jó játékos csak hát egy szar ember.(mellesleg akkor sem rakták ki mikor a volt guildje ezt jelezte)Bármelyik pistike meg a haverok guild is kirakja első szóra az ilyet de a progressért mindent...

    ...és valóban lehet nézegetni ensidiás logokat meg leborulni a nagyságuk elött de ettől függetlenűl ez egy játék.Valóban az is hasznos és szórakoztató már akinek hogy icc megjelenését követő 6-8 órában a trashból kiütik az exaltedes gyűrűt. Be lehet zúzni mostmár 2 raid nap alatt az összes bosst hardban a megmaradó 40-42 tryt meg végigoráliálni arthason az is felemelő jó szórakozás.Majd lemegy egy buffal odébb ahogy sindragosa és a proff is a mostani buffal. Pont ugyanannyi achivement pontot kapunk rá mint a magyar?-izraeli vegyesguild.
  • 1Darton1
    #144686
    Micsoda agresszivitás.

    Igen, ott játszom. Igen, meglehetősen gyenge színvonalú guild (egy darabig még nem is fogjuk tudni megölni lich kinget, mert nagyon kevesek vagyunk ahhoz játéktudásban). Sajnos csak magyar viszonylatban számít értelmesnek. Én azért játszom ott, mert próbálok felszínen tartani egy versenyképes magyar guildet. Mivel csak néhány tíz olyan magyar játékos maradt, aki tudásban és hozzáállásban is megfelelő, ezért nem egyszerű. Ebből csak 10-15 játszik nálunk, és nem is várhatom el, hogy az összes egy helyen koncentrálódjon, még ha itt is kell a legkevesebbet raidelni és itt a legmagasabb a színvonal.

    Az overall progress aktivitást és realm méretet mutat. Mivel a TN medium population alján van, a Ragnaros pedig high, így nem csoda a különbség. Ha azt nézzük, hogy a TN első 3 guildje 60., 99. és 122., Ragnaros első 3 guildje pedig 303.,316. és 588. pozíciót tölti be, akkor más képet kapunk. 10-es lich kinget TN-en 4 guild ölte, Ragnaroson 1.

    Ezt a népgyűlöletet nem tudom, hogyan költötted hozzá. Én büszke vagyok a magyarságomra, de annyi objektivizmus csak lehet bennem, hogy tudjam, hogy most nagyon mélyen vagyunk ebben a játékban. Akkor is ilyen büszke voltam, amikor magyar guildként világszinten 20-30. helyezéseket sikerült összehozni. Akkor sem voltam elfogult és most sem vagyok az. Ha neked a valós helyzet kinyilatkoztatása elitizmus, akkor elitista vagyok. (Aki észreveszi, hogy a magyar foci gyenge jelenleg, az is elitista. Csak az a jó ember aki hazudik magának és másoknak.)
    Én is büszke vagyok a guildemre, de ugyanakkor tudom, hogy bőven van mit javulni, és nem fogok rózsaszín álmokat dédelgetni, ha nincsen semmi alapja.

    Azt nem tudom, hogy neked mi a szánni való. De én azért sem tartalak szánalmasnak, hogy ilyen csúnyán és szándékosan félreértettél, ráadásul káromkodtál. Betudom annak, hogy valamin felbosszantottad magad, és itt vezeted le a dühöd.
  • Warden
    #144685
    Semmi probléma azzal azért is írtam hogy az OLYAN fight.Az ottani buff messze a legjobb volt a retri palának kb olyan mintha most elsőnek harap meg a bloodqueen.Mi az hogy valaki elöl visz valaki valamit?Minden guildnek van dkp nyilvántartása az alapján osztódik a loot vagy megbeszélés alapján ha mondjuk valaki nem tud élni az első kieső akármibármi nélkül.Arról meg valószinűleg nem a paladin tehet hogy minden plates cuccon arp van orrba szájba ami nemigazán jó.Ettől függetlenűl egy öv van ami jó lehet leatherből, egy paladinnak de nálunk sem nekem sem a másik palának nem kelett.Rotfaceből van egy agis expertises gyűrű amit majd elviszek ha már az összes rugónak sámánnak megvan, dkp tól függetlenül.
  • WiLDoR
    #144684
    várjunk csak, ha jól tudom, te Grim Funeral-ban vagy ugye?
    legalábbis igy rémlik.
    ha jól látom wowprogress-t, ők se nyomták le még hc LK-t, tehát ők is biztos szarok (ezáltal te is ugyebár, ha ott tolod), bár ha jól emlékszem a legjobb magyar guild-ként tartják számon őket. respect amúgy érte nekik részemről!
    ragnaros overall raid progress-ben amúgy twisting nether felett van, tehát azért a servert annyira nem szólnám le ilyen téren (20. helyen van az EU realm-ek között, ami szvsz nem rossz pozíció).

    nem értem amúgy, hogy mi az indokod rá, hogy ennyire gyűlöld a saját néped...csak mert ebből az elitista szövegből, amit eleresztesz, ez jön le ("Nem csak a kritikán aluli Ragnaros (vagy akár mondhatnám általánosságban, hogy magyar) guildek léteznek, nem azokat kell alapul venni").
    én pl. kimondottan büszke vagyok rá, hogy egy jó nevű, jó progresst felmutatni képes, skilles játékosokkal teli, MAGYAR GUILD-nek lehetek a tagja, még akkor is, ha mostanában nem vagyok túl aktív tag IRL dolgok miatt.
    tudom, hogy szánnívaló az ilyen, de tudod mit?
    nem érdekel.
    a többi magyar raider és magyar guild nevében is mondhatom asszem, hogy: bekaphatod bazm*g!
    vagy, hogy a leszerepelt gyurcsány papát idézzem: "ha nem tetszik, el lehet menni".
  • Fehercsoki
    #144683
    Nem ez a megoldás,hanem hogy legyen ami healelni tud jól,de az ne legyen top dps,és ami meg nem tud healelni az legyen jó dps.
  • HUmanHunter
    #144682
    hílelést minden kasztnak!
  • 1Darton1
    #144681
    Például world rank alapján, vagy worldoflogs adatai alapján.
  • Fehercsoki
    #144680
    Tulajdonképpen minden kasztnak ugyanazok a spellek.Tehát ami egyik kasztnak silencel,az a másiknak is pont úgy és addig silencel.Szóval elég jól halad a blizzard.Meg amit az egyik kaszt 1,5 secig kasztol és sebez X-t az a másik kasztnak is pont ugyanúgy van más néven.Szóval igen.Nincs már nagyon egyedi spell.
  • WiLDoR
    #144679
    Agree.
    Nekem mondjuk semmi bajom vele, hogy retri palákkal, cement sámánokkal, sedópapokkal, dps dk-kal és warriorokal, meg balance és feral druidákkal kell versenyezni, hogy top-pon légy dmg-ben pure dps class-ként, mert a Blizzard uniformizál és casualosítja a játékot, mint állat, hogy minél több legyen a befolyt $$$ dodó, viszont akkor én is szeretnék tankolni a rugómmal, meg healelni is akarok (s nem csak kötözéssel).
    Ha már uniformizáljuk a class-okat, akkor ugyanis ne csak 1 irányban történjen ez, hanem minden irányban.

    Bár szép lassan eljutunk oda, hogy mindenkinek ugyanolyan skilljei lesznek, csak másképp nevezik majd őket -.-
  • Fehercsoki
    #144678
    Hát igen,ne legyen már egy olyan kaszt mindenben a legjobb ami lehet dps/tank/healer is!Ha valaki csak dps lehet ezzel feladva a tankolást/healelést akkor legalább abban legyen jó.
  • Jaroslav
    #144677
    Akkor viszont nem tudom, te milyen valós adatok alapján rangsorold a guildeket és a realmeket.
  • Csirke4
    #144676
    Nekem az a bajom, hogy míg a paladin lehet tank/dps/healer addig a rugó csak és kizárólag dps lehet, arról nem is beszélve, hogy kicsit azért idegesítő mikor a retri pala viszi el a leather cuccot... :C

    " toc ban a 2 walkyr pitsán messze a legnagyobb dpst toltuk mert az oylan fight volt."

    Na itt a probléma, hogy messze a legnagyobb DPS-t nem hybridnek kéne tolnia hanem hunter/mage/rugó/warlock közül valamelyiknek.
  • 1Darton1
    #144675
    Ha olyan mutatókat vizsgálunk, amik a valós helyzetet mutatják, akkor kevésbé tűnik biztatónak a helyzet. (Az első a realm-aktivitást mutatja, ami valljuk be, nem sokat mond a minőségről. A második pedig, hogy sok a magyar, ami nem tudom, hogy pozitívum vagy negatívum a szemedben.)
  • Littlepig13
    #144674
    Kár h itt nincs like gomb.
    +1 Like