166745
  • WiLDoR
    #144802
    na ilyen post nem rémlik, amiben azt irtam volna, hogy xyz láma, mert nem ambush-ol thunferfury-val, de ha volt ilyen keresd elő plz, lehet csak nekem rossz a memóriám :)

    olyanra viszont emlékszem, mikor a thunderfury-s rugó - moonwalker volt a neve, ha jól emlékszem - betámadott tyr's hand-en, mikor zsét farmoltam az epix mount-omra (hja, a régi "szép" idők, mikor még kemény meló volt 600g-t rá összevakarni), s szegényke elhalt 1 sec alatt egy toep-zhc-pom-pyro instant combo-ba...lehet egy dologról beszélünk, mivel más tf-es rugó nekem nem rémlik...

    amúgy meg a vanilla wow rugóját ne akarjuk már összehasonlítani a mostanival, mert azóta eltelt 2 kieg, meg laza 3,5 év :S
  • Fehercsoki
    #144801
    Vallásos picket miatt.
  • antgecc
    #144800
    #144758 nem értem miért nem esett bele a szórásba... nevetséges.
  • Fehercsoki
    #144799
    Gratulálok picket,a törtös szarokat itthagyod,viszont ha bárki ellentmond neked egyből törlöd a hszeit.
  • Csirke4
    #144798
    De miért?:O
  • LeWyTy
    #144797
    El?
  • Csirke4
    #144796
    Hovátűnt a linkem?:D
  • capaszabi
    #144795
    szerencsére ilyen. a régi tabolni is kellett a karaktersor és a számsor között engem zavart. :D
  • Csirke4
    #144794

    Harmadik post.
  • antgecc
    #144793
    Elképzelhetetlen dolog, hogy egy patchben javították a dolgot, nem?
  • Csirke4
    #144792
    Aha!
    Ezek szerint a haverjaid vannak törtön!
  • 1Darton1
    #144791
    Már jónéhány hónapja ilyen.
  • B@lu
    #144790
    Sziasztok!

    Mobil authenticatort használok, és meglepődve látom 1-2 napja hogy a bejelentkezéskor a felhasználói név és a jelszó ablak alatt megjelent 1 harmadik, az authenticator jelszót kérő ablak.

    Érdekességképpen ha nem írom oda be semmit, akkor továbblép, és kéri a régi stílusú módon az auth. jelszót.

    Másnak is ilyen?

  • antgecc
    #144789
    Amcsi closed beta óta wowozok (jelenleg mondjuk épp nem). Életemben nem voltam még tört szerveren. Ellenben több haverom is megcsinálta már ezt.
  • LeWyTy
    #144788
    AM én is
  • r4pt0r
    #144787
    Gondolom megszokta a tört szervereket. :D
  • LeWyTy
    #144786
    Egy accounton belül nem veheted meg ...direkt írtam.

    "amit egy accounton lévő másik karival nem vehetsz meg... ezért kell megkérni rá egy barátod.."
  • LeWyTy
    #144785
    Jah de én nem egy hordás altot akarok hanem egy hordás maint
  • antgecc
    #144784
    Hogy mi? Minek oda barát? Kis alttal beraksz egy szürke szart közös AH-ba pl 1000g buyoutra, másik frakcióban lévő main karaktereddel pedig megveszed azt. Ennyi.
  • LeWyTy
    #144783
    Jó akkor %... én csak annyit tok hogy levont nálam 30g-t
  • Fehercsoki
    #144782
    Nem 30g,szerintem százalékban van az.
  • LeWyTy
    #144781
    #144777-#144778... köszi a választ.
  • LeWyTy
    #144780
    A kiskarival elmész és beteszel egy olcsó szart AHba anyiért amenyi pénz kell +30g a tranzakció(hülye goblinok)... amit egy accounton lévő másik karival nem vehetsz meg... ezért kell megkérni rá egy barátod... aki megbízható... átadod neki a pénzt és megveszi a kiskaridtól a cuccot.... ENNYI ha nem tudtad volna
  • LeWyTy
    #144779
    Hehe pedig azt is lehet... csak 30g-t levonnak érte :D
    Ugyanis vannak közös AH-k(pl boty bay) ott lehet átjuttatni a másik félnél lévő karidhoz pénzt.
  • hawkie22
    #144778
    Igen, Heirloom itemet tudsz küldeni, mást viszont nem, se pénzt, se posztót. :D
    Én is próbáltam pénzt küldeni az új allis törpe warrimnak, és amikor nem ment, fogtam, és töröltem a fenébe (még csak 8as volt), a franc se akar szívni lóvé nélkül. :D Meg amúgy is unom az altozást, majd Catában felhúzok egy új karit, addig meg jó az az egy szál resto sámánom is. :)
  • antgecc
    #144777
    Tudsz, simán postaládán keresztül.
  • LeWyTy
    #144776
    Volna egy érdekes kérdésem.
    Allistól hordásnak tudok Heirloomot küldeni?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Áruló vagyok... és?!
    a Bloodscalpon szar az alli
  • Botond #144770
    Az új aláírásod nagyon pro "Makik " mester. :)))
  • picket
    #144769
    Ha nem értenétek meg, akkor szólok, hogy akár hisztek felsőbb hatalomban, akár nem, egy teljesen biztos: az sg fórumban létezik felsőbb hatalom. Aki nem érti, arra majd leidézzük a bahammert. Íme a véleményem, ami remélem le is zárja a vitát:

    1. Ha valaki megszegi a topik szabályait, akkor majd törlöm a hozzászólását. Ma, vagy holnap, de amint tudom. (Ha még sem tenném meg, akkor szóljatok normális hangnemben, hogy átsiklott felette a figyelmem.) Addig kénytelenek vagytok eltűrni, hogy van itt egy hsz, ami nem tetszik. Ezen tudományosan képtelenség jelenleg változtatni, de ha valaki létrehozna egy mesterséges intelligenciát - ami értelmezi az összes hozzászólást és törli amit kell, meg persze 24/7 csak ezzel foglalkozik - az jelentkezzen, és átadjuk a házigazdit az MInek.

    2. Nem éppen csipkebokor vessző. Bunkó vagy kisfiam, és ennyi. Ha anyu-apu nem nevelt meg, akkor ebből már nem lesz semmi. Ha nem érted meg, hogy más embereket nem sértegetünk, mások szórakozását nem fikázzuk, más ember vallási meggyőződésén nem röhögünk teli pofával, és szociális érzéked a hozzászólások számának növekedésével konvergál a nullához, akkor ez van. Leírunk, és bekerülsz a "bunkó és leszarjuk" csoportba, és majd mindenki így is viszonyul hozzád.

    3. Ez kicsit mellékvágány, de! Ne keverjük a hitet a tudománnyal, és viszont. Ez a másik kollégának is szól. A hitnek semmi köze az evolúcióhoz. Nem is tudja cáfolni azt, meg nem is kell neki. (Ha tudományos cáfolatod van rá, akkor hajrá! Publikáld, és innen megelőlegezem a Nobel-díjat.) Mint ahogyan egyébként az evolúció sem cáfol semmit a hitből. Hagyjuk azt, hogy háromezer éve hogyan magyarázták nomád pásztoroknak a világ keletkezését. Minden hülye tudja, hogy a Biblia nem szó szerint értendő. Azt is minden hülye tudja, hogy tudománnyal nem lehet hitet cáfolni. Csak akkor tudsz cáfolni, ha kísérlettel be tudod bizonyítani az igazadat - és sok sikert ahhoz, hogy bebizonyítsd egy felsőbb hatalom létezését, vagy létezésének hiányát. Amint megpróbálod a hitet magyarázni vagy tagadni hitté alakítod át a tudományt, és az nem kicsit káros. Te kisfiam ennyire vagy tudatlan/képzetlen/hülye, úgyhogy abba is hagyhatod a tudománnyal való példázódást, mert annyi közöd van hozzá, mint ősembernek a lézerrel indukált magfúzióhoz.

    Röviden és velősen: maradjunk a témánál, egyébként qsspofabe, ateisták meg kíméljenek a próbálkozásaikkal, hogy megtérítsék bármely hit követőit a hitetlenségre, mert annak a humor topikban van a helye.

    Makik
  • Fehercsoki
    #144768
    Te is "halbéka" ivadék vagy,sőt ennél még sokkal primitívebb életformákból alakultak ki a mai fajok sok sok évmilliárd alatt...Sőt még most is fejlődnek a fajok,csak mivel meglehetősen sok idő kell a szembetűnő fejlődéshez ezért nem vesszük észre...Kócos te meg ha istenben hiszel akkor nem véletlen nem adtad meg az életkorod:O
  • RaSzTaH
    #144767
    szlííp :))
  • eXequtoR
    #144766
    Ejj megérte fenézni újra ! Wildor akcióban ismét. A régi szép idők, amikor fikázta a TF-es rogot amiért nem ambussal kezdett! Most pedig ontja magából a fost, azok után, hogy minden tryt ellőnek csak, hogy HUN FÖRSZT meglegyen BQL normalon... huhuuu (E)MO én így szeretlek !
  • antgecc
    #144765
  • Csirke4
    #144764
    Bocs de rajtad kívűl itt nem tudok más druidát. :C
    Amúgy nem pickethusi, nem akarok flémelni. (Ez persze kivételes xD)
  • Big Bad Ryder
    #144763
    Elnézést kérek, na még egyszer:

  • Big Bad Ryder
    #144762
    Ne flameljünk kérem, főleg ne hitről

    Mosolyogjatok egyet inkább ezen:
    <object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/bgnMpOU1LNQ&hl=hu_HU&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/bgnMpOU1LNQ&hl=hu_HU&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

  • koocos
    #144761
    :)

    Amúgy nemtudom miért flamelünk a vallásról, részemről én lezártnak tekintem, akinek nem tetszik, el lehet menni...kényszeríteni senkit sem lehet:)

    Ettől függetlenül csoki szerintem nagyobb gyökérséget csinált, mint a törtös tag...de kövezzetek meg ha nem így van
  • HunnernesKonge
    #144760
    Mindenki tudja hogy Xenu ürlényekkel gyurmázott aztán lehányta a földet és bumm igy lett a csokápik. aki nemhiszi kérdezze meg Tom Cruise-t
  • HunnernesKonge
    #144759
    SCII reroll positive. Kaptam accomra bétát, és hát úgy terveztem Catában visszamegyek wowozni, de megnéztem SCII-t; háát nem tudom, nem hiszem hogy újra wowozni fogok:D
  • koocos
    #144758
    Miért, sokkal jobb, hogy régen mind halbékák voltunk, majd az egyik ilyen halbékának született egy gyépés utódja, aki kimászott a mutáns uszonyával, seggbekúrt egy mókust, vagy mit, azmeg egy ilyen majmot, és így lettünk mi?

    Gratulálok, 5 majom és egy halbéka ivadékai vagytok:)

    @Csoki nem neked volt kiírva, h ne süllyedj a hülyék szintjére? Ha józsika csokit lop, nem kell ellopnod tőle, mert tökéletes világban élünk és az egyáltalán nem korrupt bíróság ítélkezik:)

    Szal csak azért, mert ő szabály szegett, neked még nincs okod ugyan erre...