166745
  • LeWyTy
    #144842
    1.
    AZ ősrobbanás előtt is volt a "sötét energia" de más nem

    2.
    Egy értelmes faj egy csillagkapun keresztül átdobott egy petárdát és minden felrobbant.

    3.
    Az egész világegyetem a sötét energiára alapuló kísérlet.

    4.
    Lehet hogy a világegyetem egy felsőbbrendű faj fegyverének lövése által maradt hátra
    Nagyon unatkozom
  • HUmanHunter
    #144841
    lol :D ez nem igazán sorrendben van, a warcraft 3 végén lévő "használhatóbb"
  • Fehercsoki
    #144840
    Nos az élet pedig,állatok esetében egyszerű,mivel az életbenmaradás,fajfenntartás.Emberek sem tudom miért bonyolítják túl,gyakorlatilag nekünk is ennek kéne lennie,bár páran úgy gondolják az életük értelme hogy tegyenek valami fontosat.
  • Fehercsoki
    #144839
    1. Hát igen bár nem sötét anyag van a legnagyobb mennyiségben,hanem a sötét energia.Nem tudom hogy az ősrobbanás mennyiben befolyásolta,de az ősrobbanás előtt nem volt ott semmi,tehát az is az ősrobbanás anyagában volt.

    2.Sötétségben túl gyorsan haladt a semmi?Nem értem hogy a "sötétség" mennyiben befolyásolja a semmi sebességét:D Másik lét nem tudom mire utal.
  • LeWyTy
    #144838
    AZ élet értelmére is a legelképzelhetőbb válasz a "szenvedés".
  • LeWyTy
    #144837
    Már megpróbálták.

    "Az ürt egy nem ismert fekete anyag borítja elméletileg az mindennek az alapja. Ami az ősrobbanásnál a hő és a fény által megváltozott."

    "Az ősrobbanás elmélete is ezzel függhet ösze...a sötétségben túl gyorsan haladt a semmi?!... vagy egy másik létből átszabadult fizikális anyag"

    Ezt is csak úgy halottam
    De én ezt tartom a leg elképzelhetőbbnek.
  • Fehercsoki
    #144836
    Nem fogyna el a válasz,mindenre van elmélet,csak nem mindent lehet letesztelni,cáfolni,esetleg javítani rajta,mivel sok olyan dolog van,ami nagyon messze történik és nem tudjuk behatóbban vizsgálni,illetve olyan is ami nagyon sok idő múlva történne meg újra.
  • Fehercsoki
    #144835
    Na utolsó ilyen 1 a 3ban posztom,szóval ez a WoWos evolúció videó egyébként kitűnően mutatja a változásokat.Amikor fázik szőrt növeszt,amikor nem tud bányászni izmokat stb.
  • koocos
    #144834
    Feleslegesen keresnék, egy idő után elfogyna a válasz, lehetetlennek tartom, hogy ezt mind megtudjuk válaszolni:)

    Ettől függetlenül: látod, tudsz te értelmes hszeket is írni, szitkozódás nélkül
  • Fehercsoki
    #144833
    Illetve hát az ősrobbanás "szórta" szét azt a sok anyagot.De hogy a sok anyag honnan van nem tudom.
  • Fehercsoki
    #144832
    Ezeket nem googleből írom...Ez alapműveltség.(van akinek ez,valakinek pedig a teremtés helyettesíti)Nos hát hogy az a sok anyag honnan van,nem tudom,nem igazán merült még fel ez a kérdés,van ami csak ott van és kész.Nem tudom,hogy a tudomány megpróbálta-e ezt megválaszolni.Az a kis baktérium pedig elég elemi dolog,szóval ott van az is:D Ilyen szinten nem értek hozzá hogy a legalapabb életformák mik voltak/hol voltak,szóval meg sem próbálom megválaszolni.Ha érdekel akkor keress rá googlen.
  • LeWyTy
    #144831
    AZ a vidi nem eygszerű
  • koocos
    #144830
    A 3 legforgalmasabb realm a Bloodscalp, Ragnaros és az Arathor, ez mind benne van a gyikben is.

    Amúgy, ha van egy kis angoltudás kéznél, szerintem nyugodtan mehettek máshova is, szinte mindenhol találhattok kis számban magyarokat, és vannak színvonalasabb realmok is:)
  • mousee
    #144829
    Üdv!!

    Haverommal most szeretnénk áttérni tört szerverről eredetire. Mindketten PVE beállítottságúak vagyunk, és érdeklődni szeretnénk, hogy melyik az a PVE realm, ahol sok magyart találunk?

    A válaszokat előre is köszönöm :)
  • koocos
    #144828
    Igen, és az a valami, ami összecsomósodott, honnan van? és a baktériumok miből keletkeztek?

    Nem hagyom abba, amíg google válaszolni tud:)
  • koocos
    #144827
    WTB moderálás, picket ha vagy /w me
  • Fehercsoki
    #144826
    Semmi sem véletlenül jött létre elárulom:D Fizikai törvények alapján alakult ki minden bolygó,csillag,egyéb égitest.(a többit fölösleges lenne felsorolnom mivel most nem lényegesek)A Napunk is ugyanúgy jött létre mint a többi csillag,"összecsomósodott" a gravitáció hatására,aztán amikor elég sűrű volt akkor beindult a magfúzió,és akkor "lőn világosság",tehát nem csak csettintett egy varázslatos szakállú ember.Az evolúció pedig így történt,először csak baktériumokból,egysejtűkből állt az élet,aztán bizonyos okok miatt(védekezés,táplálékszerzés) folyamatosan fejlődtek,egészen az emberig jutottak el.Jelenleg a tudomány ott tart hogy ezek az elméletek helytállóak,és minden jelenleg ismert dologra igaznak bizonyulnak,szóval valószínűleg igazak.

    Itt egy kis videó az evolúcióról,csak hogy WoWnál maradjunk.
  • LeWyTy
    #144825
    Köszönöm
  • koocos
    #144824
    Nemtudom, ezzel valahogy hozzá hasonlóvá váltál
  • HUmanHunter
    #144823
    moderálást pls :D
  • LeWyTy
    #144822

    Válasz 'voloume' üzenetére (#144819)



    Te megtetted
  • koocos
    #144821
    Erre gondolom nem kell válaszolnom...
  • koocos
    #144820
    Igen, x évig meg gömbölyű volt a föld, a nap forgott, satöbbi.

    Mindig kérdeztük a fizikatanárunktól, hogy régen is azt hitték, hogy ez van, akkor most mivan ha tévedünk, és a válasza az, hogy lehet hogy nem igaz, de perpill ez a hivatalos, tanuljuk meg...

    Nem azt mondom, hogy nem lehet igaz az ősemberes sztori, jó, akkor kis egysejtű lényekből fejlődtünk, amik szervetlen anyagból, amik a föld keletkezésekor jöttek létre...de ki tud nekem bizonyítékokkal alátámasztott érveket felhozni, hogy hogyan keletkezett a világegyetem, a többi bolygó, csillag, tényleg végetelen-e, estébé...

    Nemhiszem, hogy csak úgy véletlenül lemásztunk a fáról, csak úgy véletlenül lángralobbant a Nap, nekem egyenlőre a "lőn világosság" elfogadhatóbb, mert ez mindent megmagyaráz... ha pedig nincs igazam, legalább megpróbálok úgy élni, hogy Istennek tetszen, és ez szerintem jó...

    csoki: a hiányzó koromat megsúgom, decemberben leszek 16, de kiváncsi lennék, hogy te mennyi vagy (nincs kedvem megnézni^^), a szavaidből ítélve bőven 25-30 környéke, és mégis milyen jókat tudunk vitázni:)

    ...és 10-20 év korkülönbség ellenére nem én anyázok, buzizok embereket 3 sor hallatán, és csak azért, mert nem tudja elolvasni, hogy nem szabad törtszerót említeni^^
  • voloume
    #144819
    jó, majd ha senki nem figyel nyugodtan leszophatod
  • Fehercsoki
    #144818
    Igen azóta rájöttem...Ettől függetlenül ugyanaz a véleményem.
  • koocos
    #144817
    Ha nem jött átt, South Park, Mr. Garrison az evolúcióról, ha nemis szó szerint^^

    Ha gondolod, megírom pontosan melyik évad, rész, és még linket is kapsz;)
  • antgecc
    #144816
    "Ezen kívül: aki tudományos tényt tagad bizonyítékok nélkül, az idióta, és ez nem kéne, hogy zavarjon téged. Rá kell hagyni. Őt viszont minősíti a hozzászólása. Gyakorlatilag írásba adta, hogy mekkora hülye. Ezek után még mindig szeretnéd, hogy töröljem?"

    Te vágod, hogy ez neked szólt?
  • Fehercsoki
    #144815
    Igen?Érvek?A halbéka mókusbaszására gondolsz?Igazán normálisan írtál igen.
  • koocos
    #144814
    Mert? nem k***** anyáztam, csak érveket hoztam fel a véleményem mellett, ők pedig megcáfolták...amíg ez normális keretekben folyik, szerintem nem problémás...
  • koocos
    #144813
    Ritkán írsz, de akkor sokat és igazat szólsz

    Elismerésem, ilyen emberek kellenének a parlamentbe:D
  • SuLtAN17
    #144812
    Utálom a beastcleavet.
  • Fehercsoki
    #144811
    Kimaradt egy "le" szócska.
  • Fehercsoki
    #144810
    Na azért akkora faszságokra amiket itt egyes vallási fanatisták beírtak nem lehet máshogy reagálni...Meg amúgyis utálom az ilyeneket,nem érdemlik meg a rendes beszédet.A jelet pedig azért írtam mert az utolsó 2 sor jó volt.De többet nem kapsz ilyen jelet.
  • picket
    #144809
    Nem tudok róla, hogy ilyet töröltem volna (legalábbis biztosan nem, ha nem csempésztél bele más mondanivalót is a korábbi vitával kapcsolatban). Ha mégis én tehetek róla, hogy eltűnt, akkor elnézést kérek. Egyébként már korábban is jelezték (privátban), hogy eltűnt hozzászólás, amivel elvileg semmilyen hangnem/tartalom probléma nem volt, pedig akkor szerintem hónapokig nem töröltem semmit. Szerintem "shit happens" kategória.
  • picket
    #144808
    Te konkrétan embereket és vallási csoportokat sértegettél eléggé alpári stílusban, ő meg csak rossz helyre tévedt. Tudom, hogy nem érzed a különbséget, csak jelzem, hogy mások viszont igen
  • Fehercsoki
    #144807
  • picket
    #144806
    Mert már sokan reagáltak rá, köztük én is, és ki is osztottam szerintem eléggé. Tovább fűzni viszont felesleges, minthogy a többség is úgy érezte egy korábbi felmérésen, hogy néhány hsz akár szólhat másról, de hosszan vitázni off témáról felesleges.

    Erre persze lehet azt mondani, hogy most aki ellent mond nekem, azt törlöm. Ez ellen nem fogok tudni mit tenni, hiszen természetesen amit törlök, azzal nem értek egyet.

    Ezen kívül: aki tudományos tényt tagad bizonyítékok nélkül, az idióta, és ez nem kéne, hogy zavarjon téged. Rá kell hagyni. Őt viszont minősíti a hozzászólása. Gyakorlatilag írásba adta, hogy mekkora hülye. Ezek után még mindig szeretnéd, hogy töröljem?
  • Csirke4
    #144805
    Te picket, én az official fórumra linkeltem amelyben kiderül, hogy nem lehetett soha neutral AH-n sem saját accról cuccot venni, azzal mi volt a baj?:D
  • Fehercsoki
    #144804
    Csupán csak azért gondoltam ezt,mivel aki egyetértett veled(de ugyanúgy semmi keresnivalója a hszenék) az ott maradt az én hszeim törlése után.
  • picket
    #144803
    Gratulálok, hogy észrevetted, hogy "finom" figyelmeztetésed után átnéztem még egyszer, és töröltem a "törtös szart". Egyébként elég nagy különbség van aközött, hogy valaki ellent mond nekem, meg a te kijelentéseid között. Csak sajnálni tudlak, hogy nem érzed a különbséget.