166745
  • Big Bad Ryder
    #145374
    WarCraft 3? Nem az a tipikus addiktív játék mint a WoW és társai... Ja, hogy puruttyáról van, így már értem..
  • The Protector
    #145373
  • Big Bad Ryder
    #145372
    Nekem is hasonlóan néznek ki a statisztikák. Vindication, Alliance. Kerüljétek el
  • kastil
    #145371
    Illetve a legnagyobb gondom az, hogy a skillinfót rossz helyen írja ki.
  • kastil
    #145370
    Köszi gyors segítséget!

    Mobinfó nekem jobban tetszik, azért köszi. Viszont Dominost használok, de nem találok benne ilyen beállítást, legújabb verzió van felrakva.
  • antgecc
    #145369
    TinyTip-et ajánlom info addon gyanánt. Valamint feltenném helyedben pl Dominos-t. Actionbar addon, 120 slotot kapsz vele, amit szabadon pakolgathatsz, be-ki kapcsolhatsz, elhomályosíthatsz, stb... Ebben pl olyan van, ha range-en kívül van, akkor a hotkey piros lesz.
  • kastil
    #145368
    Hali! Régen megvettem, most megint előfizettem, csak egy apró gondom lenne..

    Addonok, ugye mint mindenki, én is helyből vagy 4-5 addonnal kezdtem, viszont a skill infó, amit jobb also sarokban ír, nagyon zavar, eltüntetni nem szeretném, csak áthelyezni valahova máshova. Mob/player infóra találtam nagyon faszát.

    Ill még1, régen volt egy addon, ami az iconok jobb felő sarkába tett egy kis fehér pontot, ha range en belül van, ill pirosat, ha range en kívűl van a target. Nem tudja valaki melyik volt ez? Ilyen skillelsötétítős dolog nem jó, csúnya, ez egy nagoyn fain kis cucc volt.

    Köszi előre is, ha valaki segít!
  • voloume
    #145367
    de ez mindig így van mindenkivel.. nekem régen mindig azt mondták, hogy blackouton mindig ally nyer.. és én meg sose nyertem lófaszt se
  • Dr DeViLKiNG
    #145366
    sírok bazdmeg...
  • picket
    #145365
    Így jár az, akinek van élete. :p
  • Csirke4
    #145364
    Kint keress egy netkávézót.
  • antgecc
    #145363
    Használd a Naturalized Ammunition-t, amit kaptál, hogy irányítani tudd a Death's Door Fel Cannonokat. Rombold le a South Warp-Gate-et és a North Warp-Gate-et.
  • Savmacska
    #145362
    ez kell csak a protodrake-hez, ez az event :DD
  • djjeges
    #145361
    pls segítsetek!ezt a q-t hogy kell megoldani? http://www.wowhead.com/quest=10911#.
  • Zsoltika 007
    #145360
    Szerintem mond le az utazást! Annyit nem ér!
  • Lacee
    #145359
    te szegény, egy ilyen volumenű eseményről lemaradni, mint a tüzek fesztiválja a wowban :D
  • Savmacska
    #145357
    Midsummer Fire Festival June 21 - July 4
  • Csirke4
    #145356
    Hát azért jó! :o
  • FSpofon
    #145355
    http://www.wow-europe.com/en/info/basics/events/calendar.html
  • Savmacska
    #145354
    valaki ?
  • Flammius
    #145353
    Régen voltak NE mage-ek, csak le lettek bannolva/high elfek lettek.
  • koocos
    #145352
    Hehh, ez teljes mértékben jogos:)

    de ez van, valamiért mindig sírni fognak, és egyetértek, sokkal jobb most a game, mint 2004ben:)
  • Csirke4
    #145351
    Night elf mage azjó! :D
  • Dr DeViLKiNG
    #145350
    Így van. Inkább vegyék vissza a grafikát a 2004-es verzióra, és csak 2 raid legyen az egész játékban. Sokkal jobb volt!
  • Savmacska
    #145349
    ritka szar lesz ez az egész variálás
  • Savmacska
    #145348
    mikor kezdődik flame-s seson vagy mi ?:) mert már csak az kell a proto drake-hez és akkor feltölteném aza ccomat e miatt, kösz !
  • Lacee
    #145347
    lehet.

  • gabeone
    #145346
    A human faj lehet majd hunter kaszt?
  • Big Bad Ryder
    #145345
    Hali, ez a Scroll of resurrection dolog működik ha két ember is elküldi egy azon visszatérő játékosnak?
  • Dobronski
    #145344
    A hivarba inkább nem megyek ki! :D Köszi all, akkor várok. :)
  • Zsoltika 007
    #145343
    Nem feltétlenül 24 órás. Mivel a normál szerdai karbantartás is ugyanúgy eltart délig.
  • hawkie22
    #145342
    Elindítod a WoW-ot, a bejelentkező képernyő bal oldalán ki van írva, hogy egész szerdán karbantartás van, 24 órán keresztül. Valamint leírja azokat a szervereket is, ahová be lehet lépni 11 óra után.

    Bár nem hiszem, hogy ne lehetne kibírni 24 órát WoW nélkül. :D Nézz inkább meccset, vagy menj a szabadba addig, ha már ennyi időd van. xD
  • slime001
    #145341
    24 órás szerverkarbantartás van és valószínűleg az a szerver is beleesett ahol te játszol. Készítik a vasakat Cataclysm-re!:) Itt bővebben olvashatsz Egy nap pihi
  • Dobronski
    #145340
    Repair.exe-t elindítom, azt írja, h nem tud kapcsolódni a szerverhez, meg próbáljam meg újra. :S Ötlet?
  • FSpofon
    #145339
    big-changes-wow-cataclysm
  • Dr DeViLKiNG
    #145338
    Nyugi, ahogy nézem a talent treet, az nem tank lesz hanem az új pvp tree
    Jobb mint a prot warr most kb.
  • Zsoltika 007
    #145337
    "szerintem pont ez volna a lényege a class-nak. ha elkúrod a stunlock-ot, byby, ha sikeresen végigviszed, nyertél..."
    Jah neked baromi élvezetes volt csak másnak nem...
    Valamilyen szinten geciség volt a rugó, mert gyakorlatilag ha csak nem voltál noob akkor esélye se volt ellened. Ez majdnem olyan mintha kicsiket gankelnél. Különben is mióta 1 cd-re tették a rinya miatt a will of the forsakent az insignia of the horde-al, már kimondottan vártam hogy ezt is meglépjék. :D
  • Pyotr
    #145336

    Jó lesz az a blood tank!
  • Lacee
    #145335
    ők meg ezek szerint úgy gondolták, hogy
    blood = vér, életenergia, öngyógyítás, vámpírtank :)
  • WiLDoR
    #145334
    de mondjuk azt se nagyon vágom, hogy pl. a DK-nál miért pont a blood ág lett a dedikált tank tree, mikor pl. a frost sokkal jobban illene hozzá...

    frost = fagy, hideg, masszivitás, stb. (tank)
    blood = vér, vérgőz, dűh, enrage, stb. (pve dps)
    unholy = pet, cc, qrvasok erős disease, minion, stb. (pvp)

    szerintem kb. vhogy igy kéne kinéznie a dolognak :S