166745
  • WiLDoR
    #145333
    mostanában én is kb. hasonló feelinget érzek.
    vhogy megfakult a game.
    belogolok, néha letolok egy daily-t, vagy azt sem, de legtöbbször, csak login, figyelem kicsit, mit őrjöngenek a chat-en, aztán logout.

    talán majd a cataclysm...bár ehhez meg nem sok reményt fűzök, mert a kedvenc rugómból pont azt az aspektust akarják éppen kiirtani, amiért olyan sokan - többek közt én is - annyira kedveljük.

    idézet a wow-hungary-ról:

    "a Subtlety rogue-tree változásai elveszik az utolsó, igazi "sötétben lopózó gyilkos" feelinget adó talentágat a játékosoktól...

    /cry... ez a sub ágas bleed-es faszsággal abszolút nem vágom mit akarnak elérni, teljesen használhatatlan lesz pvp-ben, még egy normális finisher sincs hozzá, ami bleed dmg-et konvertálna fix dmg-é, mint pl. az envenom, anélkül meg mi értelme lesz? ráadásul blind itt is kiesik a dot dmg miatt. plusz bg-n a tömeghempergésben egy single target class egyesével kezdje el tolni bele a combo pontot mindenkibe, aztán rupture-özgessen, vagymi?
    komolyan nem látom ebben a logikát, hogy ezt hogy lehetne hasznosítani pvp-ben -.-

    Ghostcrawler válasza: ez a típus remekül illik egy single RPG-be, de egy MMO-ba kevésbé.

    érdekes, 5 évig jó volt a silent killer, most hirtelen rájöttek, hogy mégse jó...loál -.-

    A "stealthből stunlockkal nyitó rogue úgy végez az ellenfelével, hogy az vissza sem tud ütni" harc az ellenfélnek frusztráló, még ha a rugónak fun is... ráadásul ha a stunlock nem működik valamiért, akkor a rogue biztosan meghal.

    szerintem pont ez volna a lényege a class-nak. ha elkúrod a stunlock-ot, byby, ha sikeresen végigviszed, nyertél...

    Ennél kiegyenlítettebb esélyeket szeretnének biztosítani a Cataclysmban.

    hello leather warrior?
    vagy úgy mégis miafaszt akar most voltaképp a blizzard ezzel a class-al csinálni?
    mert én jelenleg csak azt látom, hogy pont a lényegét, amiről maga az egész class szólna, pont azt akarják kiirtani belőle...

    speccekre visszatérve, nézegettem kicsit a talent tree-ket, hát izé.
    assa ágnak megmarad a problémája a mobilitás továbbra is, sub ág a bleed-es faszságával kb. 0 lesz pvp-re, marad a combat?
    hát bg-re eddig ebben látom a legtöbb potenciált, csak ennyi erővel warrior-ral is játszhatnék, kb. ugyanaz lesz az eredmény...

    szóval nem kicsit vagyok most confused :S
  • Flammius
    #145332
    Azt valahogy másképp tárolják, mert rögtön érkezett mind a karakterekkel együtt, petek, mountok úgyszintén.
  • WiLDoR
    #145331
    agree
    viszont a jelenlegi rendszerben nem is a cumó az, ami gázos, ha eltűnik egy kari delete-nél, hanem inkább a karival együtt járó achik, repuk, egyéb eredmények és spéci rewardok azok, amik sokat nyomnak szvsz a latba.

    geart összevakarni akár a 0-áról is jelenleg nem nagy kunszt.
    aki nem raidel, az badge-ből max. 2 hét alatt laza tempóban felgeareli a karit, aki meg raidelni akar, s fontos szerepe lenne a guild-ben, azt meg úgyis leviszik, aztán hozzávágják azt, ami kell neki.
  • 1Darton1
    #145330
    Na sicc. Ez a gyenge minőségű lefitymáló szöveg elég uncsi. A caps lock által megerősített 3-betűs érzelemkitörésed pedig durván elavult és gyerekes.
    A régen törölt karaktereket valóban nehezen állítják vissza az archívumból, van rá sansz, hogy néhány itemet logokból kell kiguberálni.
  • Csirke4
    #145329
    Simán lehet logokból is, végignyomnak a DB-n egy SQL lekérdezést a karakterre filterelve és az itemid-k alapján visszaadják. Persze ez csak fikció, tuti nem így csinálják. :D
  • Flammius
    #145328
    GM írta a testvéremnek, hogy az itemeket később kapja meg, mert logokból nyerik vissza a rájuk való hivatkozásokat, amelyik itemről nem maradt, vagy nem találnak hivatkozást, azokat sajnos nem tudják visszaadni, mert számukra nem bizonyított, hogy valaha is megszerezte-e az adott karakter.

    Bizonyára komoly rálátásod van ezekre a dolgokra, de én továbbra is inkább hiszek a GM/saját szem kombónak, mint neked...
  • Bhalage
    #145327
    mert a "log"okból állítják vissza ugye? :d

    ember azt hiszed, hogy amikor megnyomod a delete gombot akkor lefut a delete tranzakció az adatbázison és a kari kuka ugye?

    mert szeretnek a blizzardnál sokat dolgozni és utána "log"okból meg érgi mondák történései alapján állítják vissza a karid :d

    juj az alligatorteknos intelligensebb, mint te :d
  • Bhalage
    #145326
    "munkáját", meg "szétbaszni"
    LOL :DDDD

    nagy szavak, ki nem szarja le.., aki úgy érzi, hogy komoly munkája fekszik a wowban az keressen valami professzionális segítséget :d
    (vagy menjen el dolgozni valami értelmeset)
  • Flammius
    #145325
    A karaktereket nagyon gyorsan visszakapta, csak az itemekre kellett csak várni, azok folyamatosan szállingóztak, többnyire postán.
  • r4pt0r
    #145324
    Azért belátható azzal nem fognak foglalkozni ami felesleges.

    Ha jól tudom már lehet választani hogy nem kéred a régi cuccokat, vagy bankot ilyesmit de kapsz helyette kárpótlást. Ilyenkor gyorsan visszakapod a karit, csak a kárpótlás mérete nagyon kicsi.
  • Flammius
    #145323
    Akkor csak lusták voltak mindent visszakeresni, mert egy idő után azt mondták, hogy ennyit tudtak visszanézni, a többi elveszett - lvlupper zöld itemekről van mondjuk szó.
  • Csirke4
    #145322
    Nem szinte mindenről.
    Mindenről.
  • Flammius
    #145321
    Egy frissen törölt karakter kemény 10-20 perc visszaállítani.

    Öcsém törölt karaktereit 8 hónappal később 2 nap volt visszaállítani, gearrel, pénzzel, táskatartalommal együtt. Még a lvl55-ös karaktereinek a táskatartalmát is többnyire vissza tudták állítani. Alig veszett el néhány item, szinte mindenről tárol a Blizzard logokat...
  • Csirke4
    #145320
    De.
  • slime001
    #145319
    Egyébként meg GM visszaadja a kitörölt karakterek, nem?
  • picket
    #145318
    Miért akarna valaki a seggébe dugni egy távirányítót?!?!?
  • FSpofon
    #145317
    miért hazudna valaki az interneten???
  • jazzy
    #145316
    jól megrendezzük hogy te majd szétbaszod a monitorodat és jót nevetünk
  • MaRee
    #145315
    Én a csaj fejét rugtam volna :D Nem azért mert wow, de szerintem mocskos dolog valakinek a "munkáját" szétbaszni, ha mondjuk a csaj fest vagy valami és hónapokat dolgozik a képén, szerintem nem örülne ha oda menne a csávó és szépen lekenné feketével vagy felgyújtaná :D
  • cikasz
    #145314
    Megrendezett kamuszar. Minek hisztek el mindenféle baromságot?
  • Csirke4
    #145313
    Javaslom valami vanilla guild vagy esetleg onlybluegear féle guild kipróbálsást. :D
  • hawkie22
    #145312
    Hát, én nem tudom, mit csinálnék, ha a csajom ezt csinálná. Bár eddig sikerült normális nőket kikapnom, és valamennyire mértéket is tartanom a WoW-al. :)
    De a monitort biztos nem nyomnám szét. Ahogy elnéztem a karaktereket meg az accountot, a srác sok időt belefeccolt, szemét húzás volt a csaj részéről.
  • Littlepig13
    #145311
    ez nagyon durva.
  • antgecc
    #145310
    Fingom sincs.... Unatkoztam....
  • slime001
    #145309
    Akkor minek fizetted be ezt a szart?
  • dartonita
    #145308
    En is igy vagyok.Ujraaktivaltam az akkom egy ev utan,beneztem megint Arathorra.A klanom feloszlott,a haverjaim atmentek masik realmre,ott alltam egyszal magamban es csak neztem az if forgatagat.
    Ez egy hete volt,azota be sem leptem.Lehet hogy a gyogyulas elso jele :)
  • antgecc
    #145307
    3-4 hó kihagyás után befizettem megint ezt a szart, de minek... 1 órám ráment a retalentre és egy fél hor-ra aztán ki is léptem. Mi a picsának fizettem be.... dögunalom.
  • LeWyTy
    #145306
    A ragnaroson menyi magyar van?... jó az alli?
  • LeWyTy
    #145305
    Akkor így.
  • LeWyTy
    #145304
    Friss(de miééért?)
  • Big Bad Ryder
    #145303
    Első lehetőség: a frakciód szar
    Második lehetőség: a realm szar
    Harmadik lehetőség: az aktuális kanapé tábornok szar
  • cikasz
    #145302
    Elmagyarázná valaki nekem, hogy miért van az AV-n lvl51-60 között, hogy úgy akarja mindenki csinálni defend galv -> balinda-> és igy tovább?
    Mi a fenéért fontos galvot megvédeni? és mit gondolnak az ally mit csinál addig amig mi ha meg is védtük az első hullámot ha balindára megyünk?
    80-as av-n amikor bemegyek a két frakció elszalad egymás mellett és aki gyorsabb az győz.
  • hawkie22
    #145301
    Az meg, hogy a gyereknevelés egy ösztön, amit el lehet nyomni, hát... Kívánom, hogy sose legyen gyereked.
  • hawkie22
    #145300
    Semmi érdemlegesről, csak Emese megint megjött, és megint nyomatja a hülyeségeit, hogy a WoW ilyen drága, meg olyan drága, és az átlagember nem teheti meg, hogy WoW-ozzon, mert különben éhenhal, és aki WoW-ozik, az kőgazdag, mert csak ők tehetik meg, hogy játékra költsenek. Dióhéjban ennyi.
  • Big Bad Ryder
    #145299
    Természetesen akkor is mehetsz WG zónába és farmolhatsz ha nem a Te frakciódé épp WG.
    Amúgy meg mi a fenéről beszéltek?
  • 1Emese
    #145298
    Elég egy kis képzelő erő, plusz wowhead, plusz modelviewer, és van ingyen wow, amiben még feszültség sincs, de akkor nem tudjátok a választ?
  • Csirke4
    #145297
    Nem találtam semmi erre utalót. :O
  • FSpofon
    #145296
    olvass vissza pár oldalt

    1Emese: az viszont betegség hogy egy képzelt nevelt karakternek akarsz inkább farmolni valamit amikor magad sanyargatod
  • Csirke4
    #145295
    Napi 285 forint a wow? Te hány accot fizetsz egyszerre? O.o
  • 1Emese
    #145294
    Én nem wowozok... Ha wowoznék én magam nézném meg. De nincs rá pénzem. A gyerek nevelés csak egy ösztön, el lehet nyomni...