166745
  • picket
    #145415
    Csak azért törlöm, nehogy valaki kipróbálja a benne lévő linket, de egyébként egyértelműen phishing site (gondolom kéri az e-mail címedet, meg a bnet jelszót, aztán volt egy accod...)
  • Zsoltika 007
    #145414
    Lol! Még angolul se tud rendesen a szerencsétlen! Ki az a hülye aki ezt beveszi?
  • Lacee
    #145412
  • Flammius
    #145411
    12.500 gold az engineer által megvásárolandó alapanyagok (fix vendor árasak). A maradék most nem tudom milyen árban lehet, januárban eladtam az accom, de lehet, hogy azzal az 1500 golddal nagyon alábecsültem.
  • Flammius
    #145410
    Pont most írtam le, hogy nem. Motort tud készíteni, az BoE, minimum 14.000 gold körüli árra számíts, alapanyagok:itt.
  • Big Bad Ryder
    #145409
    Helikoptert semmikép, maximum motorbiciklit.
  • attiGT
    #145408
    "átlagos ember" :DD
  • Captain20
    #145407
    És akkor tudna nekem az engineer egy olyan helikoptert készíteni amit átlagos ember is használhat?
  • Flammius
    #145406
    Csak engineer tudja megtanulni/használni. Az sem járható út tehát, hogy elviszed az engineering skilledet 300-ig, megtanulod, így bekerül a mountok közé, ugyanis, ha untraineled az engineeringet, akkor kiszürkül a mount ikonja, többet nem tudod summonolni. 100 mount achievementbe így is beleszámít, ezért nekem is megvolt a 2xtailoring 2xengineering mount, de egyszerre csak az egyik (vagy egyik sem) használható.
  • Captain20
    #145405
    Sziasztok! Szeretnék venni egy "Turbo-Charged Flying Machine"-t. Igaz az hogy csak az engineer használhatja? Vagy az is akinek nem ez a szakmája??
  • Big Bad Ryder
    #145404
    Rég kivették, de amit régen megszereztél az megmarad. Gondolom elég idős a karid...
  • kastil
    #145403
    ÉS akkor nekem mi a szart keres ott H betűnél?
  • cikasz
    #145402
    Már rég kivették azokat a játékból.
  • quad
    #145401
    persze nem lehet de en ferfinak erzem magam ezert megprobalom :D
    kapok is a fejemre miatta :| :D
  • kastil
    #145400
    Kutatgatok kutatgatok, de nem találok olyan sitetot ami a honor titlehez szükséges killeket irná le. valaki tudna dobni? Jelenleg csak senior vagyok és tudni szeretném, mennyi kell következőhöz
  • kastil
    #145399
    +1
  • kastil
    #145398
    Elég valószínű, mivel akár mi is volt a tartalma, egy viszonylag értelmes hozzászólást írt.

    Te? ja igen, low vagyok.
  • koocos
    #145397
    Kicsit arra még fiatalnak érzem magam
  • Tatyla
    #145396
    jaj hagyd,szerinted már volt nővel?
  • antgecc
    #145395
    Akinek van/volt barátnője, az tudja, hogy nem lehet 24 órában dugni. Simán lehet barátnő mellett játszani. Legyen szó akármelyik gémről.
  • koocos
    #145394
    "Aki balfsz az wowban , eletben egyarant balfsz."

    Maximális respekt, egyetértek:)

    "mi vezet odaig hogy akkora droid legyen valaki hogy jobban izgul a texturara mint a puncira."

    Az élet nagy kérdései
  • quad
    #145393
    en mar nem jatszom napi 1 oranal tobbet regen en is adtam neki rendesen de nem erzem hogy lemaradtam volna barmirol. Aki balfsz az wowban , eletben egyarant balfsz. Errol nem a wow tehet , vagy az mmorpg jatekok , inkabb csaladi kornyezet es a megelt tapasztalatok.

    hiaba , david se gyozte volna le goliatot ha burokban el. Mellesleg ha en a haveromat igy latnam akkor siman lerugdosnam az utcara hogy ideje elni , mint ahogy azt meg is tettem. Ja ezt a vilagot eljuk, szanakozol de igazabol nem csinalsz semmit. :)
    Totalisan emberfuggo mikor 10 orakat gameltem vele , akkor is este siman belefert a sorozes csajozas stilus , en nem is ertem ezt a fuggo dolgot , meg hogy mi vezet odaig hogy akkora droid legyen valaki hogy jobban izgul a texturara mint a puncira.

    na de mindegy ez az en szubjektivitasom :)
  • kastil
    #145392
    Milyen világról beszélsz? World of Warcraft?

    Egyébként nekem semmi bajom sincs ezzel a világgal. Azok a gyerekek meg csak és kizárólag a szüleik miatt olyanok, amilyenek, nem a wow miatt.
    És ja, az elmúlt pár napban én is a napi 16 órások táborát erősítem, ettől fügetlenül nem vagyok, legalábbis nem érzem magamat kevesebbnek nálad.
    Ebben a játékban egy baj van, a faszlámák akik szintben nem érnek semmit, azok nagykarival kempelnek :D.
    Igen, még "low" vagyok, ez is egy tipikus wow duma.
    Mindemellett én baszottul élvezem és szerintem a mai napig a legjobb mmorg, minden szempontból, függetlenül attól, hogy mennyi időt töltök vele. GW 2-ig tuti ezzel fogom kihúzni.
  • Flammius
    #145391
    Nem kell azt lopni, KT is önként ajánlotta fel magát:)
  • The Protector
    #145390
    Bocsánat ha valakit megsértettem.
    És a szülős dolog teljesen igaz.Sajnos ma már az internet neveli a gyerekeket és elszomorít a helyzet ami manapság megy.Mindenhol.
    Sajnos ezt a világot éljük ma.

  • koocos
    #145389
    Jogos, jogos
  • koocos
    #145388
    Nekem perpill nincs barátnőm, így napi 1 órát játszok max (+a cod, az jobban leköt), amikor meg volt bnőm akkor sem toltam se többet, se kevesebbet, általában ilyenkor vagyok online...igen, vannak akik napi 16 órákat tolnak, de nem kell általánosítani^^
  • kastil
    #145387
    Neked sincs sok dolgod hajnali 2kor...
  • Pyotr
    #145386
    Nem tudom az emberek mért éreznek késztetést ,hogy beosszák a másik idejét!A másik amit még birok ,hogy egy játékhoz kötik valakinek azt hogy mennyire retardált meg egyebek mert anélkül tuti nem az lenne!
  • hawkie22
    #145385
    A barátnő a hülye. Ott kell hagyni a fenébe, majd észreveszi magát. Az én egyik korábbi bnőm egy másik megoldást választott, leült játszani, kipróbálta, majd átnyargalt a Guild Wars-ra, utána meg én nem tudtam elrángatni a gép elől. :D
    De simán meg lehet találni a helyes arányt a kettő között.
  • 1Darton1
    #145384
    Az ilyen kölköknek a szüleik veszik el az életüket, nem egy játék.
    Nem árt utánaolvasni, mielőtt vaktában kezded puffogtatni a felelősöket.

    Te majd legyél okosabb náluk, még van időd felnőni.
  • Flammius
    #145383
    Köszi.
  • WiLDoR
    #145382
    FS-en vannak kiirva, ITT
  • Flammius
    #145381
    Hol vannak fent az új mage talentek?
  • The Protector
    #145380
    Tudom mi a különbség köztük.Csak sajnos wow-osban nem volt.
    Mellesleg ez a wow dolog..........

    Ey gyerek írta h függő volt és leszokott róla.8évesen kezdte és 14évesen hagyta abba.Hogy lehet 8évesen befüggeni ettől?

    Mellesleg kvasok csicska nyomja a gemet.Vannak kivételek.De van az oszt társam.A barátnője ül mellette és nézi ahogy játszik.Szánalmas.

    Elveszi az életeteket.
  • Dr DeViLKiNG
    #145379
    De muszáj buffolni maget, hogy megint visszajöjjön a top20-akba legalább 15 rmp
  • Dr DeViLKiNG
    #145378
    Igen ezen a kettőn én is nagyot röhögtem.
  • WiLDoR
    #145377
    NEW Improved Polymorph (Arcane Talent T1)
    When a target you’ve polymorphed is damaged, that damage is delayed for 1.5/3 secs.

    jah, ez se kicsit táp, ugyaaaaan :S
  • WiLDoR
    #145376
    eddig nem tudtam mi hiányzik még a mage-ek melee ellenes eszköztárából az imba slow effektek, a polimorph, a blink és a frost nova mellett.

    hát persze, hogy a KNOCKBACK, kombinálva még egy kis plusz slow effektel, csakhogy nehogy túl easy legyen :S

    "NEW Arcane Repulsion(Arcane Talent T3)
    Your Frost Armor, Mage Armor, and Molten Armor spells cause a successful mele attack to knock the attacker back 4/8/12 yrds and be slowed by 50% for 2/4/6 sec. This cannot occur more than once every minute."


    komolyan mondom, ez már vicc, bazm*g... -.-
  • koocos
    #145375
    Jóvanna, a kívülállók nemtudják mi a különbség, szegény gyerek meg vicceskedni akart (csak nem ment neki^^)...