166745
  • slime001
    #145501
    szánalmas vagy...
  • Lacee
    #145500
    a világon eddig 170-180 guild verte le összesen, annyira easy mode...
  • attiGT
    #145499
    biztos óriási kihívás volt 25%os buffal :DDD
  • Lacee
    #145498
    ráadásul realm first is, gz
  • WiLDoR
    #145497
    Magyar 2. kill, Ragnaros-EU, Game is not Over guild, tegnap este valamivel 23h elött/után pár perccel...

  • Jaroslav
    #145496
    Szerintem meg kifejezetten pozitív változás, hogy nem kell rugóval kb kötelezően 5 talent pontot elpazarolni a stealthes cuccokra. De a magasabb szintű stealth megmarad.

    Every rogue has the best stealth built in -- they have Master of Deception for free. Druids still have to talent Feral Instinct for it because we don't want every druid (read Balance and Restoration) to have uber stealth.

  • vidu01
    #145495
    Hunter infók Cataclysm változtatásokról: http://wow-hunter.blog.hu/
    Lesz egy új Aspectünk amivel futi közben is lehet autoshotot lőni, valamint 20%al növeli a focus termelődést is.
  • ShaiHulud
    #145494
    leonardot?:)
  • koocos
    #145493
    Ez mááár vooooolt:D:D:D

    És akkoris azt írtam, h sunáznám
  • WiLDoR
    #145492
    jah, lefelejtettem a smiley-t a végéről :S
  • picket
    #145491
  • antgecc
    #145490
    Nem érzed az iróniát...
  • gabeone
    #145489
    Csapatcentrikusra, logikusra vagy értelmes gondolsz? Esetleg mindháromra egyben?:)
  • [HUN]Crassus
    #145488
    skillesedet?? olyan mértékű hanyatlás van,hogy normális playert csak elvétve talász....mind PVE mind PVP-ben!
  • gabeone
    #145487
    Még egy évvel ezelőtt lehetett, talán egy kicsit régebben. A hunter hátramenet közben tudott lőni. Ami egyébként nem nagy teljesítmény, hisz a harcos is tud mozgás közben ütni! A hátramenek amúgy is lassú menet, miért ne lehetne lőni. Elkeserítő, hogy kivették ezt a "tudást" belőle.
  • WiLDoR
    #145486
    ne tedd.
    mióta utoljára játszottál, azóta annyit skillesedett a wow player társadalom, hogy free hk lennél még a 20 szinttel alacsonyabbaknak is.
    nem hiszem, hogy tele akarnád sírni emiatt a kispárnádat lefekvés elött
  • WiLDoR
    #145485
    nem tudok ilyenről...
  • picket
    #145484
    Vissza kéne jönnöm játszani, ha azóta a hunter tud mozgás közben lőni. Majd ha lesznek lóról hátrafelé nyilazó emberek
  • WiLDoR
    #145483
    Hát pedig a wow már csak erről szól -.-

    Most át fogják hamarosan variálni újra a faji speckókat is, ezt már bejelentették. Ami biztos, hogy a human-oknál ugrani fog a perception, night elf-eknél meg az elusiveness vagy mi (amivel nehezebb öket észrevenni, ha stealth-ben vannak), meg gondolom még a többi is jól "ki lesz majd balance"-olva, ahogy a Blizz mondaná.

    Hogy miből gondolom a fentieket?

    Hát elég sok jel mutat erre, pl. a rugóknál beszüntetik a talentekben azt, hogy könnyebben lehessen detektálni a másikat, ha stealth-ben van...véletlen lenne? Nem hiszem... Viszont, ha nem vennék ki a perception-t és az elusiveness-t, akkor a human és NE rugók nem kicsit maradnáknak tápok a többi rugóval szemben, szal szinte 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ugrani fog ez a két racial.

    Továbbá human-nál szerintem kiveszik az every man for himself-et is (a racial pvp trinketet), ami nem kicsit tette táppá a race-t a többivel szemben, szal' szerintem vagy ennek is pápá lesz, vagy minden race kap egy EMFH-et.

    S hogy miért is fontosak a fentiek?

    Mert a "nagy race balance"-olás után 3 tonna ember fog rohanni az Acc. Management oldalra, hogy belője magának az új, éppen aktuális nonplusultra race-et pvp-hez, aminek következtében Blizzard bácsi zsebébe majd újabb vaskos dollárkötegek fognak vándorolni...

    Hát ennyi.
    (Azért remélem human-nál a Diplomacyt (+10% repu) nem törlik el, mert szerintem még mindig az a legtutibb racial -.-)
  • gabeone
    #145482
    Apropó. Egy hivatalos közleményben olvastam róla, hogy a hunter dolgát meg kívánják nehezíteni, mégpedig úgy, hogy hátrafele menet közben egyáltalán ne vagy csak nehezebben (értsd: lassabban) tudjon tüzelni. Erről ti mit tudtok? Az én információim már régiek.
  • gabeone
    #145481
    Köszi! Rengeteg pénz egy külső megváltoztatásáért. Inkább olyan fajt kezdek, ami maradni is fog..
  • picket
    #145480
    Azt akartad mondani, hogy minden hordás 12 éves. Látom a szemeden!!!
  • WiLDoR
    #145479
    akkor annak a DK-nak a gear-jét, gemelését és talentezését tanyulmányozd, akit linkeltem
    neki pont az van, ami neked kell.
  • WiLDoR
    #145478
    20 euro a fajváltás, 25 a frakcióváltás
  • Akuman
    #145477
    Hali
    Másnak se akar megindulni a wow?
    aztmondja success a belépés de a karakterlapig nem jut el csak hogy válaszak a szerverek közül, és ha választok akkor is csak gondolkodás majd megint a szerverválasztás.
  • kakaoskalacs
    #145476
    jah az kimaradt DPS , és PVE.

    De amugy köszi a segitséget
    Üdv
  • koocos
    #145475
    2 magyar az aréna top 8ban

    Nagy nagy gratula nekik, és sok szerencsét a továbbiakban:)
  • koocos
    #145474
    20 euró, ha jól rémlik, a faj és a frakcióváltás is:)
  • gabeone
    #145473
    Mennyit kóstál eme nagy volumenű szolgáltatás díja? Mondjuk draenei-el kezdenék és lennék végül human.
  • Lacee
    #145472
    létezik, de a frakcióváltáshoz hasonlóan csak pénzért.
  • gabeone
    #145471
    Köszönöm!

    Human Hunter szeretnék lenni, ami a catalysmban lesz, talán csak hónapok múlva. Létezik fajcsere frakción belül az account manageben?
  • WiLDoR
    #145470
    hát ez teljesen random.
    nemcsak battlegroup, hanem még napszak függő is.
    pl. a rampage battlegrp-ban, ahol a ragnaros is van pl. ott délelött szinte mindent a horda visz.
    délután már az alli is elég jól tarol (feltételezhetően hazaérnek suliból, melóból a népek), illetve függ még a teljesítmény attól is, hogy van-e valami extra díja a dolognak (pl. av hétvége).

    a kérdés viszont az, hogy ez majd cataclysm-ban hogy fog változni a rated bg megjelenésével...na ezt még senki sem tudja jelenleg...
  • WiLDoR
    #145469
    általánosságban elmondható, hogy az idősebb playerek java része alliance oldalon játszik, szinte mindenhol.
    persze kivételek vannak, most általánosságban próbáltam megvilágítani a dolgot, szal senki se vegye személyeskedésnek plz.
    nekem ez a saját tapasztalatom...
  • gabeone
    #145468
    Azt olvastam, hogy a magasabb battlegroundokon a szövetségesek nyernek általában. Ez igaz?
  • Flammius
    #145467
    Legjobb az ilyen szempontból is vegyes guild, bár az mindenképpen ideális, ha a többség 20+ Voltam egyszer ilyen "senior" guildben én is (28), hát elég "senioros" volt a teljesítmény is:)
  • gabeone
    #145466
    Utóbbit értem, előbbi kérdésem pedig komoly. Idővel ugyanis egy felnőtt közösség tagja szeretnék lenni. A gyerekekkel sincs semmi baj, csak a saját korosztály ideálisabb. Én 27 éves vagyok.
  • FSpofon
    #145465
    wowot 18 évesen abbahagyják, nincs ilyen server
    fajra meg dobj kockát
  • gabeone
    #145464
    Tanácsot kérek tőletek. Arathor PVE szerveren melyik oldalon található meg az idősebb társadalom? 25+ éves játékosokra gondolok. Illetve, hogy Hunternek milyen fajt tartotok igazán ideálisnak? A goblin pl. a kis termete miatt tetszene, a draenei a gyógyítás miatt, az ember csak mert ember, az orc mert ork (és még attack powert is tud növelni), a tauren mert a legnagyobb faj és egyben van war stump képessége, base + élete. Köszi előre a segítséget!
  • StrikeOfTheFox
    #145463
    Oké thx
  • Big Bad Ryder
    #145462
    Ez az, bár teljesen mindegy honnét töltöd, a kliens mindenhol egyforma. A lényeg, hogy a legfrissebb verziód és aktív előfizetésed legyen.