166745
  • UnknownAsshole
    #145541
    [ Leírok 6-8 mondatot átnézve hogy nagyjából igényes legyen és a mehet gombra kattintva benyögi hogy nemlehet a kepfeltoltes.hu-ról linkelni, persze ezután üres boxba dob vissza... ]

    A lényeg, hogy hogy jut el az adatom ezekhez a buzi acclopókhoz ?
    Mert én az ilyen e-mailekre még csak rá se kattintok és még nemhúzták be az accom 1x se de most komolyan... ennyire könnyü lelopniuk blizztől?
  • kakaoskalacs
    #145540
    amint dobja az adott boss már viszem is : ))
  • Lacee
    #145539
    fegyvernek szerintem ezzel jobban jársz, a str jobb tulajdonság a DK-nak az aginál
  • Flammius
    #145538
    Nem volt bölcs döntés, ott a badge/honor ilyenekre...
  • kakaoskalacs
    #145537
    Üdv

    Egyelöre talentkiosztast meg glypheket masoltam le
    meg 1-2gemet cseréltem le meg szereztem uj fegyvert link

    hihetetlen de elso vagy masodik helyen vegzek heroic dungeonokben dps statisztika szerint (Y) ^^ csak ugye ezervalamennyi goldot basztam el anno a szar gem-ezésre.gyujthetem ujbol :(
  • semo1
    #145536
    Arra tud valaki válaszolni,ha az account nem active akkor lehet,hogy nem lehet a B-net-es acc-t aktivalni? es ez E-mail cimet +valtoztani se?
  • lalinov
    #145535
    Tudtok nekem olyan addont, ami mutatja, hogy az interruptos spelleknek ( pummel, cs...) mennyi cdje van? Mármint arenara , lássam miket tolt el az ellenfél, és meddig nem kell izgulni miatta. Ja és esetleg, hogy hogy kell beállítani, ha bonyolultabb.
  • Zsoltika 007
    #145534
    Ezt a hitleres baromságot meg fejezzétek már be! Többször is volt már kész terv egy Hitler elleni merényletre. De nem merték meglépni mert visszafelé sűlt volna el.
  • Zsoltika 007
    #145533
    "miután eluralkodik rajta a frostmourne" Kár hogy a kard széttört...
  • koocos
    #145532
    "Szerinted a német katonákat Hitler fogta vissza? "

    Azzal kezdtem h Hitlert (wowban LK) leölik 25 HC, és a helyébe lép valaki. Gondolkodj: egy erős hadsereg vezetőjével végez az ellen, morálisan meggyengülnek, kitör a káosz, és kezdődik a fejetlen gyilkolás, estébé.

    És igen, nemegyszerű egy ilyen lore-t megírni, folytatni, estébé, de ha történet kell, akkor olvass, ne wowozz, szerintem
  • Csirke4
    #145531
    Rugóval mindkettőt... messze el lehet kerülni...
  • semo1
    #145530
    sziasztok.
    reggel regeltem a B netes acc-ot(1 eve nemjatszottam nem tudtam hogy mar kell ez is) de nem jön "verify" az e-mail cim-re.
    Masnak volt ilyen?
  • WiLDoR
    #145529
    resto druid még ennél is rosszabb -.-
  • Attila1234
    #145528
    Fake és ráadásul annak is régi.

  • [HUN]Crassus
    #145527
    kár,hogy a freemailes emilemre jött a B netes acc meg csellós:P:)
  • [HUN]Crassus
    #145526
    world of warcraft: Cataclysm Beta Test Invitation!

    Get those opt-ins ready for the World of Warcraft: Cataclysm closed beta! The sundering of Azeroth is nigh, and you don´t want to be left out in the cold of Northrend when you could be enjoying the sun-drenched beaches on the goblin isle of Kezan. To ensure you´re opted-in and eligible as a potential candidate, you´ll need a World of Warcraft license attached to your Battle.net account, have your current system specifications uploaded to the Battle.net Beta Profile Settings page, and have expressed interest through the franchise-specific check boxes.

    Get the Installer - Log in to your Battle.net account: http://www.worldofwarcraft.com/account

    ** IMPORTANT ** To avoid graphical bugs and other technical issues, please ensure your video card drivers are up-to-date.

    Enjoy the game!

    Blizzard Entertainment, Inc.

    http://www.blizzard.com/support/wowindex/
  • Csirke4
    #145525


    Te jóúristen.
    Szerinted a német katonákat Hitler fogta vissza? Ha a helyébe lép valaki max az parancsolhatott volna ilyet, alapból egy hadsereg nem fog mindenhova betörni meg erőszakolni, mert mikor jön az ellenség nehéz lesz őket minden házból egyesével visszaparancsolni, hadrendbe állítani, frontvonalakat szépen meghúzni, mindezt felső vezetés nélkül.
    Szerintem mostazonnal menj el játszani Hearts of Iron 3-at és akkor megtudod milyen egy hadsereg, ha mondjuk egyesével irányítod a brigádokat.
    Ez a lore így szerintem is szar, úgy tűnik ez az egész Lich King mintha kutyafuttában lett volna összedobva. Sokkal jobb körítést érdemelt volna.
  • S4sa
    #145524
    idézőjelben franciák :D
  • S4sa
    #145523
    hát én erre nem vennék mérget. blizzard tud meglepetéseket okozni
  • FSpofon
    #145522
    rppvp serveren hogy ne lennének :D
  • S4sa
    #145521
    de mivel ez egy fantasy JÁTÉK ezért nincs benne se hitler se pedig a franciák.
  • Skill
    #145520
    rofl és ez most tényleg az XD
  • antgecc
    #145519
    A lore más tészta...
  • koocos
    #145518
    Nemmondom, hogy 100%, hogy az lenne a jó, de meg van rá az esély..

    +milyen realitást vártok a wowtól?

    Egy 2méteres tehénemberrel gyűjtöd másfél météres pulykák csőrét egy kövér zöld orknak...realitás?
  • antgecc
    #145517
    Hmmm... német sereg Rommel vezetésével vagy anélkül... hát nemtudom...
  • Dr DeViLKiNG
    #145516
    Ja, meg nerf priest. Vicces hogy ketten ütjük és nem megy lefele a hpja
  • Dr DeViLKiNG
    #145515
    4 éve nem játszottam ilyen élvezetes wsgt. Jöhetne már rated bg nagyon!
  • koocos
    #145514
    Csak gondolkozz, vegyünk egy kis törit:)

    Tételezzük fel, hogy Hitlert leölik 25 HC, melyik a jobb? ha a franciaországban állomásozó német katonák betörnek mindenházba, ahol épp vannak, gyilkolnak, lopnak erőszakolnak, vagy ha egy, a pusztítás elvét nem követő személy lép hitler helyébe, és lehetőségeihez híven visszavogjaöket, teszemazt visszaparancsoljak őket icecrown cita...ööö...berlinbe, és haggya az egészet a p*csába...

    És igen, az új lich king humánus is lehet, tekintve hogy ki ő, tekintve a sárkánytűz befolyását, és tekintve azt, hogy arthas miért lett az, ami...

  • antgecc
    #145513
    Ja, a Lich King meg olyan humánus, hogy szól a seregének, hogy ugyan ne pusztítsanak már annyira nagyon!

    The Lich King yells "Let them alive!"
  • antgecc
    #145512
    Na most kondolkodjunk el egy kicsit:
    Mi a veszélyesebb:
    egy sereg katona 'megy ki merre lát' formációban commander nélkül
    vagy egy sereg katona rts-t játszó commanderrel?

    Sztem nem kérdés...

    Ezért mondtam, hogy ez az endmúvi úgy, ahogy van baromság. "A scourge kontroll nélkül még veszélyesebb"... Na persze....
  • LeWyTy
    #145511
    Szerintem úgy érti hogy ... minden féle képpen pusztítanak csak a lichking úgy irányítja őket hogy minél kevesebbet.
  • Csirke4
    #145510
    Olyan sereg ami nincs irányítás alatt nem okoz semmilyen pusztulást.
  • Dr DeViLKiNG
    #145509
    "odakozmált másik paladint"

    na ezen eldőltem
  • LeWyTy
    #145508
    még egészen edíg nem csinálta meg senki a realmon
    De am grat
  • antgecc
    #145507
    Arthas eléggé várható volt.

    Valamint, ha Arthast ellepte a sapka dühe (deszépszó), miért ne lepne el egy már odakozmált másik paladint?
  • koocos
    #145506
    Mert? az új lichking legalább visszatudja fogni őket, nem rombolnak fejvesztve, mert úgy még nagyobb pusztulást okoznának, mint valaha...

    és igen, valószínű h lesz egy return of the lich king kiegészítő, miután eluralkodik rajta a frostmourne, de nincs kőbevésve az eljövetele, sem az h cata után rögtön...

    Még az is lehet, hogy a deathwing okozta pusztulás után szövetségesünk lesz, és az undead hadsereg segít eltaposni Deathwinget...


    ...szerintem van eszük a lore-osoknak, és tudnak még meglepetést okozni, ha akarnak...várta volna bárki BC megjelenésekor, h arthas ellen fog közudeni? várta valaki LK megjelenésekor deathwinget?
  • antgecc
    #145505
    Megnéztem ezt a Fall of the Lick King múvit. Most ez komoly?? Tapossuk el a Lick Kinget, mert ugye "fejétől bűzlik a hal". Meghal a Lick King, erre csináljunk egy másikat, mert control nélkül mégnagyobb a veszély. Hát már bocsánat, de ez röhej! Így elkúrni... Legalább tudjuk ki lesz Deathwing utáni főboss... Siralmas.
  • 1Darton1
    #145504
    A realm first a realmtől függ, nem a guildtől.

    Itt még nem gratuláltam nekik, úgyhogy gz!
    Ez meglepően gyors volt, nagyon ügyes játékosok mehettek oda az utóbbi hónapokban. Reméljük folytatódik a szép teljesítmény.
  • koocos
    #145503
    World 173., EU 97. a kill.
  • koocos
    #145502
    n00b