166745
  • WiLDoR
    #145581
    Shield Monitor - ez az, ami neked kell
  • r4pt0r
    #145580
    Egyébként másnak is bugos az eu.battle.net?

    Belépek, előhozza a felhasználási feltételeket. Az elsőt a végére görgetem, meg is jelenik a checkbox, ahová beteszem a pipát. Viszont a 2.-nál már nem jelenik meg semmi, és addig nem is tudom tovább nyomni.
  • r4pt0r
    #145579
    Valóban csak a vid címe meg 1-2 komment volt megtévesztő.
  • Fehercsoki
    #145578
    Van olyan addon ami ha felrakok egy absorbolós pajzsot,akkor kiad egy csíkot,esetleg számot és azt mutatja hogy mennyit bír még ki a pajzs?
  • Különc
    #145577
    US First, nem World first, nem mind1
  • r4pt0r
    #145576
    Hát most azt írják 4ig nem lesz, de aztán majd kiderül.

    Közben meg is ölték az új bosst HCban world firstként. :D
  • DjScott
    #145575
    mi a picsa ma egésznap nemlesz server?
  • picket
    #145574
  • r4pt0r
    #145573
    Elég lett volna futtatni jobb gomb -> futtatás rendszergazdaként.
  • vidu01
    #145572
    Igazad van, kikapcsoltam a felhasználói fiókok felügyeletét így végigment az updater.
  • Jagumo
    #145571
    Erre én is gondoltam, nem tom miért nem tettem meg... :D Mindenesetre köszi megjavult :D
  • PiszkosFred
    #145570
    Vicc hogy holykent szintezve is egyszeru, Holyfire+smite spam boven eleg. (esetleg swp, bar mivel hamar hal a mob, manapocseklas elloni nonelite eseteben) Holynova utan pedig mehet a 8-10 fos csoportos aoe (renew+pwshield+holynova). Es meg instaban sincs gondod healerkent, ha esetleg kifogsz egy balfek tankot - amire lowlvl instaban szinte garancia van - akkor jobban eletben tudod tartani mint shadowkent.
  • picket
    #145569
    Nem is az a baja, hogy létezik-e, hanem hogy nem tudja létrehozni. (Jogosultsági problémák?)
  • vidu01
    #145568
    Ilyen sem volt még nem megy fel az új patch, ezt írja hibának:

    The file "C:\Program Files (x86)\Common Files\Blizzard Entertainment\Wrath of the Lich King\Uninstall.xml.temp" could not be created. If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (InstallerFile::Create)

    Pedig létezik az uninstall.xml file.
  • jazzy
    #145567
    Próbáld meg kitörölni a wtf mappát, utána konfigolj és lépj ki. Ha így sem lesz jó, akkor wow repair.
  • jazzy
    #145566
    Priestel low lvlen fejlődni szenvedés, ahogy mondta skill dot és wand, nagyobb szinten már nem fog elfogyni a manád, Spirit tap talentre rakj és shadowon fejlődj. 40 körül már nem nagyon fogysz ki, 60tól még kevésbé. Shadowfiend után soha.
  • Skill
    #145565
    spell up + spirites cuccokat szedjél ha van rá mód. amúgy meg dotold fel és wandozd le a mobot . ne nukold.
  • Jagumo
    #145564
    És még 1 kérdés. Priest-el miben éri meg fejlődni? Shadow , Holy vagy Disc? Shadow-ban nyomom, de gyorsan elfogy a mana :/ nem rossz , de prot warival könnyebb :D
  • Jagumo
    #145563
    Hello

    Miért van az hogy a WoW-om elfelejt mindig mindent... Belépek beírom a e-mail címem ki pipálom, hogy jegyezze meg. Játszok, majd mikor kilépek és visszalépek mindent elfejetett. Megint pötyöghetem be az email-t. az újonnan beállított Key bindingeket se jegyzi meg... Pedig normálisan léptem ki "Exit now"-val.

    Valami ötlet?
  • Lacee
    #145562
    furcsa, pedig az app store-ból elérhető. nem tipp, én használom :)
  • jazzy
    #145561
    Érdekes, hivatalosan nincs is iPhone-ra authenticator az oldal szerint.
  • Lacee
    #145560
    a legolcsóbb és legegyszerűbb a mobilos authenticator, ha kompatibilis a telefonod. iphone-ra, ipod touch-ra ingyenes az app store-on keresztül, más mobilokhoz itt keresheted ki
  • Camouflage
    #145559
    Hello. A kerdesem az lenne, hogy a legolcsobb, legegyszerubb, leggyorsabb magyarorszagon blizzard auhtenticatort rendelni / szerezni. Elore is koszonom.
  • antgecc
    #145558
    De bakker, aki ennyire nem ért angolul, az minek erőlteti ezt a játékot??
  • Lacee
    #145557
    itt érdemes nézelődni, no meg a játékon belüli tooltipek, esetleg a használati utasítás mellett.
  • r4pt0r
    #145556
    Pár dolog? :D

    Felé viszed az egeret és írja hogy mire jó.
  • djjeges
    #145555
    Sziasztok! Nemrég kezdtem a wowot és még pár dologban nemvagyok tisztában. Megmondanátok, hogy mit jelentenek és, hogy mit nyerek ezekkel?
    Strength, Agility, Intellect, Spirit, Armor, Critical rating, Hit rating, Crit chance, Expertise, Haste rating, defense rating, dodge rating, parry rating??? Pls. Normális választ írjatok, előre is köszi!
  • Csirke4
    #145554
    1970? Csomó helyen onnan számolnak. :o
  • capaszabi
    #145553
    Last online 41 years ago... GG
  • capaszabi
    #145552
    grat, melyik vagy te? ^^
    nekem meg meglett a nari :P
  • [HUN]Crassus
    #145551
    szegény warrimmal már jórég arénáztam,de ez foscsi:)
  • [HUN]Crassus
    #145550
    40 perces Druid +warri vs pala healerem+warrim.....1500-on kikaptunk:P ,de nemakarnak eltakarodni a picsába a druidok? az összes Hotjukkal együtt?:P
  • LeWyTy
    #145549
    ezzel a Recruit-A-Friend es cuccal meglévő accokat már nem lehet összekapcsolni?
  • FSpofon
    #145548
    ha már ott vannak azok az évis emailek akkor megadtad valahol ahol nem kellett volna
    lehet nem is emlékszel, akár egy random wowos oldal (pl frostshock) adatbázisából simán kiveszik a címeket akik akarják
  • UnknownAsshole
    #145547
    jó akkor hogy tisztázzak semmi idióta oldalakra nem regisztrálok főleg nem ezzel a mail címemmel.. torrent oldalakon egyéb helyeken is mást használok.
    amúgy select all és delete, tehát... nemzavar
  • koocos
    #145546
    Nekem ugyan azzal a maillel van regelve bnetre, mint wow.hura, FS!re, az egyszerűség kedvéért arra a 2 törtre is, mégsem kaptam soha egy ilyen mailt sem, pedig 2 éve tolom...
  • 1Darton1
    #145545
    Titkos is. Te árulod el a csalóknak, nem más. A felelőtlen internethasználattal.
    És nem csak bnet-es e-mailekre küldik ezeket a leveleket.
  • slime001
    #145544
    Szerintem a Blizzard pénzért árulja az e-mail címeinket! A piszok...
  • UnknownAsshole
    #145543
    hát király... szerintem lehetne titkos....
    és az hogy más oldalakon megadom az e-mail címem, nem feltételezik egyből hogy wowozom.(ofc wowhoz nincs köze az adott oldalnak) namind1 ez csak úgy felmerült bennem, de hát ez van.
  • 1Darton1
    #145542
    Az csak egy e-mail cím, nem titkos adat.
    Tőled lopják le, vagy olyan oldalakról, ahol szintén használod. A Blizzardnak semmi köze hozzá.