166745
  • Dr DeViLKiNG
    #145741
    Amikor elindult a beta, akkor én is kaptam egy ilyet. Rögtön a szívemhez is kaptam, hogy mi az isten én is kapok kulcsot az elején
  • voloume
    #145740
    ezért másoltam be.. hogy az e , gondoltam , hogy az csak nem tette spam mabbába
  • Dr DeViLKiNG
    #145739
    Mivel ez csak egy sima scam? :D
  • voloume
    #145738
    world of warcraft: Cataclysm Beta Test Invitation!

    Get those opt-ins ready for the World of Warcraft: Cataclysm closed beta! The sundering of Azeroth is nigh, and you don´t want to be left out in the cold of Northrend when you could be enjoying the sun-drenched beaches on the goblin isle of Kezan. To ensure you´re opted-in and eligible as a potential candidate, you´ll need a World of Warcraft license attached to your Battle.net account, have your current system specifications uploaded to the Battle.net Beta Profile Settings page, and have expressed interest through the franchise-specific check boxes.

    Get the Installer - Log in to your Battle.net account: http://www.worldofwarcraft.com/account

    ** IMPORTANT ** To avoid graphical bugs and other technical issues, please ensure your video card drivers are up-to-date.

    Enjoy the game!

    Blizzard Entertainment, Inc.

    http://www.blizzard.com/support/wowindex/



    én most iylet kaptam délután: erről a címről: [email protected]

    de battlenetes accon sehol semmi jele, hogy bármit is tudnék csinálni
  • Dr DeViLKiNG
    #145737
    Csak érdekelt, hogy újabbakat küldtek-e ki, vagy ez a szombati.
  • High end PC #145736
    Ebben a pillanatban jött a Gmail-re. Miért kérded?
  • Dr DeViLKiNG
    #145735
    Ma küldték, vagy ott hevert már a ládádban 3 napja?
  • High end PC #145734
    Most kaptam egy emailt, hogy beválogattak a Cataclysm beta tesztre, már töltöm is a klienst :)
  • Big Bad Ryder
    #145733
    Nem, a GMek mindig mesélnek vicceket amik a wowbash.com -on kötnek ki.
  • koocos
    #145732
    asdasdasd

    Nem fake?
  • Fehercsoki
    #145731
    Na itt egy jó kis gm joke:
  • antgecc
    #145730
    Hát te nagyon nem vagy okos
  • antgecc
    #145729
    Csak 74-től mehetsz fel.
  • kakaoskalacs
    #145728
    lol oké beneztem : D
  • B@lu
    #145727
    20 db 5 gold?

    lássuk
    tehát 20 bandage az 40 frostweave cloth, aminek az ára ah ban 22 G

    22-5 az -17 G

    na így kell pénzt keresni first aiddal.
  • kakaoskalacs
    #145726
    itt a karakter is igy egyszerubb
  • kakaoskalacs
    #145725
    Üdv gyártom azokat a Heavy Frostweave cuccokat 20db 5gold : D
    Steamwheedle Cartel,Horda . Majd ráfekszek Minigra meg JC-re
  • jazzy
    #145724
    Nekem segített átvinni egyik szerverről másikra goldot. Korrekt srác és thx.
  • Skill
    #145723
    first aiddal hogy lehet keresni? jc mininget fel kell húzni aztán még beleölsz egy csomó goldot és időt aztán el tudsz kezdeni keresni vele ha csak nem vagy máker mert akkor csak simán mining és prospekt. melyik szerveren/oldalon tolod ?
  • kakaoskalacs
    #145722
    Üdv : ) Pm-et megkaptam elgondolkozok rajta .
    JewelCraft meg Mining van de alacsony szinten
    Meg Maxon FirstAid abbol neha tudok keresni . De kösz a tanácsot : )
  • Skill
    #145721
    csak azt bánom , hogy a vásárlóim nem olyan hangosak mint azok akiknek nem tetszik. sőt akinek segítek msnen skypon azok se írnak ide jót rólam . mert mért is jönnének ide ha már megoldódott a gondjuk vagy jól jártak?

    amúgy herb meg miningel jól lehet keresni. ha annál is jobban akarsz csinálj egy karit inscriptel meg jcvel és dolgozd fel amit farmolsz vagy vegyél olcsón alapanyagot.

    javasolni tudom még a bgzést hétvégén , aztán veszel piros gemet 10k honorért. ugyan ez random hcval és badgével. ha megmondod milyen szakmáid vannak könnyeben lehet segíteni.
  • koocos
    #145720
    Ahhoz nem kell emlegetni, megy neki havi 1x magától is:)
  • Fehercsoki
    #145719
    Miért van olyan érzésem hogy skilltől mindjárt kapsz egy privit?:D
  • kakaoskalacs
    #145718
    Üdv : D

    Hogyan lehet rövid idö alatt sokszáz goldot szerezni,?

    Sokat dungeon-ozok de abbol max100+ jön be... egyeb otlet?
  • Skill
    #145717
    bevallom én sem tudom. mindig mágustól veszek portal dalaranba.
  • Big Bad Ryder
    #145716
    Talán mert olvasd el a bannerben a feliratot?
  • B@lu
    #145715
    Sziasztok!

    kis segítség kellene:

    A minap vettem 1 gigabyte GM-n6800 as mouset, és csak a wowon belul nem scrolloz a gorgőre... előtte ms wheelmouse 1.0 optical volt


    valami tippetek van?

    ( ja a gigabyte egy 4 gomb + görgős egér)
  • sövény
    #145714
    hello,nekem annyi lenne a kérdésem,hogy miért nem enged felteleportálni Crystalsong-ban a felhők közötti városba? :( már vagy egy tucatszor próbáltam de nem enged...
  • Skill
    #145713
    sokkal jobb. majd mesél ha akar.
  • bujcsik555
    #145712
    kösz
  • Big Bad Ryder
    #145711
    Csak nem goldot akarsz nekik eladni?
  • Skill
    #145710
    van még pár dolog ami sokat segíthet nektek azokat majd msnen vagy skypon.
  • Skill
    #145709
    először csináltok egy trialt. ami 10 napig mehet. egy nagy baj van vele: nem lehet adni az accnak semmit és nem is lehet ahzni. viszont ha feltöltöd a trialra az alapjátékot akkor 40 nap játékidőd lesz. (jövő hét elején ezt meg tudom erősíteni vagy cáfolni)

    mikor eléritek a 60at akkor a 10 napos bc trialt lehet aktiválni. jól hangzik de csak akkor ha lassan haladtok , mert lvl 60 99%nál nem megy feljebb az xp. szóval leginkább arra jó , hogy azt a +1 szintet megkapjátok időben esetleg szakmát húzzatok. ezt viszont nem ajánlom mert 58on már bc területre lehet menni és kb 1 óra max 2 alatt simán meg lehet lépni azt a 2 szintet mert ott több xp jön mint a régi területen. (szakmahúzás meg elég szenvedés ha nincs epik fly mountotok vagy rengeteg goldotok)

    wotlk szintén ez csak lvl 70 99%ig lehet szintezni ,de itt is igaz , hogy már 68on ki lehet menni a wotlk területre.
  • bujcsik555
    #145708
    Hali!

    Egyik haverommal bele szeretnénk vágni a wow-ba. Abban kérném a tanácsotokat, hogy a trial-ok + a game-hez adott 1 honapokat hogyan aktiváljuk, hogy a legjobban jöjjünk ki belőle az ingyen játékkal?

    Előre is köszi
  • antgecc
    #145707
    Te tényleg ilyen hülye vagy, vagy csak teszed az agyad?
  • Lacee
    #145706
    nem hinném hogy bárkit felzaklat itt, de: "Trolls and dwarves can be warlocks. It's official."
  • [HUN]Crassus
    #145705
    GYURIKA FOGGGGGYÁ LE:D
  • [HUN]Crassus
    #145704
    mondja*
  • [HUN]Crassus
    #145703
    monjda ,hogy FUCK nem hallom rendesen?:D
  • LeWyTy
    #145702
    Hát nekem valahogy sehogy nem jön be.