166745
  • Dr DeViLKiNG
    #145781
    És igen, ezzel teljesen ki is írtják a karakterek "customizálhatóságát". Tényleg remek.
  • ShaiHulud
    #145780


    http://www.mmo-champion.com/content/1853-Cataclysm-Class-Mastery-Systems-Update


    az igen ujra 31 pontos lesz minden talent tree :) egyre jobban erdekel a cataclysm!
  • [HUN]Crassus
    #145779
    azért az mekkora FAIL ezzel a realID balhéval kapcsolatban,hogy kitrölte blizzes a facebook accját........
  • Csirke4
    #145778
    név*

    Mellesleg jólesz ez, megint lesz egykis dráma.

    /popcorn
  • Csirke4
    #145777
    Éjjen a ríl lájf év!
  • Omlás
    #145776
    Eddig se írtam a fórumra max ezután sem fogok....
  • antgecc
    #145775
    Én tudom: goldfarmer
  • Skill
    #145774
    arra nem kíváncsiak , hogy mi a foglalkozásom lol?!
  • Me0w
    #145773
    Szerintem pedig gondot okozhat, ennek kapcsolható opciónak kellene lennie. Vannak olyan játékosok, akik RL nevei elég különlegesek ahhoz, hogy könnyű legyen megtalálni őket.
  • jazzy
    #145772
    Ja amúgy:

    "Cakeftw 10 hours 25 minutes ago unhide comment
    +1 votes
    OMG HE DELETED HIS FACEBOOK!"
  • jazzy
    #145771
    A neved közlése szerintem semmilyen privacy-elvárásnak nincs ellen. Meg végülis biztos lesz valami, hogy saját felelősségre postolj, kiírja a nevedet és akkor minden felelősség a tied.
  • Big Bad Ryder
    #145770
    Az egyik fórum moderátor vagy GM (nem értek hozzá), Bashiok elsőként megadta az igazi nevét: Micah Whipple. Ez alapján itt megtudták hol lakik, kivel lakik, mi érdekli, facebook profil, google street view fénykép a házáról. Azért nem olyan jó dolog ez... Ahogy hallottam már nagyon sok pizzát rendeltek a címére
  • Lacee
    #145769
    elment az eszük... egy nyilvános, cache-elt fórumon valódi névvel szerepelni? nem hiszem, hogy ez megfelel a privacy-elvárásoknak.
    a hivatalos fórumon levő topic lassan a 20000 kommentet veri egyetlen nap alatt, csak nem marad ennyiben a dolog.
  • Big Bad Ryder
    #145768
    "the maintenance has been extended for all realms"

    Hogy feldobjuk a topicot: A Blizzard terve szerint a jövőben a fórumon csak IRL névvel lehet majd postolni.

    link
  • Omlás
    #145767
    Nem egyedül kell lemenni és a hangulat is adott lesz akkor.
  • Me0w
    #145766
    Azert 24 ora alatt eleg sok bort lehet feldolgozni, mivel ma teljes napos maintenance van :)
  • Omlás
    #145765
    Akkor go a pincébe bort fejteni !
  • antgecc
    #145764
    De bánt a napfény!
  • Skill
    #145763
    kimész a levegőre XD
  • antgecc
    #145762
    Héj, nincsenek serverek. Ilyenkor mi van?
  • Bhalage
    #145761
    1:43ig neztem, aztan meguntam es kikapcsolatam a f*szba
    SO COOL kategoria
    : )
  • r4pt0r
    #145760
    Ohh de jó lesz. Kapunk holnap egy 24 órás offot.
  • Lacee
    #145759
    irigykedünk, irigykedünk? :D
  • Attila1234
    #145758
    Pontosan így vagyok vele én is. A Lich King bétáját kb. két hétig toltam, aztán meguntam. Egyrészt nem akarom lelőni én se a poénokat (így is több jut el, mint amennyi egészséges), másrészt meg tudom, hogy live-on is végig fogom tolni. Annyi időt meg nem akarok elcseszni rá.
  • FSpofon
    #145757
    szerintem is jobb elfoglaltság kommenteket törölgetni napi 7 órában zsíros hajjal blizzardos poloban a 35 fokban abban a hitben hogy majd eladnak 2vel több starcraftot és miattam lesz scene az országban
  • koocos
    #145756
    Énis jelentkeztem, de ha kapnék, se tolnám...nem akarom lelőni a poént, és a béta a tesztelésről, hibajelentés küldéséről szól:)
  • r4pt0r
    #145755
    Most nyilvános kivégzést akarsz? Inkább mondtad volna hogy nem kaptál. :D
  • Attila1234
    #145754
    Én kaptam meghívót, csak nem tolom, mivel lusta vagyok, mint a disznó.
  • WiLDoR
    #145753
    hát jó a csókának van 34k hp-ja (ebből következőleg van már pár új cumója is), a moboknak meg 12k
    amúgy ha megnézed a jelen szitut, kb. most is eddig él egy 80-as nonelit mob northrenden is.
    rugóval odamegyek, 2 autohit, meg 1 sinister és fekszenek.
    argent tournament grounds melletti cultist táboron lehet ezt a legjobban látni. gyakorlatilag ha valaki azt akarja tesztelni mennyit fejlődött a gear-je, ott pillanatok alatt megnézheti a mobok átlagos elhalálozási idejéből. friss 80-asként ott vért izzadsz, icc25 gearben meg darálsz.
    de anno tbc végén is ugyanez volt csak ott meg shattered sun szigeten vagy hol lehetett ugyanezt gyorsan tesztelgetni.

    nekem mondjuk a vidiben inkább a recuperate heal-je tetszik, végre lehet majd nonstop haladni a rugóval, s nem kell leülni kajálni, meg bandage-olni minden 10-15. mob után. (arról inkább nem is beszélek, hogy jelenleg 70-es instában reput farmolni mennyire nem fun 0 selfheal mellett melee-ként -.-)
  • DaniellT
    #145752
    van itt olyan, aki Cataclysm bétába kapott meghívót, és tolja már?
  • Attila1234
    #145751
    Elképesztő, hogy mire képes egy lvl80-as tier10-es premade karakter a lvl78-as quest mobokkal szemben!
  • WiLDoR
    #145750
    CATA Alpha rogue leveling
  • Skill
    #145749
    nálam meg lehet kapni mindent köh XD
  • LeWyTy
    #145748
    Itt a warrior.
    Bocs 68as.
    Itt meg a DK
    Bocs ez meg csak 59.
  • LeWyTy
    #145747
    Bloodscalpon egy 67-es night elf warior és egy 64-es human DK asszem.
    +egy csomó kiskari.

    Az Alap,BC,WOTLK... csak hát frozzenelve van.
  • cikasz
    #145746
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sziasztok bocs ha zavar valakit, de Arathoron goldot cserélnék GC-re. 1 az 1-ben tehát 1ft 1 gold, amennyiért veszed annyi goldot adok.Sajna ebből finansziroznám a wow-ot. Köszi.
  • koocos
    #145745
    Valami kari rajta, meddig van upgradelve, estébé?:D
  • LeWyTy
    #145744
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van egy +accountom nem édekel valakit... nem eladni akarom! hanem cserélni GC-re... vagyis 6400ft kb
  • koocos
    #145743
    egy figyelmeztetés: megjelentek a bétakulcsot ígérő scamek... Lylirra szerint a Blizzard is küld ki figyelmeztető emailt - de ha biztosak akarunk a dologban lenni, akkor lépjünk be a hivatalos oldalról a Battle.net-accountunkba, és ellenőrizzük, hogy megjelent-e ott a Cataclysm Beta...
  • Lacee
    #145742
    bár ez csak tipp, de az EU ügyfeleket szerintem amúgysem a worldofwarcraft.com címre invitálnák letölteni a klienst