166745
  • ShaiHulud
    #145821
    raadasul battle.net regisztraciot nezi, oda meg olyan nevvel regisztralsz amivel csak akarsz.
  • ShaiHulud
    #145820
    azt rakjak ki, de ha te megmodnod nekem nevbol, hogy mi a kartyaszamom akkor gg. nev magaban nem arul el semmit, csak ha van melette ugyanazon a neven facebook, iwiw, stb oldalad is. mert a tenyleges infokat onnan szerzik meg. bekell ugy allitani hogy csak ismerosok, vagy csak te lasd az infokat.
  • Fehercsoki
    #145819
    Azt rakják ki!Holott eddig a vezetéknév titkosítva volt az account oldalon is!(első betű látszott...)
  • Lacee
    #145818
    jól gondoltad, elvileg az lesz... ergo hirtelen nagyon sok John Smith jelenik majd meg, ha tippelnem kéne.

    FS!-ről lopok egy videot, fergeteges :D
  • Hamed
    #145817
    Nem jatszom mar regota igy nem vagom a hatteret, aszittem arrol van szo, hogy az accountban megadott nevet rakjak ki forumid-kent. Ha beneztem, sry:D
  • ShaiHulud
    #145816
    bankkartyanak mi koze a realid-hez?
  • Hamed
    #145815
    Hat ez a vicc, egy rutinos troll siman kijatsza ezt. En mikor megjelent a wow egy kozkezen forgo fake kartyaszamokat tartalmazo listaval aktivaltam az accountomat, kamu nev/cimmel, ujreg emaillel, majd atirtam egybol gc-re.
  • Attila1234
    #145814
    Az a vicces, hogy ebben az új rendszerben, pont az ilyen esetekre nem fog fény derülni, hisz a karakternevek alapból ki lesznek kapcsolva a Real ID mellett. Egyébként sokat beszélgettünk erről a rendszerről, és arra a következtetésre jutottunk, hogy ebben a formában finoman szólva rossz elképzelés. Vannak előnyei, de inkább csak hátrányai.
  • ShaiHulud
    #145813
    de ne postolj a kurva official forumra es akkor nem tudja meg senki a neved, ha igy parazol.
  • koocos
    #145812
    Igen, egy mezei userrel max az történhet meg, h legankel valakit, aki szépen elkezdi irl zaklatni, esetleg az adatait megszerezve ellopják az accját, stb.

    Nemmondom, ezelőtt is volt h egyik ismerősömre késsel rontott a szomszédja, mert nyert duelben, de így h megtudják a neved, címed, telszámod, bármennyire is kis %ban fog előfordulni, azért nem elhanyagolható:)
  • antgecc
    #145811
    Azért azt tegyük hozzá, hogy egy mezei user nem keveredne sose efféle dolgokba. Ami Bashival történt, az szimpla kibaszás, ami nem is ő ellene, hanem a terv ellen irányult.
  • koocos
    #145810
    5000kommentből 4-4500 komment ellenzi...oké, így kiszorítják a trollokat...és mindenki mást is...ennyi erővel /close forums és kész, még azis egyszeűbb lenne...
  • Fehercsoki
    #145809
    Ez igazán nagy szemétség,túl drasztikus lépés ez...Viszont aki ezt nem akarja egyszerűen ne kommenteljen!
  • koocos
    #145808
    Bashiokról:)

    Szóval akkor biztonságos? nemlesz semmi gond? hiszünk neked Bash...:)
  • koocos
    #145807
    "Nem is külföldiek lesznek a potenciális veszélyforrások, hanem a magyarok. Mennyi idő alatt lehet kidereíteni valakinek a neve alapján az email címét egy rosszul beállított közösségi portálról? 17 másodperc? Mennyi a valószínűsége, hogy ugyanazt használja a BNet accounthoz is? 90%? Mennyi olyan hülye van, aki még a lakcímét is kiírja iwiw-re, de legalább az ismerőseinek biztosan? 50%? Meddig tart egy olyan fake személyit fotosopolni, amit a blirrad benyel? 1 óra? Mennyi a valószínűsége, hogy ez alapján el tudod lopni valakinek az accountját, ha nagyon akarod? 100%? És mindezt miért? Mert a blizzard kiadta a nevedet? End of story..."

    wow.hu-n találtam ezt a kommentet a témával kapcsolatban, és teljesen egyetértek...
  • Big Bad Ryder
    #145806
    Sőt, blizz már vissza is vonta a dolgot, hogy a dolgozóknak is kint legyen az IRL neve :D
  • koocos
    #145805
    Tudom, nemfog rám vadászni az egész világ, de csak nézzétek meg milett az egyik blizzard dolgozóval, aki megadta a nevét...fentvolt mindenhol a neve, lakcíme, telefonszáma, facebook adatlap, amit aztán törölt is, mert a sok gyökér szivatta...
  • Davidus
    #145804
    alig várom megtudjam a neved és jól kibasszak veled IRL. egész nap a wow fórumokat fogom kempelni hogy megtudjam mi koocos igazi neve
  • koocos
    #145803
    ezt most miatökömér kellett, hmm?
  • Big Bad Ryder
    #145802
    Megnyugodhatsz, ha a bétába bekerülsz, nem a fórumra kell majd írnod. Ha nézegetsz bétás videókat vagy screenshotokat, akkor észreveheted, hogy minden tárgy, talent, spell tooltipje alatt van egy "shift+?klikk" felirat. Shift+klikkelsz és már jelentheted is a bugokat. (nem vagyok benne biztos, hogy shift vagy ctrl és milyen klikk, de lényegtelen)
  • Dr DeViLKiNG
    #145801
    A bug jelentés nem gm ticket. Betaban meg teljesen más.
  • Skill
    #145800
    kár hogy a kérdésemre nem sikerült válaszolni.
  • voloume
    #145799
    szerintem vidd el egy bokorba és szopd le, ha már ilyen rendes volt.. de csak semmi buzulás
  • Fehercsoki
    #145798
    Hát,ha el akar adni valamit akkor nem ülhet a babérjain vevőkre várva.
  • koocos
    #145797
    Hehe, skillnek kellett kerek 5 perc, hogy privit írjon, GCvel kapcs.:)
  • koocos
    #145796
    Ja, egyszerűbb megírni egy ticketet, amire (mint azt itt is olvashattuk, és velem is történt anno) 4-5 napot ülnek fölötte:)
  • Dr DeViLKiNG
    #145795
    Eu forumra teljesen felesleges bugot postolni. Ráadásul a report bug ingame sokkal egyszerűbb mind neked, mind a fejlesztőknek.
  • koocos
    #145794
    Ha nemharagszol, nem adom meg, próbálj hülye neveket találni facebookon, tippelni lehet:)

    És nemmondanám, hogy gyakran, mivel jelen pillanatban nem játszok, hnap veszek GCt, és ha neadjisten bekerülök bétába és játszani is lesz kedvem/találok bugot live szerón, azt igenis benyomnám az aktuális threadbe, szóval igenis vonatkozik/vonatkozhat rám is...
  • Dr DeViLKiNG
    #145793
    Milyen gyakran postolsz wow forumra, hogy ez érintene akárcsak téged?
  • antgecc
    #145792
    Hehe, ezzel én is így vagyok, azzal a különbséggel, hogy nekem még a faterom is más, szal fullosan egyedül vagyok a nevemmel :)
  • Fehercsoki
    #145791
    Miért mi a neved?
  • koocos
    #145790
    Ez a real ID egy szar...hála a különleges nevemnek, fateron kívül nincs még1 ilyen ember...jó, a "kovács béláknak" könnyű, de ezzel a névvel végem:)
  • ShaiHulud
    #145789
    31 pontig a treebe zarva dologhoz talaltam egy tok jo ertelmes magyarazatot mmo forumon:

    "This is really the only way they can give out spec-defining abilities from the start. Without this restriction, what's to keep someone from (for example) saying they are an enhancement shaman to get dual wield and then putting all their points into elemental or resto? This new system is kinda like a loan: "we'll give you top-tier abilities from the start, but only if you promise to actually spend enough points eventually to qualify for those abilities".


    I agree that its too bad we don't have more freedom under the new system, but I think getting those key abilities from the start without having to worry about balance concerns where other specs could get stuff they shouldn't will out-weigh any negatives of these restrictions."
  • Csirke4
    #145788
    Valahogy meg kell oldják, hogy kiférjen a skillbárra minden képesség.
  • Dr DeViLKiNG
    #145787
    Lehet csak én érzem azt, hogy ezt nagyon el fogják baszni. Ne legyen igazam...

    You typically won't get active abilities from a second tree. The most you can get in a second tree is 10 points, and usually the active abilities are deeper than this. We think it makes the distinction between say a Frost and Unholy DK more pronounced when all of their talented active abilities are different rather than being able to cherry pick the best from each tree. It does end up killing any chance for a build that goes halfway down two trees, but usually we would consider such builds failures because it meant the bottom of "your" tree wasn't good enough. These were most popular in PvP when players felt compelled to get "must have" PvP survival talents in multiple trees, and those are the kind of talents we want dead anyway.

    With these changes though, the talent trees are going to be even more rebuilt than we were already planning with Cataclysm. Talents are moving all over the trees and every tree has new talents as well. We'll give you a chance to see the trees soon (tm).
  • r4pt0r
    #145786
    Egyébként mennek a szerverek, legalábbis a ragnaros igen.
  • ShaiHulud
    #145785
    funnak jok voltak pedig :D
  • r4pt0r
    #145784
    Tegyük fel hogy meg tudják oldani mondjuk egy magenel hogy mindhárom tree hatásos legyen mondjuk pveben, vagy akár pvpben akkor elég változatos lehet a dolog. Persze ez nem szokott összejönni és általában minden kasztnak megvan a best build.
  • jazzy
    #145783
    Igazából Hybrid talentot kb az égvilágon senki nem használt szerintem.
  • ShaiHulud
    #145782
    ja, vegig olvasva, mar nem olyan rozsas a helyzet, csak 41 talentpont lesz 85on, 31 pontos fak, level 10nel valasztasz specet az alapjan kapsz passiv bonuszokat es aktiv spelleket/skilleket, minden masodik szinten. masik treebe csak akkro tudsz rakni ha mar raktal a specializalt treedbe 31 pontot. csak minden masodik szintne kapsz uj talentpontot. viszont joval kevesebb talent lesz, csak az aktivabb, fun talentek maradnak bent, csomo kepesseget alapbol megkapsz a specializaciodtol fuggoen. gyak a hybrid buildeket ezzel ki is irtottak. nekik jobb , mert konnyebben balancolhato lesz, teorycraftereknek rosszabb lesz a kevesebb lehetoseg miatt :( de varjuk ki azert a veget, hogy hogyan is fognak kinezni ezek az uj treek.