166745
  • Big Bad Ryder
    #145861
    Éljen a népakarat

    Az új talentfákhoz: egyetlen ágat sokkal sokkal könnyebb balanceolni mint az esetleges hibrid specceket.
  • koocos
    #145860
    FS!en vagy wow.hun volt írva, hogy lesznek köztük olyan talentek, amit pl egy PvE arms rugó fog választani, és olyanok is, amelyeket egy PvPs arms, lesz amit mindketten, viszont el akarják kerülni, hogy legyen, amit egyik sem:)
  • WiLDoR
    #145859
    akkor precízebb fogalmazást plz, a szimpla multidő használatába elég sokminden belefér :)
    amúgy meg wow nem csak pve, hanem pvp is, pvp-ben pedig elég sok most is a hybrid talentezés, de mondjuk mondhatnám példának raegwyn-t is, a solokirály dk-t, aki szintén egy elég érdekes blood-unholy hybrid spec-et használ a solozásra, s ez szintén wow, akárcsak icc.

    a lényeg az, hogy én ezt egyrészről jó dolognak tartom, viszont kiváncsi leszek, hogy fogják megoldani úgy, hogy pvp-re is és pve-re is jó legyen majd ez a módszer, mert ha elcseszik, akkor könnyen mehet a lecsóba egy rakás kaszt majd, mert szimplán szart se fognak érni hybrid talentezés nélkül.
  • koocos
    #145858
    Igen, de BCben senki nem járt ICCbe, vegyük ki aztis? persze h nem arra az időszakra gondoltak, hanem a mostanira...
  • WiLDoR
    #145857
    MoveAnything.
    wow.curse.com-ról letölthető, keress rá.
  • WiLDoR
    #145856
    "Igazából Hybrid talentot kb az égvilágon senki nem használt szerintem."

    TBC-ben SL-SL warlock, resto-boomkin hybrid druida?
    vagy most a prepa-mutilate-es rugó?
    tényleg annyira biztos vagy benne, hogy senki sem használ(t) hybrid talentezést? :)
  • attiGT
    #145855
    van olyan addon amivel az alap blizzardos UIt lehet mozgatni? gondolok a sajat portremra, healthbarral egyutt, ugyanezt a targettel stb...
  • WiLDoR
    #145854
    helyes lépés volt ez a blizz-től.
  • koocos
    #145853
    Épp itt az ideje
  • Dr DeViLKiNG
    #145852
    "we've decided at this time that real names will not be required for posting on official Blizzard forums."

  • voloume
    #145851
    semmi értelme nem volt ujra rakni, mivel ugyan az.. megnyitom a jatekot és elkezdi patchelni magát, hanem egyből rátok kattolni a play-re.. belogok és megjelenik, hogy downloading update 0%-on.. aztán kidob, hogy nem jó a patch

    vajon miért nem kezdi el magát patchelni ?
  • Fehercsoki
    #145850
    WotLK elég.
  • voloume
    #145849
    ujrarakom a wowot, de nem cd-ről, mert a multkor kidobtam az összeset, nem viccelek, ha azt mondom, hogy volt itthon 3 alap , 4bc, meg vagy 9-10 lk cd, és most letöltöttem a hivatalos honlaprol a wow installert, mar csak azt nem tom, hogy most lich kinget kell egyből telepitenem es abba bennevan egybol az alap meg a bc vagy előszor a simat utana a bc-t és utana csak a lk-t.. valaki valami ötlet ?
  • Fpocok
    #145848
    Nos... három dolgot lehet tenni.
    1.Elindítod a játékot és a patch magától letöltődik.
    2.Rákeresel a patchre a neten, külön letöltöd, elindítod.
    3.Repairolsz.

    Azt írtad, minden megvolt. Javaslom rakd újra.
    (Én eléggé megszerettem a wow installert. Én nagyon lusta vagyok, fenének van kedve patcheket töltögetni, meg cdket cserélgetni. Én ilyenkor elindítom a másfél megás installert és kb 3-4 óra alatt megcsinál mindent :D Hozzá sem kell nyúlnom)
  • voloume
    #145847
    segítség kellene, megnyitom a wowot.. és nem tölti le a patchet csak elindul a jatek, ott kiírja download updates vagy mi már nem emlékszem 0%-on áll.. aztán kidob a játék

    próbáltam máshogyan is , fel is rakta a 3.3.5-öt, de nem ugy hogy a jatekot inditottam, de így se jó.. ugyan az maradt

    valaki valami ötlet? már nyomtam repair-t ugyanolyan maradt
  • Me0w
    #145846
    Nem rolam volt szo, nekem van osszesen kb. 50 postom a 4 ev alatt. Viszont vannak emberek, akik szeretik a forumot, en pont rajuk gondoltam. Engem szemely szerint nem erint, egyaltalan.
  • ShaiHulud
    #145845
    akkor az votl a gond:P hasznalj normalist.
  • Dr DeViLKiNG
    #145844
    5 év alatt egyszer nem kellett beírnom a forumra, mert gondom akadt a csatlakozással vagy bármivel. Lehet itt magyarázni, de egyáltalán nem kell a forumra postolni, ha nem akarsz.
  • csgamer
    #145843
    Mobile Authenticator volt, de most már azt sem teszem fel...
  • r4pt0r
    #145842
    A copy-paste pontosan semmit nem ér a mai loggerek ellen, pont ahogy eddig is írták.
  • ShaiHulud
    #145841
    mobile vagy rendes autentikator?
  • csgamer
    #145840
    Dehogy álmodtam, feltörték, de a blizz 2 óra alatt vissza is szerezte :)
  • Big Bad Ryder
    #145839
    Khmmm. Amit a többiek állítanak, miszerint egy rendes keylogger figyeli a vágólapot is igaz. Nem feltételezés vagy hasonló, hanem már széles körben (de még mindig nem eléggé) elterjedt dolog.

    Ha jól tudom, autherintacotoros accountot egyszer törtek fel eddig, lett is belőle nagy botrány. Csgamer, biztos, hogy nem álmodtad?
  • csgamer
    #145838
    Bazzeg nem fog neki feltűnni hogy azt a dokot naponta rengetegszer megnyitod? -_- Te is pihentagyú vagy...
  • voloume
    #145837
    és mond már el ha írsz egy kibaszott word dokot akkor honnan a faszbol fogja tudni hogy az a jelszavad ? nyilvan minden szot amit beirsz nap mint nap lefogja probalni
  • Pyotr
    #145836
    Azért kell figyelnie mert az Authenticator pár másotperc mulva más számot generál:P
  • Pyotr
    #145835
    ez a kontrol+v dolog ott bukott el hogy a loginjszerver felé elküldött adatod a hackernek is eljut amit csak dekódolnia kell!Tökmindegy milyen hieroglifákat copizol be simán törni lehet azt is:)
  • FSpofon
    #145834
    ha már a gépeden van akkor a programjával is meg tudja ezt oldani nem kell egyesével figyelnie, nagyobb biznisz ez az acclopás annál
  • Pyotr
    #145833
    Úgy hogy a hackernek figyelnie kell mikor akarsz belépni gyakorlatilag őneki is ott kell ülnie a gép elött mikor be akarsz lépni!
    Az Authenticator gyakorlatilag csak megnehezitette a dolgukat azzal hogy nem adatgyüjtés után szabadon garázdálkodhatnak hanem aktivan ot kell lennie!
  • csgamer
    #145832
    Na ezt is megcáfolom :) Egy Spyware és tudják a tudtad nélkül a fájlaidat megnézni :P Én már jártam így :S NINCS védelem a hackerek ellen :'(
  • Fehercsoki
    #145831
    Keylogger a vágólapot is átnézi ám:)Szerintem ez egy elég rossz módszer.Az a legjobb ha semmilyen adatot nem adsz ki senkinek,jó vírusírtód van és authenticatorod.De a legfontosabb még mindig az hogy ne adj ki semmit...ha ezt betartod jó eséllyel nem lopják el.Én sosem adok ki semmit,gyanús e-maileket meg sem nyitom és még sosem történ fel az accom.
  • voloume
    #145830
    a legbiztonságosabb módja amivel megtudod védeni az accountodat az az, hogy nem írod be a jelszavad, hanem egy szövegesdokumentombol mindig ctrl+c ctrl+v-vel bemásolod, ezáltal ha bekapsz egy keyloggert, akkor sem tud sokra menni vele, mivel sosem ütöd be a jelszavadat, magyarul ha senkinek nem árulod el, és tied az acc meg cd key stb., akkor lophatatlan
  • csgamer
    #145829
    Hát ha tudnám akkor a legokosabb lennék.. :S

    @Me0w
    Ez teljesen igaz..
  • Me0w
    #145828
    Azert azt vedd figyelembe, hogy a vilagban rengeteg mentalisan labilis szemely van, es ezek is jatszanak a wow-al. Battlefield topikban is megtortent mar, hogy egy ugribugrit megkeresett valaki, lefenykepezte a bejarati ajtajat, es a forumba bepostolta azzal, hogy legkozelebb a baltat is viszi. Most, hogy kint lesz a valodi neved, ez azert megkonnyiti a dolgokat.

    A masik okosnak, aki pedig azt irta, hogy nem kotelezo postolni, az remelem, hogy a legkozelebbi olyan hibanal, mikor a jatekba sem tud belepni, majd elgondolkodik, hogy a technical forumra sajat nevvel postoljon-e Traceroute logot, mert e kettovel seperc alatt barki megtudhatja, amit akar rolad.
  • Fehercsoki
    #145827
    Authenticatorostól?:O Azt meg hogy?
  • csgamer
    #145826
    Authenticator semmit nem ér, nekem ellopták authenticatorostól... ( Másik accomat :D ) Az a jó hogy nem kértek egy igazolványt sem mert kamu nevem volt :D
  • ShaiHulud
    #145825
    hat ja de az mar nem az en gondom, en sajat nevem adtam meg es van authenticatorom is.
  • koocos
    #145824
    Igen, csakh ha feltörik, ellopják, akkor szopod, mert be kéne scannelni egy igazolványt, amin meg az igazi neved lesz:)

    Off:

    Boom de Yada :)
  • csgamer
    #145823
    Akit érdekel van egy eredeti wow accom 1 80-as pappal ulduar kezdőszetben meg egy 80-as dk-val tank hc gearben, elcserélném Warhammer Online accra vagy eladnám!!
  • Fehercsoki
    #145822
    Igen,szóval ahogy ugyanúgy nem lehet majd tudni ki kicsoda,csak mostmár nem karakternevek lesznek ott hanem kitalált nevek...