166745
  • plu604
    #146308
    Azaz...
  • Csirke4
    #146306
    Skill >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> gear

    always.
  • capaszabi
    #146305
    megjegyzem, az én karijaim még "ilyenebb" gearben láttak neki a 80nak ^^
    üdvözlöm a healereimet pl. random HCkban, akik nem hisztiztek a 23k hp-s macim miatt, hanem healeltek, hogy meglegyen a megfelelő mennyiségű bogyó a heirloomhoz kövi karinak
  • capaszabi
    #146304
    hazudsz!
  • picket
    #146303
    Az ilyen embereket békén kell hagyni. Hadd mondja a magáét. Tudom, hogy az igazságérzete sokaknak azt diktálja, hogy meg kell neki mondani, hogy nincs igaza, bunkó, neveletlen és elviselhetetlen a stílusa... Az az igazság, hogy ezt már hónapokkal ezelőtt a fejéhez vágtuk mind. Azóta sem érdekli, és szerinte ez teljesen rendben van így. Nevelni nem lehet fórumon keresztül, és nem is dolgunk.
    A másik része a hozzászólóknak úgy van vele, hogy a ketrecben őrjöngő majmot piszkáljuk még bottal, lássuk mi lesz. Érdekes dolgok jöhetnek ki belőle, és ha agyvérzést kap a majom, akkor nem sok könnyet hullatunk érte, de ez sem korrekt dolog. Hagyjátok békén, ne válaszoljatok, ne reagáljatok. Ha szimplán csak sértést ír, és nem kezdtek el reagálni rá, akkor úgyis törlöm (de vegyétek figyelembe, hogy lusta vagyok, és 20 hsz-t nem törlök csak ezért). Amúgy nem értem, hogy ilyen stílussal és hozzáállással hogyan tudja büntetőpont nélkül kihúzni...
  • Csirke4
    #146302
    Ne gyere vissza.
  • ShaiHulud
    #146301
    deszarvagy:DD es erdemes lenne visszakeresni a postjaidat pedig, mert nekem is remlik, hogy votlak jo faszlama kerdeseid regen :D
  • ShaiHulud
    #146300
    jesszusmaria, frei tamason nevelkedtel?:D
  • LeWyTy
    #146299
    <irónia>Nekem azé hiányozni fogsz</irónia>
  • picket
    #146298
    Ha megint ide jössz kis barátom, akkor vedd figyelembe, hogy törölt hsz-t újraposztolni pár naptól egészen sokáig terjedő pihenővel jutalmaznak a moderátorok. Főleg ha offolás és reklám is egyben.
  • plu604
    #146297
    Nahát, tényleg? Jó tudni, eddig nem sikerült macskává vagy medvévé változnom, de még madárrá sem, pedig az tetszene.
    Hogy lehet valaki ekkora ótvar kocka
  • koocos
    #146296
    "megvegyem az aiont, vagy megvegyem az aiont? megéri vagy megéri?"

    Köv. hsz.: "vérpistike, az nemúgyvan, mer ígyvan, mer azt nem úgykell, hanem amúgy"

    Ottis azt toltad, h kb 0 sec játékidővel ugattál le másokat, még meg sem volt a játék, közben meg azzal nyaggattál mindenkit, h megveszed...vagy mégis.

    Emellett gear ügyben: Az ész a fontos, nem a haj.

    Azmeg, hogy nyertek, temeg letaplózod h szarkarival nemcsoda h kikap, telibe öngóóól
  • picket
    #146294
  • Littlepig13
    #146293
    te is elkezdted valahol nem? vagy te 5 k gs-el kreáltad a karit ? : D (úgy tudja gearelni a karit h bg re jár honorért, vagy ha van más megoldás szólj légyszi epekedve várom válaszod : D)
  • attiGT
    #146292
    fail, kiégtel öcsém
  • jazzy
    #146291
    Gondolom nem fogtad fel, hogy nyertünk iqharcos.
    De sajnos erre már úgysem reagálsz, mert -favoltad a topicot, és nem F5özgetsz 3 másodpercenként nyálcsorgatva, hogy lehet-e flamelni.
  • Fehercsoki
    #146290
    Nem hiszem,szerintem aki ilyen gearben és ilyen tudással(most bizonyította itt be) csodálkozik hogy nem nyernek,inkább az a tapló.Na de részemről megint -fav a topic,majd visszajövök később,mondjuk ha megjelent a cataclysm.
  • Fehercsoki
    #146289
    Többek között igen,többet érsz vele mint a questes kékzöldekkel...
  • bujcsik555
    #146288
    Igazi magyar tapló. Ezért szeretnek minket mindenhol a világon.
  • jazzy
    #146287
    Mi az a 80-as BG-s kezdőgear? Amit lecraftolok? De izgalmas.

    Máskor kitakarom a karakteremet, hogy véletlen se kelljen feldolgoznod ezt a sok információt, nem örülnék ha leégne az agyad.
  • Fehercsoki
    #146286
    Ilyet biztos hogy nem kérdeztem:S Keresd vissza és linkeld...És ne fenyegetőzz,mert semmi alapod nincs hozzá.
  • attiGT
    #146285
    te egy gecinagy seggfej vagy. emlekszem meg mikor elkezdtel jatszani itt pattogtal hogy mit kell nyomogatni meg hogy s mint, most meg ekkora a pofad, huzd meg magad mert szajbakurlak
  • Fehercsoki
    #146284
    Nem tudom, hogy rájöttél-e,de még 80as bgs kezdőgearnek is szar a geared.
  • LeWyTy
    #146283
    Azt hittem a karakterem a karakteremet testesíti meg... aki azé csaj mer nem vagyok buzi jó.( van aki máshogy gondolja... ennyi)
  • jazzy
    #146282
    Nem tudom rájöttél-e, de az ember azért bgzik, hogy geart gyűjtsön a gagyi gearje helyett.
  • Fehercsoki
    #146281
    A karaktered téged testesít meg a játék világában,ezt vágod?
  • Fehercsoki
    #146280
    Akkor tehát bármelyik karinak hasonló a neve a tiéd?Egyébként meg hiába linkelgeted a másik karit,azon a karin ami a képen van,látszik hogy elég egy gagyi karakter...Aki ért hozzá nem ilyen karit rakott volna össze...(gagyi gearből is sokkal jobbat össze lehet szedni)
  • LeWyTy
    #146279
    Hát nem tom hogy lehet buzi valaki aki csaj karit csinál mer nem az izom csávógeciek picsáját akarja bámulni játék közben.... szval bocs.
  • jazzy
    #146278
    Nem tudom, hogy feltűnt-e a nevek hasonlósága.. nyilván leutánoztam.
    Csaj kari, mert megérdemlem.
  • Fehercsoki
    #146277
    Minden bizonnyal igazat mondasz,hiszen az armory profilodban ott is van hogy kié a kari...Egyébként meg csaj kari buzi-e vagy?
  • jazzy
    #146276
    Még mielőtt közlöd hogy hazudok.
  • jazzy
    #146275
    Nos, egyrészt akkor elmondom, látom magában a kép nem értelmezhető. Horda az attacker, tehát első körben mi védtünk.

    Berusholt az alli, elfoglalták, maradt cirka 5 és fél percünk. Bementünk, 5 seccel a vége előtt elfoglaltuk a Titan Relicet, kiírta, hogy elfoglaltuk, aztán azt, hogy alliance wins.

    A gearem szar, ezért gépet vezettem végig, és nyertünk is.

    Csoki, neked üzenem, hogy nem vagyok vérprofi, A main priestemmel másik szerveren csak Full wrathful disc és shadow gearre telik, ugyan nem vagyok gladiator, van rálátásom a classra és a pvpre.
    Úgyhogy most kapsz egy kurvanagy virtuális tarkónbaszást, szia.
  • Fehercsoki
    #146274
    Mert ott van skill,nála viszont egyértelműen nincs.

    #146271: Azért mert szar amikor az ilyenek miatt vesznek el a lehetőségek.Ha nem lenne ilyen balfasz lehet hogy 5 seccel gyorsabbak lettek volna...
  • LeWyTy
    #146273
    Hehe Pudlikáhh



    :Obe vagy Zsupi?
  • Dr DeViLKiNG
    #146272
    Tegnap a friss 80as dkmal 2.6k gsel állva hagytam dmgben egy 5k gs ret palát meg shadow priestet random hcban.
    Wsgben meg én hurcolásztam a flaget, mert egyik full pvp geares hero sem tudta bevinni.
    Ennyit ér a szar gear(meg a gs).
  • attiGT
    #146271
    Te paraszt minek szólod le hogy szar a gearje?
  • Botond #146270
    Hogy 11 perc alatt 2x is meglett a relic, vagyis horda berusholt 5 perc 30 sec alatt, hátradőltek, hogy sima win, és ally berusholt 5 perc 25 sec alatt és violá pofára is estek. Vagy tévedek?
  • Fehercsoki
    #146269
    Mit kell ezen nézni?A 15k hpd meg a 16k manád,és hogy ezzel a gearrel csak hátráltatod a csapatod?
  • jazzy
    #146268
    gg

  • dartonita
    #146267
    Ja meg a rec ami a te karakteredre mutat.Nice try :D
    Koze nincs a wowhoz btw.