166745
  • Glesthor
    #146349
    Azóta már találtam egy oldalt, ahol vannak régi klántársak. Mindjárt regelek és szórakoztatom őket a fantasztikus személyiségemmel. :D:D
    De azért köszi a tippet... ;)
  • PiszkosFred
    #146348
    Csinalj trialt nyugodtan, a regi ismerosoket meg keresd meg ventrin/skype/msn/forum stb-n. Dalarant felejtsd el, lassan itt a kieg, kihal majd ahogy tette azt Shattrath. Ha IF/SW vagy Orgri foteret birja a neted/geped 19:00 koruli raid elotti csucsidoben, akkor nem lesz gond.
  • Glesthor
    #146347
    Gondoltam.... De mint ahogy írtam: meg kellett próbálnom.
    Brahira nem akarok befizetni egy hónapot, mert ha nem bírja rendesen a gép, akkor csak feleslegesen kidobott pénzről beszélünk. :S
  • Savmacska
    #146346
    senki nem fogja odaadni =)
  • s0n1c
    #146344
    Pár hónapja már én is próbáltam előkeresni a kis atka kezdeti hozzászólásait, mert emlékszem rá, hogy egetrengető hülyeségeket kérdezett, de nem éri meg a ráfordított idő... Meg balfasz is voltam és nem találtam :D
  • Savmacska
    #146343
    nem kell már 55ös.
  • LeWyTy
    #146342
    Nincs 39nél nagyobb karim a DK-t kivéve :D
  • PiszkosFred
    #146341
    Mar nem feltetlen kell annak az 55+ karakternek az adott serveren lennie.
  • LeWyTy
    #146340
    Én tudom rosszul, hogy csak akkor csinálhatok DK-t ha már van minimum egy lvl55-ös karakterem?(Jelenleg a 39es priest a legnagyobb a DK-n kívül...)

    Ez hogy lehet?(Bocsi a kép nagy és 2 monitoros.)
  • picket
    #146339
    Régi emlékeim alapján azért autoattackal nem nagyon lehetett boss-ot ölni (na jó, a nagyon régi emlékeim szerint lehetett - hunterrel biztosan), az 1-20 szint meg csak annyi, hogy menj ide, fuss oda, és autoattackolj le néhány ezt meg azt. 15-ös szinttől akár fogadásokat lehetne kötni rá, hogy hány perc telik el, mire hátulról megrépáz egy 80-as rugó. Single player játéknak elég unalmas a wow...
  • jazzy
    #146338
    mer a lila szebb mint a fehér :C
  • LeWyTy
    #146337
    Dehigy akarom reklámozni... de.... "nincs más megoldás?"

    (csak elcsodálkoztam, hogy talán még nem is halott róla!?)

    A tisztelet meg azé mer inkább a Triallal szarozik 10 naponta minthogy törtözzön.
  • Csirke4
    #146336
    Én nem értem miért zavarja az emberek lelkivilágának világbékéjét, ha valaki szereti a lvl 1-20 contentet.
    50-edszerre megölni ugyanazt a bosst miért jobb?
  • picket
    #146335
    Ugye nem a törtet akartad reklámozni?
    Egyébként érdekes dolgokért osztogatod a tiszteletet, de te tudod...
  • LeWyTy
    #146334
    Ha a fejedbe veszel valamit, azt látom meg is csinálod... nem is érdekel téged hogy ingyen is játszhatsz a teljes wow-al! Te a triallal akarsz szarakodni
    De te tudod.

    Ezért már jár a tisztelet

  • Big Bad Ryder
    #146333
    Cicuska
  • 1Emese
    #146332
    Végre sikerült :)
    KépKép

    Silvermoon-on leszek :) Bár, ha nem nagy a nyüzsgés megyek másik realmre.
    Thx a helpet a trial telepítés ötletben.
  • LeWyTy
    #146331
    Bárhogy is legyen... legalább van mit olvasni
  • DJ RX7
    #146330
    menj játssz tört szerveren vagy valami más ingyenes mmorpg-vel.
  • Skill
    #146329
    emesének már mintha ajánlottam volna munkát, de vagy nem vesz komolyan vagy valamelyik admin fel akarja dobni a topikot ezzel a reggel.
  • LeWyTy
    #146328
    (Egy ember aki nem hallott még a tört wowról?)

  • FSpofon
    #146327
    jaja
    legalább egy hónapnyi plusz kajapénz kijönne évente ha nem laptopozgatnál :)
  • LeWyTy
    #146326
    Ha arra panszkocc hogy nincs péz akk ne kockulj.... megtakarítás a villanyon wazze
  • 1Emese
    #146325
    Big, mind a két oldalon 10-10, mivel különböző questek, kezdőzónák. Ti biztos nem tudjátok elképzelni.
    De csak egy példa: Ha kiderül, hogy kb egy év múlva teljesen elveszíted a látásod, és a wow, mint játék a maga világával le tud kötni, és méglow grafon a gépen is fut, de nincs pénz, hogy havi 4-5kt fizess, akkor ennél jobb megoldás nincs.
  • Big Bad Ryder
    #146324
    Faj tökmindegy, kasztból van 10 drb. Mindegyikkel játszol 10 napig (amúgy lehetetlen vele annyit játszani, hogy azt jó szórakozásnak érezd) az kb. 3 hónap. Eltudjátok képzelni, hogy 3 hónapig lvl20 alatti karikkal szórakozzatok?
  • 1Emese
    #146323
    Plusz nem fogom megunni, mert minden cast, minden fajból csinálok, ami ugye jó sok lehetőség :) Egy fél évig tuti el leszek.
  • 1Emese
    #146322
    Akkor mi értelme dolgozni, ha nem csinálhatok semmi olyat, amiben öröm is van. Neten legalább van egy két tartalom ami megfog.... AZ internet 1660Ft (korlátozott, de legalább van), a villany pedig mivel ez egy elég kis fogyasztású használtan vett notebook nem mondanám, hogy jajj de sokat fogyasztana...
  • Me0w
    #146321
    Ha nincs penz kajara, akkor mondd le a netet, a gepedet meg kapcsold ki, ezzel sporolsz kb. 10k-t egy honapban. A harmadik trial account utan meg fogod unni, hogy a karaktered mindig ujra kell kezdeni.
  • Savmacska
    #146320
  • 1Emese
    #146319
    Miért? Lehet, hogy szegény vagyok, de attól még szerintem van lehetőségem wowozni, amit ki is használok. Még ha ilyen lebutítottszinten is. 8-9k Forintokat nem könnyű ám összeszedni, amikor ételre kb 3héten át ennyit jut.
  • picket
    #146318
  • 1Emese
    #146317
    Egyébként azt tervezem, hogy, amíg lesz kedvem, 10 naponként csinálok trialt, és mindig felhúzok egy-egy 20as karit, közben elvagyok, nézelődök, szórakozok.
    Annyira izgatott vagyok. Így addig lesz ingyen wowom, ameddig csak akarom.
  • Lacee
    #146316
    a 10 napos trialt simán telepítsd egy másik mappába, és (a néhány megás install után) azonnal játszható, mert a szükséges cuccokat menet közben tölti le a háttérben.

    szerk: most nézem a képet, nem lehet hogy tűzfal mögött vagy és azért nem tud letölteni? esetleg a rendszergazdai (administrator) jogokat hiányolja a telepítéshez.
  • 1Emese
    #146315
    http://**************.hu/100804/147136437K_pkiv_g_s_www.kepfeltoltes.hu_.png

    ************=kep ******=feltoltes
  • 1Emese
    #146314
    A képfeltöltésről nem lehet ide linkelni, basnád meg magad, akkor nicns kép!
  • r4pt0r
    #146313
    A teljes telepített játékkal is lehet tolni trialt, szóval elég ha felpatcheled a régi kliensed, legyen az accon 1 trial és mehet.
  • FSpofon
    #146312
    vagy rakd fel dvd-ről a játékot újra ha még nem adtad el kajáért :D
  • FSpofon
    #146311
    wow.exet indítsd el nea launchert
  • 1Emese
    #146310
    Letöltöttem a 10 napos trial wowtry-t Fel akarnám telepíteni, lejött az installer.exe is.
    Indítom, erre semmi install, hanem azzal indít, hogy play. Rá kattolok, és ugyanaz az ablak jön elő és így tovább...
    A régi wotlk wowom fent van, nem fogom letörönli. de mégis hogy lehet a trialt feltenni? KAmu az egész?
  • koocos
    #146309
    Viszont ha egy kezdő olvassa a fórumot, és látja az ő baromságait és elhiszi?:)