166745
  • LeWyTy
    #146512
    De ha játszik már barátod aki meghív(Recuit -A- Friend) akkor ha partyban questeltek akkor valamennyi %-al több az Xp.
    És ő még ajándékot is kap érte.

    HA jól tudom ez csak 1-1 választott karakterrel működik.Amikkel először partyba léptek és az is lvl60-ig.(másikakkal már nem)

    [nem kell lecseszni ha nem emlékszem pontosan.]
  • picket
    #146511
    Azt hiszem mindnyájunk nevében szólok, ha azt mondom: ez gyorsan ment. Legalább egy kutyaiskolát kijártál, hogy minimális nevelésben részesülj?
  • Fehercsoki
    #146510
    Visszatértem
  • Littlepig13
    #146509
    már megint mit keresel itt?
    nem úgy volt h offolod a topicot ? : D
  • Fehercsoki
    #146508
    FAQban úgy van hogy a PTR elindulásakor aktívnak kell lennie,de lehet hogy valójában nem kell.
  • FSpofon
    #146507
    nem kell aktív
  • Fehercsoki
    #146506
    Illetve ha van ptr néha lehet premade karit csinálni,ez általában rövid igeig van,viszont ingyenes amennyiben van aktív wow accountod.
  • Glesthor
    #146505
    Alapból: 1x
  • Fehercsoki
    #146504
    Igen,kivéve néha van(azt hiszem évente) ilyen torunament,és ott egyből 80 vagy,és bármilyen cuccot meg lehet venni.De azért fizetni kell pluszba,azt hiszem 15 eurót,és csak pár hétig(hónapig?) megy a tournament szerver.
  • toarpad
    #146503
    Eredetin csak és kizárólag 1x rate van ?
  • Fehercsoki
    #146502
    Viszont találtam neked 1 képet.
  • Fehercsoki
    #146501
    Kicsit el vagy tévedve:S
  • attiGT
    #146500
    mivan asszed bedobsz egy ilyen kepet amit mar lattam kismillioszor wowbashen, ujra befogadunk? huzz el
  • Fehercsoki
    #146499
  • Glesthor
    #146498
    Én is mobilnettel nyomom a WoW-ot. Van, amikor kicsit szarakodik a gyorsasággal, de összességében eddig nem igazán lehet rá panaszom. Nem tudom, hogy mennyiben járul hozzá, de nekem a Vodafone-nal van szerződésem. Kicsivel több, mint egy hónapja használom és a többihez képest stabilnak mondhatom.
  • Lacee
    #146497
    mire gondoltál pontosan?
  • kriszraikonen
    #146496
    Hát akkor várok amíg lesz normális netem
  • Bhalage
    #146495
    -lagos lesz (egy konstans fel sec sztem), de elvileg "tudsz" játszani.
    lehet, hgoy a nagoyn nagy tomegeket nem tudja lekezelni, de egyedul/par fovel ok. mobok warpolhatnak

    -a 7GBot ha 24/7 tolod akkor sem erned el.

    sztem ha nem vagy mazochista akkor inkabb hagyd ki
  • Skill
    #146494
    én nem kezdenék bele az biztos :) bocs srácok de átléptem a 7gbt csak chetelni tudok XD
  • kriszraikonen
    #146493
    Szerintetek mobil internettel lehet normálisan játszani? És kb meddig lenne elég 7gb?
  • Glesthor
    #146492
    Sajnos a magyar játékosok zöme ilyen. :S Természetesen tisztelet a kivételnek.
    Volt szerencsém olyan klánokban részt venni, ahol fantasztikus hangulat uralkodott. A klántalik pedig egyszerűen felejthetetlenek voltak. :)
  • Skill
    #146491
    amint top aréna csapat lesztek! :)
  • bujcsik555
    #146490
    3 fős guild érdekel?
    van benne egy őswowos altja, meg két kezdő:D(mindannyian lvl 61 jelenleg)
  • Skill
    #146489
    valamelyik hülye kitalálta , hogy hecker vagyok és mindenki elhiszi. :O
    bizonyítanám msnen vagy skypon esetleg e-mailben ,de azt már nem ad senki mert ellopom a klánbankot. XD

    bocs de még mindig olyan klánt keresek ahol a gm értelmes élőlény és tudok vele beszélni skypon vagy msnen.
  • Nyugis
    #146488
    és ezen meg vagy lepődve? :D
    ugyan már! mi most szerveződünk mint írtam neked, gyere toljuk együtt, ba***l minden másra! ;) a játék élménye a fontos főleg ha ezt megoszthatod a haverokkal. a wow-nak szerintem ez a lényege.
    hogy jól érezd magad.
  • Skill
    #146487
    most próbáltam beszélni a 2 top klánnal arathor aliban. annyira korlátolt ,nagyképű pár ember , hogy csak nézek. :O
    keresgélek hátha találok. komolyan lassan én érzem kellemetlenül magam mert klánoknak akarok segíteni.
  • Glesthor
    #146486
    Sajnos passz. :S
  • Skill
    #146485
    alakir szerveren ismer valaki magyar játékost?
    arathor szerveren meg keresek olyan klánt aki örülne ha szponzorálnák.
  • Glesthor
    #146484
    Jól van. Köszönöm a hasznos információkat...
  • r4pt0r
    #146483
    Persze hogy megköveztünk volna, mindenhol írják, a blizz is folyamatosan mondja soha SENKINEK ne adjuk oda az accot, mert rossz vége lesz.

    Raid tesztelésére tökéletesen megfelel bármelyik tört szerver.
  • Glesthor
    #146482
    Csak a raidek miatt(amire ugyebár triallal nem tudsz eljutni) szerettem volna megnézni, hogy milyen fps-t tudok összetákolni ezzel az ócskasággal.
    Lépjünk már tovább rajtam meg a szerencsétlenségemen. Basszus... Ti már megköveztetek volna engem.... Kabaré!
  • Nyugis
    #146481
    üdv!

    visszaolvastam és egy dolgot megjegyeznék mindenképpen erre a mondatra:

    " aki nem skatulyázott be engem is a többi csaló közé és neki köszönhetően le tudtam tesztelni a gépemet a játékkal. "

    ERRE VALÓ A TRIAL!!!
    soha semmi pénzért nem adnám ki a AC-met senkinek.
    És azt javaslom, hogy ezt más se tegye senki kedvéért sem!

    Aki itt nyáladzik, hogy jaaaaj a gépem így meg úgy, annak ott a trial verzió!!
    letölti és kipróbálja INGYEN!!

    És akkor még legyen az adott illető hálás, hogy nem loptad el a AC-jét? ember! hol élünk már???
    na részemről ennyi, be is fejeztem. sory..
  • Nyugis
    #146480
    pontosan beállithatod, hogy mennyi ideig maradjam ott. aszem a max 30 nap (vagy 40?) Ha nem frissül törlődik. DE ha újra játszol vele akkor visszakerül. a chat be ird be: /gs
  • Vincentcloud
    #146479
    Nem lehetséges, hanem biztos.
  • Glesthor
    #146478
    Hmm. Lehet, hogy mégsincs gond. A battleneten látom őket az accountomon belül. :)
  • Glesthor
    #146477
    Őőő... Lehet, hogy ideges leszek most, basszus!
    Az armory nem mutatja a karaktereimet. :S Az lehetséges, hogy az "x" ideje nem használt karik nem kerülnek betöltésre?
  • Glesthor
    #146476
    Még anno írkáltam ide is, amikor elkezdtem a játékot. (nem számít...)
    Teljesen tisztában vagyok azzal, hogy egy nagyon "kellemes" iparág épült az accountok ellopására, amitől én is agyvérzést tudok kapni. Személyes ismeretségi körömben is volt megkárosított játékos(mielőtt megkérdezed... azért nem fordultam hozzá, mert már abbahagyta a játékot).
    Azzal is teljesen tisztában voltam, hogy lesznek hozzád hasonló figurák, akik majd nekem "támadnak", mint gyanús elemnek. De mint ahogy írtam: "meg kellett próbálnom". Láss csodát... Volt egy ember, aki nem skatulyázott be engem is a többi csaló közé és neki köszönhetően le tudtam tesztelni a gépemet a játékkal. Maradéktalanul kapta vissza az accountot. Hiba nem volt... Lehettem volna szemétláda, de nem az én stílusom.
    A lényeg, hogy szerintem inkább hagyjuk ezt a témát, mert csak feleslegesen idegeskedünk ezen az egészen.
  • ShaiHulud
    #146475
    mindja csinalok egyet, csak befizetem az accomat akkor :D
  • Skill
    #146474
    klánokat keresek akiket érdekel szponzoráció. részletekért pm
  • Savmacska
    #146473