166745
  • [HUN]Crassus
    #146552
    baszki már csak FUN aréna van/kell egy retri gatya,hogy az a szet is meglegyen:P/,de leszophat az összes rugó+pap,hogy a kötelező 10 meccsből 8x azok jönnek,mert kecire OP-ak és főleg minket pala+wari-t szopatnak agyon:P na mindegy úgyis csak újgyakorlat már ez a szezon.
  • fucko
    #146551
    Hali!

    Valaki tud valami infót arról, hogy a kieg megjelenésével párhuzamosan nyitnak-e meg majd új realmet(pvp) ? Nem emlékszem, hogy wotlk-nél nyitottak-e, csak azt tudom, hogy BC-nél igen.
  • Pyotr
    #146550
    wtb edit: az árát nem tüntették fel:)
  • Pyotr
    #146549
    Link

    bár szerintem már te is megtaláltad:)
  • 1Darton1
    #146548
    Az egész pofátlannak hangzik, még szerencse, hogy nem kell már több kacat itthonra.
  • FSpofon
    #146547
    wotlk is annyi és ugyanaz kb
  • 1Darton1
    #146546
    Van olyan hivatalos oldal, ahová ez le van írva?
  • Nyugis
    #146545
    egészen pontosan NÁLUNK azaz Európában a bevezetési ára: 79€
  • Fehercsoki
    #146544
    Dollárt írnak(ami 17k körül van),de itt nálunk biztos lesz annyi ha nem több...
  • Nyugis
    #146543
    Cataclysm CE: 80€! azaz durván 22.000 fronyó. derék!
  • Fehercsoki
    #146542
    Cataclysm CE
  • rocsikzoli
    #146541
    Nah, már kaptam is érdeklődő privát üzenetet :) Bejött hál' istennek :D
  • picket
    #146540
  • koocos
    #146539
    Asszem visszamegyek sírni a sarokba..

  • rocsikzoli
    #146538
    Ha ez, ha az, a köcsög akkor sem baráti kifejezés :)
  • Dobronski
    #146537
    hm?
  • LeWyTy
    #146536
    jeee

    Hagy ne írjak mán normálisan ha egész éjszaka kockultam.
  • Nyugis
    #146535
    tökéletes politikus lennél.
    jár a szád És nem mondasz semmit.
    had idézzem neked egyik kolléga "Lewyty" válaszát.:

    "Ezzel az a baj hogy sokra nem mentél vele de legalább sokat írhattál."
  • Fehercsoki
    #146534
    Húha ezt wikipediáról másoltad be?
  • [HUN]Crassus
    #146533
    A szarkazmust gyakran összekeverik az iróniával. Az irónia azt jelenti, hogy a szöveg szó szerinti értelme és a tényleges, a beszélő szándéka szerinti értelme különböző; a szarkazmus pedig azt, hogy a beszélő szándéka valakinek vagy valaminek a gúnyolása. Irónia szarkazmus nélkül éppúgy lehetséges, mint szarkazmus irónia nélkül.

    A szarkazmust a cinizmussal is gyakran összekeverik; az utóbbi (a hétköznapi szóhasználatban) egyfajta alapvetően nihilista attitűd az élet és más emberek felé, a szarkazmus viszont használható pozitív ideák vagy érzések kifejezésére is
  • rocsikzoli
    #146532
    Magadat minősíted azzal, ha egy játékbeli ellentét miatt az ellenséges frakció játékosait szidod :) De neked is szia.
  • [HUN]Crassus
    #146531
    Oksa welcome!--->KOS listed!köcsög allysok:D
  • Dobronski
    #146530
    guild lyuk
  • Dr DeViLKiNG
    #146529
    "guildlyukat"

    Ez már nekem is fáj.
  • rocsikzoli
    #146528
    Láttam itt ezen az oldalon is olyan játékost, aki normális klánt keres, hátha szerencsém lesz :)

    Amúgy Exodar mellől indul hajó Auberdine-be, ahogy ott kiszállsz a jobb kéz felőli mólóról megy a hajó Stormwindbe.
  • Fehercsoki
    #146527
    Exodar mellől indul hajó Auderbinebe,SW-be nem hiszem hogy megy Auderbineből,bár lehet hogy igen,én már kicsit több mint 1 éve nem wowozok,és előtte is hordás voltam.
  • LeWyTy
    #146526
    Ezzel az a baj hogy sokra nem mentél vele de legalább sokat írhattál.

    -Szerintem ide olyanok írnak akik már játszanak, akik nem hagyják ott a guildlyukat ,avagy más realmon vannak.
    -Akik néha néha idetévednek és játszani akarnak azok meg már nem fogják ezt látni mer 20.oldalig kell addigra lapozni.
  • rocsikzoli
    #146525
    Sziasztok!

    Szeretettel várunk mindenkit újonnan alapuló klánunkba az Arathor szerver alli oldalán. Neve: <A fény királysága>. Szeretnénk támogatni a kezdő játékosokat, de tapasztaltabbak jelentkezését is elfogadjuk :) Egyelőre még csak aláírásokat gyűjtünk, a fele már megvan :) Sajnos amíg nincs kész a klán, addig nem tudok belefogni a klán weboldal készítésének, de amint megvan az utolsó aláírás nekiesek. A klán szabályzat már kész, aki kíváncsi rá érdeklődhet, de ha van rá igény ide is beírhatom.

    Egy-két információ:
    - a klán alapítók közül több ember is foglalkozik a WoW küldetések fordításával és az addonnal (ha valaki még nem hallott róla tudok linket vagy infót adni), az esetleges klántagok béta kipróbálási lehetőséget és hamarabbi elérést kapnak
    - nem az egyszerű vezér, helyettes, veterán stb. rangokat alkalmazzuk, hanem középkori stílusú tisztségeket kapnak a játékosok, kicsit több lesz, mint a megszokott, de valamivel jutalmazni kell a játékosokat :)
    - tudom, hogy nem RP szerver az Arathor, de szívesen látjuk a szerepjátékosokat is, szeretnénk naponta eventeket szervezni többféle témában (ellenséges főváros ellen indított akció, gyorsasági verseny kijelölt pályán mounttal, WoW kvíz stb.), a győztes természetesen jutalmat kap.
    - a klán weboldalon minden tag neve fel lesz tüntetve és folyamatosan frissítjük a klánbeli aktivitásáról szóló "jelentéseket". Ez annyit jelent, hogy megpróbáljuk számon tartani az insta aktivitást, RP aktivitást, kinek hova húz a szíve, mennyire segítőkész stb. Ez alapján is lesznek jutalmazások, elismerések, akár egyedülálló ranggal is!
    - a tagfelvétel nem egyszerűen /w Szia, inv... módon történik, a klánfórumon lesz külön rész neki, hol mindenkitől elvárok alapvető bemutatkozást, játéktapasztalatról tájékoztatást, célokat, esetleg karakter történetet is :) Lesz rá minta!

    Egyelőre szívesen látunk altokat is mások klánokból, ha van kedvük egy kicsit máshol játszani, később szeretném azért, ha sokan csak nálunk játszanának.

    Érdeklődni lehet: Szelltiranda (az én karakterem) és Vondini játékosoknál a szerveren, vagy felvehetitek a Real ID-m is, úgy máshonnan is elértek. Az ID-t priviben küldöm annak, akinek kell :)

    Engem nyáron hétköznap fél 5-fél 7 között és este 10-11 között érhettek el, hétvégén többször fent vagyok, Vondini gyakrabban tud lenni, miután megkezdődik szeptemberben a suli, akkor gyakrabban tudok majd lenni, barátnőm nem fog annyira lefoglalni :)

    Köszönöm, hogy végigolvastátok, és előre is köszönöm a jelentkezéseket!
  • picket
    #146524
    Ilyen régen játszottam már, hogy nem emlékszem honnan hova lehet menni? Auberdine-ből hajó Stormwindbe az biztos új nekem :p
  • Fehercsoki
    #146523
    Rákerestem,de én sem találtam ilyet hogy lenne portal,csak olyat hogy cataclysmben raknak majd egy SW portalt,de még ez sem biztos.
  • Jaroslav
    #146522
    Szerintem nincs portál, de van helyette kb 5 perces út elhajózni Auberdine-be, onnan pedig Storwindbe.
  • picket
    #146521
    Exodarból portál? De legközelebb a fél órás gyaloglást fogom javasolni, ha valaki nem gondolkozik / guglizik.
  • kakaoskalacs
    #146520
    Hajó?
  • Nyugis
    #146519
    sziasztok

    kalimdorrol azuremist szigetéről hogy lehet (ha lehet egyáltalán) átjutni stormindbe az emberek városába? hozzáteszem hogy lvl8karival.. ;)
  • Fehercsoki
    #146518
    Igen és ez mind nem működik ha magyarországi lakcímet adtál meg:S Ez a rakéta meg tök jó,bár egyértelműen csak a TCGs változatot textúrázták át és tették 2 személyessé.
  • voloume
    #146517
    ha együtt questeltek vagy öltök mobokat, akkor 3x xp jár mindenért, questekért is, ami elég op , a meghívott kap egy hónap játékidőt ajándékba ill. egy zebra mountot. + a 2 friend accounton lévő minden karakterrel van egy olyan opció, hogy summon friend, ezzel megsummonálod a barátod, oda, ahol te éppen tartózkodol
  • DaniellT
    #146516
  • Fehercsoki
    #146515
    Kell neki a tok mert összekarcolódik.
  • Fehercsoki
    #146514
    Látom örültök nekem.
  • LeWyTy
    #146513
    Hiányoztál mint lónak a CD tok.

    Am heló