166745
  • Big Bad Ryder
    #146472
    Hát nem a legjobb...
  • FSpofon
    #146471
    az fél másodperc
    szerinted megengedhető?
  • atila4
    #146470
    Átlagban olyan 400-500 ms-em van a netem miatt :S Szerintetek ez nagy baj mondjuk egy raidba?
  • Botond #146469
    Lehet.
  • PiszkosFred
    #146468
    Mar ezt csinalja a beta is, hurra, elmeny volt ujra lekapni 16gb-t... Szerencsere elesben majd valaszthat az ember, hogy melyik rendszert akarja: a folyamatosan jatszok es kozben toltok ha kell, vagy elobb peccselek es jatszok megszakitas nelkul lehetoseg kozul.
  • atila4
    #146467
    Annyi
  • balee4
    #146466
    Ha jól értelmezem ez pénzbe kerül? (20 euró karakterenként?)
  • picket
    #146465
    Akkor ellesték a többi mmo által használt trialt. Le vagyok maradva néhány évvel :P
    Lehet vele játszani normál accounttal, vagy nem? :P
  • Count Adyn
    #146464
    Amugy a wow trial jelenleg olyan, hogy ugy 3-400 megát telepit fel, és játék közbe tölti le hozzá azokat a részeket amerre jársz, szép lassan növelve a méretet:)
  • atila4
    #146463
    Igen lehet és elvileg már folyamatban van, de 3 napja nem történik semmi. Ahol mutatja, hogy hol tart ott zöld a háttér
  • balee4
    #146462
    Tényleg lehet ilyet, egyik szerverről a másikra? Ez engem is érdekelne...
  • atila4
    #146461
    Valaki le tudná írni, hogy kell egy karaktert áthelyezni? Megpróbáltam már, de több mint 3 napja nem történik semmi
  • Nyugis
    #146460
    a trial kulcs után KELLett telepíteni.
    nekem eléggé friss az élmény elhiheted. ;)
    amikor trialt használtam 1.9giga volt a mappa méretem.
    És amikor rákattintottam az "Felfrissítésre" akkor kapásból elkezdett tölteni ÉS telepíteni. konkrétan: elsőre 4gigát.
    a "trial"-al lvl20ig és CSAK bizonyos területekre lehet bemenni.
    gondolom ezért is kisebb.
    persze ez lehet, hogy csak egy egyedi eset.
    mindenesetre nálam így volt.

    FSP: azért mert rávilágítottam olyan kérdésre ami nekem új, az messze nem kötekedés. furának tartom, hogy neked (holott szó nincs erről) úgy tűnt. ez meg a TE bajod, nem az enyém.
    részemről ez a téma lezárva.

    picket: köszönöm a korrekt És kimerítő választ. újabb infókkal lettem gazdagabb! ;)
  • picket
    #146459
    Általában mmorpg-k esetében a trial azt jelenti, hogy letöltheted a teljes klienst (a megfelelő account nélkül úgysem ér semmit), és kapsz egy korlátozott lehetőségekkel rendelkező accountot. Ha "teljes" accountot használsz azon a telepítésen, akkor is simán menni fog. Tudom, hogy ez nem egyezik a megszokottal, pl. single player játékoknál a demo verzió ténylegesen le van butítva, és nem tartalmazza a teljes játékot. FSp kollégának is igaza van, csak nem mindenki volt ezzel tisztában, így kaptál más tanácsot is. Igazából mivel tudsz játszani, ezért szerintem feleslegesen pengetjük a témát, maximum annyit érünk el, hogy berakom a GyIK-ba, hogy más már ne szenvedjen trial után a telepítéssel...
  • FSpofon
    #146458
    akkor meg hinni kéne azoknak akik ellátnak tanácsokkal a kötekedés helyett.
  • Nyugis
    #146457
    én tegnap éjszaka telepítettem fel a gamét.
    ÉS így most "szűzen" 13 giga a mappám mérete.


    FSpofon & Picket:

    lehet hogy a szlengben éppenséggel a wowban teljes játék, de tutdommal a trial szó próbát jelent. meg is néztem, és tényleg.
    trial: kísérlet; próba, kisérlet; per, tárgyalás;

    a wow-szlenget meg még nem ismerem! ;)
  • silbor
    #146456
    :)
    hááát akkor marad a 18 giga...
    ez van :)
    köszi
  • r4pt0r
    #146455
    Ezek közül mind fontos. :D
  • silbor
    #146454
    sziasztok
    kicsit soknak találtam a wow könyvtáram tartalmát gondoltam átnézem hátha valamitől meg lehetne szabadulni mert felesleges.
    a DATA könyvtárban vannak

    common.MPQ
    common-2.MPQ
    expansion.MPQ
    lichking.MPQ
    patch.MPQ
    patch-2.MPQ
    patch-3.MPQ

    ezek mind kellenek?

    + van ezen belül a enGB könyvtár és abban:

    patch-enGB.MPQ
    patch-enGB-2.MPQ
    patch-enGB-3.MPQ

    ezek "gyanusak" :))

    vagy esetleg van valami leírás valahol hogy melyek azok amik feltétlenül fontosak?
  • Orgi
    #146453
    Esetleg van vmi magyar guild (pl az új bónuszok miatt) Mekkatorque EU-n?
  • picket
    #146452
    A trial maga a teljes játék. Ebből nincs demo verzió, itt a teljeset kapod meg, és az accountod alapján limitálja a lehetőségeidet.
  • FSpofon
    #146451
    trial = game
  • Nyugis
    #146450
    kolléga... :DDDD
    ettől azért kicsit többről van szó. a trialt próbáltam ki ÉS utána vettem meg a gamét.;)
    tegnap éjszaka elszöszmötöltem vele, és most már hibátlanul fut! ;)
  • picket
    #146449
    "kipróbáltam a trialt" - Ezek szerint fent van a játék. Fogd, játssz, ennyi!
  • balee4
    #146448
    Ha a telepítővel lassan szedni le (nekem dög lassan jött) érdemes inkább torrentől leszedni Wotlk telepítőjét és hozzá a patcheket. Csak maga az alapjáték úgysem elég, a GS trial meg rohadt régi verzió úgyis patchelni kéne.
  • koocos
    #146447
    Ha csak az alap játék van meg, akkor sokkal egyszerűbb letölteni netről, mert az alapra felkéne tenned a BC-t és az LKt, míg ha csak LK-t telepítesz, az felrak mindent:)
  • Nyugis
    #146446
    sziasztok!

    kipróbáltam a trialt és most megvettem CSAK a kodot a neten.
    az AC-be felvittem a kodot elfogadta. tehát van egy Müködö Ac-m 30 napig.
    nos felajánlja hogy töltsem le a teljes gamét.
    Viszont itthon most találtam egy régebbi újság mellékletet amin az alapjáték rajta van.
    a kérdésem az, hogy ezt rálehet telepíteni a trialra, hogy ne keljen annyit letöltenie a netről?
    és ha ez megoldható akkor mi a menete?
    Tud ebben valaki segíteni?
    a választ előre is köszönöm!
  • 1Darton1
    #146445
    Pardon? Mi a baj a logikámmal, Sir Lancelot?
  • TVelvet
    #146444
    Ég a hajó ég. :D Micsoda flame a semmiről
  • picket
    #146443
    Megvannak az előnyei a házigizdaságnak: eltüntetheted a hibáidat. Tiszta photoshop, csak kéne még bele content aware fill
  • cikasz
    #146442
    Ha már az elsőt törölték :P
  • Csirke4
    #146441
  • Lacee
    #146440
    :D:D:D
  • picket
    #146439
  • picket
    #146438
    És elírtam. Ennyi, megyek a föld alá. (20 percig szenvedtem feltöltéssel, mire felraktam ide a galériába, és még el is van írva )
  • Count Adyn
    #146437
    én apukám erősebb
  • koocos
    #146436
    pwnd xD
  • Pyotr
    #146434
    A videó kihozta a szakácsból az állatotés késztetést érzett rá hogy lekőrözze!
  • attiGT
    #146433
    kamuzik, hanyszor mondjam meg
  • ronihun
    #146432
    A legnagyobb gond az, hogy sztem egy 21 éves hajószakács nem írja be csak úgy h ő 570e Ft-ot keres havonta, nem kezd el személyeskedni amiatt hogy valaki megkérdezi hogy pontosan hol is dolgozik, vagy amiatt hogy valaki 14-18, sztem még mindig jobb annyi idősen wowozni, mint 21 évesen egy fórumon keménykedni hogy neked mikor, merre, hány szakmád volt.