166745
  • jazzy
    #146917
    Ezt úgy hívják, hogy slack
  • Dr DeViLKiNG
    #146916
    cyclone/reckoning/miserybe se.
  • Dr DeViLKiNG
    #146915
    cyclone/reckoning/myserybe se.
  • [HUN]Crassus
    #146914
    látom már előre a sok nulla agyú milyen CrY feast-et fog majd nyomatni mikor rated BG-ből a normálisabbak majd faszán felöltöznek nekik meg közük nem lesz a cuccokhoz.....
  • [HUN]Crassus
    #146913
    a 6 külön-külön értendő azért....,de akkor is katasztrofális teljesítmény tőéük és azthiszem ez nem a megfelelő jelző rá.....
  • [HUN]Crassus
    #146912
    AB ben ahova verakott a random 40 másodperc alatt /eddig éltem MINE-on / annyit sebeztem mint 6 másik DPS 14 perc alatt amióta tartott nekik a BG........

    NE legyetek hordások Blackout battle grp-ban....jótanács
  • koocos
    #146911
    Bolvi bácsi ül a fenekén és irányítja a megmaradt élőhalottakat...

    "Anya, aztmondja, mindig kell lennie egy Lich Kingnek!"
  • toarpad
    #146910
    Catalysm-ben a lich kingel mi lesz ? és a scourge-val ?
  • vidu01
    #146909
    A kép alapján vanilla wow alapterületéről beszélünk (Kalimdor + Eastern Kingdoms). Ezenkívül van még 2 kontinens Outland és Northrend, amik már a két kieggel jöttek be. Szóval fele a wow térképnek. :)
  • fubenalvox
    #146908
    Igen, nemrég tájékoztattak róla. :) Csupán egy régebbi cikkre hagyatkoztam. Ha jól értettem, még 3 kontinens van ezen kívűl. Azon már azért szépen el lehet sétálgatni. Elméletileg nagyobb is mint a képeken jelzett angol sziget :)
  • Pyotr
    #146907
    Szép nagy területe lesz ,de wow-ban nem csak Azeroth járható be:)
  • fubenalvox
    #146906
    elszúrtam a napi mókát xD
  • Ulthuan
    #146905
    Vincentcloud: Hunisida.

    Egyébként - lehet, hogy csak nekem meglepő - de kellemesen csalódtam a játékosokban. Nagyon sokan szívesen segítenek infókkal és már az is előfordult, hogy arra bóklászott egy lvl 80-as kari, és se-perc alatt kitakarított nekem egy barlangot.
    Azt is olvastam, hogy 'rádakaszkodnak' ha valakinek segítesz, de ezt még nem tapasztaltam. Többször segítettem én is alacsonyabb szintű kariknak, de soha nem volt semmiféle kellemetlen élményem.
    Na persze ez csak a Hordára vonatkozik, az Ally az más tészta ;-)

    Fubenalvo: érdekes összehasonlítás. Ebben Outland is benne van?
  • Skill
    #146904
    még senki nem fikázott. máskor legalább várd meg a felháborodást. most miről beszéljünk? =(
  • fubenalvox
    #146903
    Gamestar fórumon feltételezték, hogy ezzel a cikkel az a célom, hogy húú gw2 nagyobb mint wow. Így megelőzendő egy feleslges vitát béletlenül sincs ilyen hangvétel az egészben, csupán megnéztem mind a kettő játékot IRLhez képest. WoW jó játék, Gw2 remélem jó játék lesz. that's all
  • Vincentcloud
    #146902
    Na akkor gratula, mi a szerencsés guild neve?
  • fubenalvox
    #146901
    Készítettem egy kis összehasonlítást a GW2, WoW bejárható területeinek méretéről. Aztán az egészet megnéztem, hogy mekkora lenne Angliához viszonyítva. Bónuszként pedig magyar hazánkra is rábiggyesztettem. Akit érdekel, az itt meglesheti a képeket.

    Igaz Gw2 blogon van a történet, de wow vonatkozásban gondoltam itt is érdekelhet egyeseket. :)
  • kekksz
    #146900
    Hali!
    Az előfordulhat, hogy azért nemtudok karaktert copyzni beta test realm-re, mert nincs feltöltve az accom?
    A választ előre is kössz!
  • Ulthuan
    #146899
    Köszi a tippeket. Tegnap Vincentcloud felvilágosított a dolgok menetéről. Okés, mondom, akkor várok és szintezek. Kb 15 perccel később Gadgetzan főterén párbajoztam, majd meghívtak egy guildbe. Szintező, causual guild. :-)
    Így teljesüljön minden kívánságom.
    Egyébként tegnap szerencsés napom volt. Gadgetzanban volt egy küldi, amiben 1-1 minta kellett skorpióból,hiénából és baziliszkuszból.
    Mindegyik minta az első dögből kiesett :-)
  • Savmacska
    #146898
    nem lehet
  • FSpofon2
    #146897
    nem lehet
  • XeroX
    #146896
    Hogy lehet szüneteltetni a játékot ?
    Másfél hónapig nem leszek, 45 napom van még rajta, nem szeretném elveszteni.
    Thx
  • Big Bad Ryder
    #146895
    Ez rohadt jól néz ki csak mik ezek a macskaemberek?
  • Fehercsoki
    #146894
    Küldj pmet a neveddel és segítek.
  • [HUN]Crassus
    #146893
    ejj b+:)
  • TVelvet
    #146892
    hát vmikor jövőre:)
  • koocos
    #146891
    Musthave!

    tavaszra igérik, ugye?
  • TVelvet
    #146890
    off guild wars 2 bossfight o.O



    ha nem menne Bossyy
  • 1Darton1
    #146889
    Nana, az eredményesség (amit leginkább csak a gyér magyar színpadon lehet értékelni - és ezt nem sértésnek szántam, inkább önkritikának) nem egyenlő a hardcore játékstílussal. Amitől mi igencsak messze állunk. A jó nevű elődguildünk (Public Enemy) már jóval közelebb állt hozzá eleinte, aztán ott is utat tört a szociális háló igénye. Ez a guild pedig eleve úgy jött létre, hogy senkire nem akarunk rákényszeríteni semmit, csak egy bizonyos szintű játéktudást és őszinteséget igényel.
  • 1Darton1
    #146888
    Springfield emléke lassan a ködbe veszik, olyan régen volt. Nem kell túl sok kezemet felhasználni ahhoz, hogy kiszámoljam hány hétig bírta a heti 2-3 raidet. Valószínűleg a mostani 1-et se bírná, annyira nem tudta beosztani az idejét. Ha jól rémlik még mindig a guildben van, mert ilyen jószívűek vagyunk. Dehát ilyen ez a popszakma.

  • Big Bad Ryder
    #146887
    Hát ez esetben jól felvilágositottam a saját guildjéről
  • attiGT
    #146886
    springfield?
  • Pyotr
    #146885
    És ha még nem esett le még mostanra sem ,akkor elárulom Darton az egyik officer ott:D

    amugy Springfield hogy birja a tempót Darton?
  • White QVAS
    #146884
    Igen, a Grim Funeral-ról beszélünk. Azt hiszem ők eléggé hc guild.
  • Big Bad Ryder
    #146883
    Twisting Nether-en van egy magyar guild aminek most nem jut eszembe a neve, azt hiszem ők hc-ban nyomják.
  • 1Darton1
    #146882
    Ezekszerint nincs magyar HC guild. :(
    (Mondjuk ezt eddig is tudtam, csak azt hittem, hogy egyedül vagyok ezzel.)
  • Ulthuan
    #146881
    köszi az infókat!
  • r4pt0r
    #146880
    Igen a progress guild akiknél megvan minden héten minden nap mikor mennek instába és nem nagyon szeretik ha nem vagy ott. A casual az is lehet sokféle, de ott inkább megbeszélik ki mikor ér rá, ilyesmi, persze általában ők kevésbé sikeresek/később érik el a bossokat. Van még a HC guildek, nah ott kockák vannak, nem érdemes időt áldozni rá, ha csak játszani akarsz, mert itt már "munka" szinten megy a dolog.

    Mindent a trade chanelen intéz mindenki, szóval nyugodtan használd.

    Sok ember nem veszi meg a kieget, vagy átvált pveről pvpre, vagy éppen túl sok neki mondjuk a HC raid és átmegy casualba, stb stb.
  • Ulthuan
    #146879
    Bocsánat, két láma kérdés, de ha jól értem a progress guild az, akik ezerrel mennek a top instákba, maxolt cuccokkal, a casual guild pedig afféle társulás, akik nem a profi kockákat tömöríti?

    Másik láma: lfg csetet hol találom? Ez in-game cset?

    Illetve miért fog feloszlani a kieg. után? Ez valamiféle népszokás? :-)
  • PiszkosFred
    #146878
    Trade meg lfg cseten szoktak szintezo guildek hirdetni, erdemes ezeket figyelni. 75 utan pedig erdemes felvenni a kapcsolatot kisebb raidelo guildekkel, ahol az alapokat megtanulhatod. Komolyabb progress guildet szerintem ne is keress, egy casual raid guild is tokeletes lesz a kiegig. Veluk is megismerheted az osszes elerheto tartalmat, aztan majd a kieg ha megjott, uj elet kezdodik, akkor majd raersz keresni progress guildeket. (foleg hogy a mostani guildek 90%-a feloszlik a kieg utan kovetkezo 2-3 hetben, ahogy az mar csak lenni szokott)