166745
  • ShaiHulud
    #146957
    https://us.battle.net/account/wow/account-locked/en-us/index.html
  • lolSL
    #146956
    általában írnak emailt
  • bélanéni #146955
    De mekkora gecik, hogy bezzeg a GameCard-ot engedték aktiválni.
    Ez egy kurva nagy szemétség. Amúgy a bannolás fogalmam sincs miért történt.
  • bélanéni #146954
    Na ne bassz, nem is játszottam 9 hónapja.
    Mitől lehet??
  • ShaiHulud
    #146953
    locked=bannolva vagy valamiert
  • bélanéni #146952
    Sziasztok, 9 hónapja abbahagytam a WoW-ot, és akarom folytatni.
    Jelenleg a BNET Accountom-nál azt írja a Status-nál, hogy LOCKED. Ma reggel kb. 4-5 órája aktiváltam egy GameCard-ot, ezt írja is, nov. 11-éig enged játszani. Mégsem tudok belépni és a WoW Acc-nál is azt írja, hogy "temporarily disabled".
    Mit tegyek még hogy újra menjen?
    Előre is köszi!
  • koocos
    #146951
    Meg tud hívni, de ha magyarországi címet adott meg, akkor mountot nemkap, nemtudom, h a 3x xp működik-e.
  • matyi009
    #146950
    Hali szeretném kérdezni hogy ha trial acconton játszok utána még a haverom megtud hivni azzal a lehetöséggel hogy 3x xpt kapunk és stb? Vagy az csak akkor megy ha egyböl a fizetősre hiv meg?
  • Lacee
    #146949
    unholy blight tényleg nem rossz, unholy dps-ként élek is vele, de a blood ág a fizikai sebzésre összpontosít, és a relatíve kevésszer használt death coil varázssebzése sokkal kevésbé fontos, mint ahogy a dispel elleni dolog sem.
  • mousee
    #146948
    Nagyon szépen köszönöm, akkor még csiszolgatok rajta :) És köszi a linket, sok hasznát veszem majd. Unholy Blight-ra ennyire nem érdemes rámenni? Valahogy elsőre szimpatikusabbnak tűnt, mint a dancing, de hát ott biztosan több a tapasztalat :)
  • Lacee
    #146947
    első blikkre: ha blood DPS akarsz lenni (bár szerintem a DW frost vagy a 2h unholy is jobb, de ez részben csak ízlés dolga :)), maxold ki 51-ig a blood ágat, a dancing rune weapon jó boost, nem is beszélve az alatta levő +dmg talentről. death grip CD talent fölösleges dps-ként, a scourge strike-os szintén.
    glyphekről: az obliterate fölösleges, az a frostnak hasznos, unholy blight szintén nem a legszerencsésebb.

    kimásoltam az elitist jerks fórumáról egy ajánlott elosztást, valami ilyesmiben gondolkozz inkább: blood dps
    és az ehhez tartozó ajánlott rota: icy touch-plague strike-heart str-heart str-death str -Dump- death-heart-heart-heart-heart -Dump-
  • Lacee
    #146946
    igazad van, de guilden belül is simán előkerülhet hasonló gond, teszemazt van két párhuzamos csapat, és valami miatt mindkettő megakad, nem tudnak összeállni közösen folytatni, mert külön save-jük van. Az én guildemben a 25 főssel van általában gond, mivel egy másik klánnal járunk közösen, de általában kevés sikerrel. Itt jól jönne, ha tudnék keresni egy másik csapatot, de az első szárny után nem túl esélyes.
  • mousee
    #146945
    Hali!

    Lassan 80 lesz a DK-m, és összedobtam neki egy DPS talent/glyph kombót. Kaphatnék róla kritikát, véleményt, stb?

    Előre is köszönöm :)

    Wowhead Link
  • hawkie22
    #146944
    Jaja, ennek az újításnak örülnék. :) Már most is. A raidguilddel nincs semmi gond, abban vagyok, de ők már HC-t nyomnak, 25-ben, 10-ben nagyon-nagyon ritkán mennek, sőt, 25-be se nagyon normálba, mert a legtöbbjüknek már nem kell onnan cucc. Így kénytelen vagyok velük menni HC-be, ami mondjuk nem rossz, mert gear meg tapasztalat, de ha nem férek be, akkor ugye marad a PUG.
    Itt viszont ugye zsákbamacska, hogy oszlunk-e első szárny után vagy sem. Igyekszem olyan PUG-hoz csatlakozni, ami eleve 6-7+ bosst céloz meg, de múltkor is ilyenben voltam, aztán első szárny után az egyik tank lelépett, és képtelenség volt találni másikat.
    Mondjuk lehet, hogy nem délelőtt kéne PUG-olni. :D
  • PiszkosFred
    #146943
    ...de meg midnig mennyivel egyszerubb keresni egy raidguildet a kiegig, es veluk raidelni, nem instant pugokkal.
  • Lacee
    #146942
    ezt is meg fogja oldani a cataclysm, ha tartják az ígéretet: nem csak a 10-es és 25-ös raid lesz ugyanolyan ID-vel (vagyis a feloszlott 25-öst lehet folytatni, ha 10en úgy akarják), hanem a raid ID sem lesz teljesen egyéni: csak annyit ment el a rendszer, hogy x bosst leöltél, viszont ha találsz egy olyan pugot/guildrunt, ami ugyanott tart, oda csatlakozhatsz. Szerintem egy kézenfekvő és kényelmes újítás lesz.
  • hawkie22
    #146941
    Ennek nem örülök. :( 10-es PUG-al megszívtam, mert a 4. boss után oszlott a csapat, most meg egy hétig malmozhatok, pedig lenne egy rakás PUG. HC-ban meg nem minden harcba férek be ugye, így az is kilőve. :( Na mindegy, ilyen ez a popszakma.
  • jazzy
    #146940
    Együtt van, nem tudsz lemenni normalba.
  • hawkie22
    #146939
    Egy kérdés, ha én lementem ICC25HC-ba a héten, de csak pár bosst öltem, akkor még lemehetek ICC25 normálba? Vagy a kettő sajna együtt játszik, így kilőve?
    Még mielőtt megkérdeznétek, ha HC-ban voltam, mi a fenéért akarnék én normálba menni, hozzáteszem, hogy a gearem nem teljesen elég HC-ra, viszont a guild gearelődés miatt levisz 1-2 embert a HC raidekre.
  • PiszkosFred
    #146938
    8800gts tobb mint eleg. Proci es memoria ami keves valoszinu. De nezd a jo oldalat, 2 honap es nem lesz ilyen gondod dalaranban :)
  • Pyotr
    #146937
    Ennyi erővel a tojást és a krumplit is egymás ellen lehetne küldeni:)
    Dracula 22.3% vs Darth Vader 77.7% Rofl
  • Pyotr
    #146936
    Szeretem ám a "legendák" élménybeszámolóit:)
  • Lacee
    #146935
    szavazzatok, eddig Joker áll nyerésre Arthas ellen, nehogy már keményebb főgonosz legyen :)
  • jazzy
    #146934
    Mi értelme amúgy az auto selfcastot kikapcsolni?
    Nem trollkodás, komolyan. Nekem bekapcsolva van mióta játszok, ha másra akarok spellt nyomni kijelölöm, ha meg enemy van kijelölve nyomja magamra nem kell pluszba kijelölni.
  • voloume
    #146933
    bal oldalt xperl, az semmi, középen grid, de ő is kattingat rá
    ha azt látod hogy magát healeli(nem néztem tüzetesebben meg a vidit) akkor valoszinuleg vagy autoselfcast van bekapcsolva neki, mivel paláknak van egy olyan proc, hogy art of war és akkor nyomhat egy instant flash healt és ezért szoktak a palák autoselfcastot bekapcsolva hagyni
  • lolSL
    #146932
    inkább cpu meg ram kell oda
  • Barpi
    #146931
    Hi all! Milyen videó kártyát ajánlotok, ha Dalaran-ba is be szeretnék menni? Jelenleg GeForce 8800GTS 320Mb-os karim van. Minden egyéb játékhoz jó, de wow-on belül Dalaranba kevés. :( Nevetséges! :(
  • Ulthuan
    #146930
    :-)
  • LeWyTy
    #146929
    Én pl azért hagytam ott a bloodscalp allit mer a horda szarrá vert állandóan.
  • Ulthuan
    #146928
    Ally ennyivel erősebb? Ez általános, vagy Bloodscalp-specifikus?
  • Fehercsoki
    #146927
    80ig van időd hozzászokni.
  • 1Darton1
    #146926
    Nana, legendákat nem sértegetünk!
  • Ulthuan
    #146925
    Bloodscalpon nyomtam egy BG WSG-en. Ez volt a 2 alkalom. Ally rommá vert minket. Én a 44-ik szintemmel a legkisebb voltam a Horda oldalon, végül - meglepetésemre - nekem lett a legtöbb killem meg pontom. Taktika - na, az nem volt. Kinyílt az ajtó, és mindenki elindult a szélrózsa minden irányába. Ally gyakorlatilag besétált a bázisra a zászlóért. Próbáltam útjukat állni, de lenyomtak mint a bélyeget. Szóval a quake-hangulat adott volt :-)
  • Pyotr
    #146924
    Azt nem tudom ,hogy akik top aréna csapatokban játszanak azok is ennyit rinyálnak vagy azok csak szimplán játszanak?:)
    Inkább te is használd ki az adottságaidat és játsz single mode-ban a sok birka között:)
  • kastil
    #146923
    Sziasztok!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni, ebben a videóban használ egy addont, amivel target nélkül healel, mint a healbot. Szerintem a Grid lesz az, videó végén írja is. Nade, leszedtem, /Grid, és itt baromira de meg is akadtam, annyi lehetőség van :o.
    Esetleg nem lenne valakinek kedve leegyszerűsítve leírni, hogy kb ugyan ilyenre hogyan configoljam be?^^

  • shaime01
    #146922
    vegyél egy lucky charmot roguetol crassus
  • [HUN]Crassus
    #146921
    ha még Slack lenne,de nem slack......totálisan közük nincs embereknek mihez kéne kezdeniük a SAJÁT classukkal nemhogy mondjuk 4 különböző ellenfél láttán 1 sec alatt eldöntsék a prioritási sorrendet vagy mondjuk,hogy nemcsak NUKE kell hanem CC is...meg,hogyan kezeljünk le 3 targetet stb.stb. ez kérlek PURE NOOBSÁG ....."BÁRCSAK"! slackelnének,mert akkor még érteném is....
    Shadow pap végignézi a 12 seces bubit?? LOL? az kibaszta a biztosítékot
  • Csirke4
    #146920
    both
  • koocos
    #146919
    nem suck?
  • Big Bad Ryder
    #146918
    Vindication-ben hordások az ászok. Ha már ilyen helyzetjelentés napot tartunk...