166745
  • Lacee
    #146997
    a szokásos nerdrage helyett inkább örüljetek hogy kint van PTR-en a 4.0, lehet hogy mégis lesz valami az idei Cataclysm-megjelenésből...

    Amúgy, ha nem beszélgetni akar valaki (mert az arctalan tömegek véleménye, meg különben is, stb) annak tudom ajánlani a blogolást vagy egy üres falnak beszélést, a fórum jobb esetben valami párbeszéd-féléről szólna, ha csak viccből is, de próbáljuk meg betartani.
  • [HUN]Crassus
    #146996
    megnyugodhatsz van bőven BARÁTOM/BARÁTNŐM és rengeted haverom és havercsajom is akad:)
  • [HUN]Crassus
    #146995
    ja ohh most nézem
  • 1Darton1
    #146994
    Ja hogy pap vagy pszichomókus helyett itt dumálja ki magát? :)
    Ez is egy érdekes megközelítés. Mondjuk bizonyos embereknek biztos szüksége van rá, mert senki nem áll velük szóba. Ami elég szomcsi.
    (Eddig ilyesmire nem is gondoltam volna Crassus esetében, azt hittem vannak haverjai. De jobban belegondolva logikus gondolatmenet.)
  • ShaiHulud
    #146993
    ezert irtam neki :P
  • [HUN]Crassus
    #146992
    én tudom ő nemtudja:P
  • ShaiHulud
    #146991
    attol meg lehet forumozni es tarsalogni, hogy szarsz egy internetes forum, arctalan kozossegenek gondolataira. ketlem barkit is igazan erdekelne itt masok gondolatai.
  • b4rc4
    #146990
    akkor minek vagy itt?
  • Littlepig13
    #146989
    legalább kölcsönösen érzünk egymás iránt
  • [HUN]Crassus
    #146988
    VOA 25 sem sikerült:D most, 5 healer volt a raidben elméletileg ,de csak 2 healelt:P a 3. a tank volt:D
    és nagy anyázva szétszéledtek az emberkék:P igazából azok anyáztak a legjobban akik nemvoltak képesek áttargetelni az orbokra és a 2/respect/ healert gyorsan agysonták

    ARATHOR b+
  • [HUN]Crassus
    #146987
    mutass nekem egy valakit a topikban akit nem szarok le mit gondol
  • b4rc4
    #146986
    igen ezzel meg magadat is minősíted, grat.
  • Pyotr
    #146985
    Cataclysm-ben ha jól olvastam akkor legalább ezt a mentés dolgot orvosolják azzal hogy az adott boss lesz azonos id-n nem pedig maga az insta,tehát ha lementi valaki magát 24 leming-el akkor még tudja onnan folytatni másik csapattal4
  • Dr DeViLKiNG
    #146984
    És ez még szarabb lesz cata kijövetelével, mert még több lesz a két hét alatt max szintű pistike(régi területeken való igen gyors fejlődés ugye).
  • 1Darton1
    #146983
    Ez a remek wotlk hatása. Ahogy a mai tinik többségét nem nevelik a szüleik, a jaték ugyanúgy nem tanítja meg őket játszani, mert hát ők is fizetnek érte, és minden jár nekik. Az eredményét együtt élvezhetjük.
    Reméljük cataclysm egy picit másabb lesz.
  • Big Bad Ryder
    #146982
    Ez dúúrva, azért nekem a hetikkel még sosem volt bajom. Az a titka, hogy még szerdán, kora délelőtt le kell nyomni, mert akkor már rég fent vannak a hardcore arcok és egy szó nélkül lemegy minden raid, toc, uldaur is.
  • koocos
    #146981
    Pont azért van kiakadva, mert fizet érte, és mások balfaszkodása miatt nem tudja élvezni...
  • kastil
    #146980
    csak nem értem, hogy mit vagy így kiakadva. ezért fizetsz
  • [HUN]Crassus
    #146979
    húúú? baszki mit kéne mondanom olyan emberkről akik több hónapnyi/éves napi játéknál mindenegyes napon ugyanazon faszságot kögvetik el egy BG-ben avagy hetente a raiden?
    te tudnál "osztályozni" egy ilyen szellemi kapacitásu embert?
    és csak úgy hemzsegnek a játékban....

    múlt héten 2x próbáltam puggal TOC25!ös heti raid küldit/TOCOT a 60 ezer HP-s tankommal/ nem bírták leverni egyik raidben sem.....most mit mondjak erre?

  • kastil
    #146978
    húúú
  • [HUN]Crassus
    #146977
    felhigult fostalicska emberek jönnek akik lecke meg könyvolvasás helyett/mert azért előbb ezzel kéne foglalkozni a tini gecieknek ha már az anyja/apja annyiban meríti ki a nevelést,hogy megvesz minden szart a gyereknek,hogy ne keljen vele beszélgetni meg nevelni/ jönnek WOW-ozni,mert azthallották az egy kurvajó game aztán annyi eszük van még ehez a lebutított szarhoz is mint szamárnak az ABC-hez!
  • antgecc
    #146976
    Nehogymár tab-ot is kelljen nyomni és egy kicsit elfordulni a 2-es gomb spamelése mellett...
  • koocos
    #146975
    Nem azzal van a baj, hogy nemtudod a szakszavakat, azzal h a szádbarágják h mikor mit csinálj, és akkoris elbalfaszkodod:)
  • toarpad
    #146974
    Most aki nem tudja a szakszavakat azt már ki kell hagyni a buliból ? Szemét banda -.-
  • Vincentcloud
    #146973
    Mindenki úgy van vele hogy majd a másik leveri, elég szar felfogás de ez van.
  • shaime01
    #146972
  • Big Bad Ryder
    #146971
    Mi a francért játszanak olyan emberek, akiknek az IQ-juk a 0 felé közeledik? ICC 25 pug, a cél putricide, kellett az achi meg a gs. Ez már magával vonzza azt, hogy a jelentkezőnek van némi fogalma a raidről. Nem, az első bosson wipeolgatunk mert egyesek képtelenek a spikeokat dpselni. Természetesen fight előtt is el van mondva a rövid taktika, de egyszerűen hülyék az emberek
  • Big Bad Ryder
    #146970
    Amint lezárják az accountodat, a bnet küld egy e-mailt. Abban van egy link ami a bizonyos password resetre visz. Feltéve, ha nincs ellopva az accountod. Van egy kis tapasztalatom ezen a téren, nekem már 5x lopták el az accountomat :D Persze nem biztos, hogy most igazam van :)
  • bélanéni #146969
    Mit értesz jelszó reset alatt?
    Ilyet nem látok, csak Change Password-öt. Az már megvolt, és ugyanúgy LOCKED.
  • Big Bad Ryder
    #146968
    Egy sima account lockot jelszó resettel vissza lehet állitani. Először ezt próbáld meg. De előtte pucold ki a géped, ne legyen benne spyware mert akkor az uj jelszót is ellopják.
  • Pyotr
    #146967
    Ha más is be akart lépni az accountoddal akkor a helyedben én vigyáznék ,mert az csak a gépedről származó trójaival tudják megfelyteni ergó fertőzött a géped.
    Bár szerintem azt hogy más akar belépni azt nem hinném hogy a blizzárd tudhatja:P
  • kastil
    #146966
    Ahha, nem selfcastra gondoltam, hanem Grid, mint healbot, de mindegy már megvan, köszi.
  • 1Darton1
    #146965
    A blizzard supporttal kell felvenni a kapcsolatot vagy e-mailben, vagy telefonon. És lehetőleg ne a mailben kapott linket használd, hanem a hivatalos oldalról keress valami címet vagy számot.
  • lolSL
    #146964
    akkor a bankkártyád utolsó 4 számjegye kell vagy vmi tranzakciós szám, support oldalon biztos le van írva
  • bélanéni #146963
    Akinek van tapasztalata abban, hogy hogy kell LOCKED WoW account-ot visszahozni az életbe, ossza meg velem! Köszi!
    Meg kellene pl. adni a WoW kulcsot is, ami szerintem nekem nincs sehol, mert a Blizzard Store-on keresztül upgradeltem anno a Trial acc-omat.
  • bélanéni #146962
    SC2-be beenged természetesen. A WoW-ot fagyasztották.
  • ShaiHulud
    #146961
    es mi a kulonbseg? battle.net acc= minden ala regisztralt blizz jatek. vagy starcraft2-be beenged?
  • bélanéni #146960
    Rákerestem a GMAIL-emben, és valóban jött egy mail "WoW Blizzard Europe - Suspected Compromised Account" tárggyal. Megvan, mit kell tenni.
    A lényeg hogy azért lockolták, mert gyanús Key Loggert vagy Trójait érzékeltek ami próbálgatott belépni az Accomba. Magyarul engem akartak megvédeni. Ez mondjuk nemes dolog, de azért remélem hamar kijavítják, mert már be van regelve a GC.
  • bélanéni #146959
    Biztos írtak, csak nem láttam, sok SPAM jön, naponta 1-2, ál-Blizzard feladóként, hogy menjek ide vagy oda és adjam meg a jelszavamat. Na most lehet hogy az igazi Blizzard mail-t is SPAM-nek néztem.
  • bélanéni #146958
    Ez szerintem a BNET Account lockolására vonatkozik.